Potwór przestraszył mieszkańców indyjskiej wioski

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pojawienie się „niezwykłych śladów” wywołało panikę wśród mieszkańców indyjskiej wsi Anturu, znajdującej się w stanie Karnataka. Dziwny łańcuch ogromnych śladów odkryli wieśniacy w niedzielę rano po nocy, podczas której słyszano głośne, dyszące sapanie w centralnej części miejscowości.

 

 

O świcie ludzie postanowili zbadać sytuację i byli zdumieni, gdy zobaczyli około dwudziestu, trzydziestu dużych śladów, które według świadków, nie przypominały żadnych, jakie widzieli kiedykolwiek wcześniej. Jeden z mieszkańców zasugerował , że nieznane stworzenie, które pozostawiło ślady, wykonywało jednometrowe kroki.

 

Niestety, sensacyjna informacja szybko rozeszła się po okolicy, co spowodowało napływ ciekawskich, którzy dosłownie zadreptali wszelkie dowody zdarzenia. Pozostało jedyne zdjęcie śladu, który jest bardzo trudny do sklasyfikowania. Jednak mieszkańcy obawiają się, że ogromny stwór może powrócić.

 

„Kobiety i dzieci nie wychodzą z domu, obawiając się powrotu obcego” - powiedział jeden z mieszkańców Anturu w wywiadzie udzielonym New Indian Express. Tymczasem policja przyznała, że nie może zidentyfikować stworzenia, które wywołało tyle zamieszania, a Departament Leśnictwa planuje zwiększyć liczbę patroli w okolicy.

 

„Chcemy znaleźć dowcipnisia, który jest zadowolony z efektów swojej pracy” – powiedział jeden z strażników leśnych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj