Czy lądowanie na księżycu zostało nieznacznie ocenzurowane ?

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Istnieje wiele teorii odnośnie lądowania na księżycu. Dla jednych jest to oszustwo sprokurowane w studiu filmowym, dla innych rzeczywiste osiągnięcie amerykańskiej wojny technologicznej. Teoria którą przedstawię dzisiaj jest swoistym połączeniem obu tych stanowisk. Według kilku rzekomych raportów i stenogramów między centrum dowodzenia i astronautami z misji Apollo, ludzkość napotkała tam nieziemską technologię a nawet ślady samych obcych.

Czy to możliwe, że astronauci z misji Apollo rzeczywiście spotkali kosmitów i UFO badając powierzchnię Księżyca? Rzeczywiście, istnieje wiele raportów, wywiadów oraz nawet kilka filmów dokumentalnych, które sugerują, że jest to możliwe a sam ten temat był obiektem wielu dyskusji. Podobno, nawet w trakcie eksploracji powierzchni księżyca Neil Armstrong przekazał wiadomość do centrum dowodzenia, zgodnie z którą ​​dwa duże, tajemnicze obiekty wylądowały na Księżycu i zdają się obserwować ich lądownik. Informacja ta miała zostać ocenzurowana i dlatego nie do końca wiadomo jaka była jej treść.

Tuż po złożeniu raportu sytuacji przez Armstronga astronauci dostali rozkaz powrotu do modułu księżycowego. Raporty wskazują na to, że astronauci natknęli się na liczne struktury na, które ewidentnie nie zostały stworzone przez ludzi. Wielu ufologów jest zresztą przekonanych o tym, że Buzz Aldrin zdołał nawet uwiecznić dziwne struktury i że wszystko było szczegółowo zgłaszane do centrum kontroli lotów, która świadomie "ocenzurowała" informacje na ten temat w celu zapobieganięcia chaosu i paniki.

Orzeknięcie czy jest to prawda czy może zwyczajne bajkopisarstwo może się okazać trudniejszym zadaniem niż się obecnie sądzi. Jakby nie patrzeć, misje w kosmos od zawsze interesowały ludzi głównie ze względu na ich tajemniczość, a dziwne doniesienia poczyniane przez astronautów z różnych części świata jeszcze bardziej zaogniały konflikt między sceptykami a zwolennikami UFO. Zmarły w tym roku Edgar Mitchell jest najlepszym z przykładów takiego zachowania, ale wbrew pozorom nie był on jedyny. Wspomnieni wcześniej Neil Armstrong i Buzz Aldrin również wypowiadali się na temat dziwnych świateł które podążały za ich statkiem kosmicznym.

Niedługo miną 34 lata od ostatniej załogowej misji na księżyc, więc nie ma co się dziwić, że części z nas wydaje się to dosyć dziwne. Można tłumaczyć to oczywiście faktem, że obecny stan gospodarki uniemożliwia mocarstwom wydawania ogromnych kwot pieniędzy na takie "fanaberie" jak podbój kosmosu, niemniej jednak teraz, tematem tym zaczęły zajmować się prywatne firmy. Mało tego, wydają one na ten cel o wiele mniejsze kwoty pieniędzy niż rządowe placówki i wiele wskazuje na to że już wkrótce ich pojazdy, będą w stanie podróżować w przestrzeni kosmicznej. Nie wykluczone, że to właśnie jedna z prywatnych firm umożliwi ludzkości poznanie prawdy na temat tego co odnaleziono na księżycu 20 lipca 1969 roku.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika replikant3d

NASA jest odnogą PENTAGONU.

NASA jest odnogą PENTAGONU. To wojskowa agencja a nie cywilna. Więc fałszerstwa i zmyłki są tam rzeczą oczywistą. Lądowanie się odbyło. Ale rezydenci na księżycu nie życzą sobie tam naszej obecności. Dlatego te cyrki z ,,fałszowaniem,, lądowania. Pomijając fakt że księżyc w połowie jest tworem sztucznym. I jest coraz więcej na to dowodów. A prywatne firmy kosmiczne nie mogą nawet ,,pierdnąć,, bez pozwolenia NASA. Bo wystraczy jden ,,donos,, NASA  do pentagonu na taką firmę i...może ona zwijać manatki.

Portret użytkownika bb

Ciekawe która z tych teorii

Ciekawe która z tych teorii spiskowych jest prawdziwa...? Czy ta, mówiąca, że w ogóle nie wylądowali, czy ta zakładająca, że wylądowali w towarzystwie ufo....  Bo obie prawdziwe być nie mogą.

Portret użytkownika adalbert

No cóż pewien imam udowodnił

No cóż pewien imam udowodnił że lot samolotem z europy do usa w kierunku zachodnim jest niemiżliwy, bo ziemia sie obraca w tym samym kierunku co lot samoloty więc samolot co najwżej może stać w miejscu i oni uwierzyli. Niewiedza jest jak narkotyk..... Niewiedza jest bogiem?
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

Witaj Homo sapiens. To co

Witaj Homo sapiens. To co podałeś to przecież od dawna spodziewane a od paru lat nawet względnie oczywiste. Przypomnę tylko:  "czas ucisku" i "skrócenie tego czasu".... będzie "ciekawie" w ramach ostatecznego sprawdzianu całej ludzkości.  "Departament Obrony Narodowej i eliminacja fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień".   https://www.youtube.com/watch?v=Gw8j4tHqMv8

Portret użytkownika ZGG

Samie pirdoły tu czytam. 1.

Samie pirdoły tu czytam. 1. aluminiowe pojazdy . Promieniowanie kosmiczne by ich zabiło.2 pasy van alena. 3 zapoznajcie się z teworią niebocentryzmu. Ja znalazłem tam sporo prawdy. Choć jeszcze jest wiele do wyjaśnienia. A wy jak sobie wolicie , dla mnie możecie wierzyć nawet z dechłego psa jako zbawiciela mi to zwisa.

Portret użytkownika Q...

Daj spokój. To BzdUroCentryzm

Daj spokój. To BzdUroCentryzm, nic więcej. Tak jak płaska Ziemia dla ludzi z płaskimi czołami. Element zwiedzenia i walki z odkrywcami prawdziwych spisków. To propagandowa akcja "psi. op" dla zdyskredytowania ludzi ujawniających realną prawdę, tą bez odcieni. Możesz w to wierzyć oczywiście ale wtedy wypełniasz leninowską definicję o "użytecznych (...)".

Strony

Skomentuj