Baba Wanga, która przewidziała islamski potop, stała się gwiazdą europejskich mediów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

O przypadku bułgarskiej niewidomej jasnowidzki, zwanej Babą Wangą pisaliśmy już na łamach portalu innemedium.pl wielokrotnie. Tak się jednak składa, że jej przepowiednie przykuły uwagę wielu europejskich mediów, które ze zdumieniem odkryły, że linia przyszłości nakreślona przez nieżyjącą od 1996 roku Bułgarkę zaczyna się sprawdzać na naszych oczach.

 

Znana jasnowidzka już 20 lat temu twierdziła, że w 2016 roku nadejdzie "wielka islamska wojna". Kobieta przestrzegała przed inwazją muzułmańskich ekstremistów, która ma dopiero nastąpić w przyszłym roku. Jeszcze 3 lata temu, gdy pisaliśmy o tym na tych łamach wydawało się to zupełnie nierealne, ale rzeczywistość potrafi bardzo przyspieszyć i to co wtedy wydawało się niemożliwe, dzisiaj stało się bolesnym faktem.

[ibimage==25810==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Według proroctwa Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana na Ziemi. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, w ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano jej o III wojnę światową odpowiadała, że "jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła". Teraz, gdy widzimy zakusy państw zachodnich na walczącą z ISIS o przetrwanie Syrię warto to przypomnieć.

 

Bułgarska jasnowidzka twierdziła, że Rosja bardzo szybko odbuduje swoją podupadającą pozycję w gronie światowych supermocarstw. Dodatkowo uważała, że tylko kwestią czasu jest to, że Europa stanie się kontynentem starców. Oba te zjawiska wyraźnie następują. Jeśli linia przyszłości ułoży się tak jak wskazała bułgarska jasnowidzka, to już w 2043 roku w Europie będzie rządził Kalifat.

 

Według jej słów po wielkiej wojnie, której widmo bardzo realnie wisi obecnie nad światem półkula północna, może być zupełnie niezdatna do zamieszkania. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, słynna bułgarska jasnowidzka wskazywała na to, że czarny prezydent USA, będzie ostatnim i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

 

Wanga wspominała o tym, że kluczem dla pokoju na świecie jest Bliski Wschód. Mówiła wielokrotnie, że III wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy upadnie Syria. Bardzo niepokojąco brzmi jej proroctwo o radioaktywnym opadzie, który spowoduje, że zginą niemal wszystkie zwierzęta i rośliny. Jeszcze niedawno można było sugerować, że mogło mieć to związek z bezprecedensową katastrofą w Fukushimie, ale obecny rozwój wypadków w oczywisty sposób wskazuje na to, ze bardzo niebezpiecznie zbliżyliśmy się do globalnego konfliktu nuklearnego. Jego skutki mogłyby być właśnie takie jak opisuje Bułgarka.

[ibimage==25811==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Bardzo niepokojąco brzmi to, że Wanga sugerowała wielokrotnie, iż wielkie negatywne zmiany na naszej planecie nastąpią w 2016 roku. Gdy obserwuje się rozwój wypadków można odnieść wrażenie, że scenariusz ten wypełnia się na naszych oczach.

 

Jeśli wszystko pójdzie tak jak przepowiedziała Bułgarka to przyszły rok zakończy się unicestwieniem Europy. Nasz kontynent miałby zostać zniszczony do tego stopnia, że życie będzie postrzegane jako coś niezwykłego. Kto wie do czego doprowadzi nas obecna polityka, bo naszym rządzącym, którzy maja nadzieje wprowadzić Nowy Porządek Świata na gruzach obecnej cywilizacji, może się tylko wydawać, ze kontrolują sytuację.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MiterMann

Propagowanie konca swiata

Propagowanie konca swiata jest jednym z elementow socjo-inzynieryjnej doktryny zachodniego stylu zycia.... napędza gospodarke, zwieksza przeplyw kapitału,stabilizuje finanse, ogranicza mentalność jednostek, strofuje zachowania ludzkie oraz ,  ogranicza dzialania w krotkoterminowych perspektywach....  i co najgorsze = klamliwa i nie logiczna doktryna stosowana na naszych zwojach szarego kitu ktory ciemniejszy staje sie jeszcze bardziej..... przez zastosowane efektu stymulacji historycznej oraz systemu obecnie opadlającego jednostki spoleczenstwa stosowaniem kazdego rodzaju chwytu propagandowego zmuszone do zycia, są bez ich wiedzy oraz świadomości pozbawiane wartosci altruistycznych co jednoczesnie zamienia nas jako naród w troglodytów bez ludzkich zachowań..... ten schemat jest nam stosowany od dawien dawna..... dokladajac do tego schematu to, że jako Polski naród mamy najmniejszy procent  procent mniejszosci narodowych na swoim terytorium, mozna smiało przewidziec jak patriotyzm w odpowiednim czasie stanie sie zarazliwy jak katar jesienną porą...... co mi osobiscie zagląda jeden wniosek w ten proces myslowy.... jestesmy szkoleni.... a ten co zrozumie kazdy motyw powyzszej wypowiedzi sam dojdzie do czego.....z gory przepraszam do za trening logicznego myslenia....

Portret użytkownika H.R.

Z jednym się nie zgodzę. Z

Z jednym się nie zgodzę. Z tym, że Polska ma najmniejszy procent mniejszości narodowych. To fikcja pozostała po komunie, oraz fikcja związana z charakterem tego kraju. W Polsce obowiązywała i obowiązuje nadal niepisana zasada mówiąca, że KAŻDY w Polsce jest POLAKIEM. Dla tego, oficjalnie ten kraj ma najmniejszy odsetek innych narodowości. Pamiętam czasy, gdy nie można się było przyznawać do innej narodowości, bo to było "niepoprawne politycznie" i groziło konsekwencjami takimi, że mogło się odechcieć żyć. Każdy musiał tu być Polakiem i dobrze pamiętam, jak mama mi powtarzała, że "jestem Polakiem i każdemu, kto by mnie zapytał, mam odpowiadać, że jestem Polak". Dla tego tak dobrze opanowałem wasz język, bo mama dbała o to, abym dobrze udawał Polaka. Teraz, na szczęście już nie muszę nic udawać, a nawet mogę śmiało i głośno mówić co o Polakach sądzę. W Polsce jest duży odsetek innych narodowości. Nie rzuca się to w oczy, bo to są biali, a nie semickie paparuchy, czy czarni, których widać na pierwszy rzut oka. Tych białych "innych" poznaje się od razu po innym, niepolskim, czyli normalnym sposobie rozumowania

Portret użytkownika aron jasnowidz

jedno jest pewne ten portal

jedno jest pewne ten portal bedzie mial o czym pisać a dzieci które na nim ciagle negują wszytko i wysmiewają będą przechodziły pobudkę jakiej na razie nawet nie moga sobie wyobrazić ,przyjdzie rok pracy dla Polaków i Polski ,jak i całego śwaita ,jezeli odrobimy leckje bedzie dobrze jezeli nie to nawet szkoda tego komentować ,lenistwo doprowadzi nas do czarnych scenariuszy a praca do oswiecenia i nowej ery ,szkoda ze częśc ludzi jeszcze tak mocno wypiera fakty które nastepuja i ze pobudka będzie dal nich abrdzo bolesna ,ci co rzoumieja co sie dzieje juz przygotwują sie do 2016 roku ,natomiast szkoda ze częsc tych co ignorują wszytko stanie sie znakiem dla innych ,tak jak to będzie na cały swiecie ,tak jak to jest teraz w indiach ,ale ten rok to rok pubudki i znaków ,przyszły to rok oczyszczenia ,dla zianteresowanych w nowym filmie po 18 minucie komentuje to co mzoe wydarzyc sie w Polsce i mam nadzieje ze młodzi zrozumieją że nieanwisc prowadzi do wojen a jednosc do uwolnienia ,to juz nie są żarty ,ten rok to ostani rok spokoju ,znaków nastepny to rok wyroków ,wyborów i sprzątania .
https://www.youtube.com/watch?v=UtRm0USQ34U
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

Czego nie rozumiesz w słowach

Czego nie rozumiesz w słowach przepowiednie to scenariusze które można zmienić ? I zróbmy wszystko aby tak się nie stało ? Wróć do przepowiedni i odczytaj je ze zrozumieniem ,w przeciwieństwie do ciebie ja wraz z tysiącem obudzonych polaków pracuje abyś się nie utopił wraz z rodziną ,abyś nie zginął od kuli żołnierza rosyjskiego ,pokazano nam ze możemy zmienić wszystko bo gdyby wszystko było ustalone to gdzie masz wolna wole? Dlatego to co widzisz w styczniu możesz przez cały rok zmienić i na tym polega praca grup medytacyjnych ,praca dzieci indygo ,i wielu tysięcy rodzin które mają dzieci na nowy czas ,ciekawe czy jak byś zginął w powodzi to czuł byś się lepiej ? Powiedział byś wtedy co ze mailem racje i szkoda ze nie posłuchałes? Dano nam czas aby to zmienić i tak się stało gdy powiedziałem o powodzi w Anglii we wrześniu wtedy juz nie było ci do śmiechu bo się sprawdziło wiec ciesz się ze nie zginęło w powodzi tysiące ludzi bo właśnie dostałeś dowód ze wszystko możemy zmienić w 2016 roku .ciekawe czy będziecie razem z tymi co będą zatrzymywać przypływ islamistów do naszego kraju bo to wyznaczy wasza drogę na 2016 rok i tutaj już nie będzie żartów ,

Portret użytkownika ani

Aronie jasniwidzu jak mogę

Aronie jasniwidzu jak mogę pomóc? Nie chę by Ziemia doświadczyła tego przepowiadanego zła? Nie chcę by atakowali nas islamiści, nie chcę wojny ani nuklearnej zagłady. Niby czemu miało by to służyć? Pytam poważnie, co zatem mogę zrobić? Z Twojej wypowiedzi wynika, że w jakiś sposób działasz by do tego nie doszło. Proszę podziel się ze mną bo mimo wszystko wierzę, że jeszcze mamy jakąś szansę. Ani
To mój emial: [email protected]

Portret użytkownika b@ron

a niby dlaczego, gdy pisałeś

a niby dlaczego, gdy pisałeś o powodzi w anglii, miało mi być do śmiechu ? jesteś strasznie zmanipulowany aronie, wykorzystujesz zjawiska które się wydarzyły, do siania paniki że jak ci nie uwierzymy to u nas też takie będą...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

A o UFO nic nie mówiła baba

A o UFO nic nie mówiła baba wanga ? "

Cała tzw. zachodnia cywilizacja nasladuje ufo i chce kontrolować we wszystkim ludzi, dlatego będą starać się wprowadzić globalną kontrolę ludzkości, to takie naśladowanie i rozkazy od istot demonicznych.

Kolejny ważny cytat z UFO raportu:

[...]Amy będąc w wieku czterech lat miała uczucie, że coś bliżej nieokreślonego ma na nią "wpływ". W wieku siedmiu lat poznała to nieco bliżej i określiła mianem "wielu w jednym", ponieważ słyszała mówiący do niej po cichu głos składający się z wielu głosów. Będąc nastolatką przechrzciła tę siłę na "Radę".

"Początkowo słyszałam tylko, jak rozmawiają między sobą. Kilka razy zwrócili się jednak do mnie, mówiąc szeptem, na przykład wtedy gdy powiedzieli mi, że wkrótce umrze moja matka (i rzeczywiście umarła), oraz w paru innych przypadkach dotyczących przyszłych zdarzeń (które się rzeczywiście wydarzyły)...
 

...Boję się" – odnotowała w swoim dzienniku w styczniu 1971 roku – "ponieważ coś nieznanego i potężnego ciągnie mnie ku sobie, nieustannie jestem zaskakiwana i pociągana. Jestem wciągana w stan lub na poziom umysłu, któremu nie mogę się przeciwstawić… i w końcu ulegnę, ale żeby nie zostać całkowicie wciągniętą, muszę się przygotować. Za każdym razem krzyczę: «Nie jestem gotowa, zostawcie mnie!» – i jeśli udaje mi się pomyśleć o czymś innym, to wszystko wraca do normy”. W innych miejscach pamiętnika pochodzących z tego samego okresu znajdują się następujące komentarze: „Wiem, że pewne rzeczy muszą być zrobione, i jak robot wykonuję rozkazy” – oraz: „Czuję się, jakbym była posłańcem. Zawsze znam cel, do którego mam zmierzać, ale nigdy nie udaje mi się go poznać".

Znaczna część wiedzy, którą otrzymała, nie była wyrażona za pomocą słów, lecz w formie obrazów i symboli. Było jednak jedno stwierdzenie, w którym słowa były wyraziste: "Ja jestem ja. Ja jestem wieloma. My jesteśmy wieloma. Ja nie jestem”[...]

 
 Jakiś wielobyt duchowy pokazuje się nam jako humanoidzi i stwarza dla siebie specjalne ciała lub przeprowadza inne eksperymenty na ludzkości !

https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika aron jasnowidz

chciałbys abym byl

chciałbys abym byl zmanipulowany bo wtedy móglbys spac spokojnie ze swoim poczuciem bezpieczenstwa i swojego świata ,niestety baronku nie wykorzystuje zjawisk tylko o nich pisze i opowiadam po co są i jak ich uniknąc a przed niektórymi ostrzegam i to cie drażni ,ciekawe ze nie dotarlo do ciebie mysl ze nikt nie manipuluje tylko poporstu sa ludzie którym wyznaczono zadanie na ten czas i maja was ostrzegac a takze pomagac zrozumiec co sie dzieje ,manipulują tymi co sa bez wiary w Boga ,Żródło ,bez wiary w siebie ,którzy nie umieja odróznic prawdy od kłasmtwa i niestety baronku bardzo cie szanuje ale jak widzisz sam masz porblem z odróznieniem klamstwa ,manipulacji prawdy ,dlatego zsotaje wam komentowanie zjawisk prawdopodobieństwa a nie faktów tak jak na Zmiany na ziemi bo poprostu boicie sie tego co nadchodzi ,FAKTY WAS PRZYTŁACZAJĄ a ponieważ zmarnowaliście rok na słowne przepychanki zamiast na pracę nad sobą tak jak zrobiło to tysiące Polaków to pobudka będzie bardzo bolesna gdy nie odrobimy lekcji z europy zachodniej .jak ci mówilem wczesniej przyjdzie czas ze będziecie sie musieli mocno ugryźc w jezyk i zrozumiec ze wasza ignorancja to idealny porgram w głowie który moze doprowadzic do upadku tego co widzisz  za oknem .Nie zatrzymasz zmian i nie będzie zatrzymania tego systemu ale skuteczne go niszczenie i masz to z 2 żrodeł od strony zła to nwo a od strony dobra to uwolnienie ,sam wybierz strone abyś potem głosno nie plakal gdy dusza wybierze za ciebie .jak ci pisalem gdybys umial jej sluchac wiedzial byc co cię czeka i własnie to nazywasz manipulacją bo nie meisci ci sie w głowie ze ktos moze miec polaczenie z własna duszą i z polem informacji które otacza każdą planete .Ale cóż niektórzy sie uczą a nie którzy tylko komentują ,wazne abys dołaczyl do tych co bedą zatrzymywac plan zła ,wtedy jak bedzeisz wsród tych ludzi zrozumiesz co to zmiany na ziemi .

Strony

Skomentuj