Naga kobieta z nagim dzieckiem długo szła po śniegu, aby uwolnić się od „złych duchów”

Kategorie: 

Nietypowe zdarzenie miało miejsce 26 października br. w Niżniewartowsku w Rosji.

 

Pod jedną z cerkwi w mieście przyszła roznegliżowana niewiasta z nagim dzieckiem w ramionach. Kobieta z chustą na głowie (jedyna część garderoby, którą przywdziała), pokonała długą drogę do świątyni, choć na dworze panował dwunastostopniowy mróz, a na ulicach zalegał śnieg, pisze Topnews.ru.

W cerkwi młoda matka tłumaczyła, że „przyszła tu, aby uwolnić się od złych duchów”, które ją prześladowały. Kobieta nie była wcześniej notowana. Lekarze obawiają się o stan zdrowia dziecka. U maleństwa zidentyfikowano ślady pobicia i przemocy cielesnej.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Bardzo śmieszne?.A teraz

Bardzo śmieszne?.A teraz popatrzcie na to tak.Jesteście liśćmi pomiatanymi przez niewidocznych okupantów rozumu i woli.Ten epizod to jedna z zabaw ich ekipy rozrywkowej,nazywanej w ST.Jezus w swoich naukach mówił*| A módlcie się aby wasza ucieczka nie wypadła w zimie albo w szabat|*."Zima"i "szabat"to metafory jakimi jest określana sytuacja na całej kuli ziemskiej.Ja widzicie na tym filmiku ,jest to szyderstwo z odczytania przez ludzi ukrytego sensu w Ewangelii.Śmieszne nadal?.Wy nawet nie wiecie że ten ukryty sens tam jest,tak macie spętane rozumy.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Napisałem,ale znikło.Może

Napisałem,ale znikło.Może przez ostry nawias,z czym się spotkałem gdzie indziej, że system wycina.To nic strasznego,ale poogladaj starsze wpisy gdzie zredukowano głosowanie z kilkudziesięciu punktów na plusie przy moich wpisach,na bieżace małe minusy w stosunku do plusów.W ten sposób odwraca sie zainteresowanie o tym co napisałem.Wtedy gdy zrobiłem sobie miesiecżną przerwę w pisaniu,było coś dziwnego.Mówiłem ci że nieraz słyszę przekazy od serc a nawet od ludzi,jeśli sa zgodne w tym co mówią ze swoimi sercami.Usłyszałem:"Nie dajcie mu zdobwać popularnosci".Wytłumaczono mi, że ktoś takie polecenie wydał adminom.Może oni coś o tym wiedzą,bo potem nastapiła ta rewizja głosowania,a najważniejsze wpisy wyladowały na końcu stron z komentarzami.Jeśli już przy tym jestem,to chcę powiedzieć,że mam gdzieś zdobywanie popularności gdziekolwiek.Jeśli cos piszę to po to aby ludziom otwierać oczy.Kto z tym walczy ,walczy z prawdą i jest zdrajcą człowieczeństwa.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

UFO,o ile za takie uznamy

UFO,o ile za takie uznamy wszystkie ruchome formy nieznanych obiektów,ma lepsze możliwości aniżeli wycinanie cytatów.To możliwość dublowania wybranego sektora i przdziału rzeczywistości.Wtedy fakty które miały miejsce mogą dowolnie pozostawić uczestnikowi kontinuum lub usunąć.Na tym polegają te luki w pamięci osób które były zbierane na statki.

Portret użytkownika kuzYn

Jeśli moderator wycina

Jeśli moderator wycina fragmenty komentarzy, to tylko te które są niezgodne z regulaminem, no i oczywiście opisuje je. np: {ciach] ; edit: skasowano ; powód ; itd. Proszę o podanie w którym komentarzu, jakiego dnia i godz, oraz co  konktetnie zostało wycięte bez opisu zdarzenia czyli anonimowo.

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

W pierwszym i drugim moim

W pierwszym i drugim moim wpisie tego wątku zginęło"grono szyderców"umieszczone w ostrym nawiasie.W pierwszym w miejscu po ST.W drugim tam gdzie pozostał przecinek umieszczony bez sensu.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Tutaj ktoś w stanie

Tutaj ktoś w stanie pomroczności jasnej stawia minus?Przecięż pokazałem u góry gdzie barkuje w tekście 'grona szyderców'.To jekieś kulby kiboli?.

Strony