Nieprawdopodobna dieta – mieszkanka indyjskiej wioski je piasek

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ludzie na całym świecie poruszeni są doniesieniami z Indii. Żyje tam kobieta, która je piasek i w ogóle nie choruje. Niesamowita dieta stała się sensem życia i tajemnicą długowieczności hinduskiej niewiasty.

 

 

78-letnia mieszkanka Varanasi w Indiach od sześćdziesięciu lat zjada dwa kilogramy piasku dziennie. Pomimo nietypowej diety Kusma Vati jest zdrowa i nigdy nie była u lekarza. Czasami, z powodu okresowego braku piasku, kobieta lubi sobie pogryźć tynk ze ścian swojego domu.

 

„Jem piasek i żwir od około 63 lat. Lubię je jeść i nie myśleć, że są szkodliwe. Nie mam żadnych problemów z żołądkiem, ustami. Mam mocne zęby. Nawet kamień potrafię rozgryźć bez najmniejszych problemów” – mówi Kusma.

 

Kobieta uważa, że piasek to klucz do zdrowego odżywiania. Przy takiej diecie nie potrzeby spotkania się z lekarzem. „Czuję, że minerały w piasku dają mi energię do pracy w polu” – tłumaczy Hinduska. Wnuki proszą jednak babcię, aby pozbyła się swojego uzależnienia, ale ta nie zamierza zrezygnować z panaceum.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilipek

"Ludzie na całym świecie

"Ludzie na całym świecie poruszeni są doniesieniami z Indii" xDDDD sława na caly kosmos od razu

za dzieciaka ogldaalem dokument gdzie taka diete stowol jakis bialorusin Wink

a ogolnie to piasek jest obojętny dla naszego organizmu, tak jak i zloto

Portret użytkownika b@ron

to tylko taka propaganda...

to tylko taka propaganda... jak ktoś narzeka że nie da rady przeżyć za 2 tyś zł , to niech kupi 40 ton piasku i spróbuje to zeżreć przez miesiąc, gwarantuje, że mu jeszcze na czynsz zostanie ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj