W chińskiej prowincji znaleziono szkielet osiemnastometrowego smoka

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Chinach znaleziono szkielet ogromnego, osiemnastometrowego smoka. Wspaniałe znalezisko zostało sfilmowane oraz udostępnione w sieci. W rezultacie nagranie z smoko-podobnym stworzeniem obejrzało ponad dziesięć milionów osób.

Szkielet bajkowego potwora został znaleziony w pobliżu miasta Zhangjiakou. W tym przypadku szczątki wyglądają tak, jakby ktoś niedawno pozbawił ich mięśni i skóry. Potwór posiada przednie i tylne nogi, ale nie ma skrzydeł. Mimo to ludzie wciąż są przekonani, że odkryli prawdziwe kości legendarnego smoka.

Oczywiście nie wszyscy użytkownicy sieci zgadzają się z tym stwierdzeniem. Zresztą nie robi to dużej różnicy ponieważ niezależnie od tego, co to jest, lokalne władze już wiedzą o głośnym znalezisku. Tajemnicze pozostałości przekazano do analizy ekspertom. Specjaliści z wielu dziedzin przeprowadzą szereg niezbędnych badań i określą gatunek stworzenia do którego należał ten szkielet.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

czekając na profesjonalną

czekając na profesjonalną opinię smokologów chińskich wypowiem się jako niezależny obserwator z ramienia sołtysa: otóż wydaje mi się że to jest prawdziwy wiejski smok osiemnastometrowy - w miastach żyją przecież osiemnastokołowe ciężarówki - sam widziałem ich cmentarzysko oraz szkielety - a na wsiach oczywiście używają w dalszym ciągu nieco przestarzałych smoków pociągowych o mocy dochodzącej czasem do 180 smoków mechanicznych

Portret użytkownika Dragon_Reborn

Sądziłem, że te podania o

Sądziłem, że te podania o smokach, to takie opowieści fantastyczne z tamtych czasów. To tak, jakby za 10 tys lat (po upadku naszej cywilizacji) przyszli archeolodzy przeczytali Hobbita, czy scenariusz Gwiezdnych Wojen i na tej podstawie wyrabiali sobie zdanie o naszych czasach.

 

Nie mniej, to co piszesz Baca - o porównaniu do ciężarówek-pojazdów wydaje się mieć sens. No chyba, że jacyś ludzie, którym księżycowy demon srallach poskąpił rozumu i którzy w związku z tym zeżarli dinozaura "jakby ktoś niedawno pozbawił ich mięśni i skóry", który przelazł tu przez jakiś portal...

Portret użytkownika Kmieciu

A smoka pociągowego -

A smoka pociągowego - samoróbkę widziałeś kiedy Wink ? Bez kabiny i z przerobionej furmanki z dodanym gołym silnikiem (chyba od starej furgonetki, albo może nawet innego smoka pociągowego) z rurą wydechową zrobioną na pionowo i siedzeniem wyklepanym ze starej, dużej, blaszanej miski Blum 3 ? To jest patent Smile !
 

 

Skomentuj