NASA odkryło niewidzialne "tunele" w ziemskim polu magnetycznym

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Jak się okazało rzeczywistość , jest bardzo złożonym pojęciem, które ma zdolność do zmiany naszego postrzegania życia, naszej planety, układu słonecznego, znanej fizyki i możliwości istnienia obcego życia. Chociaż wiele z tych przedmiotów jest częścią niezliczonych teorii spiskowych, ludzie na Ziemi przebyli daleką drogę w ostatniej dekadzie w naszym dążeniu do zrozumienia tajemnic wszechświata.

 

Tymczasem jedna z nich jest bliska rozwikłaniu. Naukowcy twierdzą bowiem, że w polu magnetycznym naszej planety mogą znajdować się "ukryte" tunele podprzestrzene. Naukowo rzecz biorąc, tunel podprzestrzenny jest "hipotetyczną" cechą czasoprzestrzeni, która przede wszystkim działa jako pewnego rodzaju skrót przez wszechświat. Idea ta została już przedstawiona w wielu filmach science fiction i zaakceptowana jako możliwy sposobu podróżowania zaawansowanych pozaziemskich istot.

Założenia science fiction w tym wypadku  stały się rzeczywistością a wszystko to za sprawą odkrycia, które NASA poczyniło w ziemskim polu magnetycznym. Podobno zaobserwowali oni tam pewien rodzaj magnetycznych portali. Odkryto, że istnieją pewne obszary ziemskiego pole magnetycznego, które są silnie związane z polem magnetycznym Słońca, w związku z czym tworzą one swoistą "ścieżkę", która prowadzi od Ziemi do Słońca, znajdującego się około 93 miliony mil dalej.

W celu dokonania odkrycia, NASA wykorzystała statek kosmiczny THEMIS, który zbadał zjawisko. Według NASA dziwne Portale otwierają się i zamykają kilka razy dziennie. Co dziwne, w interesującym stopniu pokrywa się to z tym co twierdzą  łowcy UFO. Ich zdaniem nasze Słońce jest częścią gigantycznego systemu gwiezdych wrót wykorzystywanych przez "bogów" lub wysoko zaawansowane cywilizacje pozaziemskie aby podróżować przez wszechświat w zatrważającym tempie.

Według badań NASA  portale znajdują się w większości dziesiątki tysięcy kilometrów od Ziemi. W czasie gdy niektóre z nich są małe, inne zdają się być gigantyczne, rozległe i trwałe. Według naukowców, portale te przenoszą ogromne ilości cząstek naładowanych magnetycznie, które wywodzą się ze Słońca.

Portale magnetyczne są niewidoczne, nietrwałe i ulotne. Otwierają się i zamykają bez ostrzeżenia, i nie ma żadnych wskazań, którymi możnaby się kierować przy ich poszukiwaniu - Dr Scudder, University of Iowa.

Na ten moment istnieje wiele pytań bez odpowiedzi: Dlaczego portale tworzą co 8 minut? W jaki sposób pole magnetyczne wewnątrz skręca się w środku? I co owe portale oznaczają dla naszej planety ?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MiterMann

zastanawia mnie, ze owi

zastanawia mnie, ze owi naukowcy nie widza zadziwiającego efektu ktorym jest otwarcie bram w dniu przesilenia letniego czy zimowego... ciekawe ? w Polsce w pewnym miejscu w owym dniu aparatura w zaledwie kilka minut w strefie "tunelu" naliczyla sobie na komputerze pokladowym ponad 50lat... skad taki pomysl ? z FAKTU gdzie kazda starozytna cywilizacja te dwa wybitne dni  doslownie zaprofanowala w swojej religii i kulturze.... takich miejsc jest setki na naszym globie... nawet nazisci znalezli swoj.... choc cala reszta krajow ma swoje to w papierach TOP SECRET,  badania w tym temacie byly prowadzone dziesiatki lat temu i o slynnej akcji wielu z was slyszalo... choc dezinformacja mogla wam nacykac pare bredni odbiegajac od tematu...

kazde klamstwo jest wiarygodne wtedy, jezeli zawiera malutki element prawdy....

pierwsze kroki w opanowaniu tego zjawiska stawiali naziole... lecz pewny naukowiec i reszta jego kliki przestraszyli sie co moze wydarzyc pod uwczesnymi rzadami i doslownie zmienili pracodawce.... a na kogo tego chyba objasniac nie musze

Portret użytkownika Sammy Jo

coraz gorszych grafików ma

coraz gorszych grafików ma nasa - hopsasa i coraz głupsze odkrycia. Widzieliście konferencję prasową rzekomej ekipy pracującej przy sondzie Juno, rzekomo wlazła na orbitę Jowisza? Tak spanikowanych i sztucznych reakcji dawno nie widziałam. Szkoda ludzi......

Portret użytkownika Koniu

Portale te "odkryto" już parę

Portale te "odkryto" już parę lat wcześniej. W 2016 nasa miała wysłać grupę satelit by te dokładnie je namierzyły, bo natura ich nie jest stała. Tak naprawdę jednak są opisane w księdze enocha już przed potopem. Jak Bóg zabrał Enocha ze sobą by mu pokazać inne światy i narody jakie stworzył. Podczas podróży archanioł Uriel był jego przewodnikiem i jak ten się spytał jak będą pokonywać te dystansu ten mu wytłumaczył że istnieją bramy wschodu,poludnia i zachodu które łączą ziemię i Słońce, nimi tłumaczył podróżuje się w systemach a do skoków między gwiezdnych służą słońca jako portale. Jest to dokładnie tak tam opisane. Tak więc po upadku ludzkiej ziemskiej cywilizacji potrzebowali homosapiens 10 tysięcy lat by się przekonać że biblia o nie księga religijna lecz dziennik pokładowy. Naziole zaczęły za Hitlera a kończą w 4 Rzeszy czyli USA. Ciekawostką jest również że jak Enocha się spytał co robi Bóg z upadlymi aniołami to Uriel zabrał go do centrum galaktyki i wytłumaczył mu że znajduje się tam masywna czarna dziura i upadłe anioły są wrzucane na horyzont zdarzeń by w wieczności za swe czyny przeciw Bogu cierpialy. Wiemy dziś jakim piekłem jest właśnie horyzont zdarzeń więc wiadomo też skąd się wzięło pojęcie piekła. Ja tu nikogo nie chce nawracać, ale uświadomcie sobie na tym przykładzie że biblia to nie bajka dla Baranów lecz dosłowny opis panującego i jego wymagań od swych stworzeń a zaniechanie posłuszeństwa ma konsekwencje ultymatywne i wieczne. Tak więc dzień dobry i witam w rzeczywistości

 

Portret użytkownika Mirk123

No księga Henocha faktycznie

No księga Henocha faktycznie jest tajemnicza i opisuje prostym słowem nie proste zagadnienia, powiedział bym, że nawet  omawia inne wymiary, które naukowcy dopiero, co odkryli dzięki fizyce kwantowej. Opis jest na tyle dziwny, że nie dziwię się że nie został uznany przez władzę kościoła i nie został prowadzony do Pisma Świętego. Choć sam Henoch został ujęty, ale w bardzo skróconym wydaniu.
Opisuje przyszłe wydarzenia i zapowiada nadejście Jezusa, opisuje postać, która ma zostać zesłana na ziemię aby wypełnić Pismo. Na wiele tysięcy lat przed innymi prorokami.

Portret użytkownika wodzu

widze ze kolega uczony w

widze ze kolega uczony w pismie i w czytaniu , twoje postrzeganie czegos , jest ograniczone rozmiarem telefonu w calach ,Edison zrobił kilka tysięcy eksperymentów, zanim wynalazł żarówkę ,ale zawsze znalazlo sie pare tysięcy idiotów zeby ja popsuć

Portret użytkownika baca

zauważyłem że watykan i nasa

zauważyłem że watykan i nasa mają do bólu identyczny program kosmiczny - obie agencje mają niewidzialnych kosmonautów, obie mają niewidzialne statki kosmonautyczne no i niewidzialną materię... w obydwu też jest pełno pedofilów... no i obie obiecują niebo po to aby ukraść ziemię...

 

Strony

Skomentuj