Amerykańscy senatorowie uczestniczyli w odprawie odnośnie raportu UFO

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Przedstawiciele Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i FBI, uczestniczyli wczoraj w utajnionej odprawie dla członków senackich komisji. Członkowie Stałej Specjalnej Komisji ds. Wywiadu, Podkomisji ds. Zwalczania Terroryzmu, Kontrwywiadu i Kontrproliferacji, dowiedzieli się na niej o niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych (UAP). Wygląda na to, że bezpośrednio poprzedza ona publikację raportu dyrektora Wywiadu Narodowego na temat zbierania, raportowania i śledztw w sprawie UAP.

Według biura przewodniczącego tej podkomisji, reprezentanta André Carsona z Indiany, odprawa koncentrowała się na zagrożeniach bezpieczeństwa stwarzanych przez niezidentyfikowane zjawiska lotnicze. Biuro przewodniczącego wywiadu Izby Reprezentantów Adama Schiffa (D-CA) wydało osobne oświadczenie tuż przed tajną odprawą:

„Chcemy wiedzieć o wszystkim, co lata w naszej przestrzeni powietrznej. A jeśli są rzeczy, których nie możemy zidentyfikować, powinniśmy włożyć wysiłek w ich zidentyfikowanie, gdziekolwiek to może prowadzić. Niezależnie od tego, czy prowadzi do obcego przeciwnika, do innego zjawiska lotniczego, do kosmicznych śmieci, czy czegokolwiek innego, powinniśmy podążać tym tropem. Z zadowoleniem przyjmujemy dzisiejszą odprawę i nadchodzący raport jako krok w tym kierunku”.

Nie da się ukryć, że żyjemy w ciekawych czasach, a fakt że amerykańskie służby wywiadowcze zbliżają się do publikacji raportu na temat zjawisk, które Pentagon nazywa UAP (a większość z nas zna jako UFO) jest sam w sobie niezwykły. Po biurokratycznych batalii, wygląda na to, że rząd USA zdecydował się ujawnić część prawdy na temat tych zjawisk. Raport, który ma się ukazać w Kongresie pod koniec czerwca, prawdopodobnie nie rozstrzygnie debaty – ani nie oczekuje się, że dostarczy tego rodzaju soczystych szczegółów, na które liczyli ufolodzy. Jest to jednak kluczowy krok, który doprowadzi nas do wytłumaczenia natury tego zjawiska.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj