Duch zmarłego motocyklisty straszy kierowców nocą na drodze w regionie Pskowa

Kategorie: 

http://kvedomosti.com

Na przedmieściach Pskowa można natknąć się rzekomo na ducha zmarłego tragicznie motocyklisty. Informacje tą potwierdzają eksperci, badający zjawiska anomalne.

 

Okoliczni mieszkańcy mówią, że od kilku miesięcy w nocy na drodze, można spotkać ducha młodego mężczyzny. Podczas tych spotkań ludzie doświadczają niewyobrażalnego strachu. Zdaniem miejscowych, to zjawa jeźdźca, który zginął w wypadku.

Sprawę nagłośnili działacze organizacji „Mir”, która bada niewytłumaczalne zjawiska. Według Wiktora Bobrowa, szefa organizacji, dokumentowane są wszystkie przypadki spotkania z duchem.

Ekspert, Wiktor Bobrow, mówi, że „około północy poszliśmy do miejsca, gdzie upiór najczęściej się pojawia. Po jakimś czasie przyszła do samochodu półprzezroczysta postać człowieka i patrzyła wprost na kierowcę, którego ogarnęła panika. Mimo, że członek naszej organizacji i silnych nerwów widział w życiu wiele, to nie opanował strachu i kilka minut później był po drugiej stronie miasta”.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

To przychodzi postać

To przychodzi postać astralna, a te postacie żyją wśród nas , a my ich nie postrzegamy, bo częstotliwość  ich nie odpowiada częstotliwości ciał fizycznych, a co rózni sie częstotliwością, nie jest widoczne dla istot w ciałach fizycznych, bo są to tylko wyjątkowe sytuacje gdy częstotliwości się zbliżają .

Portret użytkownika baca

Jeśli bardzo mocno się

Jeśli bardzo mocno się skoncentrować i odnależć w tym zdaniu sens:
 "Mimo, że członek naszej organizacji i silnych nerwów widział w życiu wiele, to nie opanował strachu i kilka minut później był po drugiej stronie miasta”
to się okazuje że nasz spanikowany i pijany w trzy dupy wieśniak nazwany wulgarnie w tekście "członek" wcale nie jechał przez miasto tylko przez wieś...
bo jako że tylko pijaczek może przejechać w parę minut wieś a nawet trzeźwy nie przejedzie w tym czasie żadnego miasta...
"świecący przerażająco duch" był po prostu zabłąkanym kolesiem z drogówki z odblaskowym lizakiem - oni najczęściej śmiertelnie potrafią wystaszyć pijaczków...
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MONSTER

Brak mi słów. Jak tak dalej

Brak mi słów. Jak tak dalej pojdzie to za kilka miechów Inne Medium przestanie istnieć. Admin czy ty już całkiem oszalałeś? Jak można dopuszczać takie artykuły jak wszystkie prawie na głównej? Co to jesy Pudelek? Super Ekspres?
 

Strony

Skomentuj