Duch zmarłego motocyklisty straszy kierowców nocą na drodze w regionie Pskowa

Kategorie: 

http://kvedomosti.com

Na przedmieściach Pskowa można natknąć się rzekomo na ducha zmarłego tragicznie motocyklisty. Informacje tą potwierdzają eksperci, badający zjawiska anomalne.

 

Okoliczni mieszkańcy mówią, że od kilku miesięcy w nocy na drodze, można spotkać ducha młodego mężczyzny. Podczas tych spotkań ludzie doświadczają niewyobrażalnego strachu. Zdaniem miejscowych, to zjawa jeźdźca, który zginął w wypadku.

Sprawę nagłośnili działacze organizacji „Mir”, która bada niewytłumaczalne zjawiska. Według Wiktora Bobrowa, szefa organizacji, dokumentowane są wszystkie przypadki spotkania z duchem.

Ekspert, Wiktor Bobrow, mówi, że „około północy poszliśmy do miejsca, gdzie upiór najczęściej się pojawia. Po jakimś czasie przyszła do samochodu półprzezroczysta postać człowieka i patrzyła wprost na kierowcę, którego ogarnęła panika. Mimo, że członek naszej organizacji i silnych nerwów widział w życiu wiele, to nie opanował strachu i kilka minut później był po drugiej stronie miasta”.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

To przychodzi postać

To przychodzi postać astralna, a te postacie żyją wśród nas , a my ich nie postrzegamy, bo częstotliwość  ich nie odpowiada częstotliwości ciał fizycznych, a co rózni sie częstotliwością, nie jest widoczne dla istot w ciałach fizycznych, bo są to tylko wyjątkowe sytuacje gdy częstotliwości się zbliżają .

Portret użytkownika baca

Jeśli bardzo mocno się

Jeśli bardzo mocno się skoncentrować i odnależć w tym zdaniu sens:
 "Mimo, że członek naszej organizacji i silnych nerwów widział w życiu wiele, to nie opanował strachu i kilka minut później był po drugiej stronie miasta”
to się okazuje że nasz spanikowany i pijany w trzy dupy wieśniak nazwany wulgarnie w tekście "członek" wcale nie jechał przez miasto tylko przez wieś...
bo jako że tylko pijaczek może przejechać w parę minut wieś a nawet trzeźwy nie przejedzie w tym czasie żadnego miasta...
"świecący przerażająco duch" był po prostu zabłąkanym kolesiem z drogówki z odblaskowym lizakiem - oni najczęściej śmiertelnie potrafią wystaszyć pijaczków...
 

Portret użytkownika MONSTER

Brak mi słów. Jak tak dalej

Brak mi słów. Jak tak dalej pojdzie to za kilka miechów Inne Medium przestanie istnieć. Admin czy ty już całkiem oszalałeś? Jak można dopuszczać takie artykuły jak wszystkie prawie na głównej? Co to jesy Pudelek? Super Ekspres?
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

Jak można się wpraszać na

Jak można się wpraszać na portal Admina i pisać że oszalał?
hmmm... chyba najwyższa pora abyś znowu przeprosił...
no przeproś monster...  przeproś... za to że bluźnisz, złowieszczysz, źle życzysz no i bezpodstawnie kraczesz, bo niezbite fakty są takie że jeden jedyny artykuł sTalina - dowolny !!! - posiada więcej odwiedzin i komentarzy niż setki "twoich" para artykułów - i niestety nigdy nie będziesz posiadał mocy aby ten stan rzeczy zmienić, bo sTalin potrafi rozbawić a ty tylko smucisz
to wszystko dlatego bo w przeciwieństwie do sTalnina jesteś upierdliwie monotematyczny, czyli tak jak sam już to powyżej zauważyłeś - twój problem polega na tym że... ZABRAKŁO CI SŁÓW Smile

Portret użytkownika hahahah

Znam człowieka poniżej

Znam człowieka poniżej personalia
Prawdziwe imię i nazwisko: Daniel Ketch
Inne pseudonimy: Ghostie, the Riding Ghost , The Spirit of Vengeance
Aktualny status:Aktywny
Uniwersum:616
Klasa:Człowiek połączony z demonem
Narodowość: Amerykanin
Debiut: Ghost Rider vol. 2 #1
Powiązania z grupami: Midnight Sons, Secret Defenders, "New" Fantastic Four
Zdolności: Supersiła, niewrażliwość na ogień i wysokie temperatury. Umiejętność projekcji normalnego i eterycznego ognia, podróżowania pomiędzy wymiarami i po każdej powierzchni. Posiada magiczny łańcuch i tak zwany "Penance Stare" ["Pokutny Wzrok"], przez który Rider umieszcza w umyśle tych, którzy przelali niewinną krew, obrazy ich wszystkich złych uczynków, które są stale powtarzane.

Skomentuj