Pogromca duchów w ciężkim stanie po próbie egzorcyzmów

Kategorie: 

Źródło: Internet

Amerykański łowca duchów, 37-letni Robert Laursen, usiłował dowiedzieć się szczegółów tajemniczego morderstwa amerykańskiej rodziny, do którego doszło ponad 100 lat temu. Pozostał na noc w tajemniczym domu, w którym podobno straszy i skończyło się to dla niego tragicznie. W niewyjaśnionych okolicznościach otrzymał cios w klatkę piersiową ostrym przedmiotem.

 

Owiany złą sławą dom znajduje się w miejscowości Villiska, w stanie Iowa. W 1912 roku doszło tam do szokującej zbrodni. Uzbrojony w siekierę napastnik, wkradł się do domu i zabił ośmioosobową rodzinę, gdy spali - zginęło małżeństwo i ich sześcioro dzieci. Zabójcy tej ohydnej zbrodni nigdy nie odnaleziono. Od tego czasu w domu wielokrotnie obserwowano zjawiska paranormalne, a niesławny dom morderstwa siekierą, stał się atrakcją turystyczną miasta.

 

Badacz zjawisk paranormalnych Robert Laursen zdecydował, że może spróbować rzucić nieco światła na to straszne morderstwo i spędził tam noc starając się nawiązać kontakt z duchami zmarłej rodziny. W piątek wieczorem, 08 listopada 2014, po północy, mężczyzna został przewieziony do miejscowego szpitala z poważnymi obrażeniami klatki piersiowej.

[ibimage==23207==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Lekarze odkryli, że okaleczenia wykonano nieznanym ostrym przedmiotem. Podejrzewano, że zrobił to sobie sam Laursen. Motywy jego działania nie są znane. Nie wiadomo również, w której części domu znajdował się on w chwili wypadku. Łowca duchów miał rzekomo dwóch towarzyszy, ale ich personalia są wciąż tajemnicą dla policji.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ghghgh

A gdyby tak przywołać masę

A gdyby tak przywołać masę demonów, to mozna by było zrobic komuś krzywdę i można by było samemu zostać cudownie uzdrowionym. Jak się wywołuje demony?  Wywołam Szatana do domu i będzie mnie zawsze uzdrawiał, dodatkowo na każdym lsosowaniu lotto bym wygrywał pieniądze. Co trzeba zrobić żeby wywołać wielką ilość demonów?

Portret użytkownika kuremkarmeruk

biezesz kredę kropisz tzw

biezesz kredę kropisz tzw.świecona woda ,stojac twarza na wschod. nastepnie rysujesz ta kreda pentagram na podlodze ,dosc duzy minimum kazde ramie musi miec 4,7m dlugosci ,wiec pomieszczenie wybiez duze. potem wez miske z woda zrodlana postaw na srodku pentagramu ,nastepnie zapal świece woskowe na kazdym z ramion. zacznij od ramienia wyznaczajacego wschod i symbol ether . nastepnie wez przygotowany wczesniej stary klucz taki z uchem najlepiej mosiezny i zawies go na jedwabnej nitce nad misa z woda ,prawidlowo powinienes trzymac go lewa reka max 10 do 15 centymetrow nad lustrem wody. kleczac plecami do polnocy twarza na poludnie. wypowiedz odpowiednie slowa.demon lub kilka przybedzie. odpowiednie slowa moge podac na priw. wazna sprawa potrzebna jest sol kamienna grubo mielona w ilosci okolo 2 kg. wykonujesz z niej krag wokol pentagramu ,przed zapaleniem swiec. ludzie o slabym poczuciu wlasnej wartosci lepiej niech nie probuja.pozdrawiam.

Portret użytkownika Zenek z kosmokoxu

Nikt tu Ci nie powie jak

Nikt tu Ci nie powie jak wywałoć duzą ilość demonów choc jest to sprawa do przejścia. Nikt nie powinien też Ci wskazywać treści, z których mógłbyś wywnioskować jak to się robi. Dlaczego? Sprawiasz wrażenie dzieciaka, który na siłę chce sprawdzić jak działa gnizdko z napięciam 220Volt. To nie jest zabawa. Na wskroś demonów jesteś nikim. Wątpię nawet w to, czy Darski ma kontakt ze światem demonów, jeżeli jest lub odprawia jakieś rytuały to z pewnością dryfuje w świecie ułudy. Zostawić, nie ruszać i żyć dalej. Zapewniam Cię, gdyby siły stwórcze chciały abyśmytaki dar posiadali świadomie, mielibyśmy go.

Portret użytkownika aron jasnowidz

zaproś a skończysz jak ten

zaproś a skończysz jak ten łowca który myslał że zło to zabawka ,oglądnij film na faktach opętanie amy evans ,tam masz instrukcje jak go przywołać a potem ogłądnij jak kończy się zabawa w dobrego dżina który rozdaje dary ,nierozumnym dzieciakom .

Portret użytkownika ghghgh

Ale chyba są sposoby na to

Ale chyba są sposoby na to zeby Sztana nawoływać do cudownych rzeczy takich jak uzdrowienie, szybka darmowa wygrana, szczęścvie dożywotnie. przeicież Bóg mówił że kto chce iśc za nim to niech weźmie swój krzyż to skoro Bóg daje człwiekowi cierpienie to Szatan robi wszystklo żeby człowieka uzdrowić. człiowek może posiadać takie nieszczęscia choroby których Bóg nie wynagrodzi. Bóg potępia bogactwo więc Szatan robi wszystko by człowiek był bogaty. skoro jedna strona chce żeby jakas osoba miał cierpienie to na pewno ejst druga rzeciwna osoba która pragnie zeby ta osoba była cudownie uzdrowiona. skoro Bóg chce żebyśmy nisili swój krzyż i żeby spotykało nas cierpienie to Szatan pragnie naszego szczęścia na ziemi i zdrowia żebysmy nigdy nie chorowali.  Czasami się zdarza że Bóg chce wybawić jednym człowiekiem miliony ludzi. poza tym wywoływanie duchów jest bardzo pożyteczna rzeczą ponieważ dzięki wywoływaniu duchów można sprawdzic czy na pewno po śmierci ejst życie wieczne. Jeśli ktoś sobie chce wiedzieć czy jest życie po śmierci to musi to sprwdzić, więc tzeba wywolywać duchy do tego celu aby sprawdizć czy Bóg mówił prawdę na temat życia wiecznego.

Strony

Skomentuj