Święta Faustyna potwierdza słowa świętego Ojca Pio i świętego chłopca z Rosji !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Świat istot nadnaturalnych to wielka tajemnica. Ludzkość po tym jak została wygnana z Raju Boga osiągnęła poziom duchowej oraz intelektualnej dewolucji, a także materialnego zacofania, które nazywane jest obecnie "nowoczesnością i postępem". Każdy kto zapoznał się z raportami ufologów wie o niezwykłych możliwościach tych inteligencji, ale i o przedziwnym zachowaniu tych stworzeń, czasami niezrozumiałym, zwłaszcza w stosunku do chrześcijan, czy chrześcijańskich świętych.

Sprawa duchowych badań przesłań, jakie skierowała do ludzkości Super Inteligencja - Bóg, przynosi niezwykłe odkrycia. W tym wpisie proponujemy dwa małe skarby, które potwierdzają inne, większe. Jeśli państwo zapoznali się z artykułem pt.: „Święty chłopiec z Rosji oraz Polak z roku 2014, przewidzieli zarazę projektu apokalipsy koronawirusa„, to pamiętacie o istotach jakie widział święty Ojciec Pio, ale i święty chłopiec z Rosji. Dlatego prosimy przeczytać poniższy urywek z Dzienniczka św. Faustyny. Nasza Rodaczka miała styczność z tymi samymi bytami:

„Kiedy pisałam wieczorem, usłyszałam głos w celi taki: nie wychodź ze Zgromadzenia tego, miej miłosierdzie nad sobą, jak wielkie cię czekają cierpienia. Kiedy się spojrzałam w stronę głosu, nic nie widziałam i pisze dalej. Wtem usłyszałam szum i te słowa: jak widzisz, zniszczymy cię. Nie męcz nas. Kiedy się spojrzałam i zobaczyłam wiele brzydkich potworów, kiedy uczyniłam myślą znak krzyża, prysły wszystkie natychmiast. Jak strasznie jest brzydki szatan, biedne dusze potępione, ze muszą żyć w jego towarzystwie, sam widok jego jest wstrętniejszy niż cała męka piekła.” (Dz 540.)

To co delikatnie opisała powyżej święta Faustyna jest dla zwykłych ludzi strasznym doświadczeniem, tak przerażającym jak o tym wspominał św. Ojciec Pio, czy święty malec z Rosji ! Ta istota, ale i jego pomocnicy mogą zabić samym tylko objawieniem się swojego jestestwa nieprzygotowanym do tego ludziom !

Przypomnijmy opinię ufologów o zagadkowej działalności tzw. „ufonautów”, jakże niedocenianą przez wielu ! Zachowanie części z tych istnień wydaje się wielokrotnie niezrozumiałe, przynajmniej było takim do tej pory, a przecież często podczas porwań chodzi o coś co wydajwe się nam "normalne", ale takim nie jest jeśli idzie o istoty z innego wymiaru ! Chodzi o tzw. „zwykły” dotyk ! Tak o "dotyk" tych stowrów, one za pomocą dotyku coś z nami robią ! W Artykule pt.: „Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…„ pisaliśmy o tej działalności, zresztą potwierdza ją również święta Faustyna.

Drugim cennym odkryciem, związanym z tymi istotami, jest kolejny urywek z Dzienniczka naszej świętej Rodaczki: „Po chwili usłyszałam głos w duszy taki: nie lękaj się niczego, nic nie dotknie się ciebie bez woli Mojej. Dziwna siła wstąpiła w dusze moją, po tych słowach Pana, cieszę się niezmiernie jak dobrym jest Bóg.” (Dz 541) W związku ze słowami Chrystusa proszę sobie przypomnieć tytuł (ale i zawartość) artykułu pt.: „Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…„ Tu nie chodzi o przenośne rozumienie tego zdania, bo w zakonie nikt nikogo nie bije, ale o "dotyk" istot z innego wymiaru.... Zacytujmy zdanie jakie wypowiedziały istoty, pochodzi ze wspomnianego artykułu: "Wszystkich nazna­czyliśmy, wszystkich naznaczyliśmy naszym znamie­niem" - koniec cytatu.

Te istoty pieczętują swoje ofiary, dosłownie ale i duchowo, niewidzialnie ! Podobnie już niedługo będą czynić iluminaci, jak to przepowiada Biblia, czy mały chłopczyk z Rosji. Musimy pamiętać, że Bóg ma swojąpieczęć: "Tym zaś, który umacnia nas wespół z wami w Chrystusie, i który nas namaścił, jest Bóg. On też wycisnął na nas pieczęć i zostawił zadatek Ducha w sercach naszych."  2 List do Koryntian 1:21

Jako Polacy, naród chrześcijański i zawsze wierny zawołaniu Bóg, Honor, Ojczyzna, powinniśmy powołać do istnienia organizacje zwalczające wszelkie dążenie do czipowania ludzi, które pierwsze na masową skalę było stosowane w niemieckich obozach diabła, które powołał do istnienia antychryst Hitler ! Dziś elity zmierzają ponownie do tego samego celu, do przyznania każdej osobie numeru-tatuażu-czipu. Historia zakreśla koło: "To, co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest; Bóg przywraca to, co przeminęło." Księga Koheleta 3:15

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj