Pogromca duchów w ciężkim stanie po próbie egzorcyzmów

Kategorie: 

Źródło: Internet

Amerykański łowca duchów, 37-letni Robert Laursen, usiłował dowiedzieć się szczegółów tajemniczego morderstwa amerykańskiej rodziny, do którego doszło ponad 100 lat temu. Pozostał na noc w tajemniczym domu, w którym podobno straszy i skończyło się to dla niego tragicznie. W niewyjaśnionych okolicznościach otrzymał cios w klatkę piersiową ostrym przedmiotem.

 

Owiany złą sławą dom znajduje się w miejscowości Villiska, w stanie Iowa. W 1912 roku doszło tam do szokującej zbrodni. Uzbrojony w siekierę napastnik, wkradł się do domu i zabił ośmioosobową rodzinę, gdy spali - zginęło małżeństwo i ich sześcioro dzieci. Zabójcy tej ohydnej zbrodni nigdy nie odnaleziono. Od tego czasu w domu wielokrotnie obserwowano zjawiska paranormalne, a niesławny dom morderstwa siekierą, stał się atrakcją turystyczną miasta.

 

Badacz zjawisk paranormalnych Robert Laursen zdecydował, że może spróbować rzucić nieco światła na to straszne morderstwo i spędził tam noc starając się nawiązać kontakt z duchami zmarłej rodziny. W piątek wieczorem, 08 listopada 2014, po północy, mężczyzna został przewieziony do miejscowego szpitala z poważnymi obrażeniami klatki piersiowej.

Lekarze odkryli, że okaleczenia wykonano nieznanym ostrym przedmiotem. Podejrzewano, że zrobił to sobie sam Laursen. Motywy jego działania nie są znane. Nie wiadomo również, w której części domu znajdował się on w chwili wypadku. Łowca duchów miał rzekomo dwóch towarzyszy, ale ich personalia są wciąż tajemnicą dla policji.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ghghgh

A gdyby tak przywołać masę

A gdyby tak przywołać masę demonów, to mozna by było zrobic komuś krzywdę i można by było samemu zostać cudownie uzdrowionym. Jak się wywołuje demony?  Wywołam Szatana do domu i będzie mnie zawsze uzdrawiał, dodatkowo na każdym lsosowaniu lotto bym wygrywał pieniądze. Co trzeba zrobić żeby wywołać wielką ilość demonów?

Portret użytkownika kuremkarmeruk

biezesz kredę kropisz tzw

biezesz kredę kropisz tzw.świecona woda ,stojac twarza na wschod. nastepnie rysujesz ta kreda pentagram na podlodze ,dosc duzy minimum kazde ramie musi miec 4,7m dlugosci ,wiec pomieszczenie wybiez duze. potem wez miske z woda zrodlana postaw na srodku pentagramu ,nastepnie zapal świece woskowe na kazdym z ramion. zacznij od ramienia wyznaczajacego wschod i symbol ether . nastepnie wez przygotowany wczesniej stary klucz taki z uchem najlepiej mosiezny i zawies go na jedwabnej nitce nad misa z woda ,prawidlowo powinienes trzymac go lewa reka max 10 do 15 centymetrow nad lustrem wody. kleczac plecami do polnocy twarza na poludnie. wypowiedz odpowiednie slowa.demon lub kilka przybedzie. odpowiednie slowa moge podac na priw. wazna sprawa potrzebna jest sol kamienna grubo mielona w ilosci okolo 2 kg. wykonujesz z niej krag wokol pentagramu ,przed zapaleniem swiec. ludzie o slabym poczuciu wlasnej wartosci lepiej niech nie probuja.pozdrawiam.

Portret użytkownika Zenek z kosmokoxu

Nikt tu Ci nie powie jak

Nikt tu Ci nie powie jak wywałoć duzą ilość demonów choc jest to sprawa do przejścia. Nikt nie powinien też Ci wskazywać treści, z których mógłbyś wywnioskować jak to się robi. Dlaczego? Sprawiasz wrażenie dzieciaka, który na siłę chce sprawdzić jak działa gnizdko z napięciam 220Volt. To nie jest zabawa. Na wskroś demonów jesteś nikim. Wątpię nawet w to, czy Darski ma kontakt ze światem demonów, jeżeli jest lub odprawia jakieś rytuały to z pewnością dryfuje w świecie ułudy. Zostawić, nie ruszać i żyć dalej. Zapewniam Cię, gdyby siły stwórcze chciały abyśmytaki dar posiadali świadomie, mielibyśmy go.

Portret użytkownika aron jasnowidz

zaproś a skończysz jak ten

zaproś a skończysz jak ten łowca który myslał że zło to zabawka ,oglądnij film na faktach opętanie amy evans ,tam masz instrukcje jak go przywołać a potem ogłądnij jak kończy się zabawa w dobrego dżina który rozdaje dary ,nierozumnym dzieciakom .

Portret użytkownika ghghgh

Ale chyba są sposoby na to

Ale chyba są sposoby na to zeby Sztana nawoływać do cudownych rzeczy takich jak uzdrowienie, szybka darmowa wygrana, szczęścvie dożywotnie. przeicież Bóg mówił że kto chce iśc za nim to niech weźmie swój krzyż to skoro Bóg daje człwiekowi cierpienie to Szatan robi wszystklo żeby człowieka uzdrowić. człiowek może posiadać takie nieszczęscia choroby których Bóg nie wynagrodzi. Bóg potępia bogactwo więc Szatan robi wszystko by człowiek był bogaty. skoro jedna strona chce żeby jakas osoba miał cierpienie to na pewno ejst druga rzeciwna osoba która pragnie zeby ta osoba była cudownie uzdrowiona. skoro Bóg chce żebyśmy nisili swój krzyż i żeby spotykało nas cierpienie to Szatan pragnie naszego szczęścia na ziemi i zdrowia żebysmy nigdy nie chorowali.  Czasami się zdarza że Bóg chce wybawić jednym człowiekiem miliony ludzi. poza tym wywoływanie duchów jest bardzo pożyteczna rzeczą ponieważ dzięki wywoływaniu duchów można sprawdzic czy na pewno po śmierci ejst życie wieczne. Jeśli ktoś sobie chce wiedzieć czy jest życie po śmierci to musi to sprwdzić, więc tzeba wywolywać duchy do tego celu aby sprawdizć czy Bóg mówił prawdę na temat życia wiecznego.

Portret użytkownika Zenek z kosmokoxu

Drgasz na wietrze niewiedzy

Drgasz na wietrze niewiedzy jak flaga korsarska naciągnięta na masz w czasi sztormu. Pragniesz wiedzy, która przed ludźmi jest ukryta. To co dociera do świata fizycznego to tylko kawałek - kropelka z oceanu. Po to żyjemy w fizycznym świecie, żeby go zgłębić do cna. Zostawmy świat demonów i tak dokładnie nie wiadomo czy jest on przejściem do świata duchowego, czyteż stoi niżej od naszego. Jase jest jedno, każdy niech dba o swoje, a my ludzie rozwijajmy świat duchowy oparty o naukę miłości.

Portret użytkownika aron jasnowidz

bóg karze a szatan rozdaje

bóg karze a szatan rozdaje dary ,w/g ciebie ,więc zostaje ci tylko sprawdzić czy tak jest ,widze ze nigdy nawet cię nie dotknął i ciesz się z tego ,a wiesz kim w ogóle jest szatan i dlaczego został stworzony i przez kogo ? i co ma robić? żal patrzec jak udało mu sie wmówić ludziom że to bóg jest zły a on dobry i że da ci wszystko czego zapragniesz ,patrzysz na gwaizdy filmowe ,na bogatych ludzi i im zazdrościsz ,wiele z nich sprzedało dusze ,wiele z nich kończy na sznurze albo z igłą w żyle ,ale ty wolisz pozyc krótko a "dobrze " a potem niech dusza cierpi ,gdyby pokzali ci strefe mroku ,gdyby w twoje ciało wszedł demon ,nigdy więcej nie napisał byś że szatan jest dobry ,ale każdy z nas ma swoją drogę i każdy moze otrzymać to o co prosi ,jeżeli prosisz szatana o bogactwo i demony o pomoc to mam nadzieje ze gdy będziesz juz widział jak zło działa ,znajdziesz kogoś kto cię z niego uwolni ,choć nie którzy wolą byc z nimi do końca i tym wspólczuje .największą karą w piekle jest swaidomość że trafiłeś tam na własne życzenie i obys sie niegdy o tym nie przekonał .
ps to nie bóg każe ci dzwigać krzyż tylko każdym swym uczynkiem,każą myslą ,kazdym słowem tworzysz własną przyszłośc w tym i w nastepnym wcieleniu ,Stwórca dał ci zycie ,dusza zasiliła twoje ciało ze swoimi doświadczeniami i teraz mozęsz użwayć serca i rozumu razem a możesz tylko rozumu zaprogramowanego w tym matrixie tak jak opisałeś i znów przezyć zycie tak ze dusza nie będzie mogła nic zrealizować i znów nastepnym razem będziesz narzekał na niesprawiedliwość jednostki i na to że ktoś cie karze bo gdy zrozumiesz że ty sam jesteś swoim największym wrogiem wóczas wreszcie ruszysz dalej i gdy staniesz się swoim przyjacielem i przyjacielem duszy będzeisz miał to czego zapragniesz (film ATLAS CHMUR opisuje to przepieknie i tam zobaczysz jak mozna się stać demonem i jak demon daje i po co daje )

Portret użytkownika El Koto

Zamordowanym właścicielem

Zamordowanym właścicielem tego domu był niejaki Josiah Moore narodowości żydowskiej. W całej okolicy do dziśdnia pamiętają że jego głównym zajęciem był handel zdechłymi małpami, które to reklamował jako ''Wypchana jedyna prawdziwa Wielka Stopa.''
WIKI:
Wielka Stopa (ang. Bigfoot, Big Foot lub w języku Indian Sasquatch) – mityczne zwierzę, które według niepotwierdzonych (kilkudziesięciu tysięcy) relacji żyje w Górach Skalistych i w sąsiednich regionach (USA i Kanada).
Podsumowanie:
Osobiście uważam, że jakiś klient pana Moore poczuł się dotkliwie rozczarowany zakupem zdechłej małpy i zrobił panu Josiah Moore (w przekładzie na Polski to Józek Chciwy) miejscowy pogrom żydów bez znieczulenia.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Pogromy_Żydów
Garść cennych informacje na temat pośmiertnych ataków żydów na gatunek człowieczy znajduje się w doskonałym filmie dokumentalnym:
http://www.youtube.com/watch?v=8mdDtn-luek
 
 

Portret użytkownika Indi

Amerykanie mają dziwne

Amerykanie mają dziwne podejście do świata duchowego. Podstawowa wiedza zwykłego katolika zakłada:
- nie igra się z duchami a tym bardziej demonami !!! nie przywołuje, nie naśmiewa, nie obraża !!!
- egzorcyzmy może odprawić tylko wyznaczony przez biskupa ksiądz egzorcysta, ewentualnie zwykły ksiądz może przeprowadzić błogosławieństwo. karygodne jest robienie tego przez jakiś świeckich 'złotych rączek" od wypędzania duchów
- dom podczas każdej wizyty księdza powinno się pobłogosławić, żeby odpędzić zło
Ten przygłup celowo wtargnął do nawiedzonego domu, chyba tylko po to żeby stało się coś złego... W ogóle ci "łowcy duchów" z amerykańskich seriali to jacyś argandzcy, egoistyczni nie mający prawdziwej wiedzy głupcy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lolo

To jest Twoje zdanie. Żaden z

To jest Twoje zdanie. Żaden z egzorcystów w KK nie wypędza złych duchów swoją moca a odwołuje się do mocy Chrystusa. I dlatego jest to skodyfikowane by nie zrobiono sobie krzywdy, by nie były to osoby przypadkowe i by nie doszło do opętania egzorcyzmującego. Jednak jak kto chce się bawić na własną rękę no to już nie ma na to medycyny. W każdym razie opętania są faktem tak jak i nawiedzenia, i lekceważenie sobie tych spraw nie raz doprowadziło do tragedii.
 

Portret użytkownika lolo

Czy wypędzają to jest sprawa

Czy wypędzają to jest sprawa dyskusyjna. Czasem szatan "ustępuje" by zwieść. Ale jest jeszcze coś takiego jak "zasada prawdy" i jeśli powiedzmy dana kultura czy człowiek nie zna Chrystusa z nie własnej winy to istnieją drogi oddziaływania na świat duchów. Mechanizmu jak myślę nie rozumiemy do końca - o ile w ogóle - i jest to tajemnica Boga. Niemniej znane są mi relacje z opętań, gdzie odwołanie się do Buddy, czy innych wielkich mistrzów duchowych nie skutkowało a wezwanie Chrystusa, tak. "Na niektóre duchy post i modlitwa" (por. Mt 17:21). Dzisiaj "post" może także oznaczać całkowite zawierzenie Jezusowi - ascezę, wyrzeczenie się jeśli chodzi o próbę korzystania z innych dróg duchowych. Jednakże to jest tylko moja spekulacja i nie stanowi magisterium KK. Powtórzę jednakże: nikt nie musi być katolikiem i wierzyć w to co jest w doktynie KK. A jak się wpakuje w kłopoty bo uważał, że sobie z światem złych duchów da radę? Pretensje proszę mieć wtedy do siebie. Nie do Kościoła, bowiem nie ma przymusu prawnego korzystania z tego co Kościół oferuje.

Portret użytkownika erovnia

egzorcyzmy to nie zabawa, ale

egzorcyzmy to nie zabawa, ale nie rozumiem monopolu kosciola na te działania, byc moze dbaja o bezpieczeństwo świeckich ale dla mnie kluczowe sa słowa Jezusa
 
"w imię moje złe duchy będą wyrzucać" (Mk 16,17)
 
49 Wtedy przemówił Jan: «Mistrzu, widzieliśmy kogoś, jak w imię Twoje wypędzał złe duchy, i zabranialiśmy mu, bo nie chodzi z nami»
50 Lecz Jezus mu odpowiedział: «Nie zabraniajcie; kto bowiem nie jest przeciwko wam, ten jest z wami». (Łk 9,49-50)

Portret użytkownika Zenek :)

  Egzorcyzm - rytuał czarnej

 
Egzorcyzm - rytuał czarnej magii do "odpędzania" aniołów czarnej magii (czytaj kabały) mający w widzach wzzbudzać przestrach przed "potęga" Świętego Officjum (czytaj zwyrodnialców w habitach znanych też jako inkwizycja).
 
Jedynym "wyegzorcyzmowanym" jest jedynie duch/ dusza poddawanego tym torturom człowieka bo prawdziwy egzorcyzm wymaga DUCHA ŚWIĘTEGO a jego u egzorcystów brak bo jakby był do wypędzania duchów używali by samej wiary a nie kuglarskich sztuczek i magicznych słów (zaklęć kabalistycznychn zaaprobowanych przez watykan).

Portret użytkownika lolo

Monopol "kosciola"? Jak myślę

Monopol "kosciola"? Jak myślę chodzi tu o KK. A kto dziś broni niekatolikom dokonywać egzorcyzmów? Czyż "łowca duchów" nie robił czegoś poza KK? Przecież nie chodził pytać się do biskupów czy mu wolno. Przecież nie istnieją żadne świeckie akty prawne zabraniające komukolwiek robić egzorcyzmy. Zasady egzorcyzmów obowiązujące w KK dotyczą tylko katolików. Ale jak widać - o ile historia nie zawiera jakiś pułapek - skutki działania na "własną rekę" są opłakane. Wierzysz, że potrafisz wypędzać złe duchy i KK nie jest ci potrzebny? Proszę bardzo idź i rób. Tylko jak zrobisz sobie "ziaziu" to nie skarż się, że KK wredny. Ostrzegano Cię - i nie tylko Ciebie - że to nie zabawa.
Oskarżanie KK o wszelkie możliwe przewinienia weszło zdaje się już w taki nawyk, że wyłączone jest myślenie u oskarżających.

Skomentuj