Grupa UFO widziana w okolicy chemtrails w Normandii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Pojawiło się ciekawe nagranie przedstawiające coś, co można interpretować jako aktywność UFO w okolicy smugi kondensacyjnej pozostawionej za jednym z samolotów. We Francji nagrano kilkanaście jasnych obiektów wyraźnie zainteresowanych chmurami pozostającego po przelocie ziemskich samolotów.

 

Do obserwacji doszło 12 września 2014 r. Nagranie wykonano z jachtu w pobliżu wybrzeża Normandii. Jeden ze świadków zauważył dziwny mały punkt światła w pobliżu ogromnej smugi. Jak sam twierdzi chwycił za telefon komórkowy i uwiecznił to, co widział.

 

Dopiero po sprawdzeniu na ekranie komputera okazało się, że było tam przynajmniej siedem białych kul światła, które powoli przeleciały w pobliżu chemtrails i poleciał za niego. Według świadka jedna z kul zdawała się prowadzić całą resztę.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Do wszystkich fanatyków

Do wszystkich fanatyków elohim oraz "chrześcijańskich" i newageowskich krzyżowców:
Po pierwsze widze że większośc ma tu takie pojęcie o tzw jaszczurach i Reptilianach jak kret o kolorach. To ja jako jeden z "nawiedzonych gadziorów" powiem wam tak: Ziemia nigdy nie należała do żadnych elohimów ani ich laboratoryjnych wytworów tylko do dinozaurów i Reptilian przez miliony lat a tym bardziej nie stworzył jej żaden jahwe na chmurce w trójkątnej czapce z okiem. Jeśli tak myślicie to wybijcie sobie te głupoty z głowy najlepiej teraz. Reptilianie zostali bezczelnie najechani i wynarodowieni z własnego terenu przez religijne elohimskie krucjaty a nie przez żadną śmieszną asteroidę, ale obecnie zbierają siły i wkrótce tu uderzą by odzyskać swoje rewiry. A mają niezły zestaw kosmicznych sojuszników, w walce z którymi żadne elohimy ani ich wyimaginowane bóstwa nie mają szans. Więc to miejcie na uwadze.
Aha, i do tych co myślą że jakieś śmieszne rasy świetliste sie "nami opiekują": nikt sie nami nie opiekuje tylko wszyscy dymają nas w d** a to całe ufo które widzimy to elohimskie tchórze bojące się nawet otwarcie pokazać i które przesyłają rządom rozkazy dotyczące zidiocenia i spedalenia całego świata. Jeśli by nam faktycznie pomagali to zrobili by tu dawno porządek starą sprawdzoną metodą czyli wjazdem wojsk, przepędzili by syjonistycznych politykierów od koryta i obniżyliby podatki a może nawet zlikwidowali. Każdy byłby silny, zdrowy i bogaty. A nie to co teraz, co można określić jedynie jako dmuchany cyrk na glinianych kwadratowych kółkach.

Portret użytkownika Zenek :)

"Jeśli by nam faktycznie

"Jeśli by nam faktycznie pomagali to zrobili by tu dawno porządek starą sprawdzoną metodą"
 
- to samo mówię, TSAREM w łeb tej nazistowskiej hydrze a potem z napalmu w jej odwłok aż się wypalą wszelkie brudy.
 
Inny język z tym czymś jest całkowicie nieskuteczny.
 

Portret użytkownika Kruczysko

Haha!, świetny wpis, az

Haha!, świetny wpis, az chciałbym w to uwierzyć :), była by jakaś nadzieja.. 
Może dasz namiary na jakieś szrsze informacje o tym, moze będzie coś co mnie bardziej przekona, napomne jeszcze, ze w zadne tam elohuje czy gady czy świetliste cuda czy gestości etc nie wierze ale chetnie poczytam o troche innym spojżeniu na te tematy. 
Co do filmu to jeden z nielicznych, które faktycznie zastanawiają i nie kompromitują strony jak ten z odbiciem w szybie Biggrin
 
Pozdrawiam
Kruk

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj