Na powierzchni Marsa odkryto formacje przypominające obcy alfabet!

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

NASA od wielu lat eksploruje kosmos, poszukując dowodu na istnienie obcych form życia. Jak dotąd to się nie udało, lecz być może pewną wskazówką będzie najnowsze odkrycie na Marsie.

Na Czerwonej Planecie znaleziono tajemnicze kształty, które według uczonych mogą być swego rodzaju formą obcego alfabetu. Inne cywilizacje potencjalnie mogły za jego pomocą próbować nam coś przekazać. Niektórzy wyznawcy teorii nadprzyrodzonych interpretują to znalezisko wręcz jako list od UFO do ludzi. Pozostaje jednak pewien problem, ponieważ nikt z nas nie jest w stanie go odczytać.

Źródło: NASA

Naukowcy rozważają również bardziej racjonalne wytłumaczenie zjawiska i nie wykluczają, że na Marsie w sposób naturalny pojawiły się swego rodzaju wydmy, a ich geneza nie ma nic wspólnego z kosmitami. Należy przypomnieć, że dawno temu Mars najprawdopodobniej był pokryty wodą i mógł być domem dla obcych form życia, lecz jak do tej pory nie udało się ustalić jednoznacznych odpowiedzi, które stanowiłyby rozwiązanie odwiecznej zagadki.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika oberon

  Bystrzaki z Nas ,nawet na

  Bystrzaki z Nas ,nawet na planecie  Mars dostrzegamy "obcych". ;)a  skąd wiadomo o "alfabecie obcych" ,..na planecie Ziemia?  Nadrzędne pytanko : Poza zaspokojeniem rządzy  ciekawości paru osobników, to po co Mars, jak tu w domu jeszcze tyle do naprawy zostało? Chociaż posprzątajmy po sobie.

Portret użytkownika Kmieciu

To sygnał C.H.W.D.P., nadany

To sygnał C.H.W.D.P., nadany pierdylion lat temu alfabetem Downa przez złośliwe humanojudy z planety יהוה, żeby wkur***na policja kosmiczna zakazała co rozumniejszym rasom wjazdu do naszego układu słonecznego. Dlatego nikt do nas nie przylatuje ("relacje" żądnych sławy oszustów i zwykłych świrów pomijam bo zerowa wartość dowodowa) i potem niektórym się roi, że są lepszym rodzajem ssaka niż inne, osobiście ulepionym przez panbuka z klocka, którego postawił pod jabłonią w Edenie, "koroną stworzenia", i wogle ni ma nikogo i nic w Kosmosie, i Kosmosu tyż ni ma bo o nim nie stoi w piśmie...

 

Strony

Skomentuj