Na fresku z 1937 r. w rękach Indianina zauważono przedmiot przypominający iPhone

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/michaeltoddmyers

Użytkownicy sieci społecznościowych odkryli niezwykły artefakt na fresku utworzonym w pierwszej połowie dwudziestego wieku. Sprawę nagłośniła firma MotherBoard.

Mówimy o dziele pn. „Mr. Pynchon and the Settling of Springfield" autorstwa włoskiego artysty Umberto Romano. Malowidło powstało w 1937 roku. Spostrzegawczy użytkownicy dostrzegli, że Indianin w prawej części  obrazu trzyma przedmiot bardzo przypominający iPhone.

 

To, co artysta naprawdę chciał wyrazić, stanowi wielki znak zapytania. Niektórzy komentatorzy sugerują, że w rękach Indianina może być książka modlitewna, jakieś ostrze lub grot, a być może lusterko.

 

Fresk można podziwiać w Commonwealth of Massachusetts State Office Building. Akcja obrazu opiera się na prawdziwych wydarzeniach z lat czterdziestych szesnastego wieku, kiedy osadnicy angielscy walczyli z amerykańskimi plemionami Pocomtuc i Nipmuc.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Riki

Jest też bezprzewodowe WiFi  

Jest też bezprzewodowe WiFi  - widać antenę w prawej górnej częsci obrazu, w okolicy gałezi drzewa. Jak mieli WiFi to pewnie ogladali pornole albo kupowali kukurydzę online...

1
0
Portret użytkownika olo

A dlaczego nie Samsung??? Od

A dlaczego nie Samsung??? Od lat zajmuje sie parapsychologią i widzę, że z czasem ilość głupot w Internecie osiąga apogeum...We wszystkim doszukują sie telefonów komórkowych...

0
0
Portret użytkownika Adrem

To jeszcze nic !

To jeszcze nic !

Ten na skrzyni ma jeszcze 3 tablety wystawione !

1
0
Portret użytkownika Kmieciu

Lusterko trzyma i tyle. Przeż

Lusterko trzyma i tyle. Przeż to normalne, że bardziej zaawansowana kultura robi w konia mniej zaawansowaną, wciskając jej bezcenne skarby typu perkal, paciorki, lusterka, haczyki na ryby i noże ze stali (zamiast z kości), itp. w zamian zadowalając się tubylczym badziewiem typu złoto, diamenty, skóry, itd. Blum 3 . Ale co zadziwia to ta faraońska bródka u Indianoamerykanina - czyżby autor był mormonem (vide słynne niewidziane przez nikogo poza Josephem Smithem Jr. "reformowane pismo egipskie")...?
 

0
0

 

Portret użytkownika baca

lusterko lusterkiem ale

lusterko lusterkiem ale konkwistador trzyma na ramieniu przedmiot przypominający krowi łeb...

w Postalu 2 to była najstraszniejsza broń, masowego rażenia dosłownie... być może na Indian też???

1
0
Portret użytkownika Kmieciu

Jak ściągnąć moda z

Jak ściągnąć moda z dodatkowym orężem to wymiennie z krowim łbem jest Cyklon B Wink
 

0
0

 

Portret użytkownika Superatom

Krowi łeb krowim łbem, ale

Krowi łeb krowim łbem, ale facet na miotle, dzwon (czyżby Der Glocke?) i do tego wielkie U.F.O. w prawym górnym rogu rozwalają.

0
0
Portret użytkownika mordulec

Indianin trzyma Iphone'a i

Indianin trzyma Iphone'a i wali sobie selfika z konkwistatorami... tylko nie mówcie że to photoshop, bo wtedy nie było photoshopa...

...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj