Baba Wanga, która przewidziała islamski potop, stała się gwiazdą europejskich mediów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

O przypadku bułgarskiej niewidomej jasnowidzki, zwanej Babą Wangą pisaliśmy już na łamach portalu innemedium.pl wielokrotnie. Tak się jednak składa, że jej przepowiednie przykuły uwagę wielu europejskich mediów, które ze zdumieniem odkryły, że linia przyszłości nakreślona przez nieżyjącą od 1996 roku Bułgarkę zaczyna się sprawdzać na naszych oczach.

 

Znana jasnowidzka już 20 lat temu twierdziła, że w 2016 roku nadejdzie "wielka islamska wojna". Kobieta przestrzegała przed inwazją muzułmańskich ekstremistów, która ma dopiero nastąpić w przyszłym roku. Jeszcze 3 lata temu, gdy pisaliśmy o tym na tych łamach wydawało się to zupełnie nierealne, ale rzeczywistość potrafi bardzo przyspieszyć i to co wtedy wydawało się niemożliwe, dzisiaj stało się bolesnym faktem.

Według proroctwa Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana na Ziemi. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, w ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano jej o III wojnę światową odpowiadała, że "jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła". Teraz, gdy widzimy zakusy państw zachodnich na walczącą z ISIS o przetrwanie Syrię warto to przypomnieć.

 

Bułgarska jasnowidzka twierdziła, że Rosja bardzo szybko odbuduje swoją podupadającą pozycję w gronie światowych supermocarstw. Dodatkowo uważała, że tylko kwestią czasu jest to, że Europa stanie się kontynentem starców. Oba te zjawiska wyraźnie następują. Jeśli linia przyszłości ułoży się tak jak wskazała bułgarska jasnowidzka, to już w 2043 roku w Europie będzie rządził Kalifat.

 

Według jej słów po wielkiej wojnie, której widmo bardzo realnie wisi obecnie nad światem półkula północna, może być zupełnie niezdatna do zamieszkania. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, słynna bułgarska jasnowidzka wskazywała na to, że czarny prezydent USA, będzie ostatnim i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

 

Wanga wspominała o tym, że kluczem dla pokoju na świecie jest Bliski Wschód. Mówiła wielokrotnie, że III wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy upadnie Syria. Bardzo niepokojąco brzmi jej proroctwo o radioaktywnym opadzie, który spowoduje, że zginą niemal wszystkie zwierzęta i rośliny. Jeszcze niedawno można było sugerować, że mogło mieć to związek z bezprecedensową katastrofą w Fukushimie, ale obecny rozwój wypadków w oczywisty sposób wskazuje na to, ze bardzo niebezpiecznie zbliżyliśmy się do globalnego konfliktu nuklearnego. Jego skutki mogłyby być właśnie takie jak opisuje Bułgarka.

Bardzo niepokojąco brzmi to, że Wanga sugerowała wielokrotnie, iż wielkie negatywne zmiany na naszej planecie nastąpią w 2016 roku. Gdy obserwuje się rozwój wypadków można odnieść wrażenie, że scenariusz ten wypełnia się na naszych oczach.

 

Jeśli wszystko pójdzie tak jak przepowiedziała Bułgarka to przyszły rok zakończy się unicestwieniem Europy. Nasz kontynent miałby zostać zniszczony do tego stopnia, że życie będzie postrzegane jako coś niezwykłego. Kto wie do czego doprowadzi nas obecna polityka, bo naszym rządzącym, którzy maja nadzieje wprowadzić Nowy Porządek Świata na gruzach obecnej cywilizacji, może się tylko wydawać, ze kontrolują sytuację.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MiterMann

Propagowanie konca swiata

Propagowanie konca swiata jest jednym z elementow socjo-inzynieryjnej doktryny zachodniego stylu zycia.... napędza gospodarke, zwieksza przeplyw kapitału,stabilizuje finanse, ogranicza mentalność jednostek, strofuje zachowania ludzkie oraz ,  ogranicza dzialania w krotkoterminowych perspektywach....  i co najgorsze = klamliwa i nie logiczna doktryna stosowana na naszych zwojach szarego kitu ktory ciemniejszy staje sie jeszcze bardziej..... przez zastosowane efektu stymulacji historycznej oraz systemu obecnie opadlającego jednostki spoleczenstwa stosowaniem kazdego rodzaju chwytu propagandowego zmuszone do zycia, są bez ich wiedzy oraz świadomości pozbawiane wartosci altruistycznych co jednoczesnie zamienia nas jako naród w troglodytów bez ludzkich zachowań..... ten schemat jest nam stosowany od dawien dawna..... dokladajac do tego schematu to, że jako Polski naród mamy najmniejszy procent  procent mniejszosci narodowych na swoim terytorium, mozna smiało przewidziec jak patriotyzm w odpowiednim czasie stanie sie zarazliwy jak katar jesienną porą...... co mi osobiscie zagląda jeden wniosek w ten proces myslowy.... jestesmy szkoleni.... a ten co zrozumie kazdy motyw powyzszej wypowiedzi sam dojdzie do czego.....z gory przepraszam do za trening logicznego myslenia....

