W serialu Simpsonowie już 15 lat temu przewidziano prezydenturę Donalda Trumpa

Kategorie: 

Źródło: Fox

Kreskówka dla dorosłych o nazwie Simpsonowie już wielokrotnie wsławiła się tym, że przewiduje przyszłość. Widzowie zwrócili uwagę na to, że wynalazki takie jak iPad były tam obecne dekadę wcześniej niż zostały udostępnione klientom firmy Apple. Niektórzy zwracają też uwagę, że w jednym z epizodów przewidziano wojnę w Syrii. Okazuje się, że Simpsonowie już 15 lat temu przedstawiali kampanię wyborczą Donalda Trumpa w wyścigu po prezydenturę.

 

Podobieństwa przedstawionej sytuacji do tej jaką obserwujemy obecnie jest zdumiewająca. Nawet typografia czcionek i estetyka banerów wyborczych Donalda Trumpa z 2015 roku odpowiada wyobrażeniu przedstawionemu w 2000 roku w jednym z odcinków popularnego serialu.

Zadziwiające podobieństwa wyimaginowanej i realnej kampanii Donalda trumpa

Lista dziwnych przypadków w tym serialu jest tak wielka, że pojawiły się już nawet teorie spiskowe wedle których scenarzyści mają jakiś związek z tajnymi organizacjami, które rzekomo rządzą światem. To właśnie dlatego pojawiają się tam wskazówki, które mogą być właściwie zinterpretowane jedynie przez wtajemniczonych.

Dżihadyści z Wolnej Armii Syrii

Oczywiście mnogość epizodów w których są jakieś elementy z realnym przewidzeniem przyszłości można próbować wyjaśnić, jako tak zwany szczęśliwy los scenarzystów, ale jak można było przewidzieć nawet flagę Armii Wolnej Syrii? Trudno uwierzyć, że poziom intuicji scenarzystów jest aż taki, że potrafią sobie wyobrazić coś co stanie się za kilkanaście lat i to z tak wielką precyzją. Oto kilka przykładów najbardziej spektakularnych przewidywań przyszłości.

Przypadkowe skojarzenia do zamachów z 11 września? Prawda o 9/11 znana była w połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku?

Prekursor popularnej aplikacji Farmville został  zaproponowany 11 lat wcześniej

Urządzenie do złudzenia przypominające iPada zaprezentowane 5 lat przed jego prezentacją

Zupełnie niezwykłe. Współczesny smartfon przedstawiony 17 lat temu i nawet ma "logo Apple" Smile

Smartwatch zaprezentowany w The Simpsons i to 18 lat wcześniej !!!

 

 

Na podstawie: buzzfeed.com

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tomekk

Prawda jest taka, żę te

Prawda jest taka, żę te wszystkie urządzenia były już wyprodukowane 30 lat temu tylko były w fazie testu, tak samo jest z lekami itp. to wszystko już jest ale celowo jest wstrzymywane, tak jak w grach strategicznych, wszytko pomału w swoim czasie...

Portret użytkownika leming pospolity

Najprostszym wytłumaczeniem

Najprostszym wytłumaczeniem jest to,że MY - LUDZIE - tworzymy otaczającą NAS rzeczywistość !!! Smile
Oczywiście automatycznie podlegamy też szeregowi czynników manipulujących ... i to właśnie stąd takie a nie inne efekty tych manipulacji !!! Ten konkretny serial jest znany i emitowany praktycznie na całym świecie do dziś dnia ... dlatego może warto zastanowić się następnym razem wkręcając sobie w "obwody" kolejny film katastroficzny ?! Blum 3
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Wink 

Portret użytkownika Israfel

Podoba mi się Twoja

Podoba mi się Twoja opinia.
The Secret i prawo przyciągania zna pewnie większość czytelników tego serwisu, ale nikt nie traktuje tego poważnie.
W fizyce kwantowej znany jest fakt, że obserwator ma wpływ na efekt eksperymentu. Myśl tworzy wynik.
To co zostało narysowane, obejrzane i pomyślane przez wielu ludzi, tworzy rzeczywistość.
 
W tej zasadzie upatruję też porażek i sukcesów różnych reprezentacji narodowych (w tym Polski).
Wynik zależy od tego czy dostatecznie dużo osób wierzy w sukces (i jak się ma do tego siła myśli przeciwników).
 
Dlatego możlwie są tzw. zrywy patriotyczne, albo przegrane wojny mimo przewagi liczebnej.
 
Teraz dużo ludzi myśli, że muzułmanie zdominują Europę. Hmmm, wiecie co to oznacza?

Portret użytkownika leming pospolity

Owieczki uwielbiają się bać

Owieczki uwielbiają się bać !!! Dlatego propagandowe media wszelkiej maści dbają o to na bierząco Wink Ale ile osób naprawdę nawet na chwilę dopuściła do siebie taką myśl (Świat bez lichwy=darmowe kredyty,jedna religia,broń w każdym domu) ?! Moim zdaniem jest to jednak raczej kwestia silnej wiary ... to ta właśnie siła jest w stanie góry przenosić i zmieniać rzeczywsitość ... a tak naprawdę NIKT w to zwycięstwo muzułmaństwa w EUROPIE NIE WIERZY !!! Blum 3 

Portret użytkownika El Koto

Tak, to te chore dzieci

Tak, to te chore dzieci oglądające chore bajki i zaszczepione trutką z szczepionek i pseudo lekarstw stworzyły (dla masonów) intencję tego CO JEST TERAZ. Stworzyły chorą cywilizację opartą na jakimś plastikowym syfie. Zero praw naturalnych, zero środowiska - za to sam plastik śmieci i śmierć z TV oraz gier. Aha i świńskie żarcie oraz fajki z piwem Bacom tego świata. Żeby żyło się nam lepiej - wiadomo.

Portret użytkownika Sio

Simpsonowie to jedna z

Simpsonowie to jedna z najinteligentniejszych komedii to prawda.
Tramp od dawna jest znany.
Definitywnie są elity, które się bawią manipulowaniem społeczeństwa. kościół jest jedną z nich.
Politycy są głupi, ale pewne ugrupowania stojące za nimi już nie. Są tacy, którzy manipulują informacjami, przepowiedniami itd. Oni nawet lubią te przepowiednie jak Nodtradamusa czy z biblii i robią to właśnie tak czyli zgodnie z zasadą Tao - z nurtem rzeki i korporacje ze zbrojeniówki i bankowości robią kasę, że hej Są też i tacy,którzy mają i tych na oku i nie zależy im na pieniądzach,szczególnych pozycjach ale chodzi im o rozgłos, że ich Bóg już jest na ziemi.
Oni nawet działają w ONZ jako rzecznik pokoju. Natomiast sterują myślami w taki sposób aby wojna światowa się spotęgowała i doszło do kataklizmów.
nie zależy im na ludziach i raczej ich nie chcą na ziemi zbyt wielu. Są pewni że przejmą świat po wojnach,upadku religii i systemów i kataklizmach.
Nawet wiedzą jak przyszły świat będzie wyglądał i znają isobę która ma być nowym cesarzem ziemi.
Tej osoby nie ma wśród żywych a mają z nią kontakt
 
 
 

Strony

Skomentuj