UFO na bułgarskim niebie

Kategorie: 

Szybko poruszający się, cichy, okrągły, jasno oświetlony obiekt sfilmowano, jak mknie po nocnym niebie nad miastem Chaskowo w Bułgarii. Wydarzenie miało miejsce 04 sierpnia 2013 roku, podaje Huff Post.

 

Obiekt sfilmował Nedialko Kostadinov. Na filmie, który zamieszczono na YouTube, widać niezwykłą kulę światła, która mknie po niebie, zmienia kolory, a także swoja strukturę. Z początku wydawało się, że mamy do czynienia z samolotem. Pojawiają się jednak kolejni świadkowie, którzy potwierdzają, że tego dnia widzieli coś dziwnego na bułgarskim niebie w okolicach Chaskowa.

 

Portal Huff Post, który opublikował informacje o bułgarskim UFO, poprosił o opinię swojego rezydenta Bena Hansena. Rezydent ten dość sceptycznie podszedł do tematu. Po obejrzeniu filmu Hansen stwierdził jednak, że nie mam mowy o żadnej mistyfikacji. Zdaniem Hansena tak ciekawy film ciężko byłoby nagrać przy użyciu grafiki komputerowej. Fałszerz musiałby przezwyciężyć wiele problemów technicznych i potrzebowałby wiele czasu na stworzenie takiego obrazu. Hansen jest byłym agentem służb specjalnych FBI.
 

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Modzo

Na pewno wielu z nas od

Na pewno wielu z nas od pewnego czasu zaobserwowało wzrost aktywności niezidentyfikowanych obiektów
poruszających się na naszym nieboskłonie...
Dziś udało mi się uchwycić jeden z dziesiątków obiektów jakie ostatnio widuję...
Owe filmiki wykonałem na Kaszubach o godzinie 21:42 ... I nie ukrywam iż nagrania nie odzwierciedlają tego co widać gołym okiem oraz ekscytacji podczas obserwacji nieba, mimo iż same fenomeny widać praktycznie każdej nocy...
 

Original Video - More videos at TinyPic
 
 

Original Video - More videos at TinyPic
 
 

Portret użytkownika widzialemto

Też jestem z Kaszub i też

Też jestem z Kaszub i też widziałem. Ostatnio przedwczoraj ok 22. Lecial z zachodu i zatoczyl okrag na poludniowy-wschod.
To nie jest ISS, bo nigdy w ciagu stażu mojej pamieci deklaratywnej nie widzialem czegosc takiego.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli Ufo istoty

Jeżeli Ufo istoty manipulowały naszymi genami w dalekiej przeszłości i stworzyły hybrydy genetyczne jako ich potomstwo to ktoś ze starożytnych Indii lub z innego miejsca na globie posiadający technologię  hiduskich bogów zaatakował te starożytne labolatoria, możliwe że hinduscy bogowie wysłali w kierunku tych tajemniczych budowli rakiety z pociskami nuklearnymi,  budowle starożytnego świata gdzie ktoś łączył geny super ludzi z genami istot ufo często znajdowane są w Ameryce południowej, ostatnio na moim blogu pokazałem pozostałości wskazujące na możliwy scenariusz ataku z Viman. W Ameryce południowej znalezć można wielkie jakby kratery powybuchowe, które są częściowo zalane-zasypane przez falę powodziową Biblijnego potopu.
zapraszam na tą stronę gdzie dokonałem przeglądu zdjęć satelitarnych pod tym kątem
http://popotopie.blogspot.com/
Oto kilka zdjęć satelitarnych
[ibimage==18712==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
[ibimage==18713==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
[ibimage==18714==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
Ponieważ historia się powtarza, ludzie nie uczą się na błędach więc dziś podobno już się prowadzi genetyczne badania i łączy geny ludzi z innymi istotami lub zwierzętami co może prowadzić do zatrucia genetyznego ludzkości ! Te badania podobno są prowadzone przez tajne organizacje z USA, czyli kolejny raz Ameryka staje się polem działalności skierowanej na stworzenie hybryd genetycznych, oczywiście nie wykluczłbym tajnych instytutów w europie...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kluska71

Wczoraj w nocy 13/08

Wczoraj w nocy 13/08  obserwujac spadajace meteory  widzialem dokladnie taki sam obiekt ale nad niebem francuskim.Niesamowite bylo to ze poruszal sie bardz oszybko ale jednak linearnie wiec od razu pomyslalem sobie ze to nic nadprzyrodzonego.
Obiekt ten byl bardzo jasny i duzy,dokladnie jak na filmie.

Portret użytkownika MICHAł

Proszę o to film posiadam do

Proszę o to film posiadam do niego jeszcze fotki mogę podesłąć na meila nie wyglada mi to na satelitą ani nic podobnego co w zyciu widzialem nie emitowało żadnego dzwięku też nie zmieniało natęzenia światła i przy przemieszczaniu świeciło sie z taką samą intensywnością.Proszę o analizę dodam ze w tych godzinach często obserwuję niebo i to pierwsza taka obserwacja
www.youtube.com/watch?v=9BK5rR04qpQ&feature=youtu.be

Portret użytkownika rebus

MICHALE - wracałem 10.08 o

MICHALE - wracałem 10.08 o tej godzinie do domu i widziałem to samo na niebie. Leciało z zachodu na wschód. Widziałem to juz w życiu kilka razy w podobnych godzinach (3 lata temu, rok temu). Nie wiem co to jest ale potwierdzam obserwację. Dla innych forumowiczów dodam, że jest to bardzo jasny punktowy obiekt, który widać nawet w dobrze oświetlonym miejście. Pozdrawienia z Tarnowa.

Strony