Agencje kosmiczne mogą przygotowywać się do ogłoszenia prawdy na temat kontaktów z UFO

Kategorie: 

Internet

Na przestrzeni ostatnich paru miesięcy, wielu czołowych naukowców pracujących dla amerykańskiej agencji kosmicznej NASA wygłosiło zaskakujące komentarze w sprawie możliwości odkrycia pozaziemskiego życia. Nie tak dawno temu Dr Ellen Stofan przyznała, że odkryjemy życie na innych planetach w ciągu następnej dekady, a Dr. Juhn Grunsfeld w enigmatyczny sposób dowodził, że jesteśmy na granicy przełomu, wszystko wskazuje na to, że nadchodzące lata mogą wiele zmienić w kwestii tego jak postrzegamy kosmos.

 

Wypowiedź, Dr Ellen Stofan z czerwca tego roku, która rozbudziła wyobraźnię ufologów brzmi tak:

"Myślę, że będziemy mieć wystarczająco duże dowody na istnienie pozaziemskiego życia w przeciągu nadchodzącej dekady... Myślę też, że niezaprzeczalny dowód ich istnienia otrzymamy w ciągu następnych 20-30 lat. Jesteśmy na granicy odkrycia, nad którym ludzie zastanawiali się od tysięcy lat. W ciągu naszego życia udowodnimy, że życie występuje na innych ciałach niebieskich w naszym układzie słonecznym. Zrozumiemy zasadę działania tego życia tutaj na Ziemi."

Już w lipcu kolejny naukowiec z NASA wypowiedział się w podobny sposób:

"Czy jesteśmy sami ? Wielu, wielu ludzi chce znać odpowiedź na to pytanie" – powiedział Dr. John Grunsfeld, fizyk i były astronauta, który obecnie kieruje działaniem należącego do NASA Science Mission Directorate – Jesteśmy na  granicy odkrycia, które odpowie na to pytanie.... wszystko to dzięki inwestycjom w program kosmiczny"

Mniej więcej w tym samym przedziale czasu wypowiedział się również Dr Allan Stern, główny badacz misji New Horizons:

"Odkryliśmy dowody na istnienie lodowców złożonych z azotu, ... Łańcucha górskiego wysokiego jak Góry Skaliste. Posiadając jedynie 5% danych z powierzchni Plutona wszyscy czujemy, że pozostałe 95% może wywrócić nam świat do góry nogami"

Może to wyglądać na niewiele, ale zawarte powyżej informacje to możliwa zapowiedź dużych zmian w postrzeganiu pozaziemskiego życia. Nie tylko NASA ale i wiele innych agencji kosmicznych powoli przyznaje, że istnieje możliwość udowodnienia istnienia życia na innych planetach w przeciągu naszego życia.

Istnieje wiele artykułów omawiających ten problem. Jedni naukowcy sugerują, żeby zwrócić szczególną uwage na pięć lodowych księżyców Jowisza i Saturna. Jeśli dane telemetryczne okażą się prawdziwe, to pokrywy lodowe Ganimedesa, Europy, Kallisto (Jowisz) oraz Enceladusa i Tytana (Saturn) mogą skrywać pod sobą ogromne oceany. Inne teorie opierają się na fakcie, że sam projekt SETI odkrył już dziesiątki planet z podobnymi warunkami życia co te na ziemi. Zakładając, że życie aby przetrwać i się rozwijać potrzebuje dokładnie tych samych warunków co tu na ziemi to działalność radioteleskopów powinna być skierowana właśnie na szukanie takich potencjalnie "żywych" światów. Wielu naukowców uważa jednak to za wielki błąd.

IB Image

W ciągu ostatnich lat poczyniliśmy wiele odkryć w dziedzinie badania idei pozaziemskiego życia we wszechświecie. Dzięki odkryciu mikroorganizmów, które mogą przetrwać w niewiarygodnie "nieprzyjaznych" dla życia warunkach, odnalezieniu bakterii na planetach i księżycach gdzie warunki są kompletnie inne niż na ziemi, badacze wreszcie traktują istoty pozaziemskie jako coś co ma prawo istnieć w świecie nowoczesnej nauki.

 

Oczywiście istnieje też wiele mniej oficjalnych źródeł informacji, które starają się wyjaśnić tajemnicę za ostatnimi rewelacjami z NASA. Zgodnie z informacjami znalezionymi przez jednego z ufologów, posługującego się nickiem GoodETxSG już od dawna funkcjonują tajne porgramy kosmiczne, które powstały w przeszłości przy współpracy ze strony technologii pozaziemskiej. Jak sam napisał:

" Bardzo wielu ludzi było częścią trzech tajnych programów kosmicznych Seperate Secret Space Programs, które są niezależne od Tajnych Rządów Ziemi (jedna z nich to potężny Międzyplanetarny Konglomerat, który posiada większość baz na Marsie). Istnieje blisko 5-7 "Starożytnych Ziemskich Tajnych Cywilizacji" które posiadają bazy na Ziemi. Wszystkie wymienione tu grupy są "sprzymierzone" z wieloma różnymi "Pozaziemskimi , oraz organizacjami pokroju ONZ, które koordynują współpracę między istotami podobnymi nam i "nie-humanoidami" (Wszystkie rasy prezentują oczywiście inne agendy). "

IB Image

Wielu byłych astronautów również wypowiada się na temat pozaziemskiego życia. Dr. Brian O'leary, były Astronauta i profesor fizyki na uniwersytecie Princeton powiedział następujące słowa:

"Jest mnóstwo dowodów na to, że stale kontaktujemy się z obcymi oraz że obcy stale monitorują nas przez bardzo długi czas. Nie pozostaje też zaskoczeniem, że ich wygląd znacznie odbiega od tego jak prezentują to zachodnie filmy. Ci pozaziemscy goście używają technologii działającej na świadomość oraz poruszają się za pomocą dysków zaopatrzonych w magnetyczne napędy rotacyjne."

[ibimage==25822==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Inny były astronauta, a obecnie znany ufolog Dr. Edgar Mitchell w udzielanym we wrześniu tego roku wywiadzie sam powiedział:

"Wielokrotnie opowiadałem ludziom o moich kontaktach z oficerami wojskowymi pracującymi nad silosami rakietowymi podczas Zimnej Wojny, którzy osobiście powiedzieli mi o Niezidentyfikowanych Obiektach latających pojawiających się podczas niektórych testów i wyłączających rakiety skierowane w stronę ZSRR. [...] Nie jest to nic nowego, a raczej była to dość powszechna wiedza wśród oficjeli wojskowych w tamtych latach"

Szerokie rzesze ufologów wierzą, że nagłe zainteresowanie NASA tematem istot pozaziemskich, może być wskaźnikiem tego, że rządy światowe szykują nam "coś dużego". Jakby nie patrzeć nie można wyjść do ludzi z kartką papieru i poprostu ogłosić, że wszystko co mówiono do tej pory o UFO to prawda. Dlatego też badacze zjawiska UFO sądzą, że NASA i rządowi oficjele zamierzają stopniowo wypuszczać nowe informacje do opini publicznej. Stopniowe udostępnianie informacji rzekomo rozpoczęło się od informacji o formach życia na Marsie, lecz może minąć jeszcze wiele lat zanim usłyszymy coś ciekawszego o naszych kosmicznych sąsiadach.

 
 
 
 
 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Problem jednak z dzisiejszym

Problem jednak z dzisiejszym społeczeństwem polega na tym, że mało kto czyta dzisiaj opracowania UFOlogiczne raportujące przebieg uprowadzeń do UFO. Tymczasem w owych opracowaniach bez przerwy jest podkreślane, że w wehikulach UFO "pracują" (tj. rabują ludzi z surowców biologicznych) istoty z kosmosu, które nie tylko są identyczne do ludzi, ale także używają ludzkiego języka oraz posiadają ludzkie imiona. Jest więc rzeczą zupełnie oczywistą, że jeśli identyczni do ludzi UFOnauci "pracują" na wehikułach UFO, podobni do nich - czyli równie identyczni do ludzi UFOnauci podmieniani są na Zimi pod wybranych ludzi, aby mieszali się z nami, udawali naszych ziomków, oraz dokonywali wszelkich tych sabotaży, prowokacji, podpuszczeń, nagonek, wypaczeń, błędnych decyzji, ataków, oraz agresji, od jakich dzisiaj aż roi się na naszej planecie. Na boga, kiedyż wreszcie przejrzymy na oczy i zaczniemy dostrzegać to co aż tak oczywiste! 
       Przykładem relatywnie dużej liczby przypadków opisywanych w literaturze UFOlogicznej, w których ludziom uprowadzanym do UFO pokazywane są ich własne sobowtóry, jest artykuł [2VB4.7] Dr Karli Turner o tytule "Wzięcia - zagadka XX wieku" opublikowany w polskim kwartalniku UFO, nr 26 (2/1996), strony 53 do 66. Najważniejsze fragmenty owego artykułu streszczam w podrozdziale VB4.7 z tomu 17 starszej monografii [1/4]. Na stronie 60 opisuje on co następuje, cytuję: "W książce Taken znajduje się opis pewnej rzeczy, którą Pat przypomniała sobie bez zastosowania hipnozy. Znajdowała się w pomieszczeniu, w którym pokazano jej klonowane ciało - kopię jej własnego ciała. Powiedziano jej, że posłuży ono w czasie jej zmartwychwstania. Istoty oświadczyły jej, że pracują na zlecenie Boga, że tworzą nowe ciała, które zgodnie z tym co mówi Biblia, mamy otrzymać w trakcie zmartwychwstania. Powiedzieli jej, że czynią to z polecenia Jezusa. ... Było to wyjaśnienie, które wydało się Pat jak najbardziej odpowiednie. Jest ona bardzo religijną osobą i ilekroć te istoty mają z nią do czynienia, zawsze odwołują się do jej religijnych wyobrażeń. W wielu innych przypadkach tak nie jest, mimo iż mają w nich miejsce te same wydarzenia. Lisie również pokazano kopię jej ciała, lecz nie mówiono jej nic o jakichkolwiek pracach wykonywanych na zlecenie Boga ani o jakimkolwiek zmartwychwstaniu. Powiedziano jej wprost: 'Jeśli nie będziesz z nami współpracować, to podmienimy cię na to i nawet nikt nie zauważy różnicy'." Niestety, po tym jak Dr Karla Turner zmarła na raka (a jak ja wierzę - faktycznie została zamordowana przez UFOnautów którzy zaindukowali w niej śmiertelnego raka), nikt już ponownie nie wraca do przebadnia losów owych dwóch kobiet, tj. Pat i Lisy. Tymczasem ja jestem gotów się założyć, że w późniejszych czasach obie one zostały podmienione pod owych własnych sobowtórów którym im pokazano na pokładzie UFO. Z drugiej jednak strony, nawet gdyby ktoś obecnie odnalazł ową Pat czy Lisę i zapytał "czy ty jesteś oryginalnym człowiekiem, czy owym podmieńcem z UFO, czyli tylko sobowtórem oryginalnej osoby", jestem gotów się założyć, że nie uzyskałby odpowiedzi która wyjaśniłaby cokolwiek. Wszakże narazie ciągle nie znamy na Ziemi metody jaka pozwalałaby odróżnić z całą pewnością takiego sobowtóra rodem z UFO, od oryginalnego człowieka. Na to zaś że sami UFOnauci dobrowolnie się nam przyznają że wcale NIE są ludźmi, nie mamy co liczyć. W tym miejscu wypada jedynie wyrazić żal, jaka to szkoda, że ja nie mam finansów na badania oraz że wszystko co czynię jest tak prześladowane. Ja bowiem bym bardzo szybko opracował wymaganą metodę rozróżniania między ludźmi i agentami UFOnautów - oczywiście tylko gdybym miał niezbędne warunki i finanse na badania. 
       UFOnauci szeroko stosują na Ziemi opisaną tutaj metodę wprowadzania swoich agentów pomiędzy ludzi, poprzez podmienianie wybranych osób z UFOnautami uprzednio upodobnionymi do sobowtórów tych osób. Poprzez intensywne stosowanie tej właśnie metody osadzania swoich agentów na Ziemi, UFOnauci uzyskują cały szereg korzyści. Wyszczegółmy sobie tutaj chociaż najważniejsze z owych korzyści: 
       (i) Zwielokrotnienie naszych trudności z rozpoznaniem UFOnautów mieszających się z ludźmi.
http://www.totalizm.pl/predators_pl.htm

Portret użytkownika RW

Wypowiedzi te odczytuję tak

Wypowiedzi te odczytuję tak "dajcie nam kasę na dalsze badania - życie " będziemy szukać " a że coś ktoś nami steruje ostrzega może świadczyć sen tzw.proroczy ,przeczucie .Dziś kolega kierowca opowiadał ze śniło mi się śpi u aucie obok duch nie pozwala mu włączyć GPS wyłącza mu ,gdy po obudzeniu włączył w czasie jazdy GPS spalił się .Ja kiedyś "naprawiłem" Telewizor do którego nie miałem schematu i nie chciałem naprawiać stojąc obok rozmawiając ze nie będę robił ręka sama a jak pociągana sznurkiem dotykała kondensatora kiedy tak trzeci raz zrobiła postanowiłem go wymontować i co był zwarty wymiana i działa gość tak wierzyłem w Pana ja nie moja zasługa ale kogoś z za światów ? Duchy czy tzw.UFO ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zatroskany

Baca, baron, uderzcie się we

Baca, baron,
uderzcie się we łby. Mocno, ale dokładnie, aby Wam się klepki poukładały na nowo. Od jakiegoś czasu "odjeżdżacie" po prostu i tyle. W tej pseudo walce między sobą na to kto "mondrzejszy jest" zatraciliście dar dyskusji kreatywnej, została jedynie kupa przerzucana z jednej strony na drugą.
Opamiętajcie się, proszę.
Wasz wierny czytelnik,
Zatroskany

Portret użytkownika b@ron

drogi, zatroskany i wierny

drogi, zatroskany i wierny czytelniku ... tak bardzo zatraciłeś się w analizie naszych postów, że wszędzie szukasz i widzisz wojne...nawet w dyskusji kreatywnej...
ps. jak chodzi o mnie, to nie musisz mi być wierny...zwalniam cię Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kirgar

Mam wrażenie ,że do nich już

Mam wrażenie ,że do nich już nic nie dociera, zatracili się przekonaniu o swojej wyjątkowości. Goście z pewnością nie są głupi , bo Baca nieraz coś fajnego '' skrobnie" , niestety ich komentarze są żenujące.Wiem ,oni się teraz uśmiechną i jeszcze bardziej utwierdzą się w przekonaniu że są niezwykli, to taki typ osobowości.Jak Doda z goła d..ą na scenie... nieważne co o nas mówią , ważne że mówią.

Portret użytkownika Q...

Wszystko to prawda, choć

Wszystko to prawda, choć raczej wypełnia to znamiona jej trzeciej odmiany (1- Prawda, 2- w zasadzie prawda, 3- g... prawda).  Znamy już nawet imiona przywódców ,,obcych". Są to:
Szemihaza ,,nadwódz" wodzów, Urkaiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Samsiel (Szimszil?), Turiel, Jomiel, Araziel.
Można też znaleźć analogi niektórych z nich w innych kręgach kulturowych i jeśli ktoś chce to niech sobie nad tym popracuje, w ramach samouczenia. Oczywiście jeśli uznać że imiona te reprezentują tylko wymysł kogoś z przeszłości i są jedynie jakąś alegorią,  to nie ma żadnego logicznego powodu by podania o upadłych/ demonach, traktować mniej poważnie niż współczesne doniesienia o ,,starych ziemskich cywilizacjach mających pod ziemią swoje reprezentacje".
Dlaczego?. Bo starożytni przewidzieli, kodując to w mniej czy bardziej zrozumiałej formie, do czego dojdzie ,,u kresu czasów".
Jeśli ,,obcy" to upadli, a coraz więcej na to wskazuje, to tak jak kiedyś przekazywali wiedzę ludziom przed Potopem, mogą ją przekazywać i teraz, maskując się pod postacią ,,szaraków" czy ,,nordyków" itp., itd. .

Strony

Skomentuj