Niezwykłe nagranie ukazuje błyskawyczny przelot UFO nad USA

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Mieszkaniec miasteczka Fairfield, w amerykańskim stanie Connecticut zdołał uchwycić dwa tajemnicze obiekty UFO. Pojazdy poruszały się niezwykle szybko, a sam świadek dostrzegł je zupełnym dopiero po powrocie do domu, gdy przeglądał wykonane przez siebie nagrania domów na sprzedaż.

Oto co o okolicznościach obserwacji opowiedział świadek:

Jestem kamerzystą nieruchomości w Fairfield, Ct. Wróciłem z kręcenia filmu o jednej z nieruchomości i gdy obejrzałem moje nagranie, znalazłem kilka trudnych do wyjaśnienia rzeczy. Dwa obiekty przelatują w powietrzu bardzo szybko, a w tle można zobaczyć dryfującą formację w kształcie piramidy. 

Nie da się ukryć, że widoczne na nagraniach obiekty poruszają się z nienaturalną prędkością. Skoro świadek nie widział ani co dziwne nie słyszał ich podczas przelotu, trudno jest uznać to za przejaw ziemskiej technologii. Z drugiej strony, obsługiwał on wówczas drona i był skupiony na swojej pracy, a więc można chyba przyjąć że był rozkojarzony. Mężczyzna podzielił się swoją obserwacją z agencją MUFON, gdzie została ona zakatalogowana pod numerem 114685.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj