Naga kobieta z nagim dzieckiem długo szła po śniegu, aby uwolnić się od „złych duchów”

Kategorie: 

Nietypowe zdarzenie miało miejsce 26 października br. w Niżniewartowsku w Rosji.

 

Pod jedną z cerkwi w mieście przyszła roznegliżowana niewiasta z nagim dzieckiem w ramionach. Kobieta z chustą na głowie (jedyna część garderoby, którą przywdziała), pokonała długą drogę do świątyni, choć na dworze panował dwunastostopniowy mróz, a na ulicach zalegał śnieg, pisze Topnews.ru.

W cerkwi młoda matka tłumaczyła, że „przyszła tu, aby uwolnić się od złych duchów”, które ją prześladowały. Kobieta nie była wcześniej notowana. Lekarze obawiają się o stan zdrowia dziecka. U maleństwa zidentyfikowano ślady pobicia i przemocy cielesnej.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Bardzo śmieszne?.A teraz

Bardzo śmieszne?.A teraz popatrzcie na to tak.Jesteście liśćmi pomiatanymi przez niewidocznych okupantów rozumu i woli.Ten epizod to jedna z zabaw ich ekipy rozrywkowej,nazywanej w ST.Jezus w swoich naukach mówił*| A módlcie się aby wasza ucieczka nie wypadła w zimie albo w szabat|*."Zima"i "szabat"to metafory jakimi jest określana sytuacja na całej kuli ziemskiej.Ja widzicie na tym filmiku ,jest to szyderstwo z odczytania przez ludzi ukrytego sensu w Ewangelii.Śmieszne nadal?.Wy nawet nie wiecie że ten ukryty sens tam jest,tak macie spętane rozumy.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Napisałem,ale znikło.Może

Napisałem,ale znikło.Może przez ostry nawias,z czym się spotkałem gdzie indziej, że system wycina.To nic strasznego,ale poogladaj starsze wpisy gdzie zredukowano głosowanie z kilkudziesięciu punktów na plusie przy moich wpisach,na bieżace małe minusy w stosunku do plusów.W ten sposób odwraca sie zainteresowanie o tym co napisałem.Wtedy gdy zrobiłem sobie miesiecżną przerwę w pisaniu,było coś dziwnego.Mówiłem ci że nieraz słyszę przekazy od serc a nawet od ludzi,jeśli sa zgodne w tym co mówią ze swoimi sercami.Usłyszałem:"Nie dajcie mu zdobwać popularnosci".Wytłumaczono mi, że ktoś takie polecenie wydał adminom.Może oni coś o tym wiedzą,bo potem nastapiła ta rewizja głosowania,a najważniejsze wpisy wyladowały na końcu stron z komentarzami.Jeśli już przy tym jestem,to chcę powiedzieć,że mam gdzieś zdobywanie popularności gdziekolwiek.Jeśli cos piszę to po to aby ludziom otwierać oczy.Kto z tym walczy ,walczy z prawdą i jest zdrajcą człowieczeństwa.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

UFO,o ile za takie uznamy

UFO,o ile za takie uznamy wszystkie ruchome formy nieznanych obiektów,ma lepsze możliwości aniżeli wycinanie cytatów.To możliwość dublowania wybranego sektora i przdziału rzeczywistości.Wtedy fakty które miały miejsce mogą dowolnie pozostawić uczestnikowi kontinuum lub usunąć.Na tym polegają te luki w pamięci osób które były zbierane na statki.

Portret użytkownika kuzYn

Jeśli moderator wycina

Jeśli moderator wycina fragmenty komentarzy, to tylko te które są niezgodne z regulaminem, no i oczywiście opisuje je. np: {ciach] ; edit: skasowano ; powód ; itd. Proszę o podanie w którym komentarzu, jakiego dnia i godz, oraz co  konktetnie zostało wycięte bez opisu zdarzenia czyli anonimowo.

 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

W pierwszym i drugim moim

W pierwszym i drugim moim wpisie tego wątku zginęło"grono szyderców"umieszczone w ostrym nawiasie.W pierwszym w miejscu po ST.W drugim tam gdzie pozostał przecinek umieszczony bez sensu.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Tutaj ktoś w stanie

Tutaj ktoś w stanie pomroczności jasnej stawia minus?Przecięż pokazałem u góry gdzie barkuje w tekście 'grona szyderców'.To jekieś kulby kiboli?.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

A ja myślę,że daremnie sobie

A ja myślę,że daremnie sobie tym zawracacie głowę.Jesteście na końcu"łańcucha pokarmowego".Wyjasnię:Jestem osobą śledzoną przez kilka stopni(kaskady)zainteresowanych,cenzurowany i zapewne skrycie inwigilowany(telefon i internet napewno).Odkryłem to już dawno bo wiele wpisów z dyskusji na forach było okrojone z moich najciekawszych wpisów,pomimo braku niezgodnosci z regulaminem forum.Niektóre docierały z dużym opóźnieniem w stosunku do tych nieistotnych.Wystarczy że na ktorymś stopni tej kaskady cenzor ma napisany tak program ,że wstawia uwagi w ostrym nawiasie,a po przepuszczeniu nie idą one dalej.Program moich ostrych nawiasów nie odróżnia,więc wycina ich zawartość.Spotkałem się z tym wiele razy,w zależności od drogi która wedruje wpis.Że niektóre moje ostre nawiasy z zawrtościa do was docierały ,możecie sprawdzić na starszych wpisach.Ja uważam sytuację za wyjaśnioną.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Bardzo,ciekawe i

Bardzo,ciekawe i zastanawiajace,gdzie z mojego wpisu zniknęła nazwa;,jak w stoi w Piśmie określenie na ekipę rozrywkową ?.Jestem pewny iż napisałem.

Portret użytkownika Ilemozna

Rozumiem ze zanim taki art

Rozumiem ze zanim taki art przejdzie musi go obejrzeć admin, ktory oczywiście nie jest Talinnem, a jednak pozwala na taki brak poszanowania osób odwiedzających ta stronę.
wazniejsze sa kliknięcia i wyświetlenia czy jakość strony ?
A moze jednak innypudelek.pl? 

Portret użytkownika Welociraptor

A ja miałem taki piękny

A ja miałem taki piękny pomysł na rozwój Inne Medium. Propozycja moja została odrzucona. Admin woli gdy jest, tak jak jest -czyli dennie na maxa. Możliwe że zbyt duża ilość różnych pobocznych portali go rozprasza. On dobrze wie kto się ukrywa pod tym wpisem. Ja poczekam, bo wydaje mi się że już w niedługim czasie wejścia spadną do 160 na dzień, jak tak dalej pójdzie. No chyba że Admin wczesniej przejrzy na oczy.

Portret użytkownika dąb

Tak , tak , a gender to

Tak , tak , a gender to nowoczesność i świetlana przyszłość Smile . A tak przy okazji jak gender się ma do ewolucji , którą ci sami (nowocześni) ludzie preferują - przecież to jest sprzeczność.