Obiekt w kształcie piramidy w okolicy smugi kondensacyjnej

Kategorie: 

Styczeń 2012 obfituje w wiele niesamowitych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Oto film z Francji przedstawiający nieznany pojazd lecący szlakiem smugi kondensacyjnej.

 

Obiekty w kształcie piramidy a raczej dwóch piramid obserwowano ostatnio na całym świecie. Być może jest to jakiś nowy rodzaj drona bojowego, ale jeśli tak jest i to po prostu nowa technika wojskowa to wszystko wskazuje na to, że napędy opierające się na okiełznaniu siły grawitacji znowu powstały.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Morenae

To nie jes smuga

To nie jes smuga kondensacyjna(contrail), tylko smuga chemiczna(chemtrail).Powiem wam szczerze, że od wielu lat jestem obserwatorem nieba, i wierzcie mi to nie jest jakiś tam Photoshop.Wiele razy widziałem rózne obiekty tego typu, proponuje zacząć badać, szukać a nie dawać się manipulować przez nwo, cały system, tv, jak i system nauczania. Pora na przebudzenie. Pora wziąć za siebie odpowiedzialność i zacząć działać. Podnośmy swoją świadomość i otwórzmy oczy na to, czemu zawsze zaprzeczali nasi zasrani przywódcy, system, kościól itp.   POKÓJ

Portret użytkownika michejda01

Masz raję. Filmy to filmy a

Masz raję. Filmy to filmy a własne obserwacje dowodzą ,że coś jest.Sam bacznie od roku obserwuję niebo i nikt mi nie wciśnie kitu ,że czegoś w temacie NOL-i nie ma.Jedno wymaga wyjaśnienia czy są to obiekty z poza ziemi czy ukrywana przed nami jakaś zaawansowana ziemska technologia w którą osobiście nie wierzę bo po co męczyli by się z tymi prymitywnymi rakietami do wynoszenia na orbitę satelitów i innego chłamu mając do dyspozycji inne technologie.