Kolejne tankowanie ze Słońca?

Kategorie: 

Źródło: Obserwatorium AIA

W ostatnich tygodniach różne satelity słoneczne zaobserwowały wiele dziwnych obiektów w pobliżu naszej najbliższej gwiazdy.

Oprócz sześciokątnych i okrągłych obiektów, uchwycono również ogromny prostokątny statek został który mijał Słońce. Tego typu obiekty są czasem oskarżane o posilanie się słoneczną plazmą, jako czymś w rodzaju paliwa pozwalającego na podróże międzygwiezdne. Kto wie, być może statki obcych okiełznały fuzję jądrową i korzystają z gwiazd jako baterii.

 

Do najnowszej obserwacji tego typu, doszło 21 sierpnia br. Ufolodzy, dopatrują się w tym obiekcie stacji dokującej dla wlatujących i wylatujących UFO, jednak o tym co widzicie na ujęciach, zadecydujcie już sami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mariusz1971

A może to jest jest jednak

A może to jest jest jednak odwrotna sytuacja. Słońca służą do spalania zużytego paliwa - to nie jest tankowanie, tylko zrzut. Późniejsze wybuchy na słońcu związanu są z opóźnioną reakcją (zrzut jest zabezpieczony osłoną termiczną) na spalanie tego ładunku. Ładunek nie musi być w formie klocowatej i określonej. Może być w formie luźnej ale zabezpieczonej - nie musimy my znać jeszcze formy zabezpieczeń zrzutów.

Skomentuj