Kula światła została uchwycona przez kamery monitoringu

Kategorie: 

Źródło: BEHIND THE SCENES (YT)

Kamera termowizyjna wychwyciła ogromną świecącą kulę, gdy unosiła się przez krótki czas przed okularem. Tylko jedna z trzech zamontowanych kamera zarejestrowała zagadkowego orba. Do obserwacji doszło 20 kwietnia 2020 r.

Jedna z domowniczek zareagowała na dziwne zjawiska sprzed domu, wyszła na zewnątrz, aby zobaczyć, co takiego przelatywało nad ich gankiem. Dopiero po sprawdzeniu nagrań z kamery dostrzegła niezwykłą kulę światła, która unosiła się przed wejściem do domu. Kula, miała być widoczna przez blisko 3 godziny. Więcej o tym zajściu, możecie przeczytać (w języku angielskim) tutaj.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika bla, blablabla

gorszego fake nie widzialem.

gorszego fake nie widzialem. swiatlo na wazonie wyraznie sugeruje zrodlo "nad". Resztę pozostawiam tym mądrzejszym (nie wiem kto dodaje posty, ale proszę, bądź bardziej wiarygodny/na. Dziękuję dobranoc.

Portret użytkownika christian burgert

Proponuje sprzątaczce

Proponuje sprzątaczce wyczyścić tą kamerke bo pajaki ją obsiadły. Kto wierzy że to jakieś orby, duchy czy obcy są durni. Ponad rok pracuję na monitoringu i codzień widuje te "duchy" na naszych monitorach.

Pozdrowienia dla kretynów.

Portret użytkownika ark

Nie ma to nic wspólnego z

Nie ma to nic wspólnego z jakimś fikcyjnym orb-em to tylko przyczepiony pyłek tuż przy kamerze,oświetlony podczerwienią.zazwyczaj zawieszony na nici cienkiej pajęczyny.porusza nim przepływ powietrza.W pomieszczeniach zamkniętych że słabą wentylacją pyłek, kurz może poruszać się bardzo wolno daje to efekt lewitującego ala-duszka.Wielokrotnie to obserwowałem przy nocnym podglądzie kamer przemysłowych i domowych.  

Skomentuj