W nigeryjskiej stolicy zarejestrowano "lot anioła"

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sieci pojawiło się ciekawe nagranie, które jest uważane za dowód na przelot istoty podobnej do anioła. Rzekomy anioł leci wzdłuż ulicy i widać go w pobliżu miejscowej synagogi.

Niezwykłe zdarzenie miało miejsce w nigeryjskim mieście Lagos. Nagranie powstało wtedy, gdy jeden z mieszkańców przypadkowo zdołał to uchwycić na kamerze w smartfonie, którego używał filmując z okna autobusu.

 

Nagranie szybko zostało rozpowszechnione w Internecie, prowokując gorącą debatę w mediach społecznościowych. Na kadrach filmu widać rzeczywiście coś co przypomina półprzezroczystą białą postać, która przeleciała nad drogą w pobliżu bramy świątyni.

 

Większość użytkowników sieci wierzy, że jest to zjawisko nadprzyrodzone, ale przy obecnych możłiwościach obróbki obrazu wideo nie można wykluczyć, że jest to skutek przetwarzania z wykorzystaniem grafiki komputerowej.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

kurde Polacy to mają

kurde Polacy to mają prawdziwe szczęście - jest u nas 36 milionów ekspertów od alpinizmu, 36 milionów fachowców od znęcania się nad żydami ale tylko jeden człowiek, który się naprawdę zna na duchach, wyssanych królikach i mutantach.

czy to nie prawdziwy fart, że talinn żyje akurat w Polsce?

Skomentuj