Kometa Elenin wyraźnie zmieniła orbitę

Kategorie: 

Mimo, że w internecie aż huczy od pogłosek na temat komety Elenin media głównego nurtu usłużnie ignorują istnienie tego tematu. Tymczasem gdzieniegdzie przebijają informacje o rzekomej zmianie jasności obiektu, jej dezintegracji lub zmiany kursu.

 

 

Powyższe wideo przedstawia lot komety obserwowany przez sondę kosmiczną STEREO. Jeśli nie jest to fałszerstwo jest on naprawdę niesamowity.

 

Obiekt porusza się według oczekiwanej trajektorii i nagle po prostu zaczyna manewrować. To naprawdę trudne do wyjaśnienia, bo nie ma żadnego ciała niebieskiego zdolnego do takich manewrów a nawet do zatrzymania się na chwilę.

 

Zwolennicy UFO upatrują w Elenin statek kosmiczny i sugerują, że to nie jest żadna kometa tylko goście z jakiejś innej cywilizacji. Jakkolwiek ta teoria brzmi nazbyt fantastycznie to niewątpliwie należałoby odpowiedzieć na pytania: Czym jest ten obiekt i dlaczego porusza się w tak dziwny sposób. Być może jest jakieś naukowe nienaciągane wyjaśnienie tego fenomenu.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gość

Na obecnym etapie trzeba się

Na obecnym etapie trzeba się skupić na potwierdzeniu czy sygnał odebrany z obszaru nieba, gdzie było Elenin jest wiarygodny (czy wogóle miało to miejsce ) i na sprawdzeniu wiarygodności powyższego filmiku. Potwierdzenie, które ewentualnie nastąpi zmieni wszystko....... 

Portret użytkownika NEDDON

Mysle ze to potwierdzenie

Mysle ze to potwierdzenie nigdy nie nastapi. Nie dowiemy sie prawdy od nikogo. My sami musimy sobie na to odpowiedziec za pomoca sledzenia wszelkich informacji z roznych krajow i porownywac je. Jestem pewien ze za niedlugo ( kilka tygodni) bedziemy w stanie sobie na wiele pytan sami odpowiedziec. Jesli chodzi o mnie, to jestem pewien ze jest to cialo niebieskie ktore mozna sterowac, ktore nie jest w przestrzeni samo. Mysle ze wraz z nim leca ( byc moze ) ogromne statki kosmiczne pochodzenia nieznanego. Istoty na nich zyjace wykorzystuja to cialo do lotow z ogromna predkocia w przestrzeni. Mysle nawet ze za pomoca odpowiedniej technologii, Istoty te, maja mozliwosc korygowania lotu tego ciala ( komety ). Byc moze sa to Annunaki, ale nie wykluczam tez Atlandtydow.Czas nam pokaze czy jest to cos szczegolnego, lub zwykly kamien. Pozdrawiam.