Tajemnica zmiennokształtnych UFO wyjaśniona ?

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

W ocenie badaczy latających spodków zagadka pochodzenia UFO jest ciężka do ustalenia. Wszyscy interesujący się tym fenomenem na poważnie, znają postać doktor Jacques Vallee, podejrzewa on, że ufonauci przybywają z innego wymiaru, do takiego podejścia skłania się coraz więcej ufologów.

 

Częste zmiany kształtu, jakie obserwują świadkowie widzianych dziwnych obiektów, tłumaczyć można na różne sposoby. Mówi się o zaawansowanym kamuflażu mającym zmylić nas co do ich prawdziwej natury, o nadzwyczajnych możliwościach ich technologii, o rodzaju komunikacji, a także o efektach ubocznych przemieszczania się 'pojazdów UFO' przez wymiar Ziemi (materię). Ufologowie przypisują zwykle zjawiska paranormalne związane z UFO wysokiej technice kosmitów, co jest efektem ubocznym świadomości zatopionej na danym etapie rozwoju techologii cywilizacji oraz kultury duchowej, a może przede wszystkim duchowości. Czy istnieje jeszcze inne wytłumaczenie dostosowywania się kształtem do oczekiwań ludzi, niż wcześniej podane ?

[ibimage==26008==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Prawdopodobne jest, że oni egzystują 'tuż obok nas', nawet jeśli są oddaleni o niebotyczne odległości miliardów lat świetlnych, jeżeli mamy się upierać przy istnieniu jednego Wszechświata. Bytowanie w innym wymiarze, a co za tym idzie odległość i czas mogą nie odgrywać takiej roli jak w rzeczywistości 'materialnej'. Większość uczonych sceptycznie odnosi się do hipotezy sztucznych obiektów UFO.

[ibimage==26009==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Uważają, że najpierw trzeba udowodnić, że cywilizacje pozaziemskie istnieją, a dopiero później można badać czy UFO są statkami kosmicznymi. Jeżeli istoty z UFO są stworzeniami, o których wspomina Księga Rodzaju, to sprawa staje się bardziej poważna. Spora grupa ludzi zainteresowanych tym zjawiskiem woli jednak unikać tematu starożytności w ujęciu Boga YHWH.

[ibimage==26011==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Istnieje całkiem duża ilość dowodów potwierdzająca informacje zapisane po hebrajsku. Największą ich ilością dysponuje chrześcijański poszukiwacz odpowiedzi L.A. Marzulli. Gdyby okazały się prawdziwe, a coraz więcej wskazuje, że tak właśnie jest, to teorię ewolucji można by z pewnością wyrzucić na śmietnik.

 

W prezentowanym filmie same elity NWO udowadniają (jeszcze nieoficjalnie), że nie istnieje żadna ewolucja ! Jak się dowiecie z wideo, globalny rząd światowy, a właściwie stojący za nimi technokraci oraz inne skryte jednostki, wierzą w istnienie rzeczywistości nadprzyrodzonej, a zwłaszcza w określoną i dobrze znaną anielską Istotę, opisaną w Biblii ! Te potwierdzone fakty są ogromnej wagi, pokazują nam prawdę o świecie, w którym przyszło nam żyć, o systemie politycznym, mającym aspiracje do stania się jednym i globalnym.

[ibimage==26012==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Najbardziej ciekawym aspektem tajemnicy elit jest fakt, iż ogólno ziemskie społeczności są tak mocno zaprogramowane ideami ewolucji, że za nic w świecie nie uwierzą w sytuację, gdzie ich politycy wyznają WIARĘ w istotę nadprzyrodzoną oraz jej pomocników. Prawie 150 lat nauczania o tzw. doborze gatunków zrobiło swoje. Ludzie nie tylko nie chcą ale i nie mogą przyjąć do świadomości faktu istnienia istot nadprzyrodzonych - aniołów (zmiennokształtnych). Udokumentowane w  książce "Kod Babilonu" wypowiedzi globalistów oraz pokazana dokumentacja, zawierające nauczanie o istocie rządzącej (jeszcze) Ziemią, nie może być przez omamionych darwinizmem ludzi, brana pod uwagę poważnie. Nawet jeśli jakaś część się domyśla szokującej prawdy, to jest to zbyt mały promil, by przełamać barierę 'pochodzenia od małpy'.

[ibimage==26013==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Parę istotnych zdań w tym temacie, pochodzących z opracowania badacza UFO. O ile dobrze pamiętam znakomitego Arkadiusza Miazgi: (...)Kilka argumentów przeciwko hipotezie o pozaziemskim pochodzeniu obcych wskazuje, że: 1) niewyjaśnione bliskie spotkania są znacznie liczniejsze niż można by wymagać w przypadku wypraw na Ziemię, 2) humanoidalna budowa ciała wielu rzekomych „kosmitów” nie mogła raczej powstać na innej planecie i nie jest dostosowana do wymagań podróży w kosmosie, [sprawa dyskusyja jeżeli się wezmie pod uwagę pytanie o materialność ciał ufonautów ?! albo czy wogóle całe zdarzenia nie są projekcjami narzucanymi świadkom ?] 3) zachowanie, o którym donoszą świadkowie w m.in. przypadki licznych opowieści o uprowadzeniach (tzw. abdukcjach) wskazuje, że nie mamy do czynienia z genetycznymi czy naukowymi badaniami przeprowadzanymi na ludziach przez przedstawicieli zaawansowanej rasy, [podejrzewa się, iż są to narzucone wspomnienia, tak by zmylić potencjalnych odkrywców-badaczy o prawdziwym celu ich wizyty-porwania !]

[ibimage==26014==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Liczba relacji o rzekomych uprowadzeniach przez kosmitów wykorzystywana jest przez pewną część badaczy UFO jako kolejny dowód na to, że odwiedzają nas pozaziemianie, nawet jeśli nie do końca znamy miejsce ich pochodzenia. Dokładna analiza zachowania domniemanych ufonautów, którą znamy z relacji świadków zdaje się jednak wskazywać na coś innego. Dowody na istnienie zjawisk, które dziś określilibyśmy mianem UFO istniały jednak nie tylko przed 1945, ale relacje o nich pojawiały się nawet w XIX wieku. Choć wiele z tych relacji brzmi przekonująco, niektórzy ufologowie odrzucają je uważając, że nie są one godne uwagi. Można założyć, że zjawisko to rzeczywiście manifestowało się cały czas, przyjmując zmienne kształty, ale nie zmieniając wewnętrznej struktury.

 

Niekoniecznie zatem musimy mieć do czynienia z gośćmi z kosmosu przybywającymi by badać Ziemię. Nie mamy też do czynienia z zaawansowanymi prototypami, dlatego też, biorąc pod uwagę bogatą przeszłość tego fenomenu, należy poszukać jeszcze innej hipotezy. W innych pracach zwracałem uwagę na to, że zjawiska powietrzne podobne do dzisiejszych obiektów UFO pojawiały się w doniesieniach z XIX w., gdzie przybierały formę podniebnych łodzi, statków powietrznych a także widmowych rakiet, jak te z 1946 roku. We współczesnych czasach przybrały one formę statków kosmicznych, zatem wydaje się, jakby zawsze zjawisko to dopasowywało się do ludzkich oczekiwań. [Jest to niezwykle ważna informacja-spostrzeżenie ! może ono odkrywać prawdziwą naturę zjawiska lub naturę istot ukrywających się za formą humanoidalną, wszczepianą ofiarom porwań, indukowaną do ich pamięci !] Zawsze jednak wygląda na to, że zjawisko to jest krok naprzód przed ziemską technologią. [ to także niezwykle cenne ujęcie zagadnienia, mogące rzucić światło na odmienną naturę tajemnicy fenomenu, inną  niż oficjalnie się sądzi !](...)

[ibimage==26015==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przed obejrzeniem tego niezwykle ciekawego materiału proszę państwa byście pamiętali o wielu dowodach, zwłaszcza zdjęciowych, które potwierdzają posiadanie właściwości zmiany kształtu-formy oraz stanu skupienia (materializacja-dematerializacja) 'pojazdów' ufonautów. Dodajmy do tego informacje pochodzące od porwanych, że same te istoty mają podobne zdolności zmiany swojego wyglądu, oprócz wielu innych, o których marzą wielbiciele tego fenomenu (zwłaszcza transhumaniści).

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli 

 

Źródła:

http://popotopie.blogspot.com/2015/09/wyobrazcie-sobie-sygnalizacja.html

http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/

https://www.youtube.com/results?search_query=morphing+ufo

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

"Nawet jeśli jakaś część się

"Nawet jeśli jakaś część się domyśla szokującej prawdy, to jest to zbyt mały promil, by przełamać barierę 'pochodzenia od małpy'." - panie Autorze, niech pan nie pisze w temacie o którym ma pan pojęcie blade jak duda Darwina!! Żaden szanujący się ewolucjonista - że o w/w Darwinie nie wspomnę - nigdy nie twierdził, nie twierdzi i twierdził nie będzie że człowiek pochodzi od małpy - jedyne co w tej materii powiedzieli i mówią, to to, ze czlowiek i małpa mają wspólnego przodka, a to różnica diametralna! Oczywiście byli, są i będą szykanerzy-przekręcacze którzy celowo przekręcają podstawy Ewolucji (twierdząc że ewolucjoniści twierdzą o pochodzeniu człowieka od małpy) ale żaden nie dostarczył dowodów z którą małpą Ewa zdradzała Adama w Raju, a Pismo w tej sprawie milczy jak nomen omen zaklęte...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Andariel

Zmiennoksztaltnosc oraz

Zmiennoksztaltnosc oraz emisja kolorów pojazdów ufo jest wynikiem dzialania napędu antygrawitacyjnego. Naped ten wytwarza tzw bąbel antygrawitacyjny niwelujacy przyciąganie ziemskie, a zmienny ksztalt to efekt tego bąbla postrzegany przez obserwa. Widzialem na żywo. Szczęka mi opadła!!!

Portret użytkownika Homo sapiens

W linkach podałem adres

W linkach podałem adres do zbioru ogromnej liczby rejestracji zmiennokształtnych UFO. Proponuję jeszcze jeden całkiem nowy film, opublikowany na YouTube 22.11.2015. Mamy do czynienia z bytami mogącymi symulować wszelkie przedmioty, możliwe że również i inne "rzeczy", pochodzące z życia ludzi: "A wąż był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe(...)Niewiasta odpowiedziała: Wąż mnie zwiódł i zjadłam..." - Ks. Rodzaju 3:1-13. Jeżeli film jest autentyczny, to możemy uznać, że w momencie zniknięcia towarzyszy mu zjawisko podobne lub identyczne do tego pokazanego w filmie "UFO czasów ostatecznych", gdy 'pojazd' lub jego symulacja wykonała przeskok do innego wymiaru (uległ dematerializacji). Filmem najbardziej ciekawym w tym temacie jest ten zarejestrowany w Chinach (Strange Shape shifting object closes down airport in China). Artykuł o tym zdarzeniu został opublikowany na portalu Innemedium, tutaj.
 
FAKE Alien "Plane" Vanishes In Front Of Multiple Witnesses! 11/23/2015
https://www.youtube.com/watch?v=rVXo4jIk9p8 

Mają nad sobą króla – anioła Czeluści;  imię jego po hebrajsku: ABADDON,  a w greckim języku ma imię APOLLYON.” – Apokalipsa 9:11  W Starym Testamencie i innych pismach żydowskich nazwy „abaddon” używa się najczęściej na określenie świata podziemnego – otchłani piekielnej. Nazwa ta jest stosowana zamiennie do nazwy szeol, choć rzadziej. Według niektórych rabinów jest to najgłębsze miejsce w piekle. Abaddon to z jęz. hebrajskiego אֲבַדּוֹן awadon – niszczyciel, a z greckiego to: Apollyon, anioł zagłady opisany w Apokalipsie św. Jana (9,11), który jako anioł przepaści wyłania się z otchłani i niesie cierpienie tym, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. Może mieć związek z „badaniami” w CERN…

Wieża Cern - symbolika CERN, potral do innych wymiarow ?
https://www.youtube.com/watch?v=TiKbE1Y5mDQ

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

To samo jest obecnie

To samo jest obecnie przygotowywane przez elity NWO, prowadzone przez masonerię programy rozpłodowe, w ich ocenie "nowej rasy ludzi" genetycznie modyfikowanych, ma doprowadzić do uwolnienia się od natury i stworzenia czegoś co ma przypominać ich wymarzonego boga (bogów, półbogów), a także istoty projektowane i sterowane przez sztuczną inteligencję, rodzaj borgów z filmu Star Trek. Wszystko to dzieje się dzięki kontaktom z istotami UFO, które takie idee przenoszą na ludzi mieniących się elitą NWO.
Wersja polskojęzyczna (....co miało by wymiar wsparcia wykasowania komunistycznego i postkomunistycznego "wszczepu pamięci" - [urojonej], przeprowadzonego w latach 80, i ciągle jeszcze robionego za pomocą urządzeń elektronicznej psychomanipulacji - patrz artykuł red. Ziemkiewicza)

Bardzo ważny film, wiele nagrań ze zmieniającymi kształt ufo pojazdami/istotami !

UFO to demony z innego wymiaru
https://www.youtube.com/watch?v=hRzWrGw1oFM
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Słynny amerykański badacz

Słynny amerykański badacz zjawisk paranormalnych, zakazanej archeologii, a zwłaszcza zaginionych cywilizacji Steve Quayle, opowiada o dzisiejszej sytuacji świata w wywiadzie przeprowadzonym przez program "The Hangmann Report"  (tytuł: "Steve Quayle-Hidden History Reveals Future Plans of The New World Order" - opublikowany 23.12.2015), mówi tam, między innymi, o niezwykle ciężkiej sytuacji zachodniej Europy, pogrążającej się w coraz bardziej obserwowanym post-hitleryzmie gup trzymających władzę. Elity pragną zbudować sobie nowe ciała i nowe siedziby, również kosmiczne (O czym wspominałem w artykule "Geopolityka ponadludzka...").
 
(Zdjęcie pochodzi z audycji - 1godz. i 51min.  - mowa o 'Bałtyckim UFO')

Jaime Maussan - wybitna postać w środowisku badaczy zjawisk paranormalnych. Znany, światowej klasy ufolog. Co u niego wisi na ścianie, w jego biurze ? Zaobserwowałem, że na YouTube ktoś próbował atakować znanego polskiego ufologa Janusza Zagórskiego, za to że obchodził chrześcijańskie święta ! Szkoda że ludzie są tacy nietolerancyjni w stosunku do normalności, a propagują odchylenia seksualne jako coś "zdrowego"!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

Chrześcijaństwo to

Chrześcijaństwo to nienormalność. Modlą się codziennie w Radiu Maryja za wrogów kościoła - jedynymi wrogami twojego kościoła Homoś są żydy i ich wynalazek późniejszy czyli muhamedy-kozojebne. Pomódl się więc za nich i d. nie zawracaj.

Portret użytkownika Piękno ciszy

promieniu on się nimi

promieniu on się nimi interesuje... bo czy oni nie są również stworzeni przez boga?
Ale z.drugiej strony takie zwracanie się mam nadzieje nie ślepo w strone kościoła nie jest zbyt zdrowe. Odrazu stawia to homo sapiens po którejś ze stron. Wiec jak zdrowo ocenić sytuacje będąc stronniczym?

Portret użytkownika Kimbur

Co do kształtu pojazdów

Co do kształtu pojazdów Obcych - nie zgadzam się z twierdzeniem, że tak bardzo zmieniały się opisy na przestrzeni wieków. Jeśli przyjrzymy się dokładnie opisom biblijnym czy wedyjskim oraz bardziej współczesnym to wyraźnie widać, że przede wszystkim zmienia się sposób opisywania. Ten sposób opisywania jest dostosowywany do czasów, w których używa się przecież konkretnego języka, języka zawierającego zwroty dostępne współczesnym, a to wynika z poziomu rozwoju techniczno-technologicznego.
Stąd mamy "chwały na wysokości", "latające rydwany", "latające spodki", "rakiety" itp.

Strony

Skomentuj