Portret użytkownika H.R.

Z jednym się nie zgodzę. Z

Z jednym się nie zgodzę. Z tym, że Polska ma najmniejszy procent mniejszości narodowych. To fikcja pozostała po komunie, oraz fikcja związana z charakterem tego kraju. W Polsce obowiązywała i obowiązuje nadal niepisana zasada mówiąca, że KAŻDY w Polsce jest POLAKIEM. Dla tego, oficjalnie ten kraj ma najmniejszy odsetek innych narodowości. Pamiętam czasy, gdy nie można się było przyznawać do innej narodowości, bo to było "niepoprawne politycznie" i groziło konsekwencjami takimi, że mogło się odechcieć żyć. Każdy musiał tu być Polakiem i dobrze pamiętam, jak mama mi powtarzała, że "jestem Polakiem i każdemu, kto by mnie zapytał, mam odpowiadać, że jestem Polak". Dla tego tak dobrze opanowałem wasz język, bo mama dbała o to, abym dobrze udawał Polaka. Teraz, na szczęście już nie muszę nic udawać, a nawet mogę śmiało i głośno mówić co o Polakach sądzę. W Polsce jest duży odsetek innych narodowości. Nie rzuca się to w oczy, bo to są biali, a nie semickie paparuchy, czy czarni, których widać na pierwszy rzut oka. Tych białych "innych" poznaje się od razu po innym, niepolskim, czyli normalnym sposobie rozumowania

Portret użytkownika aron jasnowidz

jedno jest pewne ten portal

jedno jest pewne ten portal bedzie mial o czym pisać a dzieci które na nim ciagle negują wszytko i wysmiewają będą przechodziły pobudkę jakiej na razie nawet nie moga sobie wyobrazić ,przyjdzie rok pracy dla Polaków i Polski ,jak i całego śwaita ,jezeli odrobimy leckje bedzie dobrze jezeli nie to nawet szkoda tego komentować ,lenistwo doprowadzi nas do czarnych scenariuszy a praca do oswiecenia i nowej ery ,szkoda ze częśc ludzi jeszcze tak mocno wypiera fakty które nastepuja i ze pobudka będzie dal nich abrdzo bolesna ,ci co rzoumieja co sie dzieje juz przygotwują sie do 2016 roku ,natomiast szkoda ze częsc tych co ignorują wszytko stanie sie znakiem dla innych ,tak jak to będzie na cały swiecie ,tak jak to jest teraz w indiach ,ale ten rok to rok pubudki i znaków ,przyszły to rok oczyszczenia ,dla zianteresowanych w nowym filmie po 18 minucie komentuje to co mzoe wydarzyc sie w Polsce i mam nadzieje ze młodzi zrozumieją że nieanwisc prowadzi do wojen a jednosc do uwolnienia ,to juz nie są żarty ,ten rok to ostani rok spokoju ,znaków nastepny to rok wyroków ,wyborów i sprzątania .
https://www.youtube.com/watch?v=UtRm0USQ34U
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

Czego nie rozumiesz w słowach

Czego nie rozumiesz w słowach przepowiednie to scenariusze które można zmienić ? I zróbmy wszystko aby tak się nie stało ? Wróć do przepowiedni i odczytaj je ze zrozumieniem ,w przeciwieństwie do ciebie ja wraz z tysiącem obudzonych polaków pracuje abyś się nie utopił wraz z rodziną ,abyś nie zginął od kuli żołnierza rosyjskiego ,pokazano nam ze możemy zmienić wszystko bo gdyby wszystko było ustalone to gdzie masz wolna wole? Dlatego to co widzisz w styczniu możesz przez cały rok zmienić i na tym polega praca grup medytacyjnych ,praca dzieci indygo ,i wielu tysięcy rodzin które mają dzieci na nowy czas ,ciekawe czy jak byś zginął w powodzi to czuł byś się lepiej ? Powiedział byś wtedy co ze mailem racje i szkoda ze nie posłuchałes? Dano nam czas aby to zmienić i tak się stało gdy powiedziałem o powodzi w Anglii we wrześniu wtedy juz nie było ci do śmiechu bo się sprawdziło wiec ciesz się ze nie zginęło w powodzi tysiące ludzi bo właśnie dostałeś dowód ze wszystko możemy zmienić w 2016 roku .ciekawe czy będziecie razem z tymi co będą zatrzymywać przypływ islamistów do naszego kraju bo to wyznaczy wasza drogę na 2016 rok i tutaj już nie będzie żartów ,

Portret użytkownika ani

Aronie jasniwidzu jak mogę

Aronie jasniwidzu jak mogę pomóc? Nie chę by Ziemia doświadczyła tego przepowiadanego zła? Nie chcę by atakowali nas islamiści, nie chcę wojny ani nuklearnej zagłady. Niby czemu miało by to służyć? Pytam poważnie, co zatem mogę zrobić? Z Twojej wypowiedzi wynika, że w jakiś sposób działasz by do tego nie doszło. Proszę podziel się ze mną bo mimo wszystko wierzę, że jeszcze mamy jakąś szansę. Ani
To mój emial: [email protected]

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

A o UFO nic nie mówiła baba

A o UFO nic nie mówiła baba wanga ? "

Cała tzw. zachodnia cywilizacja nasladuje ufo i chce kontrolować we wszystkim ludzi, dlatego będą starać się wprowadzić globalną kontrolę ludzkości, to takie naśladowanie i rozkazy od istot demonicznych.

Kolejny ważny cytat z UFO raportu:

[...]Amy będąc w wieku czterech lat miała uczucie, że coś bliżej nieokreślonego ma na nią "wpływ". W wieku siedmiu lat poznała to nieco bliżej i określiła mianem "wielu w jednym", ponieważ słyszała mówiący do niej po cichu głos składający się z wielu głosów. Będąc nastolatką przechrzciła tę siłę na "Radę".

"Początkowo słyszałam tylko, jak rozmawiają między sobą. Kilka razy zwrócili się jednak do mnie, mówiąc szeptem, na przykład wtedy gdy powiedzieli mi, że wkrótce umrze moja matka (i rzeczywiście umarła), oraz w paru innych przypadkach dotyczących przyszłych zdarzeń (które się rzeczywiście wydarzyły)...
 

...Boję się" – odnotowała w swoim dzienniku w styczniu 1971 roku – "ponieważ coś nieznanego i potężnego ciągnie mnie ku sobie, nieustannie jestem zaskakiwana i pociągana. Jestem wciągana w stan lub na poziom umysłu, któremu nie mogę się przeciwstawić… i w końcu ulegnę, ale żeby nie zostać całkowicie wciągniętą, muszę się przygotować. Za każdym razem krzyczę: «Nie jestem gotowa, zostawcie mnie!» – i jeśli udaje mi się pomyśleć o czymś innym, to wszystko wraca do normy”. W innych miejscach pamiętnika pochodzących z tego samego okresu znajdują się następujące komentarze: „Wiem, że pewne rzeczy muszą być zrobione, i jak robot wykonuję rozkazy” – oraz: „Czuję się, jakbym była posłańcem. Zawsze znam cel, do którego mam zmierzać, ale nigdy nie udaje mi się go poznać".

Znaczna część wiedzy, którą otrzymała, nie była wyrażona za pomocą słów, lecz w formie obrazów i symboli. Było jednak jedno stwierdzenie, w którym słowa były wyraziste: "Ja jestem ja. Ja jestem wieloma. My jesteśmy wieloma. Ja nie jestem”[...]

 
 Jakiś wielobyt duchowy pokazuje się nam jako humanoidzi i stwarza dla siebie specjalne ciała lub przeprowadza inne eksperymenty na ludzkości !

https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika aron jasnowidz

chciałbys abym byl

chciałbys abym byl zmanipulowany bo wtedy móglbys spac spokojnie ze swoim poczuciem bezpieczenstwa i swojego świata ,niestety baronku nie wykorzystuje zjawisk tylko o nich pisze i opowiadam po co są i jak ich uniknąc a przed niektórymi ostrzegam i to cie drażni ,ciekawe ze nie dotarlo do ciebie mysl ze nikt nie manipuluje tylko poporstu sa ludzie którym wyznaczono zadanie na ten czas i maja was ostrzegac a takze pomagac zrozumiec co sie dzieje ,manipulują tymi co sa bez wiary w Boga ,Żródło ,bez wiary w siebie ,którzy nie umieja odróznic prawdy od kłasmtwa i niestety baronku bardzo cie szanuje ale jak widzisz sam masz porblem z odróznieniem klamstwa ,manipulacji prawdy ,dlatego zsotaje wam komentowanie zjawisk prawdopodobieństwa a nie faktów tak jak na Zmiany na ziemi bo poprostu boicie sie tego co nadchodzi ,FAKTY WAS PRZYTŁACZAJĄ a ponieważ zmarnowaliście rok na słowne przepychanki zamiast na pracę nad sobą tak jak zrobiło to tysiące Polaków to pobudka będzie bardzo bolesna gdy nie odrobimy lekcji z europy zachodniej .jak ci mówilem wczesniej przyjdzie czas ze będziecie sie musieli mocno ugryźc w jezyk i zrozumiec ze wasza ignorancja to idealny porgram w głowie który moze doprowadzic do upadku tego co widzisz  za oknem .Nie zatrzymasz zmian i nie będzie zatrzymania tego systemu ale skuteczne go niszczenie i masz to z 2 żrodeł od strony zła to nwo a od strony dobra to uwolnienie ,sam wybierz strone abyś potem głosno nie plakal gdy dusza wybierze za ciebie .jak ci pisalem gdybys umial jej sluchac wiedzial byc co cię czeka i własnie to nazywasz manipulacją bo nie meisci ci sie w głowie ze ktos moze miec polaczenie z własna duszą i z polem informacji które otacza każdą planete .Ale cóż niektórzy sie uczą a nie którzy tylko komentują ,wazne abys dołaczyl do tych co bedą zatrzymywac plan zła ,wtedy jak bedzeisz wsród tych ludzi zrozumiesz co to zmiany na ziemi .

Portret użytkownika MiterMann

z przyszlościa i jej

z przyszlościa i jej przepowiadaniem jest jak jazda autem na prostej autostradzie....  jezeli nie skrecisz kierownica i nie spowodujesz wypadku po ktorym trafisz do szpitala itd to samo spojrzenie na mape zanim wyruszysz to prosta droga pokaze Ci gdzie dojedziesz....   tak wiec samo spojrzenie w przyszlosc daje bodzieć aby przyszlosc sama w sobie byla inna jak ją widziano....  a tylko bierność nie zmieni tego powidoku rzeczywistosci.... 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zadziwiony

Skoro są miliony ludzi które

Skoro są miliony ludzi które tak zajadle wysłuchują takich steków bredni i dostają orgazmu przy każdym usłyszanym "apokalipsa", "zagłada świata", "powtórne nadejście pana", "i nadejdzie potop/ogień_z_nieba", to co się później dziwić, że akceptowani są politycy zmniejszający administrację za pomocą zwiększania administracji czy rozwiązujący problem imigrantów za pomocą przyjęcia następnych milionów imigrantów?! Przecież to ten sam rodzaj sraczki.
I w ogóle jak bardzo trzeba mieć zje.bane własne życie żeby rzucać się do słuchania każdego popie.ego "jasnowidza" zamiast samodzielnie kierować swoim życiem??

Portret użytkownika oli.sit

A CZEMU NIKT NIE WSPOMINA O

A CZEMU NIKT NIE WSPOMINA O PRZEPOWIEDNI KRÓLOWEJ SABY, ŻE JEDYNYM SPRZYMIERZEŃCEM  I ZBAWICIELEM POLSKI BĘDĄ CHINY. POLSKA BĘDZIE POTĘGĄ EUROPEJSKĄ Z  GRANICAMI  OD WSCHODU Z CHINAMI A OD POŁUDNJA I ZACHODU  Z PAŃSTWEM ARABSKIM .///JAŻELI TO PRAWDA TO POLACY MOGĄ SPAĆ SPOKOJNIE.///

Portret użytkownika El Koto

Wracając do Bibli czyli

Wracając do Bibli czyli zródła wszelkich tzw ''przepowiedni'': Od Jana XXIII wszyscy znani nam antypapieże są z pochodzenia Żydami realizującymi polecenia Synagogi szatana. Z Objawienia św. Jana wiemy, iż łącznie będzie 7 antypapieży (7 głów bestii), a jeden z nich jest Antychrystem. (Obj. 17, 11). Ten F1 co jest teraz to 6/7 czyli po nim będzie Antychryst, albo niemiaszek B1 ten z hitlerjugend jest Antychrystem. Obecny F1 zapowiadał, że będzie krótko papieżem - chyba wie że ma zrobić miejsce komuś ważniejszemu? Jak wiemy z nauki Ojców oraz doktorów Kościoła przed ponownym przyjściem Chrystusa na ziemię, zgodnie z proroctwami samego Chrystusa oraz Apostołów, będą miały miejsce następujące zdarzenia: 1. Prześladowanie Kościoła, 2. Odpadnięcie od prawdziwej wiary – apostazja czasów ostatecznych, 3. Głoszenie Ewangelii na całym świecie, 4. Objawienie się Antychrysta, 5. Wielki ucisk, 6. Przyjście Eliasza, 7. Nawrócenie Żydów. Gdy to się stanie Chrystus przyjdzie sądzić żywych i umarłych.

I co? To dopiero jest jajo. Czepiacie się jakiejś baby, a tu takie śmierdzące jajo się sprawdza na waszych oczach, wprawdzie trwa to latami ale pomalutku idzie do celu.

Portret użytkownika niebieski52

Ugrzęzłeś w propagandzie

Ugrzęzłeś w propagandzie katolstwa.NIeistniejące od ok. 1500 lat chrześcijaństwo to wyklęty odłam judaizmu.Jezus to jeden z proroków żydowskich;nauczał tylko żydów na podstawie Tory;w latach 60-tych n.e. kapłani podjęli decyzję o rozpowszechnianiu tej wersji judaizmu na inne nacje wbrew woli Jezusa. J.nie zakładał zadnego kościoła(kościół to słowo czeskie -kostel,przyjęło się u nas wraz z przyjęciem katolicyzmu przez Mieszka-I) Jezus dążył do stworzenia gmin samopomocy dla biedoty żydowskiej,z aramejskiego i greki brzmi to eklezja...i tak są zorganizowani żydzi do dzisiaj;taka nazwa jest w Ewangeliach.Panoszące się różne odłamy judaizmu na terenie Cesarstwa Rzymskiego spowodowały stworzenie jednolitej religii w 325 r. -Katolicyzm-to mieszanina wielu religi,głównie kultu Słońca;Jezus to personifikacja Słońca. Katolicyzm wprowadzano ogniem i mieczem przez ponad 1600 lat...aż kłamstwo ciałem się stało...i dlatego Watykan upadnie jak każdy falszywy system.Przepowiednie to można sobie w buty wsadzić,większość tego badziewia wymyśla się na bieżąco do obecnej sytuacji. Światem rządzi PRAWO PRZYCZYNY I SKUTKU,dlatego należy w każdym momencie myśleć pozytywnie i czynić dobro mimo zła powszechnego...to starał się przekazać żydom,żyd Jezus...i wielu innych mędrców i proroków.

Portret użytkownika El Koto

Tak masz rację. Mnie też nie

Tak masz rację. Mnie też nie podobają się kato-mafijne porządki światowe robione pod symboliką pedo-babilonu. Chodziło mi tylko o to że obecnie światem rządzi właśnie TA MAFIA która sra takie przepowiednie a nie inne. Jedyną władzą na tym świecie jest pieniądz, a właścicielem pieniądza jest babiloński naród wybrany. 1 zasada u Jezuitów Specnazu CIA FBI i uj wie kogo jeszcze jest taka: '''''''że należy poznać i zrozumieć swego wroga.''''''' Panimajesz? Dobrze napisałeś, prawdę napisałeś, ale twoje podejście jest dziecinne i romantyczne. Śnicie, że będzie jakieś Zbawienie i Uwolnienie - tak będzie takowe ale dla narodu wybranego co trzyma łapę na całej kasie - dla was będzie 1000 lat niewolnictwa i buciora trzymanego na głowach waszych i waszych dzieci. Dlaczego? Wy kompletne nie macie pojęcia z kim się zmagacie w tej walce o wolność dlatego wasze mrzonki sny i proroctwa zostaną tym czym są. Wasze ataki trafiają w iluzje i fantomy. Dlatego rezultaty macie takie, a nie inne, bo snami i urojeniami nie przepędzicie zła które okopało się i zabunkrowało na pozycjach już od 3000 tyś lat. Jezus komandos przyleci i nas zbawi ... o tak on zbawi naród wybrany! A ty goju? Bierz widły i do gnoju.

Portret użytkownika elon

Wywaliłem ZNZ teraz wywalam

Wywaliłem ZNZ teraz wywalam innemedium bo kreuje jakąś ch...wą przyszłość i strach u ludzi co prowadzi do obnizenia wibracji świadomości czytających czego skutkiem jest dopasowanie sie do tej rzeczywistości... niby jesteście tacy świadomi a tu wszystko wskazuje że albo głubi albo pracujecie poprostu dla tamtych w NWO. do widzenia!!

Portret użytkownika pmpoznan

Wiecie dlaczego ona była

Wiecie dlaczego ona była ślepa?? Prawda jest taka że wypaliła sobie oczy żeby tego wszystkiego nie widzieć. Druga prawda jest taka że jak ktoś jej kase dawał to ona widziała lepiej niż nie jeden sokół czy orzeł!!! Każdemu prócz nostradamusa przypisuje się jakieś straszliwe duperele. A Nostradamus to był obłąkany kretyn który napisał sobie coś bez ładu i składu dla przyszłych pokoleń i to jedno przewidział że jakieś cepy z przyszłości będą próbowały coś z tych bredni wyczytać. No i najważniejsze jeśli ma być III Wojna Światowa to nawet ja napiszę owszem będzie, będzie dlatego że wzajemnie się wymordujemy a rządy na tym zarobią krocie. Klimat zmieniał się od tysięcy lat więc i zmiany klimatu nie są wywołane przez nas tylko przez naturę naszej ziemi, my na to wpływu nie mamy. Co ma się wydarzyć to się wydarzy i tyle. Nasza cywilizacja wyginie i w to miejsce pojawi się kolejna która też wyginie aż w końcu naszą planete szlag trafi i obruci się w pył radioaktywny a inne cywilizacje z innych zakontków wszechświata naszego czy innego powiedzą. No patrzcię ile cywilizacji na tej malutkiej niebieskiej musiało się wymordować żeby unicestwić własną planete...
 
Nie jesteśmy sami we wszech świecie ale każda cywilzacja na naszej planecie zawsze się wyniszczy i wymorduje cel jeden wysadzić ziemie w powietrze!!!

Portret użytkownika Robaczkowa

A to fragment przepowiedni

A to fragment przepowiedni Wangi przedstawiony tutaj (przez ten portal) przed 2012 rokirm.
,,Na lata 2014 - 2016 słynna Bułgarka przewidywała ogromny wysyp zachorowań na raka i choroby skóry spowodowane napromieniowaniem i chemikaliami. Według niej do 2016 roku nasz kontynent powinien się całkowicie wyludnić."  Wiem, że ona posługiwała sie innym kalendarzem ale różnica powinna być bardzo mała. A tu nagle przesunięto ,,tak z niczego" wszystkie daty o kilka lat. Podkreślam słowo ,,DO" - ,,do 2016 kontynent powinien się całkowicie wyludnić".
    Ja osobiście bardziej wierzę, że ta optymistyczniejsza wizja Klimuszki będzie znacznie bliższa prawdy. On jak na razie okazywał sie niezawodny.

Portret użytkownika Sio

Na strachu i lęku najlepiej

Na strachu i lęku najlepiej można zarobić i wiele osiągnąć. Lekarz, ksiądz, sędzia, komornik i polityk i demon.
Tu nie chodzi o muzułmanów tylko o wprowadzenie większej kontroli na świecie.
Sami muzułmanie się naśmiewają z europejczyków bo sami nie są zbyt religijni, ale uważają że są narodem wreszcie wybranym właściwie i stąd ich arogancja i iini im to odowadniają strachem. Więc Chcą być batem Allaha dla innych. Strach czyni ludzi słabymi i oni sami takich nie szanują.
Muzułmanie dawno mi mówili o Syrii że są takie przepowiednie więc Wanga nic nowego nie wniosła ale prawdopodobnie miała pewien wgląd w stare skrypty i nie tylko ponieważ duchów wędrujących jest mnóstwo i znają one te opowieści jako że się tym zajmowali kiedy jeszcze żyli a nawet prowadzili politykę którą nadal uprawiają jako bezcieleśni używając innych

Portret użytkownika lipka

Media są w całości

Media są w całości opanowane i kontrolowane przez mośków, więc zawarte w tych mediach informacje zawsze czemuś służą dlatego prawdziwych informacji należy szukać między wierszami i do tego w różnych tzw. źródłach.

Portret użytkownika skidoo23

Dzień dobry,   Problem w tym,

Dzień dobry,
 
Problem w tym, że owa linia czasu, którą przypisuje się Wandze jest tylko dziennikarskim wymysłem, która w bardzo luźny sposób opiera się na jej przepowiedniach. 
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=547281. (tłumacz google powinien pomóc ;))
Ponoć jej bliscy i świadkowie twierdzili, że nigdy nie przewidzała III Wojny Światowej. Link do Wikipedii: sekcja "Work", czwarty akapit. Cyt: "Witnesses and close friends also claim that she never made such prophecies, and in fact when asked claimed that there will be no World War III." (tam są też źródła tej informacji - jedno z nich to zamieszczony wcześniej artykuł).
Większość przepowiednii Baby Wangi to te, dawane pojedynczym osobom. Ktoś podliczył, że miała około 80% skuteczności i dodatkowo uchylała się od odpowiedzii gdy widziała zły los. Co typowe dla jasnowidzów jej predykcje często miały niejasną, alegoryczną formę. 
Jej fenomen jest bardzo podobny do naszego jasnowidza z Dolnegośląska Filipka (do którego mam osobisty sentyment, ponieważ zostałem przepowiedziany przez niego mojej mamie :)). Tak jak w przypadku Wangi, również i jemu - po jego smierci - zaczeto przypisywać przepowiednie o strasznych wydarzeniach, które mają nadejść przez ludzi spragnionych sensacji. Przykładowy, rozsądny artykuł o Filipku: http://wiadomoscilokalne.eu/filipek-jasnowidz-genialny/
Pozdrawiam,
Skidoo23

Portret użytkownika baca

święty jan nie przewidział

święty jan nie przewidział nostradamusa, nostradamus nie przewidział baby wangi, baba wanga nie przewidziała panajackowskiego, panjackowski nie przewidział patryka geryla, patryk geryl nie przewidział arona jasnopomrocznego ale już aron jasnopomroczny przewidział że święty jan tego nie przepowie...
i to jest dowód że tylko aron jasnopomroczny jest prawdziwym mediumicznym pomroczonym jasno jasnowidzem... aron milczy, bo na pewno wie, ze jutro będzie czwartek - tylko nie chce nikogo straszyć niepotrzebnie...
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

bacuś po co mam straszyc

bacuś po co mam straszyc skoro wypelnia sie to o czym pisalem w ewrzesniu tego roku ,nie mówiąc o tym ze pisalem od 2 lat ze bedziecie dokladnie w tych czasach i ze przyszly rok spowoduje ze ugyziesz sie w jezyk i będziesz musial odrobic lekcje pokory tak jak wiekszośc Polaków i więskzosc ludzi na calym swiecie a co do Polski do jeszcze spokojnie poczkeam na scenariusz bo mozecie miec jeszcze jedną niespodzinke w grudniu ,taki preznt na zachęte do zmian .jak widzisz sprawdza sie to o czym psialem od 2 lat a że nie mzoesz tego zrozumiec ,cóż przyjdzie ci zdac sie na to co postanowi twoja dusza i co czy wiesz juz czy bedziesz znakiem czy  dowodem ? ja wiem i wielu ludzi którzy nie marnowali czasu na ignorancje i przepychanki słowne .zycze ci abys odrobil swoją lekje tak jak odrabia ją teraz 20% spoleczenstwa .pozdrawiam

Portret użytkownika b@ron

jak pisząc "niespodzianka w

jak pisząc "niespodzianka w grudniu" masz na myśli tą asteroidę co to ma przelecieć 30 razy dalej niż jest księżyc, to ci od razu dam radę, spokojnie możesz przepowiedzieć że 2003 SD 220 w grudniu nie spadnie na ziemię...choć jedna przepowiednia się ci sprawdzi Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz baron chciałbys aby

widzisz baron chciałbys aby tak było bo wtedy móglbys pozsotac przy swoim "bezpiecznym "swiecie ,jak myslisz dalczego to do mnie kierowane są dziesiątki osob dziennie a nie do ciebie ? skoro to ja jestem pogubiony to jak moge pomagac innym ? czemu ty tego nie robisz ? nie bój sie baron zmian bo i tak cie czekają ,skoro ziemia ewoluuje do światła to dlaczego ty chcesz zostac w mroku ?  twoja dusza faktycznie idzie inną drogą ale czy wiesz jaką ? no wlasnie skoro nie ,i nie sluchasz swojego ciala bo gdyby tak było dawno bys znal odpowiedx na to pytanie które ciagle zadajesz w kólko to czego sie spodziwasz ,że kto cie ochroni kiedy sam sobie odebrales tarcze jaka jest wiara w Boga ,,w siebie i słuchanie własnej duszy ? jak myslisz co trzeba zrobic aby poznac siebie i posluchac siebie ? posluchaj dalej tych filmów tam znajdziesz odpowiedzi na wiele pytan ,ale gdy rozum spi to jak zrozumiec serce? gdy nie ma połączenia miedzy sercem a rozumem to jak zrozumiec ostrzezenie duszy i to jak ono wyglada ? dobrze ze ten rok pokaze ludziom jak bardzo odeszli od Boga i jak bardzo będą go teraz potrzebowac aby zrozumiec co sie stało .JAK MYSLISZ DALCZEGO ZNISZCZONO NAJPIERW NEPAL A TERAZ INDIE  skoro to takie "uduchowione "miejsca ? teraz czas na kolejne pseudouduchowione miejsca niestety  z tymi co wybieraja system i pieniądz jako cel w zyciu .TEN ROK IDZIE Z POZIOMU SERCA BARON I WIERZE ZE odsuniesz zaprogramowany umysl a otworzysz serce i wreszcie odczytasz to co dusza chce ci rpzekazac ,tego ci zycze i wielu innym na tym portalu.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika dąb

W kodzie Biblii jest

W kodzie Biblii jest powiedziane że rzeczywistość może kształtować się w 5u kierunkach. Skoro już tyle razy nie sprawdziły się jej przepowiednie tzn. że świat kieruje się inną ścieżką czasoprzestrzeni. Ponadto jej wizje pochodzą od demona. Jako niewidząca od razu wyczuwała  osoby stanu duchownego, co wprawiało ją w złość i żądała wyjścia takiej osoby. To co przepowiedziała to droga którą chciał szatan dla ludzkości. Modlitwy milionów ludzi wpływają na zmianę kierunku . To jest tak , że w uproszczeniu jest dwóch dróżników , jeden chce by pociąg jechał po wielotorowisku dobrym torem a drugi chce koniecznie wykoleić pociąg ludzkości przestawiając na krótkie , kończące się tory katastrofą. 

Portret użytkownika drako_tr.

Dziwi mnie, że bardziej

Dziwi mnie, że bardziej wierzysz w lekturę o nazwie biblia którą napisał człowiek, niż w „stwórcę” którego przesłanie nosimy w „sercu” …
„Modlitwy milionów ludzi wpływają na zmianę kierunku” - wobec tego powinieneś napisać:
„To jest tak , że w uproszczeniu jest dwóch dróżników , jeden modli się by pociąg jechał po wielotorowisku dobrym torem a drugi modli się by koniecznie wykoleić pociąg ludzkości przestawiając na krótkie , kończące się tory katastrofą.”
Cóż wyniknie z ich modlitw, czy też chęci…??? …nic…zapomniałeś bowiem o najważniejszym…o maszyniście, ktoś przecież musi ów pociąg poprowadzić, od niego zależy czy doprowadzi do katastrofy, czy nie…obecnie naszym maszynistą i zawiadowcą jest UE i właśnie na to liczy, na to byśmy się pozamykali w domach i namiętnie modlili….tylko modlili, nie robiąc nic poza tym i jak widać katastrofa właśnie się rozpoczęła, mamy kolejny potop...potop "brodatej dziczy"
 
„Jako niewidząca od razu wyczuwała  osoby stanu duchownego, co wprawiało ją w złość i żądała wyjścia takiej osoby” wcale jej się nie dziwie, są przedstawicielami „religii” które też stworzył człowiek, nie „stwórca”, by dla korzyści materialnych zniewolić innych ludzi i wywoływać na ich tle wojny.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika drako_tr.

Witaj Anuradha niestety

Witaj Anuradha Smile niestety czasu mam jak na lekarstwo i rzadziutko tu zaglądam ... późno w nocy.
Za to styczeń będzie (chyba) luźniejszy i mam nadzieję odrobić zaległości na IM
Odnośnie przepowiedni Baby co do „potopu islamskiej dziczy” ... trzeba być chyba kompletnym ślepcem, żeby jej nie widzieć…dla tego też, mocno Ciebie i wszystkich obudzonych Polaków zachęcam do zaopatrzenia się w jakiekolwiek środki obrony.
Pozdrawiam cieplutko.
 

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika Cabaj

Dlaczego nigdzie sie nie

Dlaczego nigdzie sie nie wspomina ile kasy znaleziono w jej cuchnącej budzie?Oczywiście teraz kto chce to może "dopisać"do bełkotu tej prukfy co w danej chwili pasuje do teraznieszych wydarzeń i niedługo zrobią z niej swietą.Gdzieś czytałem że podobno w okresie dojrzewania nie radziła se sama z soba i popędziła w las aby szukać odpowiedniego konara żeby sie porządnie wyrajbować.

Portret użytkownika pasjonat

Oj dajecie soba manipulorwac

Oj dajecie soba manipulorwac towarzyszu admin... kupa wplywa do ucha a wyplywa na IM strumieniami szerszymi niz rzeka piasku... te wszystkie filmy z zamieszek to sa celowo blednie opisane filmy co ma wzmagac sensacje i odwiedziny stad atak strachu internetowych głupoli.
 
https://www.youtube.com/watch?v=1YkIhTwVGkc
to serio niemcy ?? bo w oryginale opisano co to za kraj i co sie tam stało
nawet 3 mln emigrantów w europie to ponad 100 osob na 1 brodatego.
hahaha co zapanuje w Europie kalifat, islam, shariat ? ? na pewno krotkotrwala godzina policyjna i stan wyjatkowy nastepnie uszczelnia sie granice. Na wiesc ze Grecja zostanie poza granicami unii to samo Wielka Brytania podkula ogony byle nie zotac za płotem...
 

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj