Borys Kiprjanowicz, chłopiec który miał urodzić się na Marsie!

Kategorie: 

Źródło: Youtube/Project Camelot

Obecnie 20-letni już Borys Kiprjanowicz budzi zrozumiałe zainteresowanie rosyjskich badaczy. Zdaniem jego rodziców, chłopiec zaczął mówić już kilka miesięcy po urodzeniu i często poruszał tematy z zakresu fizyki lub filozofii, o których nie powinien mieć pojęcia. W wieku dwóch lat potrafił czytać, pisać i rysować. Najciekawszy aspekt jego życia ujawnił się jednak dużo później.

 

Kilka lat temu Borys stwierdził bowiem, że żył na „zniszczonym wojną” Marsie, który ucierpiał na skutek katastrofy nuklearnej w odległej przeszłości. Zgodnie z jego opowieścią Marsjanie, mierzą ponad 2 metry wzrostu, oddychają dwutlenkiem węgla oraz co najważniejsze nadal żyją, z tym że pod powierzchnią Czerwonej Planety. Na dodatek mają być oni nieśmiertelni i przestać się starzeć, po ukończeniu 35 lat. Borys twierdzi, że mieszkańcy Marsa to zaawansowana technologicznie cywilizacja, która potrafi podróżować między planetami a na dodatek mają oni silny związek ze starożytnymi Egipcjanami. Jak zresztą twierdzi, w poprzednim życiu odwiedził już Ziemię jako pilot.

Na koniec swojej opowieści, Borys dodał, że życie na Ziemi zmieni się dramatycznie, gdy Wielki Sfinks w Gizie zostanie „odblokowany”. Co to oznacza? Z opowieści wynika, że tajemniczy mechanizm jest ukryty za uchem posągu.

Czy w opowieściach chłopca może tkwić ziarno prawdy? Istnieje wiele przypadków dzieci, które twierdzą, że pamiętają swoje poprzednie życia a nawet odnajdują swoje ciała lub dawne rodziny. Jednak nigdy wcześniej nie zaobserwowano przypadku w którym wspomnienia dotyczyłyby życia pozaziemskiego. Sprawa Borysa Kiprjanowicza z pewnością jest interesująca, ale czy prawdziwa? Powyżej znajduje się pełny zapis rozmowy z chłopcem, przeprowadzony przez Project Camelot więc jeśli jesteście ciekawi sprawdźcie to na własną ręke.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mir

"Na dodatek mają być oni

"Na dodatek mają być oni nieśmiertelni i przestać się starzeć, po ukończeniu 35 lat."

Skoro tam marsjanie są nie śmiertelni to dlaczego urodził sie na ziemi?

"Na koniec swojej opowieści, Borys dodał, że życie na Ziemi zmieni się dramatycznie, gdy Wielki Sfinks w Gizie zostanie „odblokowany”."

To dlaczego jescze tego nie odblokował?

I nie zbudował silnika magnetycznego????

Portret użytkownika vesolly

"chłopiec zaczął mówić już

"chłopiec zaczął mówić już kilka miesięcy po urodzeniu i często poruszał tematy z zakresu fizyki lub filozofii, o których nie powinien mieć pojęcia. W wieku dwóch lat potrafił czytać, pisać i rysować"

Teraz ma 20 lat, więc podejrzewam, że nauka nie ma przed nim już żadnych tajemnic, a  teorię względności obrócił w proszek już 10 lat temu Biggrin
Tylko czemu o tym tak cicho?
Pewnie znowu rząd USA trzyma to wszystko w tajemnicy Wink
A może ruscy...?

Portret użytkownika aabeen

Mars nie nadaje się do

Mars nie nadaje się do jakiegokolwiek życia. Byłem tam i wiem! A tak na serio zbyt niska grawitacja nie jest w stanie utrzymać atmosfery a im mniejsza planeta tym ta przypadłość jest większa. Nie ma atmosfery więc promieniowanie na powierzchni jest większe a temperatury krańcowo rozbieżne. Mars nadaje się jedynie na ostateczne więzienie dla skazańców!

Żyjemy zbyt krótko by życie marnować na nic niewarte bzdury.

Portret użytkownika Kimbur

Miał urodzić się na Marsie a

Miał urodzić się na Marsie a urodzil się na Ziemi? Skąd wiadomo, że miał? Ja miałem zrobić budyń a sporządziłem kisiel.

Dlaczego Polacy tworzą kalki językowe z angielskiego? Co to, czy my gęsi?

Strony

Skomentuj