Mieszkańcy Białorusi widzieli niezidentyfikowaną świecąca kulę na niebie

Kategorie: 

Źródło: joinfo.ua

Mieszkańcy wsi Obrowo w obwodzie brzeskim na Białorusi, byli świadkami niezwykłego zjawiska. W piątek wieczorem 16 stycznia na niebie pojawił się obiekt w kształcie jasnej kuli.

 

Świadkami nietypowego zjawiska było wiele pracowniczek miejscowego zakładu mleczarskiego. Niektóre z nich opowiadają, że obiekt jaśniał tak bardzo, iż przyćmiewał wszystko dookoła. Poza tym świadkowie twierdzą, że UFO przez chwilę świeciło różnymi kolorami.

Miejsce w okolicy którego widziano obiekt - Źródło: kp.by

Miejscowi badacze zjawisk paranormalnych zamierzają dopiero zbadać ten incydent, a w wywiadach prasowych wypowiadali się na ten temat raczej ostrożnie. Być może było tak dlatego, że owi badacze nie widzieli tego, co ujrzały te kobiety.

 

 

Źródła:

http://joinfo.ua/curious/1067477_V-Belarusii-zhiteley-shokiroval-svetyaschiysya.html

http://charter97.org/ru/news/2015/1/23/136613/

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilip123

seria gównoartykułów

seria gównoartykułów rozpoczeta.
fascynujące jednak w tym jest to, ze zawsze znajdzie sie jakas banda głupców ktorzy w to uwierzą i sie jeszcze beda tym jarac jak małe dzieci lub twierdzic ze przyczyna poruszanego zjawiska jest calkiem inna - i tu sie zaczyna prawdziwy ubaw.
a admin? admin serio jest zagadką. on sam w to wszystko wierzy? bo jesli tak, to ta strona i artykuły całkiem tracą sens, skoro admin po prostu wrzuca wszystkie bajeczki pokolei bo we wszystkie wierzy.
sporo jednak wyjasnia jego głos i sposob mówienia w mega profesjonalnych filmikach jakie robi, gdzie to czyta slowo w slowo tresc artykułu ktory znajduje sie powyzej.
 
cool ludzie, mało potrzebujecie zeby sie podniecic.
niezidentyfikowana swiecaca kula...na niebie.. swiecąca..kula...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Niebocentryzm jest

Niebocentryzm jest idiotyczna, celowo propagowaną hipotezą, mająca odwrócic świadomość, iz Ziemia jest faktycznie pusta w środku, przy czym My zyjemy na zenątrz planety, natomiast wewnątrz żyją istoty nas hodujące.

Portret użytkownika sio

Strzeszcie się Feniksa - bo

Strzeszcie się Feniksa - bo on uważa się za wcielonego ducha świętego.
Mój ojciec miał zawał a on powiedział, że to kara od Boga za to że go obrażałem i dobrze mu tak.
Tutaj i na forum się ogłasza najlepszym znawcą biblii i katolikiem wszechczasów a innym życzy śmierci i szuka tu swoich wyznawców i słuchaczy. Chodzi co niedzielę do kościoła.
Strzeszcie się pomyleńców i złych duchów

Strony

Skomentuj