Ufolodzy odnaleźli na Marsie starożytny silnik obcych

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wielu wirtualnych archeologów nie ustaje w próbach udowodnienia, że udostępniane przez NASA fotografie wykonane rzekomo na Czerwonej Planecie, stanowią dowód na to, że istniała tam kiedyś zaawansowana cywilizacja, która została zniszczona w nieznany nam sposób. Dowodów na to mają dostarczać ziemskie łaziki, które przesyłają na naszą planetę setki tysięcy zdjęć.

Podejmowane są kolejne próby udowodnienia, że w przeszłości na Marsie istniało inteligentne życie.  Wskazują na to rzekome sztuczne artefakty, które są tam lokalizowane. Ostatni z nich jest interpretowany jako części jakiegoś silnika obcych z Marsa. Odkryto to na jednym ze zdjęć zrobionych przez łazik Curiosity wysłany tam przez amerykańską agencję kosmiczną NASA.

Powyższy obraz został wykonany w dniu SOL 1954 i rzeczywiście przedstawia coś co wygląda na obiekty o nienaturalnym kształcie, leżące w nieładzie na powierzchni Marsa. Zdaniem ekspertów z dziedziny ufologii są one sztucznego pochodzenia. Padają sugestie, że mogą to być elementy silnika obcego pojazdu.

 

Znalezione artefakty wyglądają jakby zostały opracowane przy pomocy jakiejś obróbki mechanicznej. Okrągły obiekt jest bardzo podobny do dowolnego silnika elektrycznego. Odkrycie może potwierdzić fakt, że hipotetyczni obcy mieli mechanizmy, które mogły ułatwiać ich życie. Oba obiekty zidentyfikowane na zdjęciu wydają się być częścią jednego wspólnego mechanizmu.

To nie pierwszy raz gdy na Marsie odnajduje się coś dziwnie regularnego kształtu, co raczej nie powinno powstać w świecie zdominowany przez wszechobecną erozję skał. Najczęściej takie znaleziska tłumaczy się jako pareidolię, czyli doszukiwanie się znanych przedmiotów w przypadkowych kształtach. Czy tak jest w tym przypadku? Każdy może sam stwierdzić kto ma w tym przypadku rację.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

irytujące jest te

irytujące jest te poszukiwanie - są czy nie są - znaleźli to czy tamto - kurna mol - oni są byli i będą od zawsze i na zawsze - setki a może i nawet miliony różnych ras stworzeń Bóg wie czego.
I co w tym takiego dziwnego ? Bardzo fajnie że nie jesteśmy sami...
Zapraszam wszystkich na bardzo fajny teatro-film Polski
Big Bang - Polski Teatr TV 1986
http://www.cda.pl/video/511223fd

Strony

Skomentuj