W Argentynie figura Matki Boskiej zapłakała krwią podczas modlitwy wiernych

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jak donoszą argentyńskie media, znajdujący się w południowej Argentynie posąg Najświętszej Maryi Panny, zaczął "płakać" krwawymi łzami. Według właścicielki posągu, zdarzyło się to już w sumie 38 raz.

Niezwykłe zjawisko zostało po raz pierwszy odnotowane w ubiegłym roku i od tego czasu pielgrzymi często przychodzili do domu kobiety podziwiać niezwykłą anomalię.

 

Jak zauważa właścicielka posągu, kolejny "krwotok" łez zaczął się w momencie czytania modlitwy. Kobieta poprosiła Dziewicę Maryję, aby ta wzmocniła jej chorą matkę. Według jednego z pielgrzymów posąg mógł mieć wpływ na zniknięcie guza w jego ciele. Wiele osób wierzy w wyjątkową i cudowną moc figury.

 

Właścicielka rzeźby tłumaczy ludziom, którzy przychodzą, że efekt zależy tylko od ich wiary. Jeśli ktoś szczerze czegoś pragnie, pomagają mu wyższe siły. Kobieta zawsze czeka na pielgrzymów, którzy chcą modlić się o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika antysystemita

Nie ma oj nie ma. Człowiek 1

Nie ma oj nie ma. Człowiek 1.0 to stary ułomny firmware podatny na manipulacje. Jak nie kozoyeb to katoyeb - a sądząc po ilości minusów przy wpisach, tych ostatnich jest tu całkiem sporo. Tłuszcza ma tak wpojoną katechezę, że nic tego już nie zmieni.

 

PS. Szkoda tylko dżemu, który poszedł na obsmarowanie tej pyerdolonej kukły.

Portret użytkownika Alien9174

Film ten pochodzi z San José

Film ten pochodzi z San José de Metán w północnej Argentynie (południowo-wschodnia części prowincji Salta, położone na wysokości 900 m npm, 30 tysięcy mieszkańców, 1350 km w linii prostej od Buenos Aires), a kobieta z atykułu to Rosana Mendoza Frias. Data newsa wg dailymail.com to 10 sierpnia 2018 rok...cdn 

Strony

Skomentuj