Kolejne rzekome tankowanie UFO w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: SOHO

Ujęcia uchwycone przez satelitę NASA SDO-AIA 171 ukazują masywny kulisty obiekt, w pobliżu Słońca. Po chwili, niezidentyfikowany obiekt wystrzeliwuje w kierunku przestrzeni kosmicznej. Tego typu zjawisko, jest przez przez niektórych nazywane "tankowaniem na Słońcu".

 

Teoretycznie, istoty dysponujące niedostępną dla ludzi technologią, mogłyby być w stanie wlecieć w koronę Słońca i wyciągnąć z niego plazmę, wykorzystując ją jako pewien rodzaj paliwa. Charakterystyczne dla takich obserwacji jest pojawienie się w okolicy wiru plazmy sferycznego otoczenia, które może być efektem działania jakiegoś typu pola siłowego.


Protuberancja


Anomalia z 2016 roku

Według NASA, ten dziwny kształt, jest rodzajem aktywności słonecznej, nazywanym protuberancją. Zwykle są one jednak przyczepione do słońca przed wystrzeleniem w kosmos. Trudno ocenić czy obiekt uchwycony 11 października 2021 roku, aby na pewno jest przykładem tego zjawiska. Na nagraniu, widać najpierw wydłużony cień poruszający się przez chmury plazmy. Dopiero wtedy w kadrze, pojawia się zagadkowy kulisty obiekt. Czy zamiast protuberancji mógł to być ogromny statek kosmiczny?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Moriar

To zjawisko jak informują

To zjawisko jak informują Ruscy jest rodzeniem nowych planet. Kosmos jest żyjącym organizmem , żywi się, wydala oraz też mnoży. Słońce jest matką dla wszystkich planet naszego uklłdu i dlatego jest to zjawisko normalne. A, że jest matką to w głębinach kosmosu musi być też ojciec. Od dawna mówi się, że Słońce ma adoratora jak to jest w kosmosie z innymi gwiazdami . (układ podwójny).

Skomentuj