Cała materia jest tylko holograficzną iluzją

Kategorie: 

Pytania o naturę wszechświata można mnożyć bez końca. Dlaczego świat wygląda tak, jak go widzimy? Jaki jest naprawdę? Dlaczego czasami dochodzi do zdarzeń, które nazywamy cudami, i dlaczego nie zawsze prawa fizyki działają tak jak powinny? Czy można nauczyć się kontrolować rzeczywistość i wydarzenia w niej zachodzące? Jest jedna z teorii, która wyjaśnia wszystkie te pytania, tak zwany świat materialny po prostu nie istnieje.

 

O początkach wszechświata, ​​ludzie rozmyślali już w czasach starożytnych.  Teologowie uważali, że został stworzony przez Stwórcę na kilka tysięcy lat przed Chrystusem. Ale odkrycia archeologiczne i paleontologiczne dowodzą, że Ziemia i życie na niej ma wiele milionów lat. Znacznie bliżej do prawdy, wydawał się być Arystoteles, który twierdził, że wszechświat nie ma początku ani końca i będzie trwać wiecznie. Przez długi czas uważano, że wszechświat jest statyczny i niezmienny, ale w roku 1929 amerykański astronom Edwin Hubble odkrył, że stale się rozszerza. Koncepcja ta w naturalny sposób doprowadziła do sformułowania teorii Wielkiego Wybuchu, który miliardy lat temu doprowadził do powstania gwiazd i galaktyk.  Ale jeśli, przed Wielkim Wybuchem wszechświat nie istniał, to co doprowadziło do jego powstania?

 

W 1960 roku, fizyk John Wheeler opracował teorię "pulsującego wszechświata."  Zgodnie z jej słowami, wszechświat już wielokrotnie przechodził przez cykle rozwoju i skurczu. Istnieje hipoteza powstania wszechświata z piany kwantowej, na którą wpływały wahania energii. Znani astrofizycy James Hartle i Stephen Hawking, w 1983 roku zaproponowali inną teorię.  Według niej wszechświat nie ma granic, a jego struktura jest oparta na tak zwanej funkcji falowej, która opisuje różne stany kwantowe cząstek materii. To sprawia, że ​​możliwe jest istnienie zbioru wszechświatów równoległych z różnymi zestawami stałych fizycznych.

 

Większość z nas za pewne przyjmuje, że jesteśmy otoczeni przez materię.  Jednak już w starożytności ludzie czuli instynktownie, że to, co widzą ich oczy to nie cały świat tylko jego wycinek. Platon wierzył, że istnieje świat idei (eidos), i materia jest tylko projekcją tych pomysłów ... Tu dochodzimy do najważniejszego aspektu otaczającej nas rzeczywistości. To, co ma znaczenie to idee, myśli i obrazy, dzięki którym powstaje otaczający nas świat.

 

Dobrym przykładem na zrozumienie takiego stanu rzeczy jest zjawisko autyzmu. Dziecko z taką przypadłością postrzega świat wokół siebie w postaci obrazów i wrażeń, a nie, jako zbiór obiektów. Z czasem uczy się patrzeć na świat, jako całość, łącząc różne przedmioty i pojęcia.  Osoby autystyczne mogą postrzegać tę samą rzeczywistość, ale nie mogą jej analizować. Jednak są w stanie wchłonąć dużo "podstawowych" informacji, które mogą być niezauważalne dla większości z nas.

 

Wschodni filozofowie uważają, że świat materialny jest złudzeniem, Maya.  Starożytni Słowianie dzielili świat na rzeczywistości takie jak Jawia, czyli nasz świat i Prawia, świat duchów oraz zasad sterowania rzeczywistością.  Jak zatem sprawić, aby mieć nad tym wszystkim jakąś kontrolę. Po pierwsze, należy zdać sobie sprawę, że istnieją rzeczywistości równoległe, których ilość dąży ku nieskończoności.  I nie znajdują się one gdzieś "tam", one nas otaczają. Tylko po prostu nie widzimy procesu "przejścia" z jednej rzeczywistości do drugiej. Człowiek nieswiadomy tego jaka jest prawdziwa natura świata może przeżyć całe swoje ziemskei życie i nie zauważyć tego, że wszystko to co uważa on za namacalne i relane składa sie z czastek elementarnych, które sa puste w środku.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika swit59

3.05

3.05 :
http://wolnemedia.net/ezoteryka/niebieska-gwiazda/
   Hologram nie hologram:
                                       MY TU I TERRA_Z RZyJeMY  !!!
   Czujecie BÓL istnienia ?
   Więc nie wciskajcie mi TU kiTU :
                  MAMY...to w DEE...!
Izajasza: 28-19:
Ilekro
 
ć nadejdzie,pochwyci was ,a będzie nachodzić każdego ranka,we dnie i w nocy i tylko GROZĄ …będzie rozumienie ob:JAWIENIA...
 
===========================================
Starożytna przepowiednia Plemienia Hopi mówi:
Kiedy na niebie pojawi się Niebieska Gwiazda Kachina, rozpocznie się piąty świat. To będzie dzień oczyszczenia. Nadejdzie, gdy Saquasohuh (Niebieska Gwiazda) zatańczy na placu i zdejmie swoją maskę.
   12.7.2002r WylaTOTOwo: moje 7x7 ur.
 
    Czy te wasze zakute...małe rozumki...nie mogą tego pojąć ?
   NADSZEDŁ...KONIEC...pieśni !!!
      Zbieranie danych ...osiąga 99 %5...!!!
 Jeszcze dzień...może 2...i ZAploNIE....B<OO> c"o" ? jesteście nieDOTYKalni ?
   JeDYNI...?
                   pełnej POpiołu WArcinf.!!!!
   No choleRA...spaliMMM+"M"Y...spaLIMY wszystko !!!
Rotacja Ziemi została zmanipulowana przez nie bardzo nam przyjazne gwiezdne istoty.
Bliźniacy będą widoczni na naszym północno-zachodnim niebie.( patrzna foto HB w Wiki !)
Przybędą, żeby sprawdzić, kto wciąż pamięta pierwotne nauki, lecąc w swoich latających tarczach (powłokach). Wraz z nimi przybędzie dużo z ich gwiezdnej rodziny, w tych dniach ostatnich.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kometa_Hale'a-Boppa
Powrót Niebieskiej Gwiazdy Kachina, która jest także znana jako Na Ga Sohu, będzie alarmem dla nas mówiącym nam jak żyć i że nowy świat nadchodzi. Tak się zaczną zmiany. Rozpalą w nas ogień. Będą nas palić nasze pragnienia i nasze konflikty, jeśli nie zapamiętamy pierwotnych nauk i nie powrócimy do życia w pokoju.
Zaraz po bliźniakach przybędzie ten, który będzie Oczyszczał. Czerwona Kachina, z którą przyjdzie Dzień Oczyszczenia. W tym dniu Ziemia, jej stworzenia i całe życie, które znamy zmieni się na zawsze. A przed nią będzie postępował posłaniec i będą zostawiane znaki tym na Ziemi, którzy pamiętają stare dni.
 
   Ps:
         Przykro mi...ale nie dajecie naMMM+"M" WYboRU...
 Jeszcze raz...OSTATNI wam przypomnę:
  Kometa została odkryta jeszcze na długo przed swym przejściem przez peryhelium, tj. 23 lipca 1995 r. przez Alana Hale'a z Nowego Meksyku i Thomasa Boppa z Arizony w Stanach Zjednoczonych. Już wtedy przypuszczano, że może się ona okazać bardzo jasnym ciałem niebieskim. Prognoza ta spełniła się; 1 kwietnia 1997 roku kometa przeszła przez peryhelium, stając się najjaśniejszym tego typu obiektem od całych dziesięcioleci. Została okrzyknięta Wielką Kometą z 1997 roku
 
 TO...moje 40 i 4 lecie... i Wasza 1-sza wielka POwódź: 7.7.97 Wilk moczyMORDee:...
  PO 4 l.macie kolejną:
   W POnieDZIAŁek:  9.7.01 r 128 mm opad zatapia 1 -dnia Gdańsk...
 Była ona KARĄ za P"o"LA:nie ...mojego ŚWIetNego ROZZwiązania GZłoszonego na konkurs z OKOlic wlKAnocy
   W czasie jednej z tych strasznych wtedy bóRZ...wewnątrz chmury widziana była:
 CZERWONA KACHINA...
   ?????????????????????????????????????????????????????
 Sie skłADA...koteczki,że...JAWIEM...jak zrobić MATCE NATURZE-ZIEMI...WAM więc...mlDOmmm ...
   RAJ NA ZIEMI...
   =DOBRE SAMOPOCZUCIE KAŻDEGO CZŁEKA...
   <OO>NInf...STO%5:IO...za "M"ną...
   chcecie POleMMMiZzzzzzzzzzzzzz"o"WAĆ...???
4.22...4.12.12..Wspaniałe liczby: 44...88..24...28...Nie widaĆ ?
   Pogrzeb...AUem w zapiskach :
12 lipca 2002r Wylatowo:
noc była gwieździsta, tylko gdzie niegdzie były widoczne pojedyncze chmury. Tej nocy grupka licząca około 10 osób postanowiła wybrać się na powstałe już kręgi, aby pomedytować. Byli tam obecni m.in. Janusz Zagórski, Stanisław Barski, R.B. a także Mariusz S. i Miłosz K. – osoby zainteresowane fenomenem UFO mieszkające w pobliżu Wylatowa. Na miejsce dotarli około godziny 23:00. Cała medytacja w kręgu trwała około 10 minut, po której świadkowie udali się na pobliską ścieżkę aby podzielić się swoimi wrażeniami z udanej medytacji. Po około 3 minutach kilku świadków nagle spostrzegło serię dziwnych błysków światła które trwały maksymalnie 2 – 3 sekundy. Błyski zostały zauważone idealnie w kierunku południowym w odległości około 2 kilometrów. Na tym się nie skończyło, gdyż po chwili z miejsca obserwacji dziwnych błysków wyłoniła się niebieska kula z której wydobywały się niebieskie iskry o tej samej barwie co obiekt (patrz rysunek nr.1). Kula wyłoniła się jedynie do połowy, jej spód zasłaniały rosnące w tamtym miejscu drzewa. Po 4 sekundach obserwacji obiekt skrył się za drzewa i po 3 sekundach ponownie wyłonił się na 4 sekundy w takiej samej postaci jak poprzednio. Następnie obiekt ponownie chowa się na trzy sekundy, by po raz trzeci wyłonić się na 4 sekundy z tą tylko różnicą, że rozłożył się na kilka części niczym kwiat rozkładający swoje płatki. Następnie powrócił do wcześniejszej postaci i po raz kolejny schował się za drzewa. Więcej już się nie pojawił.
  W jednej z audycji A.Zag.NTV znajdziecie słowny...ZACHWYT K.Barskiego : Nigdy niczego piękniejszego nie widziałem ...
 Pomedytowali...pokaz uzyskali...???Tak,myślą...w mikro sKALI !
   A TU...cała POtęGA...nieba...historii... czasu...KOŃCA zwala im się na łeb...ale tego już z<OO>baczyĆ...za CHiNY nie potrafią !
  Ta wasza nędzna:mizerNa... mała... małość...
 normalnie ROZZkłADA mnie na łoPAT KI..
==================================================.
 Wg.HOPIch Wielki Duch u zarania...rozstawił ludzkość na 4 strony i kolory świata:
   Każdej nacji dał po 2 kamienne tablice...
Qmacie terazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzznaczenie...Biblii ?(TORY !)
   W niej chyba NAJdokładniej i jaśniej ( w KOŃCU...nasza= BIAŁYCH...wina NAJwiększa !) zapodano:
    DZIEJE ŚWIATA W...PRZYSZŁOŚCI  !!!
Trzeba tylko...CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM... a tego...jak dotąd ???
    Setki odmian czcicieli TORY-Biblii...a żaden NIC NIE KUMA...!
=================================================================
 SE-D.N..O:
                   Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe...
   Inaczej ?
                    Bądź DOBRY...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
   Kiedy 14.6.08r...byliście dla...mnie mili BARDZO i pełni PODZIWU...Dlaczego ?
 Ano...dałem wam...PEŁNIĘ ŚZczęścia (forum FN...skasowane...):
            OTO jaPan DeeROZA...=mistrz pomyślUNkuQ: wynalazca,twórca ...GENiUŚZ ! BESTIA ? Tak...inteLEK:?TU...
 NIEBO...
                 tego dnia nad Polską przybrało BOSKI WYGLĄD...
8.7.01 r...wręcz PRZECIWmNIE!Doprowadziliście mnie do...SMUTY "M"AX...(tego dnia w G.K-lińskim olano mój GENjalny p"o"mysł...)
   9.7.01r Niebo zapłakało nad Polską 2 raz...: 128 mm opad na Gdańsk !
Biblia:
 
28/
 
2 Oto ktoś przez Pana [posłany], mocny i potężny
2,
jak burza gradowa,
jak niszczycielska trąba powietrzna, jak nawałnica wód gwałtownie wzbierających, [wszystko] na ziemię z mocą rzuci.
 
 Zofia Nosko:        
28. Już tłocznia sprawiedliwości Bożej przygotowana
 
 

(21.7.1983) Apel ponaglenia Matki Najświętszej do wszystkich narodów ziemi. Zapowiadam, że już największy czas, abyście wszyscy, żyjący na ziemi odstąpili od grzechu. Wszystkim to mówię i każdemu przypominam. Gdy dzwony trwogi zabrzmią, a zegar zniszczenia wybije godzinę, koniec tym; co źle czynili i koniec wszelkim złym mocom. Nikt was nie obroni, żadna z gór was nie przykryje.
...
Są już zbieracze, którzy zbiorą złe nasienie ludzi i zbiorą wszelką złą moc. Jest już przygotowana tłocznia sprawiedliwości i Sądu Bożego, która do bólu wielkiego tłoczyć będzie tych, co prawa Boże deptali i grzeszyli wiele. Jest też księga wiecznej sprawiedliwości, sądu, kary i wiecznego życia, przygotowana i otwarta. Nim świt dnia zjawi się na horyzoncie, powietrze planety ziemi przetnie oślepiający blask. Wszystkie wody oceanów i mórz zakolebią się, wyleją się wielkimi falami ku niebu. Czerwień krwi popłynie strugami ze wszystkiego, co żyje. Nawet na biegunach ziemi wrzeć i bulgotać będzie woda oceanów. Wówczas to ziemia zmieni swe miejsce, góra będzie w dole a dół na górze, będą to godziny chaosu i krzyku, śmierci i ognia, powodzi, huraganu, trąby powietrznej. To jeszcze nie wszystko, co będzie przed wielkim dniem gniewu i sądu Bożego.
 Ja ŚWIT...AL...SKI...:
                                zostałem 5 x 28...naznaczony w dniu ur...!
 Symbolicznie więc...= 28 PrawDA ?
    Ale nie  bójcie się mnie...RAJ wam szykuję !
 
A ON:
        Iz.
28/
28 Zboże mogłoby ulec zmiażdżeniu; ale nie bez końca młóci je młockarz. Gdy przetoczy koło swego wozu młockarskiego wraz z zaprzęgiem, nie zmiażdży go.
 
http://www.youtube.com/watch?v=jUBKW8HaktA&feature=bf_prev&list=AL94UKMTqg-9CyFZGNmosp2Yw-EC9b-ogt
  
Prorocza mowa przeciw Jerozolimie
22
 
/1 Wyrok na Dolinę Widzenia
1.
Co ci jest, proszę, że całe wylegasz na taraso dachów,
2 o pełne zgiełku, miasto wrzaskliwe, stolico rozbawiona? Twoi zabici nie legli od miecza ani nie zginęli na wojnie.
3 Wodzowie twoi wszyscy razem uciekli, wzięci są do niewoli bez użycia łuku. Waleczni twoi wszyscy razem związani, [choć] uszli daleko.
4 Dlatego rzekłem: «Odwróćcie wzrok ode mnie, żebym mógł gorzko płakać. Nie próbujcie mnie pocieszać nad zagładą Córy mego ludu!»
5 Bo to dzień popłochu, zdeptania i rozsypki, zrządzony przez Pana, Boga Zastępów. W Dolinie Widzenia ktoś mur rozwala, i krzyk się wzbija ku górze.
6 Elam podniósł kołczan, Aram zaprzągł konie, Kir odsłonił tarczę.
7 Twe najpiękniejsze doliny są pełne rydwanów, a jezdni ustawili się naprzeciw bramy.
8 Tak odkrył [wróg] osłonę Judy.
Przeciw przygotowaniom wojennym
Tyś spoglądało
 
2 w ów dzień na zbrojownię w Domu Lasu3.
 KuQ...MMM+"M"aTE ? (jestem leśnikiem z TL RZePin : 2828...)
 
PSALM 96 :
NOWA PIEŚŃ CHWAŁY...
96/1: Śpiewajcie Panu pieśń nową
Śpiewaj Panu,cała Ziemio!
96/13
 
: Przed obliczem Pana bo idzie!
Zaiste idzie,by sądzić Ziemię.
Będzie sądził świat sprawiedliwie,
A ludy według swej wierności
 
12.7.90 r TU 154M...wchodzi do służby(moje 37=777 =21...lecie..: 12.7.1953...)
 96...w błocie...RZucone...na moje: 13 l.Pracy na PP...: aktualnie mój nRej.sam: xxx96xx...
 
Z kim wy chcecie wyGRAć...??? 
Iz.13:
Wypowiedź o BABILONIE,jak to widział Izajasz,syn Amosa...
I zobaczMY co jest pod 5 i 9 ppktem!:
13/5:
Ciągną z dalekiej ziemi,od krańców nieba
PAN i i narzędzia jego GROZY,
aby zniszczyć całą ziemię
 
.
13/9:
Oto nadchodzi dzień Pana,okrutny,
pełen srogości i płonącego gniewu,
aby obrócić Ziemię w pustynię...
a grzeszników z niej wytępić!
 
 PreKUR:SORR Y ...?
   28-1.9.18-59 r:
Niedawno odnalezione dane naukowe pozwoliły naukowcom odtworzyć historię największej burzy słonecznej oraz ocenić prawdopodobieństwo, że takie zjawisko się powtórzy. Mowa o wydarzeniach z 1-2 września 1859, kiedy zorze polarne zaobserwowano nawet w Rzymie i na Hawajach, a telegrafy przestał działać. W środowisku naukowców zajmujących się tą tematyką, wydarzenia sprzed 144 lat przeszły do legendy. Nawet w tamtych czasach, wielu mieszkańców Ziemi zdawało sobie sprawę, że dzieje się coś niezwykłego. W ciągu kilku godzin telegrafy, zarówno w Stanach jak i Europie przestały nagle funkcjonować i stały się przyczyną licznych pożarów. Zorze polarne, zjawisko kojarzone raczej z regionami polarnymi, zaobserwowano i udokumentowano w Rzymie, Hawanie czy na Hawajach.

"Oczywiście nauka zna setki razy bardziej energetyczne zjawiska słoneczne" - mówi dr Bruce Tsurutani, fizyk z JPL. "Jednak żadne z nich nie miało tak wielkiego wpływu na Ziemię. Wydarzenia z 1859 roku wynikały z połączenia kilku zjawisk do jakich równocześnie doszło na Słońcu. Gdyby wystąpiły pojedynczo, zostałby również w pewien sposób zauważone, jednak razem złożyły się na największe zaburzenie ziemskiej jonosfery w udokumentowanych czasach. Był to doskonały sztorm kosmiczny" - kontynuuje.
 
 I na KONIEC:
Myślisz, że to dziwne
. Ale tak będzie.
I nim rasa zostanie odbudowana
Srebrny wąż będzie widoczny
I wypluje ludzi nieznanego rodzaju
By zmieszać z ziemią teraz
Zimno swym gorącem i ci ludzie będą w stanie
Oświecić umysły przyszłego człeka.
Zmieszać i pokazać im jako
Żyć i kochać i jakim sposobem obdarzać
Dzieci jasnowidzeniem
Rzecz naturalna, więc żeby mogli
Wzrosnąć pełni wdzięku, pokorni, a kiedy to zrobią
Złoty Wiek pocznie się na nowo
.
Matka Shipton (Ursula Sontheil) urodziła się w 1488 roku, w jaskini przy rzece Nidd w północnym Yorkshire, w Anglii. Nieopodal znajdowała się starożytna studnia, posiadająca ponoć mistyczne moce.
A dokładnie rok jej ur: 1488!
   1.3.19-88 r o 3.00 MMMistRZ...zzzzzzzzzzzzzzzzbudził mnie NAGLE...: WSTAWAJ...ŚWIT...a nieC ZzzzzzzzzzzzzzzzzAS ROOZpocząĆ... 
 
 
 
        

Portret użytkownika swit59

6.31...Hmmm.                 

6.31...Hmmm.
                     Taniec czas ROZZpocząĆ...???
   To co za chwilę zobaczycie...wprowADZI was w zzzzzzzzzzzzzzzzzzzDUmieNie maX:
 
 Kim jest MMMistRZ ?
                                Może właśnie TO...da wam odpowiedX:
   Pisałem BLOG SWITAURYNNA ...któremu nadałem nr.11...BÓG = 1 i droga doń = 1...:
JEDYNY...JEDYNA...
    Naszym Bogiem było jest i będzie co ?
  <OO>CZYwiście...SUN !
   Sie nazywam ? ŚWIT-AL-SKI...
    Myślicie,że...to tylko PRZYP:A DE K ?Lee...wam ROOZsADZI TO:
  
 SUN zachowuje się ostatnio b.dziwnie...PrawDA ?
  OTO mój więc wpis z owego bloga z dn:
19 stycznia 2010
 
SU N a:ŚZe:...?123...
6.00...01!
Kiedy w w 1988r/smoka.../doznałem WZbudzenia:1.2 i 3 marca g 3.oo...jąłem mówić jak ...nakręcony o...ŻYCIU NA ...SUN!No i prosze:
Ukochany Helios
13 maja 2005
JAM JEST Helios. Przesyłam wam pozdrowienia ze Słońca naszego układu słonecznego!
Przyszedłem, żeby udzielić wam niedużej Nauki o naturze Słońca. Widzicie Słońce każdego dnia, i wydaje się wam tak naturalnym obserwowanie wschodu Słońca i jego zachodu, że nie zwracacie na to uwagi. Jednak, Słońce w naszym układzie słonecznym stanowi to centrum, bez którego niemożliwe byłoby istnienie życia na żadnej z planet układu słonecznego. Dlatego na mnie, jako istocie, uduchowiającej swoją obecnością nasze Słońce, leży wielka odpowiedzialność. Wszystkie procesy, które zachodzą na fizycznym słońcu, i które wykazują wpływ na wydarzenia na planecie Ziemia, jak wykazali wasi uczeni, okazują się następstwem procesów zachodzących w bardziej subtelnym świecie.
Wasze Słońce jest gwiazdą zamieszkałą przez rozumne i bardzo wysokorozwinięte istoty. Dlatego procesy, które zachodzą w naszym układzie słonecznym znajdują się pod naszą pełną kontrolą. Jakby wasi uczeni nie udowadniali, że niemożliwe jest istnienie życia przy tak wysokich temperaturach, ja tutaj jestem i istnieję i okazuję swoją pomoc i swoją protekcję każdej planecie słonecznego układu, włączając waszą Ziemię.
Wasza planeta doznaje zmian, a w najbliższej przyszłości, oczywiście w kosmicznych miarach, będzie wam szykować poważne zmiany. Dotknie to wszystkie żywe istoty, zasiedlające Ziemię. Słońce, jego promieniowanie i jego magnetyczne i grawitacyjne pola, a także bardziej subtelne pola, których nie mogą zarejestrować wasi uczeni, będą odgrywać znaczną rolę w przeobrażeniach, które czekają Ziemię.
Nie lękajcie się tych zmian, które czekają planetę Ziemia. Zmiany te będą zachodzić na przestrzeni wielu tysięcy lat, na przestrzeni wielu waszych wcieleń. Zmiany te będą przyczyniać się do tego, żeby wasza techniczna cywilizacja była starta z pamięci nowych pokoleń ludzi i nowych ras. Korekta przyszłości Ziemi już się zaczęła i udało się nam uniknąć zniszczenia planety.
Dlatego wszystkie zamierzone w przyszłości zmiany będą posiadać planowy charakter. Ziemia stopniowo oczyści się od skutków wpływu waszej cywilizacji i zdobędzie bardziej naturalny wygląd, bardziej łagodny klimat, a sama egzystencja na planecie będzie bardziej bezpieczna i bardziej przyjemna.
Kiedy zaś 14.06.2009r jął mnie naród polski wychwalać pod same niebiosa/"forum" FN.../ ...niebo tego dnia przybrało BOSKI WYGLĄD...
Kiedy 2.11.2003?4?5? r...jest zapis!...
postanowiłem wystąpić w centrum K-LINA placu przed ratuszem...NAGLE...na ten JEDEN dzień...
temp.skoczyła o kilkanaście stopni w górę!
Z przymrozkowatych dni i nocy...zrobiło się niezwykle BŁOGO ...Bodaj ok.15 st.C...słoneczko,cisza...
jest 1.44/sic.../
A nieCH "M"nie...
   ??????????????????????????????????????????????????????
 Dziwne,niezrozumiałe ? No TO smatritie w TO:
  
(19.01.2010) - Bardzo szybko zwiększa się aktywność Słońca, czego efektem jest coraz większa ilość plam. Dopiero co tarczę opuścił kompleks plam 1040, a już w lewej dolnej krawędzi wyłania się nowy kompleks 1041 (dawniej 1039). Obserwować go mogliśmy mniej więcej pół miesiąca temu, ale wówczas nie przejawiał tak dużej mocy jak obecnie. Wczoraj doszło do przełomowego zjawiska w rozpoczynającym się właśnie 24. cyklu słonecznym. O godzinie 14:41 czasu polskiego doszło do wyrzutu materi i rozbłysku promieniowania rentgenowskiego klasy M2,3. To był największy wybuch na Słońcu od 4 czerwca 207 roku, kiedy zanotowano rozbłysk klasy M8,9. Wczoraj wieczorem doszło do kolejnego wybuchu klasy M. Obecnie aktywność słoneczna utrzymuje się na podwyższonym poziomie C, co świadczy o tym, że w każdej chwili możemy mieć kolejny większy rozbłysk. Kompleks plam 1041 dopiero wyłania się za niewidocznej strony Słońca, dlatego potrzebuje jeszcze kilku dni, aby dotrzeć do centralnej części tarczy.
PAP | dodane 2010-02-03 (18:29)
Trwający około trzech lat bezprecedensowy okres niezwykle małej aktywności Słońca zakończył się. Jak poinformował wiodący brytyjski ośrodek astrofizyczny - Laboratorium Rutheford Appleton, w tym tygodniu otrzymano dane o pojawieniu się na Słońcu licznych plam. - Nauka światowa z ulgą odetchnęła. Słońce wyszło z zagadkowego dla naukowców okresu długotrwałej "śpiączki" - powiedział pracownik Laboratorium prof. Richard Harrison.

W połowie 2007 roku nasza gwiazda zakończyła okres zwiększonej aktywności, której towarzyszyły potężne i częste zaburzenia pól magnetycznych, a także gigantyczne wytryski w otwartą przestrzeń kosmicznej rozżarzonej plazmy. Następnie w latach 2008 i 2009 Słońce wykazywało niezwykłą bierność - w okresie tym zarejestrowano 250 dni, w których nie dostrzeżono na nim plam. Czegoś takiego nie notowano od 1913 roku. Niektórzy naukowcy ogłosili hipotezę, że
Słońce szybko stygnie i mieszkańcy Ziemi powinni przygotować się na nowe i potężne katastrofy naturalne.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 KATAstrofy zoobaczycie za chwilę...teraz zaś pozwólcie,że wam przypomnę...OSTATNI raz:
 SEN ...znajomej wnuczki indianina BIO itp. sprzed 1 m-ca +- :
   MISTRZ...w czerni...prowadza ja kretymi drogami po czem zaWRACA prosto do Xródła i mówi:
   KLUCZEM JEST LICZBA 11-41...
   ?????????????????????????????????????????????????????
  Od tego czasu...te LICZBY...???Tak,są na TApecie non stop !
  MIESZKA 11...K-LIN=mjsce mej pracy...
 MIESZKAm na 11 ar.działce bud...
Blogowi jw.nadałem nr.11...
 11.4.1997 r(=44 l moje...) rozpocząłem FIZYCZNIE pracę jako LIS TOTO?NO: ŚZ...
  ???????????????????????????????????????????????????????
   NAJlep:ŚZee: chyba jeDNAk TO:
   Kiedy wracałem 4.11...12 r z pogrzebu zmarłej 1.11.12 r ciotki chrzestnej (93 l) spod nr.44...
 odwiedziłem 1-szy z wielu...PGR po jakich się tułałem z rodzicami( podstawówkę zaliczałem w 7 PGRach).
    Zaraz za BRAMĄ...?????????????????????????
 PAŁAC...
                 a na nim ? ZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzgaDnijcie !...???
 Tak:
           nr...41 !!!
   Zawieszona na JEDYNYM...kołkuQ: Biblia PATRZ !!!!!!!!!!!!!!!zzzzzzzzzzzzzzzNAJdziee:ŚZ...
aKOŃ...???CZEmu....Nie ...
6.53 !!!YdI56x...SUper KOD...:2828...=???8.8.1981r=ladowanie RÓRZ UF<OO>LIsów 2 na Helu !Ok.13...
 

Portret użytkownika swit59

6.57...Sie śpieszę do arbiTU:

6.57...Sie śpieszę do arbiTU: 9 dzień na rejOnie...kolegi:MASA KRA KRA...
    Miał 8dni,ale zakopałem się i dziś mam mu wyczyścić :wraz z nim!
 BiuroKRAmacJA...KWIT:nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
==============================================================
    Mam zapis KATAstrof moRZe wasSŚZacieKaVinf.:
Klęski żywiołowe w 2010 roku kosztowały życie 295 tys. ludzi
3 sty, 16:32
PG / PAP
W klęskach żywiołowych, do których doszło w 2010 roku, zginęło na świecie około 295 tys. ludzi, a straty materialne spowodowane przez kataklizmy oszacowano na około 130 mld dolarów - poinformowało w poniedziałek niemieckie towarzystwo ubezpieczeniowe Munich Re.
Najwięcej ofiar pochłonęło styczniowe trzęsienie ziemi na Haiti (ponad 222,5 tys. zabitych), fala upałów w Rosji (według Munich Re co najmniej 56 tys. ofiar śmiertelnych pożarów lasów, smogu i wysokiej temperatury) oraz trzęsienie ziemi w Chile pod koniec lutego (2700 zabitych).
Najwięcej zniszczeń spowodowało trzęsienie ziemi w Chile - straty oszacowano na 30 mld dolarów. W powodziach w Pakistanie od lipca do września śmierć poniosło 1760 osób, zaś straty materialne oceniono na 9,5 mld dolarów.
Nawałnica Xynthia, która szalała w lutym w Europie Zachodniej, głównie w Hiszpanii i Francji, spowodowała 6,1 mld dolarów strat.
Firma Munich Re, będąca numerem jeden wśród ubezpieczycieli na świecie, obliczyła, że w 2010 roku doszło do 950 klęsk żywiołowych, co czyni ten rok drugim najgorszym pod względem liczby takich zjawisk od 1980 roku. W ciągu dziesięciu ostatnich lat dochodziło średnio do 785 kataklizmów rocznie.
"Biblijna" powódź w Australii, wielkie ewakuacje
dzisiaj02.01.11., 00:08
POg / PAP
Część mieszkańców miasta Rockhampton w cierpiącym na skutek powodzi australijskim stanie Queensland ewakuowano w sobotę z niżej położonych terenów. Powódź dotknęła połowę stanu o powierzchni 1,730 mln km kwadratowych, czyli tyle co Francja i Niemcy razem wzięte.
Na skutek powodzi, którą jeden z wysokich urzędników określił mianem "biblijnej", ucierpiało ok. 200 tys. osób.
- Pod wieloma względami to kataklizm żywiołowy o rozmiarach biblijnych - powiedział w sobotę odpowiedzialny za finanse stanu Queensland Andrew Fraser.
 
  SUN i JA...???
   Zasta%NÓWcie się....z KIMMM+"M"...POgryFAcie:...
 KOD: hhp4Yb...!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Timi

do Angelus Maximus Rex i

do Angelus Maximus Rex i innych nie sądzę by porównywanie nas do zwierzat nie miało sensu i Ty też to uczyniłeś porównując nas do zwierzat pod wzgledem uczuc. one też mają swój poziom bytowania odmienny niz nasz ale i też są istotami energetycznymi jak i my  po ich smierci ich swiadomość tez staje się ponad wymiarowa jak nasza wystraczy że przyjzymy się zwierzynie by odkryć ze mają swoja swiadomosc (mam zułwie niby "głupie" zwierzeta nie słyszałem by były uwarzane za swiadome stworzenia ajednak w sytuacji zagrozenia życia boją się śmierci jak i my zauwarzyłem to gdy połozyłem zólwia na szklanym blacie gdy sprztałem w terrarium zółwik spojzał w przez szybe na podłoge nie umiał pojąc ze jest na szybie i nic mu nie grozi i zaczoł sie wycofywać bo myslał ze zanim jest normalne podłoze a krok za krokiem wstecz ukazywała mu sie dalej szyba widziałem jaki miał strach jakie ruchy nerwowe jaki stres przezył) obserwójąc zwierzeta dokłądnie zrozumiałęm ze maja uczucia jak i my tyle tylko że są mniej lub bardziej siebie swiadome byc może mamy dązyc do rozwoju swojej swiadomosci to był cel tej całej symulacji a gdy ten cel znikł nam z oczu zaczelismy gromadzic skarby wokółsiebie które są tak rzeczywiste a jednoczesnie są tylko projekcją wszytkich inteligentnych wmniejszym lub mniejszym stopniu  istot  na wszytskich poziomach czy wymiarch dlatego tak trudno jest się wyrwać z tej projekcji bo pracują nad nią wszystkie żywe istoty i wszyscy wpływamy na postrzeganie innych szkoły nas nie rozwijają tylko ograniczaja idziemy wsród wytycznych droga zaplanowana przez innych przyjmujac atom i kwarkji za pewniki stajemy sie więzniami tego miesca jak sie uwolnić? nie wiem dokonca czy da sie zrobic to za zycia byc moze Ci mnisi buddyjscy to robia ale to tylko na chwilę mysle ze to smierć nas uwalnia stąd smierc nie jest koncem tylko poczatkiem furtką miedzy wymiarami nasze idtnienie nie konczy się wraz z smiercia zmieniamy tylko formę doszedłem do innego też wniosku nie chcę tu juz wracać w nowym wcieleniu nie waznej jakim nawet jak bymbył bogaty nie chce tego wiem jaka jest ta rzeczywistośc czekam na koniec mojej projekcji (na smierc)bo wiem ze potem poznam nowe miesca tylko musze pamietać zeby uwazac o czym myslę w tym stanie po smierci gdyż tam myslki ciałęm się stają pomyslisz o tesknocie do tego miesca ze cos  jeszcze chcesz tu zrobic i tu wrucisz Najwyrzsza swiadomosc (Bóg ) spełni twoją Mysl( Prośbę) i znów się tu narodzę a po co... by umrzeć?.... a prywatnie sądze ze porównanie nas do zwierząt jest dobrym pomysłem gdyż prawda jest taka ze wtym świecie-rzeczywistości nie jestesmy lepiej wyposazeni w  to co nazywamy zmysłami nawet powiem ze nie róznimy się od nich wogóle 5 podstawowych zmysłow jak u psa kota świni krowy czy różnica tylko polega że jestesmy na innym poziome swiadomosci jak zwierzeta one tez miedzy soba się róznia. wiec nie sądze ze my jestesmy lepsi od Zwierzat wsęsie istot Materialnych kupa mięsa którą jestem nie rózni sie od kupy miesą która jest pies ( te same atomy bozony kwarki mówcie sobie na to jak chcecie) To ja Świadomosc czyni mnie tym czym jestem...
 

Portret użytkownika Ampa Vatis

Nie chcę nikogo urazić,

Nie chcę nikogo urazić, jednak niektórzy Obcy określają ludzi jako "bezwłose małpy", "ucywilizowane zwierzęta" lub po prostu "zwierzęta, które potrafią mówić"... Czasami nad tym rozmyślam i patrząc na całokształt naszej cywilizacji to jest w tych obraźliwych słowach dużo prawdy, bo ludzie to taka forma zwierząt, tylko że jesteśmy od nich gorsi.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika zbieg okoliczności

  Ampa Vatis, czy mogę

 
Ampa Vatis, czy mogę zapytać skąd to wiesz?
"Otóż opanowanie techniki wyjścia z ciała w chwili śmierci pozwala Ci na świadomą reakcję energetyczną i ustalenie zasad jej dalszego nurtu nie zważając na strumienie nieświadome. "

Portret użytkownika zbieg okoliczności

Isnieje! Wystarczy że zbiegną

Isnieje! Wystarczy że zbiegną się dwie okoliczności Smile
A te doświadczenia z obe to jak daleko zaszły u ciebie? Bo umnie skończyło się w momencie kiedy poprostu dostałem cykora. Mniej więcej po pół roku próbowania metodą opisaną przez M. Monroe i z użyciem Hemi-Sync, nie wiem czy byłem już blisko czy jeszcze daleko od wyjścia, w każdym razie poprostu zcykorzyłem.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Nie stosuj Hemi-Sync. Trzeba

Nie stosuj Hemi-Sync. Trzeba się położyć tak, by nad głową leżał duży kryształ ułożony ostrym szczytem w przeciwnym kierunku niż głowa. A zaraz za nim kolejny. I tak dalej. Można też układać dalej szczotki krystaliczne (też szczytami kryształów w odwrotną stronę niż głowa). Na czole też duży kryształ zwrócony w ten sam sposób jak wszystkie pozostałe. To działa. Metoda jest moja domowa ale wypraktykowana. Powstała przez przypadek. Eksperymenty miały na celu nie wyjscie z ciała ale szybszy odpoczynek i regenerację sił.  Wyjście z ciała jest bardzo szybkie i nie ma żadnego odczucia trzęsienia ciała, o którym inni pisali. Ja próbowałam raz. Próba się powiodła ale pojawił się strach, który wywołał szybki powrót. Przez kilka kolejnych dni percepcja była bardzo wyostrzona. Kryształy były bardzo masywne. Cały układ- ciąg razem z tymi szczotkami krystalicznymi był ciężki, myślę że około 2 kilo (no może półtora). Ja (ani moi znajomi) już się w to nie bawimy, nawet  dla wypoczynku. Jak chcesz to wykorzystaj ten sposób! Jak znajdziesz pomysł na wyeliminowanie strachu, podziel się nim. Pozdrawiam! 

Portret użytkownika Ampa Vatis

Tylko co zrobić jak nie masz

Tylko co zrobić jak nie masz kryształów? Moim zdaniem zamiast pomagać sobie czymkolwiek stosuj techniki energetyczne z oddechowymi, potrzebujesz do tego opanowania manipulacji bioenergią oraz koncentracji, oczywiście pełen spokój, strach tylko Cię ograniczy.
PS. By opanować strach wystarczy się wprawić.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Roobaczkowa

Dzięki za radę! Sama nie wiem

Dzięki za radę! Sama nie wiem czy bedę kontynuować. Na OBE właściwie wcale mi nie zależało, wywołałam je przez przypadek. Moim głównym problemem  zawsze było zmęczenie, stres po przyjściu do domu, brak energii, przynoszenie ,,pracy w głowie" do domu, nieumiejętność skierowania uwagi na sprawy osobiste, wyluzowanie. Zabawa z różnymi układami kryształów miała usunąć napięcie. To OBE  to było dla mnie wielkie zaskoczenie i wyluzowania mi to (po tym jedynym razie) nie przyniosło, wprost przeciwnie. Chyba dla zaspokojenia ciekawości wystarczą mi ksiażki Monroe, zwłaszcza ta najciekawsza ,,Najdalsza podróż" dotyczaca własnie OBE (mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwy). Na tym etapie życia i zestresowania wolę jak ktoś inny poeksperymentuje za mnie ( tak tak wiem, że Monroe już niestety nie żyje) a ja sobie poczytam najciekawsze relacje. Moze wasze relacje?  Moi przyjaciele też już jakoś stracili zainteresowanie tymi praktykami z minerałami, a też się nimi bawili na różne sposoby. Dla pokonania stresu i zwiększenia poziomu energii chyba lepsza jest yoga.

Portret użytkownika Ampa Vatis

Yoga to świetne ćwiczenia.

Yoga to świetne ćwiczenia. Tak jak powiedziałem wcześniej, nie ma się po co z tym spieszyć, masz całe życie, a nadejdzie czas gdy, wyluzowana, bez pracy w głowie będziesz oddawać się relaksowi odpoczynku, jak wtedy zachce Ci się ponownie to spróbuj, tylko nie na siłę. Przyznam też na marginesie, że nie czytałem na ten temat żadnej książki czy artykułów, ot dziele się własnymi doświadczeniami, ale też nie praktykuje tego zbyt często, raz na jakiś czas.
Tak czy owak powodzenia. 

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Ampa Vatis

Nie przejmuj się. To

Nie przejmuj się. To strasznie trudne ćwiczenie dla zaawansowanych. Jak raz na jakiś czas będziesz je powtarzał to w pewnym momencie samo się uda. Tylko nie bój się, to nic strasznego ale też nic na siłę. Mamy całe życie by to przećwiczyć, a to tylko pomoc, nie środek.
 

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Homo sapiens

Zbędna magia czasu. Wbrew

 • Zbędna magia czasu.
  Wbrew wcześniejszym założeniom paleontologów okazało się, że proces powstawania skamieliny może być nadzwyczaj krótkotrwały. Żaden szanujący się paleontolog nie twierdzi już, iż do powstania skamieniałości niezbędne są długie okresy czasu, chociaż mit ten jest nadal propagowany w większości szkół i podręczników. Wypowiedzi uczonych ewolucjonistów mówią same za siebie:

  • Philip J. Currie, paleontolog, który pełni także zaszczytną funkcję kuratora dinozaurów w Royal Tyrrell Museum of Palaeontology w Kanadzie, czołowy propagator pochodzenia ptaków od dinozaurów, zobacz profil tego naukowca:
   "Fosylizacja jest procesem, który może trwać od kilku godzin do milionów lat. […] Długość czasu potrzebna do tego, by kość uległa całkowitemu skamienieniu jest wysoce zmienna. Jeżeli woda gruntowa jest bogata w rozpuszczone minerały wówczas proces ten będzie gwałtowny. Współczesne kości, które wpadają do mineralnych źródeł mogą ulec skamienieniu w przeciągu tygodni. […] Kości nie muszą "obrócić się w kamień", aby być skamieniałościami i zazwyczaj większość pierwotnej kości jest nadal obecna w skamieniałościach dinozaurów. […] Jeszcze bardziej spektakularny przykład odkryto na obszarze North Slope na Alasce gdzie wiele tysięcy kości nie wykazuje żadnego większego stopnia skamienienia. Te kości z wyglądu i w dodytku przypominają stare krowie kości a odkrywcy tego miejsca wstrzymywali się z raportem przez dwadzieścia lat, gdyż założyli, iż były to kości bizonów a nie dinozaurów."
   Philip J. Currie & Eva B. Koppelhus, 101 Questions about Dinosaurs (Dover Publications, 1996), str. 11, 12.

   Wypowiedź Currie na temat kości dinozaurów odkrytych w Colville River na zachód od Prudhoe Bay na Alasce:
   "Są one tak lekkie jak drewno balsa [jest to drewno o najmniejszej gęstości: 0,3 gsms/cc] i wyglądają tak świeżo jakby były to wczorajsze kości psów, […] ich struktura była porowata i szczątki nie uległy skamienieniu."
   Omni, 1/90, str. 32

  • Ralph Molnar, paleontolog pracujący dla Queensland Museum (kurator ssaków):
   "Jedną z rzeczy, które mamy jest część kości biodrowej lub miednicy. Ta próbka wygląda tak jakby pochodziła od zwierzęcia, które padło dwieście lub trzysta lat temu. W Montanie widziałem kości dinozaurów, które wyglądają jakby pochodziły od zwierząt, które padły dwieście lub trzysta lat temu a przecież ja wiem bardzo dobrze, że padły one znacznie wcześniej."
   przy okazji wypowiedzi na temat Megalanii, olbrzymiej wymarłej jaszczurki australijskiej, w programie ‘Into the Unknown: Giant Lizard’ na kanale Discovery

  Na stronie internetowej The Limestone Cowboy zamieszczono dużej rozdzielczości zdjęcia buta wyprodukowanego w połowie XX wieku, w którego wnętrzu znajdują się skamieniałe kości ludzkie. Tak więc fakty okazują się sprzeczne z treścią niejednego szkolnego podręcznika. Po pierwsze, niektóre kości dinozaurów nie są w ogóle skamieniałe a większość kości dinozaurów uległa jedynie częściowemu skamienieniu. Po drugie, znane są przypadki niezwykle szybkiego procesu fosylizacji z czasów nam współczesnych. Tak oto pryska magia czasu pomiędzy nami a erą dinozaurów…

  Chociaż jest to raczej luźno związane z tematem można także wspomnieć o tworzeniu się stalaktytów i stalagmitów.

  • Jerry Trout, jeden z przewodniczących NCKMS (National Cave and Karst Management Symposium):
   "Od 1924 do 1988 ponad wejściem do Carlsbad Caverns znajdowała się tablica informująca odwiedzających, że Carlsbad ma co najmniej 260 milionów lat. W 1988 informację co do wieku tej jaskini zmieniono na 7 do 10 milionów lat. Następnie, po niedługim czasie, tablica informowała, że jaskinia ma 2 miliony lat. Teraz tablicę tę usunięto całkiem. […] Geolodzy nie wiedzą jak długo zajmuje rozwój jaskini. I podczas gdy niektórzy wierzą, iż jaskiniowe dekoracje takie jak piękne stalaktyty z S.P. Caves przypominające sople lodu formują się latami, Jerry Trout (specjalista do spraw jaskiń pracujący dla Amerykańskich Służb Leśnych) mówi, iż dzięki zastosowaniu foto-monitoringu obserwował on przyrost stalaktytu o kilka cali w przeciągu niewielu dni."
   Marilyn Taylor, ‘Descent’ (Arizona Highways, styczeń 1993), str. 10-11

  Zobacz także zdjęcia z George Rogers Clark Memorial. Tak więc ani skamieniałości, ani stalaktydy, ani stalagmity nie potrzebują do powstania tysięcy czy też milionów lat.

 • Kataklizm - twórca skamielin.
  Twierdzenie, iż wszystkie skamieliny na świecie powstały w wyniku globalnego potopu jest przkłamaniem. Skamieliny powstawały zawsze i tworzą się nawet obecnie, jednakże prawdą jest stwierdzenie, iż to właśnie kataklizm jest największym przyjacielem skamieniałości - a im większy kataklizm tym więcej skamielin. W normalnych warunkach szczątki roślinne czy zwierzęce ulegają rozkładowi bądź są zjadane przez zwierzęta. Tak więc podstawowym warunkiem powstania skamieliny jest nieszczęście, czasami na niewielką skalę - przykładowo, jakiś zabłąkany zwierz grzęźnie w torfowisku. Jednakże z reguły za powstaniem skamielin stoją potężne siły takie jak lawiny, osuwiska, powodzie czy erupcje wulkaniczne, które grzebią miliony zwierząt i roślin pod warstwami błota czy popiołu. Świadczą o tym skamieniałości zwierząt pogrzebanych żywcem, nierzadko w masowych 'grobach'. Żywe organizmy były błyskawicznie przykrywane śmiercionośną warstwą błota - widać to na przykładzie skamieliny ryby z gatunku Mioplosus labracoides, która została unieruchomiona w masie błota w chwili, gdy pożerała inną rybę (Green River Formation w stanie Wyoming, USA). Także ripplemarki, czyli zmarszczki utworzone w warstwie piasku lub błota występujące nierzadko w postaci skamielin oraz odciski stóp czy też delikatnych fragmentów róznych organizmów przemawiają za szybkim tworzeniem się skamielin oraz ich katastroficznym pochodzeniem. Skamieniałe meduzy czy też skamieniałe serce dinozaura całkowicie nie pasują do teorii o trwającym tysiące lat powstawaniu skamielin a dodatkowo mówią nam o tym, iż organizmy znane nam ze skamieniałości zostały błyskawicznie pogrzebane. Kiedy więc patrzymy na skamieliny patrzymy z reguły na ofiary jakiejś pradawnej katastrofy, która wcale nie musiała mieć miejsca miliony lat temu.
 • http://potop-exodus.w.interia.pl/potop/skamieliny.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Skoti

Dokładnie tak jest ,

Dokładnie tak jest , nasi"bogowie" uprzątneli planete z zagrażających nam stworzeń (dinozaurów i takich tam) porozrzucali nas po planecie i doglądali (doglądają nas od czasu do czasu :0)  prawda jest taka że ludzie jak opnują szybkie poruszanie sie we wszechswiecie to pewnie sami zachca mieć sobie taką planetkę  na experymenty!!! Odczłowiecanie następuje w zastraszającym tępie nie długo będzie można przeprowadzić pewnie aborcje w dziewiątym miesiącu ciąży , więc z tąd już tylko krok do legalnych experymentów na ludziach ze względu na dobro społeczności ,...

Portret użytkownika swit59

5.53+1...Świat jest ...JEST

5.53+1...Świat jest ...JEST BOGOwidZinf.MY...ślimy,czuJ...emy !
 Największe z pytań filozofii:
 DLACZEGO W OGÓLE COKOLWIEK ISTNIEJE ?
  Sam doszedłem do wniosQ:
     Liczy się(LICZY !)...POtenC=JA...
  Czyż fizyka kwantowa nie pokazuje wam podstaw materii ?
 GĘSTOŚĆ PRAWDOPODOBIEŃSTWA...obserwacji=...CZĄSTKA MATERII "REALNA" ! 
Tzn.JEST to ,istnieje,daje się zauWAŻYĆ...MATERIA nasza... co najbardziej prawdopodobne!
    Podchodząc do JAKIEGOKOLWIEK tematu:
   Z-A-istnieWYewo:LWYwuje w rzeczywistości tylko to co...???
   MA POwERA...=ZAsiLANIE !!!
    Mogę np.wykonać DOWOLNY ruch dowolną częścią ciała i UMYSŁU...ale
ZAISTNIEJE tylko TEN...któremu ...Inf.A dam...POwe:RA !!!
   Przecież pisząc TU I TERAZ...zachodzi identyczny proces !
   ===================================================
 PowsTAJEMniCZE...pytanie : PO"COO" ???
    DOBRE SAMOPOCZUCIE KAŻDEGO CZŁEKA..
        .ot i WSI"o"...K 4-1-7x7...w całej<OO>kraSIe:...
 Tak,chodzi mi tylko o to i nic więcej !Czy w ogóle może być COŚ WIĘCEJ ?
  Tzw.Bogom myślicie,że o cokolwiek innego chodzi ?
  IDEAlna RÓWnoW:AGA !!!
     Wtedy i tylko...nie ma wojen,zgrzytów,konfliktów etc.
   Nie ma biednych...ANI bogaTYch !
  Głodnych i jak ŚWInie spa:SIONY CH teRZ!
    ==========================================
 ABYtAk się STA%ło...SIEdeMUsIWYgraĆ !!!
   A,że muszę...to nie ulega najmniejszej wątpliwościnf.
   ZE MNĄ ...ZWODĄ...NIE MOŻNA WYGRAĆ...
 kiedy ODCHODZĘ...zostaje MARSjańsSS? KA CHINA !!!
  Ps:
       24.10.87 r ...Prawda Absolutna rzekł:
    SIŁA ukierunkowana na ROZWÓJ...
to podstawa STWARZANIA...
 PrOSTE ?
   
 
   

Portret użytkownika swit59

10.24...Biblia: OTO

10.24...Biblia: OTO CZASZA...Na niej 7 lamp a każda ma 7 knotów.Są to <OO>CZY Pana,którymi przepatruje Ziemię.
             Tak,że...???
 A z tymi Żydami...pseudo niby:
   Cóż...jedno pewne :
ICH siła jest wybitnie U kier un KOWANĄ...
   Polska zzzzzzzzzzzzzzzzzzzznika...bo bRAK...WY:ni:KA 4-1-7x7 !!!

Portret użytkownika swit59

6.28...Siła UkieRUNkowANA...

6.28...Siła UkieRUNkowANA... na ROZZwój...???
    U= pochwa...RUN= bieg...bo? LE...ży ANA...WA=wpieRÓD...?
  Tak też moR-Z DNA  niemal doSŁOWNIEwiastę...pRZeLEE:cieĆ...!!!
=======================================================
    Kiedy np.7.7.89 r postanowiłem dotrzeć do szefa bazy NSA w B.Z.na g.Teufelsberg...
   miałem 100%owego POWERA tylko na TEN CEL ukierunkowanego właśnie !
    Na bieżąco zmieniałem taktykę("PLANY...") ...no i DOTARŁEM !
  W finale...NAGŁE OLŚNIENIE...:
 BUSHenior w W-wiee:C ???
 Jak im powiem(tłumaczce polskoUSAczej) ,że wiem o...ZAMACHU na niego wtedy???
 Tak,tańczyli...JA K...im zaGRAłeMMM !!!
   Migiem zaprowadzili do szefa...a ja mu ?
 Suuprajsic:
                  OTO PLAN ...ROZZBROJENIA ŚWIATA !
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  "Mamy swoich doradców"...odrzekł mi...!
  O,Key ja NATO: danke...spadam!
   Później znalazłem,że ich IQty max doradca H.Khan...bodaj, wyQmał...IDENTYCZNY !!!
      Tak,że...MYŚLENIE...jak chyba widać nie jest mi OBCe ! 
 Dziwne teraz,że OBCY...tak nademną...często gęsto "tańczą " ?
   JESTEM...IM wyBITnie na rękę !!!
 bHh5u7

Portret użytkownika Ej_Gościu

Alena to nie do końca tak.

Alena to nie do końca tak. Nic nie jest spowalniane dla nas. My poporstu widzimy, słyszymy itd. to co JEST w zakresie naszych zmysłów.
Wyobraź sobie tęczę, widzimy ją taką a nie inną ponieważ w całym widmie widzimy barwy od czerwieni do fioletu. Nie widzimy ani podczerwieni ani ultrafioletu - analogocznie nie słyszymy ultra i infradzięków. To nie znaczy, że barwy i dzwięki są dla nas spowalniane abyśmy akura MY (ludzie) mogli je widzieć/słyszeć, bo dla każdego zwierzęcia musiał by ktoś/coś DOSTOSOWYWAĆ zakres.

A tak to poporstu istnieje od początku do końca cały zakres widm światła, częstotliwości dzwięków, gęstości materii itd. Jedynie nasze zmysły w klatce, z ograniczeniami, dostrzegają, odbierają bodźce wyłącznie w danym zakresie. NIC dla NAS nie jest SPOWALNIANE.

Np aura jest energetycznym ciągiem dalszym naszego ciała, ale nie każdy ją odbiera wiec dla wiekszości ciało kończy się np, na końcówkach palców.

Poszerzając spektrum dla odbioru przez nasze zmysły można wręcz się pogubić gdy nagle wszystko staje się obszerniejsze niż dotychczas nam znane. Ma to wady i zalety - co kto lubi i jak to chce wykorzystać. Dlatego niektórzy zostają przy STABILNEJ wersji jaką znają od dziecka (od 3/4 roku życia - bo przed tym wiekiem widzą spektrum poszerzone, lecz pózniej się to dostosowuje do "norm społęcznych"), a niektórzy idą dalej, dla większych doświadczeń, zrozumienia, ale czy to da się jakoś wykorzystać godnie to już indywidualna sprawa.

Pozdrawiam!

Portret użytkownika Alena

Do  Ej_Gosciu    Znajdujemy

Do  Ej_Gosciu    Znajdujemy sie tutaj na plaszczyznie istnienia,ktora jest odbierana w trzech wymiarach.    Na tym poziomie MYSL jest przez nas widziana w trojwymiarowej formie zwanej MATERIA. Ta plaszczyzna istnienia posiada gestosc materii,poniewaz czestotliwosc mysli =MYSL rozwinela sie najpierw w czestosc wibracyja,zwana SWIATLEM,ktora pozniej zostala obnizona aby przeksztalcic sie w ELEKTRUM i nastepnie w MATERIE,zeby stac sie "fizycznoscia"/forma/ tego poziomu.Tak wiec materia na tym poziomie jest Swiatlem,ktorego czestotliwosc zostala obnizona do jego najgestszej formy. Wszystko na tym poziomie wibruje z ta sama czestotliwoscia ,czyli zarowno nasze ciala ,jak tez sciana domu ,olowek rower itd.Jestesmy swiadomi tego poziomu istnienia, tych czestotliwosci,bo zmysly naszego ciala wlasnie tak zostaly zaprojektowane,zebysmy mogli odbierac najnizsza czestotliwosc Swiatla ,zwana Materia. W SWOJEJ  ESENCJI,jestesmy ENERGIA SWIATLA,ktora wibruje szybciej niz materia,wiec gdybysmy nie posiadali fizycznego ciala,przenikalibysmy te plaszczyzne istnienia np.sciany. To wlasnie dzieki posiadanemu cialu,dzieki jego gestosci i organom zmyslow, mozemy doswiadczac ,eksplorowac i zaglebiac sie w materialnosc tego wymiaru. Serdecznie Cie pozdrawiam i jednoczesnie dziekuje za twoja wypowiedz.

Portret użytkownika Roobaczkowa

O ile się te ręce i nogi

O ile się te ręce i nogi rzeczywiście ma, a nie jest się jedynie formą skomplikowanego programu komputerowego.  To częsty motyw w książkach Lema. On jednak najczęściej pisał o życiu w  świecie ,,udoskonalonym" aż nie do poznania- aż do poziomu nierozpoznawalności, dzięki wykorzystaniu specyficznych związków chemicznych. To było zwykle takie rozwiązanie na problemy utrudniające realne życie przy nadmiernej liczbie mieszkańcow Ziemi. Tam ( w ,,matriksie" Lema) budziłeś się nie podłączony do komputera ale wiszący w ciasnej klatce w tanim tandetnym pomieszczeniu. Uwielbiam ,,Kongres futurologiczny". Genialna ksiażka i zaskakująca. Po przeczytaniu pierwszej połowy jesteś totalnie znudzony. Po rozpoczeciu drugiej jesteś już  zafascynowany treścią. Napięcie i poziom absurdu stale rośnie. Gdy kończysz książkę okazuje się, że nie ma w niej ani jednego zbędnego zdania, ani jednej niepotrzebnej myśli. Wszystko tworzy idealną całość, a twoje mięśnie brzucha tak Cię bolą od śmiechu jakbyś od tygodnia pracował w kamieniołomie.  

Portret użytkownika swit59

9.51...Dobre!

9.51...Dobre! Ciasne,tandetne...odcięte od Matrixa !
   Dokładnie tak mamy !!!
 Jest w mojej gminie i każdej innej chyba też...taka miejscowość= totalne zadupie...za lasami,za brukowcami
gdzie się ZSYŁA właśnie biedaków=ODCIĘTYCH OD MATb...nie mających na czynsz,podatek...
    Tak,że...skąd ten śMIECH ??? Może raczej PŁACZ byłby na miejscu ? NIE !!!
 Nada...pomyśleć !!!
   IWYmyśleć taki system społeczny gdzie PANuje...??? DemokRAC JA ? KA?CHINY !!!
  Słynna trzecia droga...to nic tylko SYSTEM w RÓWnoWADZE !
 Nie ma biednych ani bogatych...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
   11.7.88 r...wybrałem się do..W-wy...PO CO ?
 Ano by :
                 WBITb w zakute łby...Gorbiego i Jaruzela:
  NO PASARAN !!!
   Kapitalizm...nie przejdzie !
  Tzn.żeby nie ulegli POku...sie łatwego rozwiązania !
Znaczy ZACHODU naśladowania...
    Nie posłuchali...
 No to macie co...NIE czy...CHCIEliście ?
   AKCja...miała miejsce na PL.+++...
setki,a może i tys. ŚWIadków !Nagrano Video...
 48 g aresztu...
     TEN...się jeD.N...AK...Śmieje kto WY?gra...osTbaDNI:
                       5x7 !!!
   Ps.Gdy była 1-sza giga kumulacja w TOTO: 35=5x7 baniek...
trafiłem !!!
                   7x 44...
 JA...ur.w d.nr 7 a pod 44 ochrzczon...
  Ur.w lipcową niedzielę(77...7x7)  44 dnia po zdobyciu mt.Everestu...
 W 57 r...w 7 losowaniu po raz 1-szy pada:44...
   77777= NAJ wygrana w LAS...VeGAZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!
 LeśNIK z wykształcenia:  TL RZEPin...
   Praca w tymRZe=pobieranie NAUK...: 1972-1987...
   Pewnej koBITce...(znalezione w necie...) KTO ŚZadał pytanie:
   "JACINTA 1972..."
W tym określeniu zawarta jest DATA....KOŃCA ...ŚWIata ! DEEkoDUJ...cie !
 Po kilku latach TEN ktoś dorzucił:
 Dodaj 9+7...
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Portret użytkownika swit59

2.33...?????????????Obawiam

2.33...?????????????Obawiam się że wręcz przeciwnie...
           Wyobraź sobie,że  MOJE KLOCKI...tworzą 99% hARmoonIee:...
  Wszystko jest spójne,pięknie powiązane...
    Jestem...TYlko 1%...od RAJU NA ZIEMI,wcieleniu TU I TERRA_Z...
  
 MARTWI...mnie tylko TEN 1% właśnie !
   TO...WY...:
                       ŻÓŁ WIE...dzy,intelektu...???????????????
 Tak,jesteście tymi żółwiami z pra wizji Hopich których to się poJAW ma znamionować :KONIEC...
   Czerwona KAchina opadła nocą 21/22.7.00r Smoka...w Wylatowie...
   krąży dooKOŁA globu(stąd te...wstrząsy Ziemi częste,gęste...Zdumiewające was...)...
 SIE WAM PILNIE PRZYGLĄDAne zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzBIe:RA...
   NiebiesKAchina pojawiła się tam 12.7.2002 r...= 7x7 lecie moje kuQ:waŚZejK...?!!
 =============================================================== 
    HOPI pomylili was z zakutymi...w zbroje HiszPanami (sytuAKcji...) :
    MMMistrzowi=WWWielki DUCH...
 chodziło o wasze zakute łby...RAczEJ...:PrawDA ?
   BoLI...ale TO DOPIERO...???
       POCZĄTEK BOLEŚCI nf.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   PopatRZcie na KOD: 68aUbA...W PO paCH Y ?yy...yy ??? 
 

Portret użytkownika fakir

polecam zwłaszcza Powrót z

polecam zwłaszcza Powrót z Gwiazd... jest tam wiele motywów futurystycznych które dziwnym trafem zrealizowały się po ponad 50 latach... ten człowiek w 1960 roku pisał np. o bibliotekach cyfrowych polegających na tym że idzie się tam i wychodzi z garścią "kryształków" na których są książki i które czyta się w specjalnym urządzeniu... wypisz wymaluj karty pamięci microSD i czytniki typu Kindle lub tablety... opisuje również płatności elektroniczne "kalsterem", a więc kartą bankową... PÓŁ WIEKU TEMU... a nawet automatyczne samochody bez kierowcy... już zrobione w tych czasach i niedługo masowo dostępne... są także publiczne podajniki żywności i napojów... napoje w 3 smakach... jakieś buły... tak jakby automatyczny McD i właściwie mogliby już to zrobić... a hitem którego jeszcze NIE widziałem w realizacji jest czarna skrzynka w samochodzie która w momencie ew. zderzenia wytwarza pole ochronne lub likwiduje energię kinetyczną uniemożliwiając wypadek... bohater książki próbował się zabić i dopóki tego czegoś nie wyjął z bagażnika to nie był w stanie spowodować wypadku... gorąco polecam tę książkę - jest to mistrzostwo Lema nie mniejsze niż Bajki Robotów ale w zupełnie innym stylu...

Portret użytkownika Roobaczkowa

Masz rację z tym

Masz rację z tym mistrzostwem. Mnie zawsze intrygowało dlaczego najwiekszą popularność zdobywały (w  przypadku Lema) akurat jego najsłabsze książki. Tych najwspanialszych jakby nikt nie dostrzegał. Rozumiem, że pewnych słów jakie wymyślił Lem ,,za jasną cholerę" nie da się przetłumaczyć na żaden obcy język. By tłumaczenie oddało oryginał potrzeba tu bardzo inteligentnego (a nawet wprost genialnego) tłumacza. Nie mogę też zrozumieć dlaczego było tyle literackich beztalęci, które dostały nagrodę Nobla a Lem nie. Czyżby komuś przeszkadzało jego pochodzenie lub lewicowe poglądy na pewne kwestie?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Niepewność...., brak wiary w

Niepewność...., brak wiary w swój umysł...domysły i dostępne ograniczonościa umysłu domniemania  prowadzą na manowce Sokratesa, który na starośc zgłupiał myśląc i mówiąc te słowa...
"wiem, że nic nie wiem..."
 A on po prostu... chciał wszystko obliczyć... rozwiązać nieskończoność równań z nieskończoną +1, ilością danych..
 Tak jest obecnie ze światem nauki...
Ja twierdzę poz wszelką dyskusją i zaprzeczeniem, że Wszechświat nie jest iluzją...
 Wszechświat jest materialny i jako materialny podlega zniszczeniu wskutek postępującej erozji wszelkich jego elemntów... Wszelkich, w tym nas....
 
 
 "Wszelka materia i energia, w tym materia i energia eteryczna jest materialna"....AMR

Portret użytkownika 11-123

Co wy tu debatujecie czym

Co wy tu debatujecie czym jest wszechświat.Za mały mamy potencjał umysłowy żeby to wszystko ogarnąć.Za male z nas robaczki.Równie dobrze możecie się spierać o to co jest poza wszechświatem,poza tłem wybuchu o ile taki kiedyś nastąpił. Najlepszym wyjściem jest otworzyć się na wszelkiego rodzaju teorie,czekać i obserwować-A wtedy zobaczycie to co teraz wam umyka.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Masz kompleksy zgniecionego

Masz kompleksy zgniecionego wiedzą głupców człowieka... Potencjał umysłowy człowieka przekracza granice nieskończoności.
 Gdyż potrafimy sobie nie tylko ją wyobrazić... ale myślą  przebyć...wyobraźnią ogarnąć...
 Nie potrafi tego żadna inna istota stworzona....ani... 'ewoluowana".. Smile

Portret użytkownika 11-123

ANGELUSIE MAXIMUSIE! Nie

ANGELUSIE MAXIMUSIE! Nie jestem zgnieciony wiedzą- szczególnie przeglądając takie wpisy jak powyżej.To nie jest żadna wiedza tylko gdybanie i przypuszczenia.Piszesz WYOBRAZIĆ SOBIE,WYOBRAŻNIĄ OGARNĄĆ- ja nie chcę sobie wyobrażać ja chcę wiedzieć jak naprawdę jest.Jeżeli potencjał umysłowy u ciebie to posiadanie bujnej wyobrażni to naprawdę nie wiem co ci napisać żeby cie nie urazić.Człowiek nie jest najwyżej na szczycie ewolucji czy też najlepszym dziełem Boga. Wyżej od ludzi stoją aniołowie- mają większe od nas uprawnienia i pewnie co za tym idzie wyższy iloraz inteligencji.Nie wywyższaj się tak bardzo że jesteś człowiekiem bo niezbyt dużo różnimy się od szympansów.

Portret użytkownika Ampa Vatis

  @Homo sapiens, "...na

 
@Homo sapiens,
"...na przykład taki człowiek z Polski który dał się zwieść teorii inkarnacji będzie postępował zgodnie z "wytycznymi" hinduistyczno-buddyjskimi i bedzie się starał o kolejną "dobrą" inkarnację, gdy nagle się okaże że będzie zamiast białym człowiekiem czarnym i się urodzi w afryce w szałasie do którego wpadnie banda i pozabija członków jego rodziny ? Bo niby kto ma ustalać jaką inkarnację się dostanie ? "
 

Słyszałeś o technikach OOBE? To teraz usłyszysz o czymś, o czym się głośno nie mówi. Otóż opanowanie techniki wyjścia z ciała w chwili śmierci pozwala Ci na świadomą reakcję energetyczną i ustalenie zasad jej dalszego nurtu nie zważając na strumienie nieświadome. 
Dlatego zalecam by każdy chociać w pewnym stopniu opanował tą umiejętność, jest ona strasznie przydatna w chwili gdy nasze ciało umiera. Reszta to kwestia karmy, tak bym to ujął.

Pozdrawiam i życzę wysokich wibracji.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Andrew

Im więcej czytam na tematy

Im więcej czytam na tematy gdzie odkrywane są kolejne półprawdy o świecie tym większy mętlik w głowie. Nie potrafie uchwycić ogólnego obrazu. Skąd pochodzi twoja wiedza. Może to będzie kolejny puzzel.

Strony