Zmarły pop śpiewa pieśni kościelne

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ostatnio z całego świata dochodzą bardzo niezwykłe i nieoczekiwane wiadomości, mówiące, że ludzie, których uważano za zmarłych, zaczynają się bardzo dziwnie zachowywać. Jedni się ruszają, inni próbują oddychać, a jeszcze inni powstają z grobu. Nie wiadomo, jak to interpretować. Serwowane są różne wersje wyjaśnienia tych anomalii.

 

20 kwietnia 2021 r. greccy duchowni donieśli o podobnym cudzie. W nieoczekiwanej wiadomości o śmierci ich ukochanego ojca Nikoli Manolisa, wszyscy poddani zostali próbie i każdy z nich doświadczył pedagogiki Pana stosownie do Jego wytrwałości. Smutek bez końca ich dręczy, bo ból rozłąki paraliżuje ciało, a pomoc z góry pozostaje jedyną nadzieją i pocieszeniem.

 

Proste, spontaniczne i jednocześnie wstrząsające świadectwo pochodzi z miejsca, w którym nikt się tego nie spodziewał, i hojnie rozsiewa światło Zmartwychwstania w sercach wszystkich ludzi. Duchowy brat H. był dziś rano w domu pogrzebowym LV, aby zaaranżować ostatnie procedury, a kiedy zaczęto przygotowywać ojca Nikolu Manolisa do pochówku, wszyscy obecni usłyszeli pieśni kościelne - zmarły leżał w trumnie i cicho śpiewał!

 

Duchowy brat, zszokowany, poprosił szefa biura pogrzebowego, aby był świadkiem cudu i wsparł w upublicznieniu radosnej wiadomości. Inni pracownicy biura również zostali zaproszeni do podzielenia się tym wspaniałym doświadczeniem.

 

Organizacje religijne na całym świecie mają wielką skłonność do wszelkiego rodzaju „cudów”, które wstrząsają umysłami wierzących. Według współczesnych niewierzących, kapłan, który umarł i niejako częściowo zmartwychwstał z punktu widzenia współczesnych urzędników kościelnych, jest zbrodniarzem i heretykiem. Nie gloryfikuje on ważnych przywódców kościelnych, ekuminizmu i zaprzecza świętemu dogmatowi o cudzie szczepień. A jednak ten heretyk zmartwychwstał, podczas gdy prawdziwi święci ojcowie zaczynają gnić i rozkładać się nawet przed ostateczną całkowitą utratą przytomności. Jak to jest możliwe?

 

Po drugie, jak wiemy z przepowiedni, w ciągu ostatnich trzech lat przed całkowitą Apokalipsą śmierci nie będzie. Ludzie nie będą mogli opuścić tego „wesołego miasteczka”, nawet jeśli naprawdę tego będą chcieli. Rozpoczyna się czas niezwykłych zdarzeń, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj