Naukowcy twierdzą, że mają dowody na istnienie życia po śmierci

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wiadomo śmierć jest nieuniknionym końcem życia i czeka to każdego z nas. Trudno się zatem dziwić, że ludzie od zawsze zastanawiali się czy czeka ich potem coś więcej. Okazuje się, że brytyjscy uczeni posiadają dowody wskazujące na to, że jakaś forma życia po śmierci jednak istnieje.

 

Eksperci z University of Southampton od kilku lat prowadzą badania w zakresie śmierci klinicznej. Uważa się, że po ustaniu  akcji serca mózg pozostaje aktywny jeszcze przez 30 sekund i potem wyłącza się wraz z naszą świadomością. Jednak badania brytyjskich specjalistów wskazują na coś innego. Ich zdaniem ludzie doświadczają świadomości nawet w czasie trzech minut od zatrzymania serca. Naukowcy twierdzą tak po przebadaniu 2060 pacjentów z USA, Austrii i Wielkiej Brytanii, którzy w przeszłości doświadczyli zatrzymania akcji sera, ale zostali uratowani.

 

Z tych analiz wynika, że 40 procent z nich było w stanie odczuwać jakąś formę świadomości po tym gdy zostali uznani za znajdujących się w stanie śmierci klinicznej. Jednak tylko 2 procent z ankietowanych obstawało przy tym, że odczuwali uczucie przebywania poza ciałem. Dla ekspertów intrygujące było ustalenie, że świadomość w jakiejś formie pozostaje aktywna nawet kilka minut po ustaniu akcji serca. Do tej pory uważano to za niemożliwe. Oznacza to, że może istnieć jakiś wyższy poziom, na którym nasza świadomość istnieje nawet po śmierci.

 

Oczywiście badanie to nie przesądza jak do tego dochodzi, ale sugeruje, że proces taki następuje. Może odbywa się to wtedy w jakiś sposób na poziomie kwantowym i może trafia się wtedy gdzieś, gdzie czas nie istnieje? Na te pytania nie umiemy jeszcze odpowiedzieć, ale niewątpliwie zbliżamy się do tego momentu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ???

To nie teorie spiskowe,

To nie teorie spiskowe, "branie dosadnie słów rodzi problemy".

Czemu są takie a nie inne rzeczy. Obce cywilizacje już dawno rozwinęły postęp. Jak by chcieli to by nas dawno zniszczyli. Mają cel, pomagają nam, w mniejszym lub mniejszym stopniu. Sprawa się nasila bo już mamy taki postęp iż często rejestrujemy pewne fakty ich działalności, a oni sami widzą co się dzieje z planetą, pomagają nam. Dawniej "percepcja" była zaślepiona mocno i dlatego w "świadomości, inaczej energii, pamięć, struktura chaotyczna, słaby dostęp do łączenia faktów itd." rodziły takie wyznania. Wyznaczyć kąty itd. w dawnych czasach to był banał. i oni to potrafili w pewnym stopniu resztę "ukierunkowali nas" tzw. kosmici.

Chcecie rozwiązania na anty-grawitację, szybkie liczenie, przemieszczanie się o miliardy lat świetlnych w 1 sec w "przestrzeni" ?

energia<=>zmienność<=>czas<=>przestrzeń (materia) - traktować to jako głęboką (nie wzór jednoznaczny - wzrok/widzialne np. światło/odbicie lub nie-słuch/dźwięk-dotyk/czułość ? informacja) metaforę, tak jak to robili inni uczeni, mniej i bardziej sławni, co chcieli "pomagać i wspierać przyszłość w pozytywnym znaczeniu". Nie trzeba "wielkich maszyn/silników nawet 1mx1m zadziała", energię trzeba postrzec na wiele sposobów.

Mogę was jedynie nakierować. Tylko jakie będą konsekwencje tego czynu biorąc pod uwagę "zachłanność, korupcję, chciwość itd. negatywne czynniki w tym wyzysk, pieniądze, wojsko itd. = interpretację zdarzeń nieskończonych do czasu...."

Stworzyć świadomość "maszynową", jak najbardziej możliwe, tylko jak ją ukierunkujemy, to pytanie zależy od tych negatywnych stałych które są nie stałymi jednocześnie, względem "proporcji" składników.

A mimo tego jesteśmy tacy sami i jednocześnie różni przez otoczenie, wszelaką nieopisaną....

Nie ma rzeczy niemożliwych, percepcja to potęga i "wiedzą" to wszyscy nawet dawniej, tyjące lat wstecz na ziemi o miliardy lat świetlnych w niekończonej ilości rzeczywistości, bo to wszystko co nas otacza jest też każdym wymiarem względem stanu.

Ktoś przeczyta i powie że się ostatnio powtarzam, jak wszyscy ? Inny że czubek, a kto nim nie jest ? Inni że potrzebują dowodów (matematyczny lub jakikolwiek, biologiczny), a czy w obecnym wieku i znane nam fakty, ciągle odbijają się w czasie nieustanie. Liczę że google wyciągnie wnioski lub inna agencja typu NSA a najlepiej dobrzy naukowcy w śmiałej i zabawnej dyskusji czerpiąc z tego "przyjemność" (nie chce mi się już sięgać innych dziedzin opisanych, aby to sprecyzować, może innym razem podać inne przykłady).

PS. Komputery można budować na wiele sposobów i będą bardzo szybkie względem założeń. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo iż już obecnie różne rządy mają dostęp do nowych technologii i z niego korzystają z umiarem (cele wojskowe) ze względu ??? pisałem o tym

Czy zero to 0 ? a linia prosta to tylko prosta (skala, odcinek, przestań, punkt itd.) ???

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Trzeba sobie wreszcie osły

Trzeba sobie wreszcie osły uświadomić, że świadomość jest nieśmiertelna  ijest zjawiskiem (bytem) pierwotnym od czego wszystko się stało... Dywagacje na ten temat świadczą tylko na jak niskim poziomie umysłowym i empatycznym ludzkość się znajduje.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika b@ron

jak już naukowcy wpomnieli o

jak już naukowcy wpomnieli o 40 -tu procentach, to ja potwierdzam że według moich badań naukowych jak się owe 40 % przedawkuje, to można zaliczyć zgona... a na drugi dzień obudzić się jakby nigdy nic i świadomość powoli wraca...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj