UFO zaobserwowane na niebie nad Rosją

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

UFO zaobserwowano po południu 26 listopada na niebie nad wioską Chworostjanka (Хворостянка) w regionie Samara. Film został opublikowany w sieciach społecznościowych przez Denisa Manakova, który był zaskoczony niezwykłym incydentem.

Kształt obiektu to najprawdopodobniej trójkąt. Główny obiekt raz się pojawia, a raz znika, a na niebie widać wyraźnie szereg punktów świetlnych. 

W niektórych momentach są jasne, tak że nie wygląda to jak przypadkowy układ ale symbole. Co więcej, niektóre z nich były już wcześniej spotykane w opisach osób, które widziały UFO z bliska lub znajdowały się w "latających spodkach" po uprowadzeniu.

Interesujące jest również to, że według naocznych świadków UFO było obserwowane przez długi czas, ale uznali, że kamera smartfona tego nie rejestrowała i przestawali filmować. Szkoda, bo w pewnym momencie, według naocznych świadków, ten obiekt na niebie wyglądał jak nić DNA, która zgodnie z moimi założeniami rzucała się jak hologram na kadłub swojego statku, niewidoczny dla obserwatorów z ziemi.

Warto też nadmienić, że te fantastyczne opisy rosyjskich świadków zdarzenia, mogą też być pareidolią, a dziwne światła były po prostu dryfującym na dużej wysokości balonem stratosferycznym z uszkodzoną już kopułą. Każdy zresztą sam może ocenić co tu widzi.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj