Rumunka twierdzi, że babcia wysłała jej „selfi" z zaświatów

Kategorie: 

Rumunka Gina Mihai twierdzi, że otrzymała od swojej dawno zmarłej babci wiadomość w postaci zdjęcia, pisze The Daily Mirror. Po tym, jak włączyła swoją komórkę, 34 - letnia kobieta ujrzała dziwne zdjęcie na wyświetlaczu telefonu – modne ostatnio selfi. Mihai bez wahania na fotografii rozpoznała swoją zmarłą babcię.

 

Zdjęcie pojawiło się na ekranie telefonu po tym, jak aparat przez pewien czas leżał w kieszeni spodni Mihai. Rumunka piekła pączki. Po zakończeniu czynności w kuchni wyciągnęła telefon, aby sprawdzić wiadomości, które przyszły w tym czasie. Dziewczyna doznała szoku – na wyświetlaczu telefonu widniała mętna, ale rozpoznawalna podobizna babci. Szyja zmarłej była owinięta czymś, przypominającym węża.

Przestraszona Mihai pospieszyła po poradę do wróżki. Ta z kolei stwierdziła, że babcia nie zaznaje spokoju w zaświatach. Symbolem mąk, trapiących nieboszczkę, ma być gad oplatający szyję. Mihai otrzymała radę, aby pomodlić się gorliwie za krewną w celu uwolnienia jej duszy od męki.

Rumunka przyznała, że choć jest religijna, zaniedbywała dni upamiętniania zmarłych i nie odwiedzała grobu babci w rocznice jej śmierci. Kobieta postanowiła, że od teraz regularnie będzie chodzić do kościoła i modlić się za duszę babci. Wspierać ją w tym będzie cala rodzina

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

ta 34 letnia Rumunka sama

ta 34 letnia Rumunka sama wygląda na babcię...
a pewnie jest pra pra babcią bo bardzo wcześnie Cyganie tarło zaczynąją - nie ogranicza ich przecież 12-letni limit etyczny nękający katolików...
poza tym Rumuni to generalnie są czółówką ras zmiennokształtnych - w ułamku sekundy każdy z nich potrafi się przemienić w starca bez nogi albo ręki - ta na przyklad ma telefon tam gdzie inne kikuta...

Portret użytkownika ghgffg

kiedys 200 lat temu ukazywały

kiedys 200 lat temu ukazywały sie aniołowie, poźniej Matka Boska z Jezusem teraz ludziom objawia sie UFO.  tak juz jst miejmy nadzieję że niebędziemy nigdy światkami takich sytuacji. Matka Boska sie objawia ale niestety nikogo nie uzdrawia. czasami nawet Sam Bóg się ludziom objawia.  na istnienie Boga są dowody (np: ze sam wszechświa by sie nei stworzył i naukowcy twierdzą ze powstał z wielkiego wybuchui to jest dowód na istnienie Boga bo Bóg 1 stworzył światlość  , ale nie na istnienie duszy oraz niestety mamy powód do smutku nie wszystkie marzenia będą w niebie spełnione większa część niestety nie bedzie spełniona. niestety Bóg jest jeden a nie miliardy.  

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Parowkowoz

Z cala pewnoscia babcia za

Z cala pewnoscia babcia za zywota swieta nie byla. Kradla w sklepach zywnosc za pazuche albo w spodnice, Oszukiwala na zlocie mowiac, ze to zloto a wciskala tombak. Krazyla po chatach oferujac wrozby z kolezankami i kiedy udawala wrozke i wrozyla to kolezanki okradly ofiare z oszczednosci, itd. taka typowa cyganicha. Za to teraz za weza na szyji...:)

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Obserwator 2

Endor, piszesz: Złe duchy

Endor, piszesz: Złe duchy umią się podszywać pod innych dlatego trzeba chodzić na msze święte by się obronić przed nimi. W jedny zdaniu wytłumaczę Ci na czym polega Twoje zwiedzenie. Otóż chodzenie na msze jest zgodą na przynależność do owczarni IHS, czyli złych duchów. Dla zwiedzionych, ten temat jest bardzo trudny, dlatego pozwolę sobie na wklejenie ankiety pt. "Kościoły i zwiazki wyznaniowye" wraz z komentarzem. Obronę przed nimi stwarza nie msza, lecz zrozumienie poniższej ankiety, a szczególnie komentarza. Gdyby ponizsze teksty nie przekonały Cię do zmiany swiatopoglądu, to mogę Ci bezpłatnie oddać archiwum (ok. 40 kg) z artykułami obnażajacymi obłudę kościołów, czyli złuch duchów, tkóre założyły ludzkości ok. 3000 wyznać, aby łatwiej manipulować, czyli jak piszesz, sie podszywać.

Ankieta nr 6 pt. „Kościoły i związki wyznaniowe” + najkrótszy możliwy komentarz.
Zatrzymaj się choć na chwilę i w prosty sposób sprawdź swoją obecną pozycję;
- Czy rozwijasz się duchowo?
- Czy nieświadomie przesypiasz swoje życie?
- Czy ze strachu, lenistwa lub wyrachowania tkwisz w miejscu?
- Czy też pogrążasz się w upadku?
Sprawdź czy dostrzegasz i rozpoznajesz poszczególne aspekty systemu niewolniczego, czy tylko o nich mówisz, czy też w końcu coś dla SIEBIE zrobisz. Bowiem zmianę świata, trzeba zacząć od siebie, a nie od innych. Im więcej masz punktów (obciążeń), tym większe jest twoje zniewolenie.
Pkt. 4 ◙ Chodzę regularnie do kościoła lub kaplicy, świątyni, cerkwi, synagogi, zboru, sali królestwa itp.
Pkt. 3 ● Chodzę do kościoła, lecz bez żadnej wiary, a jedynie z wyrachowania lub dla tzw. świętego spokoju tzn. gdy zmuszają lub wymagają tego okoliczności rodzinne, społeczne, zawodowe, polityczne itp.
Pkt. 2 ☻ Figuruję w kartotece, lecz; do kościoła nie chodzę, nie wykonuję oraz nie uczestniczę w żadnych podstępnych rytuałach religijnych.
Pkt. 1 ☺ Jestem w trakcie sporządzania aktu apostazji lub formalnego występowania ze związku wyznaniowego.
Pkt. 0 ☼ Nie należę do żadnego kościoła ani związku wyznaniowego, (czytaj jestem wyzwolony od tego niewolniczego aspektu).
Komentarz.
Dla osób, które zechcą samodzielnie zbadać powyższe zagadnienia, przedstawiam najkrócej jak to możliwe, kilka zdań komentarza lub tylko same hasła związane z udziałem kościołów w historii kilku upadków różnych istot oraz ludzkości i jej dążeniem do zbawienia (powrotu do źródła). Upadek można porównać do odcięcia się od wzorcowego zasilania energetycznego. Istota jaką jest człowiek składa się z kilkunastu ciał subtelnych (energetycznych), które dla ludzkiego oka są niewidzialne, lecz i one potrzebują stosownego zasilania. Więc żeby istnieć poza źródłem, trzeba niezbędne energie pozyskiwać od innych istot, czyli najzwyczajniej kraść. Wiele upadłych istot to bogowie-demony-pasożyty, które założyły w kosmosie strefy swoich wpływów, które obejmują m.in. całą Ziemię, na której rozciąga się ona zarówno „w tym świecie”, czyli widzialnej powierzchni planety, jak i na „tamtym świecie”, czyli niewidzialnej sferze astralnej wokół Ziemi. Ten ogólnoświatowy pasożytniczy system niewolniczy określany jest najczęściej jako Matrix. Kradzież energii można porównać do znanych ludziom form, dobrze zorganizowanych farm hodowlanych tzw. owczarni. Aby ludzkie farmy sprawnie i efektywnie pracowały, demony założyły ludzkości m. in. kilka tysięcy różnych religii i wyznań (tzw. pułapek, sit do sortowania) swoich; owieczek, niewolników, wyznawców, parafian, lecz nie po to, aby ich wyławiać i zbawiać, wybawiać lub wyzwalać, gdyż są one zbyt cenne dla swoich pasożytów, którym dostarczają darmową energię oraz mamonę. Więc celem tego systemu jest tworzenie takich podstępów, blokad, wypaczeń, przeinaczeń itp. aby owieczki ich nie rozpoznały i nigdy nie dostąpiły zbawienia, czyli uwolnienia od pasożytów Matrixa. Już z tytułu samej przynależności do jakiejś owczarni (upoważnienia), energia jest takim owieczkom kradziona. np. poprzez wieże kościelne, które są antenami do kradzieży i przesyłu energii i są ważnym elementem Matrixa. Cały system opiera się na zwiedzeniu, czyli oszustwie. Więc bez względu na to, czy wiemy, rozumiemy lub wierzymy, poprzez uczestnictwo w obrzędach i składanie ofiar eucharystycznych (energetycznych) i materialnych, i tak w żadnym kościele nie dostąpimy zbawienia. Już sam wyraz kościół, wskazuje, że pochodzi od kości ułożonych w ścianach lub pod posadzką, a więc nie ma w żadnym z nich jakiegokolwiek życia. Dominuje w nich symbolika śmierci, gdyż kościoły są m.in. zarówno literalnymi grobami swoich hierarchów, jak i metaforą biblijnych grobów pobielanych (lub częściej pozłacanych), „które z zewnątrz wprawdzie wydają się piękne, ale wewnątrz są pełne kości zmarłych oraz wszelkiej nieczystości”- Mt 23:27. Natomiast wyraz parafianin wg Słownika JP jest określeniem człowieka bez ogłady, wykształcenia, zacofanego, ograniczonego. Życzę owocnych badań.
Wykaz ankiet z 2014 r., m-c; 1. Bank, 2. Mięso, 3. Papierosy, 4. Alkohole, 5. Narkotyki i środki odurzające, 6. Kościoły i związki wyznaniowe.

 

Portret użytkownika pilip

Oj ZibiZibi, szkoda mi nawet

Oj ZibiZibi, szkoda mi nawet już słów na ciebie i twoje urojenia w których siedzisz już tak głęboko, że najdłuższa drabina ci nie pomoze.
Baw się dalej w te swoje fotosiki i chore zakreślanie twarzy(ni jak mających się do twarzy) złożonych często z jednego oka bądz samego kółeczka, porownywania ich do zwierzat a teraz robisz z nich azjatów. Ty sam dokładnie nie wiesz o co ci chodzi bo nie potrafisz tego wytlumaczyc, gadasz wciąż jak przetrącony, że nie biore pod uwage faktu ze obcy mogą istniec, tak wiec po raz ostatni zibciu(bo to nasza ostatnia rozmowa) tlumacze ci, obcy moze i istnieją i jak najbardziej to uwzględniam, ale nie w tej formie jak ci sie wydaje. Chociaż nie powiem, że nie - czasem twoje przeblyski mnie bawią, szczegolnie jak na ciele psa narysowales drugiego psa, a teraz na twarzy rysujesz twarz. Widze nawet ze nowy element sie pojawia - ufobroda - no co tu duzo mowic, rozwijasz się i twoja tworczosc wraz z tobą.
Tobie zalecam wizytę u lekarza, moze to byc jakis rodzaj schizofrenii, a że do bystrzaków się nie zaliczasz mozesz byc nieswiadom tej choroby. Zrób to nie dla siebie, ale dla dobra twojej rodziny, którą jak pisałeś posiadasz, i jak pisales mają cię za świra - noo.. ciekawe dlaczego.
No i najwazniejsze, wyjdz na "zewnątrz" do swiata, bo mam wrazenie ze zycie spędzasz na odchylaniu i przyblizaniu monitora.
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika sternick

Sezon ogórkowy uważam za

Sezon ogórkowy uważam za otwarty.
Jest lato więc spodziewajcie się doniesień o wielkiej stopie, Nessie, i szarakach kradnących w markecie.
tallinn nigdy nie miał wysokich lotów. Jego "sensacje" są z pogranicza faktu i superexpresu
 

Portret użytkownika pilip

poziom artykulów spada z dnia

poziom artykulów spada z dnia na dzien, jak tak dalej pojdzie to ja sie boje myslec jakie durne artykuly beda powstawac za tydzien, dwa, miesiąc.. i po jakims czasie zostaną sami zwolennicy najbardziej absurdalnych teorii na czele z Zibim, którym zostanie jedynie przekonywanie samych siebie ze maja racje, bo nikogo innego tu juz nie bedzie.

Portret użytkownika sads

LUDZIE NIE WIERZCIE W

LUDZIE NIE WIERZCIE W TO!!!!!!!! DUCHY WYGLĄDAJĄ ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ NA TYM ZDJĘCIU, DUCHY ŚWIECĄ NA BIAŁO.  w niebie każdy jest światlem. w niebie każdy czlowiek przemienia sie w żywą gwiazdę. wpiszcie sobie objwienie aniołów w wyszukiwarce. na razie nie ma dowodów na zycie wieczne.  na razie są dowody na istnienie Boga naukowcom udalo się sprawdzic ze samo wszytstko z siebie we wszechswiecie nie działa i kotś tym steruje. ale na życie wieczne nie ma żadnych dowodów!!!!! duchy swiecą na biało.

Portret użytkownika sads

a prosze bardzo!!! w bibli

a prosze bardzo!!! w bibli pisze że w niebie jest światlosć - myslisz ze sama by sie wziełą? w bibli pisze o oswiecaniu drogi przez czyste dusze ze po śmierci ludzie stają sie światłem. kolejny dowót to jest taki ze w bibli pisało że będziemy inaczej wyglądać niz na ziemi. jeszcze 2 rzeczy powiem ale nie ejstem pewny czy te filmy są prawdziwe http://niewiarygodne.pl/kat,1031985,title,Na-tym-nagraniu-uchwycono-aniola,wid,15970560,wiadomosc.html - żeby nie było nie mówię ze to jest prawdziwe ale naukowcy badają film i nie moga sprawdzić czy nagranie jest prawdziwe.  jesli chodzi o isnienie Boga to jest jeden mocny dowód. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Wybuch http://www.dailymotion.com/video/xk5unx_jak-dziala-wszechswiat-wielki-wybuch_tech w Boga wierzę w 100% ale w życie wieczne niezupełnie. przxecież musi ktoś sterować tym wszechświatem. wyjaśniam dlaczego niezupelnie wierzę w ycie wieczne i mam wątpliwości na temat nieba i piekła - dusza ludzka jest nieśmiertelna tylko gdzie moze ona być w czlowieku? - kiedy prześwietla sie kogoś nawet całego nie widać nigdzie duszy nawet jakby badać bakterie w czlowieku, nikt nie wykrył zadnych bakterii odpowiedzialnych za istnienie duszy.  a jeśli nawet istnieje dusza to ludzie nie wyglądaja jak na ziemi tylko wyglądają jak gwiazdy. 

Portret użytkownika pilip

ahahah, hah, prosze cie,

ahahah, hah, prosze cie, dajesz mi jako dowod stronke niewiarygodne.pl, prosze cie nie osmieszaj się, ta stronka jest rownie wiarygodna co innemedium i ty sam.
drugie haha, hahaha,hahah bakterie od duszy?!
i co, jestesmy rowno wielcy co gwiazdy? czy ty myslisz ze gwiazdy są takiej wielkosci jak widziane z ziemi?:D <- upewniam się ze nie, ale tez po twoim komentarzu juz nie wiem czego sie spodziewac.