W Peru odkryto coś co wygląda na zmumifikowaną rękę obcego

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Oto dziwny artefakt przedstawiający fragment ręki, konkretnie dłoń, który został odkryty w jednej z głębokich i wcześniej niezbadanych peruwiańskich jaskiń. Liczni  ufolodzy wierzą, że jest to prawdziwa ręka obcego, którego czaszkę znaleziono wcześniej w Cuzco, w Peru.

Porównując zmumifikowaną rękę z kończynami innych zwierząt, istniejących i wymarłych, nie zdołano odnaleźć podobieństw. Ręka z Cusco ma paznokcie, a najbliższa pod względem wyglądu ręka leniwca, miałaby długie pazury stosowane przez te zwierzęta do chwytania gałęzi drzew. Nie wydaje się też aby była to kończyna jakiegoś nieznanego gatunku ptaka.

Do kogo zatem należała ta tajemnicza zmumifikowana trójpalczasta dłoń? Stopień dekompozycji tkanek na niej wskazuje, że hipotetyczny "obcy" zmarł stosunkowo niedawno, bo około 3000 lat temu. Oprócz tej dłoni, w jaskini nie znaleziono w  innych części ciała. Ufolodzy planują przeprowadzenie analizy DNA i to ma ostatecznie odpowiedzieć na pytanie do kogo należała ta dziwna kończyna.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Zajebisty ma pierścień,

Zajebisty ma pierścień, ciekawe, co to za kamień? Może akwamaryn wydłubany przez Ernesta Bassiego z góry Antero...

2
0

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ufoofu

Piszący tu artykuły sami nie

Piszący tu artykuły sami nie czytają tego syfu bo gdyby czytali to by wiedzieli że raz już o tym pisaliście masakra.

2
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj