Makhunik - starożytne miasto w Iranie gdzie żyli hobbici

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.co.uk

W Irańskiej prowincji Kerman, w miejscowości Shahdad  odkryto starożytne miejsce gdzie żyli lilipuci ludzie. Archeolodzy oszacowali jego wiek na 3 tysiące lat p.n.e. Jego prawdziwa nazwa to Shahr-e Kotouleha co się tłumaczy jako "Miasto karłów"

 

Według "Iran Daily" aż do 1946 roku nikt się nie spodziewał aby jakakolwiek cywilizacja mogła kiedykolwiek istnieć na pustyni, jednakże we wspomnianym wcześniej roku  Wydział Geografii Uniwersytetu Teherańskiego (Geography Faculty of Teheran University) zdołał przeprowadzić badania w Shahdad, odkrywając wyroby garncarskie będące dowodem na istnienie zamierzchłej cywilizacji zamieszkującej tereny dzisiejszej "Pustyni Lut"

Kolejna ekipa przybyłych na te tereny archeologów doprowadziła do odkrycia cywilizacji, której wiek oszacowano na koniec 4 tysiąclecia p.n.e. do początku 3 tyś. p.n.e. Prace archeologiczne były prowadzone pomiędzy 1948-56, wtedy to odkryto cmentarze z drugiego i trzeciego tysiąclecia p.n.e. Odsłonięto piece do wytopu miedzi, mosiężne przedmioty oraz garncarstwo. Starożytne miejsce Shahdad rozciąga się na przestrzeni 60 km w samym centrum irańskiej Pustyni Lut. Miasto jak to miasto posiada warsztaty, miejsca mieszkalne i cmentarze. Dalsze archeologiczne dochodzenie ustaliło, że na terenach mieszkalnych "Miasta karłów" znajdowała się dodatkowa specjalna strefa dla jubilerów, rzemieślników i farmerów, odkryto ponad 800 grobów.

Archeologiczne badania w hobbicim mieście ustaliły, że mieszkańcy porzucili ten teren około roku 3 tysięcznego p.n.e. Oficjalna archeologiczna informacja mówi, że przyczyną była susza występująca na tych terenach w tym czasie. Podobne informacje archeologiczne jak zapewne państwo pamiętają pojawiają się także w tłumaczeniu przyczyny pozostawienia wspaniałych piramid z Ameryki południowej, tam także przyczyną miała być susza.

Okres sprzed 5 tysięcy lat jest tym, który zbliża się do czasu w którym miał nastąpić Biblijny potop. Jeżeli przyjmiemy, że susza była czynnikiem emigracji tej ludności, to musielibyśmy przyjąć jej globalny zasięg co jest prawdopodobne gdy przeanalizuje się pewne starożytne wskazówki, Ktoś mógł wywołać globalną suszę, a stało by się to raczej przed potopem, choć globalny kataklizm z pewnością przyniósł ze sobą zmiany planetarnej pogody i w oczywisty sposób także byłby możliwym czynnikiem powodującym ucieczkę. W tym miejscu trzeba wspomnieć o sumeryjskim "złym wietrze" występującym na tych terenach w podobnym okresie co archeologiczna datacja lilipuciego exodusu. O tej niezwykłej sumeryjskiej zagadce pisałem na innymedium w tym artykule:

Wróćmy jednak do Irańskiej tajemnicy miasta hobbitów. Mir-Abedin Kaboli który nadzoruje archeologiczne wykopaliska wypowiedział się następująco:

"...z najnowszych badań wynika, że mieszkańcy Shahdad porzucili ich dobytek zostawiając go w ich domach, a następnie zasklepili wejścia domostw błotem..., dalej powiedział..: że to wskazuje na chęć ich pózniejszego powrotu..."

Zasklepianie wejść domostw z ich pełną zawartością może wskazywać na nagłą potrzebę ucieczki przed jakimś zagrożeniem, a nie przed suszą jak sugerują archeologowie. Oczywiście jak zwykle nie wiemy wszystkiego, bazujemy na szczątkowych informacjach ewolucjonistycznego establiszmentu.

 

Niezwykłym elementem tego hobbiciego miasta jest architektura jego domostw, dróg i pozostawionego sprzętu. Ściany, sufity, domowe paleniska, półki naścienne i wszystkie pozostawione sprzęty użytku domowego mogły być używane tylko przez karłów.

Najnowsza sprawa związana z tym miejscem dotyczy odkrycia 25 centymetrowej (dwadzieścia pięć) mumii karła mającej być przemyconą poza granice Iranu, przemytnicy chcieli ją sprzedać za sumę ponad 3 milionów dolarów, taka wartość wskazywać może na to, iż  byli świadomi niezwykłości posiadanego przez nich okazu. Sprawna akcja Irańskiej policji uniemozliwiła wywóz tego cennego znaleziska do jakiejś prywatnej kolekcji. Należy zapytać ile tak ważnych artefaktów pozostaje wciąż w prywatnych rękach władców obecnej cywilizacji ?

 

"Kermański Department Kulturalnej Spuścizny" (Kerman Cultural Heritage Department) ustalił, że mumia należy do osoby w wielu 17 lat ! Część z archeologów jest zdania, że trzeba dalszych badań archeologicznych by móc twierdzić, że miasto to było zamieszkiwane przez tzw. hobbitów, w tej kwestii wypowiedzieli się oni następująco:

"...Ekspertyzy medycyny sądowej nie zdołały ustalić seksualności mumii, czy są to zwłoki męskie, czy żeńskie, nie możemy na niej polegać w ustalaniu wieku osobnika do wysokości zmumifikowanego ciała, więcej antropologicznych badań jest potrzebne w tym przypadku by ustalić potrzebne dane tego znaleziska..." stwierdził Javadi, jeden z archeologów "Cultural Heritage and Tourism Organization" prowincji Kerman.

Dalej pan Javadi wypowiada się w następującym tonie:

"...nawet jeżeli dowiedzione zostanie, że zwłoki należą do karła (czyli hobbita, dopisek mój), nie będziemy mogli z całą pewnością stwierdzić, że region w prowincji Kerman, w którym zostały odkryte był "miastem karłów", ten teren jest bardzo stary i uległ w starożytności zasypaniu ze względu na zmiany klimatyczno-geograficzne..." dalej stwierdził, że: "...technologia nie była wystarczająco rozwinięta w starożytnych czasch by budować wystarczająco wysokie mury okalające ich domostwa..."

Ciekawych danych dostarczyły inne badania dokonane przez antropologów tych terenów, ujawniły one że ludzie w latach poprzednich rzadko osiągali 150 cm wysokości, jednakże w czasach obecnych ich populacja osiąga standardowy wzrost.

 

Czy uda się odkryć prawdę o Makhuniku i jego zawartości ? Na razie pozostaje ona okryta mgłą tajemnicy, tak samo jak tajne zbiory prywatnych kolekcji.

 

W tym i podobnych tematach zapraszam państwa na blog, który prowadzę pod tym adresem: http://popotopie.blogspot.com/2014/04/zagadka-ludzkosci-przedpotopowych-ile.html

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Manitu

Hobbici prawdopodobnie byli

Hobbici prawdopodobnie byli spokrewnieni z ludźmi. Ich dokładne pochodzenie nie jest znane, ale na początku Trzeciej Ery zamieszkiwali w dolinie Anduiny. W czasach Hobbita i Władcy Pierścieni większość hobbitów mieszkało w Shire lub w okolicach miasteczka Bree. Hobbici zwani byli również niziołkami (w sindarinie perian w liczbie pojedynczej, periannath jako określenie całego ludu) ze względu na mały wzrost.
Hobbici przed przybyciem do Shire dzielili się na trzy szczepy.
Więcej na  : http://pl.wikipedia.org/wiki/Hobbit_%28rasa%29

Portret użytkownika Zenek

Lilipuci to chyba na GMO bo

Lilipuci to chyba na GMO bo wedle wed na Ziemi żyli ludzie mniejsi niż liść (do 5 cm). Osobnik w szklanym słoju jest cokolwiek większy od niego ni nie jest hobbitem a GOBLINEM jakie tu na portalu już były opisywane - małe, czarne śmierdzace i dokuczające zwykłym ludziom. Kolejne "osiągnięcie" genetyczne yahwe.

Portret użytkownika baca

Homoś ciekawe znalezisko,

Homoś ciekawe znalezisko, bardzo ciekawe ale... psuje je doszczętnie twoja jahwistyczna naciągana w niebywały sposób patologia... jak zawsze zresztą...
posluchaj - odkopano zakopane karzełki, ok
karzełki ktoś zakopał 5 tysięcy lat temu - spoko
może były pracowite i się same zakopały - nie mam uwag
potop był około 12 tysięcy lat temu - wiadomo
biblię napisano jakieś tysiąc lat temu - to też już pewne plus minus parę nieistotnych stuleci
DLACZEGO więc KUŹWA z uporem MANIAKA piszesz po raz milionowy "biblijny potop"?
coś ci sie stało w głowę że tak masz z chronologią porypane? czy o co chodzi? chcesz komus naiwnemu wdrukować do bani, że potop był "biblijny"? - to o to chodzi aby się z żydami kojarzył?
jak potop może być "biblijny" skoro był przed biblią?
a tak w ogóle to ten potop miał za zadanie potopić żydostwo w cholerę - potop nie miał nic wspólnego z biblią albo karzełkami Smile
wiesz co, to juz lepiej napisz coś ala "w Iranie odkopano biblijne karzełki" - bo będą mimo wszystko bliższe biblii od potopu Smile
PS ps więcej sensu i dużo więcej romantycznego uroku można było odnaleźć w twoich dawnych pełnych naukowego entuzjazmu artykułach z cyklu na przyklad: Dziwne Międzygatunkowe Trójkąty Seksualne PomIędzy Szarakami Czesławą i Marianem Na Latającym Tapczanie...
no to kiedy będzie druga część pamiętnej Sagi o Tapczanie?
pozdrawiam Smile
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

No i mamy kolejną rasę

No i mamy kolejną rasę ,przypomnę ze w Peru znaleziono również mumie tak malutką ,ale co to za dowód dla kajdaniarzy (KAJDANIARZ -Człowiek który ma zarzucony schemat myślowy zwany kajdanami poprzez religię, swoje ego ,książki pseudonaukowcow itp .) JAK PISAŁEM ISTNIEJE WSZYSTKO CO WMÓWILI nam ze nie istnieje a wszystko co uważamy za prawdę to kłamstwo ,ale to już nie ma znaczenia jak upadnie wszystko co znamy .

Portret użytkownika eRHea

Aron, chcesz powiedzieć, że

Aron, chcesz powiedzieć, że wróżka zębuszka, świety mikołaj, pan twardowski na księżycu, Agarta wewnątrz ziemi i agharta wewnątrz tybetu, Atlantyda na oceanie indyjskim i atlantyckim, dnie bałtyku, Mu, Lemuria, krasnoludki, elfy, olbrzymy, kobiecy orgazm, kamień filozoficzny, szklanka na sok z chrysusa(tzw sw gral), gadające węże, wejście do jądra ziemi na islandii i cywilizacja pod wodą w trójkącie bermudzkim, do tego czarownice, latające miotły, lewitujące piramidy istnieją?
I znaczy się to wszystko nam te uny pokażą?
I ojciec który jest swoim własnym synem też?
I jeszcze powiedz, że istnieje uczciwy polityk i cnotliwy ksiądz.
 
I rodzące dziewice...
 

Portret użytkownika karzeł redakcji

Wielka rewelacja. A co to

Wielka rewelacja. A co to Karła żeś nie widział?
Nie znamy dobrze historii tego miejsca, w artykule też nie jest podana. Równie dobrze mogło być to miasto "zesłanców", nieszczęśliwych karzełków z innych miast, których wysyłano do tego miejsca.
Z jednej strony byłoby to dosyć humanitarne (karzełki nie czuły się wyobcowane, byli wśród swoich), z drugiej - zapewniało niejako "czystość rasową" pozostałych miast.
Ale łatwiej uwierzyć w UFO, niż w ludzką inteligencję, szczególnie tym, którym jej ewidentnie brakuje.

Portret użytkownika aron jasnowidz

oj brakuje ,brakuje tej

oj brakuje ,brakuje tej inteligencji kajdaniarzom którzy mumie 30 cm z peru zaliczaja do normalnych karłow ,miasto karłów jako obóz dla nich, aby im było dobrze ?,ciekawe że było ich tak wiele że zrobili im miasta ? no i jeszcze pozwolili sie rozmnażać? ,a przeciesz chodziło o "czystośc rasy" ? kajdaniarzy nie brakuje ,fajnie ze będa wychodzic teraz wszyskie znaleziska zamiecione pod dywan ,i nie pasujące do zadnego schematu ,oczywiscie nad wyraz inteligentni znajda teorie która zawsze będzie uważała że to chorzy ,niepełnosprawni ludzie i że dano im mieszkać obok nas ,albo że to fałszywe zdjęcia i filmy,
więc w 21 wieku ,mamy syreny ,elfy ,krasnoludki -karzełki ,rasy z długimi czaszkami ,kryształową czaszkę :)rase olbrzymów ,raptilian ,"szaraki",porwania przez ufo z implantami ,duchy, budowle których nie jesteśmy w stanie zbudować ani zroumieć ,znaki na niebie i ziemi ,a mimo to każde kolejne znalezisko nie potrafi ściągnąć kajdan z rozumu .Ciekawe dlaczego ?moze sysytem ogłupiania nadal działa ?może potrzeba większego znaku bo te o których czytacie na tym portalu są niewystarczające ,tylko jaki znak was zadowoli ?jak nie słuchacie nikogo kto miał do czynienia z obcymi ,zadego archeologa który zaczyna mówić o innej rasie na ziemi ,naukowców ktrzóy nie wiedzą jaki i co ale wiedzą kiedy ,więc skoro nie przyjmujecie żadnejj alternatywy to pytanie brzmi :dlaczego jesteście tak zatkani schematami i kto wam to zrobił ?Dobrze ze czasy mamy tak fajne że wiele schematów się rozleci ale tylko tym którzy dopuszczą do siebie mysl ze tak mogło być albo ze tak jest ,reszta dalej bedzie kłociła się i wymyślała teorie:nicości ,projektanta , czystek rasy w miastach itd albo że to fotomontaż bo oni nic w ogródku takiego nie znaleźli i nic im do domu nie wleciało przez ścianę :)pozdrawiam i z przyjemnością czekam na kolejne dowody że jestesmy jedną z wielu ras na tej pieknej planecie i napewno nie najmądrzejszą:)

Portret użytkownika aron jasnowidz

oj kontrapunkt nie czytasz

oj kontrapunkt nie czytasz komentarzy po kolei ,napisałem ze podobne stowrzenia również znaleziono w peru wczesniej ,i wówczas też wysmialiście znalezisko ,a tu mamy iran i podobne cuda ale kajdaniarze zawsze będą pisać tak jak baca, erhaa ,że nic nie widzą i itd ślepy zostanie ślepcem bo tak jest mu wygodniej i taki ma program aby nic nie widzieć,i nie ma sensu z nimi dyskutowac jak sie juz sami określili i został uruchomony program agresji ,a ty porównaj te 2 odkrycia i nie tylko te ,bo małych mumi jest wszędzie pełno ,znjadziesz je w egipcie ,w europie ,w azji ,w afryce ,tylko nie o to chodzi aby sie nimi licytować tylko zrozumiec że nie jestesmy korona stworzenia bo nasze oczy widza około 1% co się dzieje koło nas ,aparaty i kamery około 2 procent ,a reszta żyje z nami ,koło nas ,w nas i cieszę się że poznałem ludzi którzy widza obcych w was ,koło was ,którzy potrafią z nimi walczyc i ich wyganiać ,ale co wam po tej wiedzy skoro wy i tak nie uwierzycie  w żaden film ,zdjęcie bo macie kajdany na rozumie ,dlatego siedzicie na tym portalu tyle lat i jak pisałem wcześniej niewiecie do dzisaij  co jest prawda a co fałszem i wysmiewacie wszystko ,a znaków na naszej grupie jest mase ,jest wiele linków do wiadomości które tu nie wystepują lub filmów których tu nie ma ,i opowieści ludzi którzy przezyli to co wy tak wysmiewacie .i jedno pytanie czy ugasili pożar w usa ? a moze masz wiadomości o zniszczeniu 1/3 upraw w usa ? nic co wpływa na kurs dolara nie wydostanie się do mediów ,jeszcze potrafią to ukryc ,ale o tym tez pisałem .My spokojnie czekamy bo dowodów dano nam przez te kilkanaście dni mase a od 1 czerwca jeszcze lepsza energia i dopiero kajdaniarze zaczną krzyczeć .heheheh 

Portret użytkownika eRHea

i to jest ta dobra

i to jest ta dobra energia.
Upajanie się cudzym krzykiem przy akompaniamencie własnego upiornego śmiechu. Ty musisz mieć beret zryty i zakręty na korze wybieżnikowane.
Wow...

Portret użytkownika eRHea

ten portal ma wiarygodność

ten portal ma wiarygodność faktu, gazety wybiórczej, czy NIE, więc jakiekolwiek informacje podawane tutaj bez weryfikacji z niezależnym źródłem informacji są o kant tyłka, informacje podawane tutaj przez ciebie jeszcze tę wiarygodność obniżają. Zanim zaczniesz mówić o innych rasach- poczekaj na badania genetyczne. Co do syreny- w ostatnim czasie, znaczy w latach 80-90 tych 20w.
Aron, żal mi ciebie. Pójdziesz na wieczerzę baranka, przyklękniesz i zostaniesz wieczerzą. Ozdrowiej chłopczyku, ozdrowiej.

Portret użytkownika kp

wchodze na ten portal

wchodze na ten portal poniewaz zawarte w nim pytania maja dla mnie wieksza wartosc niz suma wszystkich odpowiedzi np.na wykladach roli zycia seksualnego mrowek w rolnictwie unijnym,nawiasem mowiac chodzi mi o wiedze akademicka ktora pomimo ze wazna i potrzebna bez udzialu wizjonerow,ludzi ktorzy przelamywali bariery i sterotypy istniala by dzisiaj dalej przy laskawym przyzwoleniu swietej inkwizycji.Odpowiedzi nie maja mocy tworczej,pytania tak.pozdrawiam wszystkich szukajacych

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak juz pisałem jestes i

jak juz pisałem jestes i będziesz kajdaniarzem ,chłopczyku ,nawet jak w towim szpitalu do celi wejdzi ci istota obca to i tak wyprzesz to ze świadomości bo tak zaprogoramowali ci mózg  że mówisz ,piszesz i robisz dokładnie to co chcą  ale nie ty jeden ,dobrze że was ubywa ,szkoda tylko że gdy was uruchamiają niszczycie wszytko dookoła siebie ,zrozumiesz za chwilę jak zaczną się bezsensowne zbrodnie zresztą to juz się dzieje ,zasztyletowania jak w rytuałach ,ale każdy kajdaniarz powie zę tak było i że ludzkośc od zarania dziejów się zabijała nożami ,szkoda że nie zadasz sobie pytania dlaczego ojciec zabija nozem całą rodzinę ? twoja odpowiedź :bo nie miał nic pod ręką <odpowiedź prawidłowa ,bo był kajdaniarzem który został uruchomiony aby nakarmić to co stalo przy nim >Pokażą wam wszystko powoli  i spokojnie najpierw rasy obce i zjawiska ,potem niszczenie sysytemu i niszczenie kajdan ,więc chłopczyku zobaczysz wszytko więc sie ogarnij abyś znalazł szczęke jak spadnie ci na podłogę a za nia kajdany z rozumu heheheheh a tu masz osobe kótra widzi towje kajdany ,posłuchajcie  wszystkich części  https://www.youtube.com/watch?v=dZQ_JfyTYqA macie też kolo 13 minuty jak istota mówi o aniołach film  z kamer gdzie je uchwycono ,

Portret użytkownika baca

znowu bredzisz bez ładu i

znowu bredzisz bez ładu i składu, chyba dlatego bo ruzumu ci ubywa a innym przybywa i jeszcze starasz się straszyć jakimś bełkotem rodem z psychiatryka - i tak w sumie czytając te twoje paranoiczne strachy na Lachy wychodzi mi że to ty jesteś strasznie śmieszny z tą resztka rozumku, bo to twoje plemię przecież jest od prehistorii kajdaniarzami, uchodźcami, zbrodniarzami no i generalnie głównym ginącym gatunkiem Smile
kiedyś jeszcze 20 tysięcy lat temu mieliście całą calutką Ziemię a obecnie - prosze bardzo nie stanowicie nawet promila populacji swiatowej Smile
no to gdzie konkretnie was przybywa? w piekle?

Portret użytkownika aron jasnowidz

a od kiedy ty w piekło

a od kiedy ty w piekło wierzysz ?:) jest takie piekne powiedzenie uderz w stól a nozyce się odezwą .I nazwani zostali schemaciarze i od razu wysypali sie pod moim komentarzem ,jak pisałem zajmuje się diagnozowaniem ludzi ,nazywyac rzeczy po imieniu ,obnażając ludzkie schematy ,i ciekawe ilu kajdaniarzy sie jeszcze odezwie ,
wiedza nabyta w medytacji o której ty jak i inni kajdaniarze nie maja pojęcia :każdy schemat jest w naszej podśwaidomości ,kazdy program ,jezeli zostanie nazwany lub odkryty przed czasem albo przez kogoś innego zostanie uruchomiony program autoobrony polegajacy na agresji wobec tego lub czegoś co odkryło program czy schemat .
teraz juz wiesz że wydaje ci się tylko ze coś kontrolujesz a tak naprawdę robisz dokładnie to co chca abys robił i ze nie kontrolujesz niczego i dlatego kiedy nazywam rzeczy po imieniu ci co mają zrzucone schematy dolączaja do nas a ci co maja schematy rzygaja nienawiścią i plugawym językiem ,a tu masz wyjąsnienie paru rzeczy o kontroli umysłów http://porozmawiajmy.tv/o-odprogramowywaniu-programow-barbara-grzabkowiak-wolski/ 
i pozostałe części też ci i nie tylko ci się przydadzą ,oczywiście jak będziesz miał odwage przełamac swój program i tego wysłuchać ,bo to nie łatwe złamac program wpisany ,łatwiej nie słuchać i życ jak robot .

Portret użytkownika baca

jesli ktos odpowiada pytaniem

jesli ktos odpowiada pytaniem na pytanie to znaczy że mu się zasra*y zawory czyli skończyły argumenty...
nie pytaj mnie czy wierzę w piekło  czy nie wierzę tylko powiedz:
gdzie konkretnie was przybywa?
bo ja myślę że jest to możliwe tylko w piekle.
a skoro twierdzisz że nie no to gdzie takim jak ty przyrasta liczebność pogłowia?
gdzie aronie?
gdzie?
no i bądź łaskaw podać jakieś dane na ten temat - dane które można sobie będzie sprawdzić, dobrze?

Portret użytkownika aron jasnowidz

baca od 2 miesiecy pisze na

baca od 2 miesiecy pisze na tym portalu pod kazdym moim komentarzem jestes zawsze ty ,wiec nie osmieszaj sie o danych bo nic nie przyjmujesz do wiadomosci ,były 4 przekazy od istote energetycznych i na zmiany na ziemi masz dzisaj dowody na to co pisałem :że wprowadza nwo ,ze maja swoje statki w kształcie ufo ,że spalą usa i zniszczą dolara , ze pokazane wam beda opetania i podczepienia a takze inne rasy itd ,itd ,ale ty masz kajdany na rozumie i nic z tego nie dotrze do ciebie ,wróc do moich przekazów z przed 2 miesięcy poczytaj a potem wejdź na znz i polącz je z postami jakie się tam pokazały ,zaraz amerykanie wpuszczą do netu prawdziwe filmy z obcymi aby wam wmówic ze walczą z najeźdzcą ktory ich pali i ze beda naszymi wybawcami ,a ty dalej bedziesz mówil ze to bzdura i ze musisz dostac dowod na swojej skórze ,pewnie dostaniesz bo czytając twoje plugawe posty pisane plugawym jezykiem ,pewnie karmisz plugawą istotę a one beda w pierwszej kolejności zabierane stąd i nie zawsze udaje się odczepić bez szwanku dla zdrowia .Ale przeciez ty nie wierzysz w mieszańców ,w obcych ,w piekło ,w niebo więc przynajmniej czytaj ze zrozumieniem lub nie zadawaj głupich pytań bo moze sie okazać ze sam staniesz się dowodem i wpisem tu na tej stronie ,czego ci oczywiście nie życze .Pisałem o zombi które sa jak spódniczki dla obcych ,ci co w nic nie wierzą stają sie własnie takimi spódniczkami ,które oni zakładaja kiedy chca i robia z nimi co chcą ,a przy tobie akurat jest taka plugawa energia ze pewnie stałes sie juz dawno spódniczką tylko jeszcze o tym nie wiesz ,zresztą wiele osób z tego protalu zanlazło się u mnie w grupie i walczyło aby pozbyc się tego co pewnie stoi przy tobie i to są osoby z którymi pisałeś nie raz i czytałes ich posty .zostało was kilku tutaj którzy jeszcze udają ze nie widzą co się dzieje ,ale to też się zmieni .

Portret użytkownika eRHea

Zablokowała ci sie

Zablokowała ci sie przeglądarka, że tylko 3 plusy sobie dałeś, jak widać twoi czytelnicy tak mocno cię cenią, że nawet minusa nie mają ochoty wcisnąć...
A co do twoich unych- znam ich, od dawna ich znam. Dlatego pozwalam sobie na drwinę i szyderę - z ciebie i wszystkich, którzy tobie uwierzyli (pamiętaj, ten, co przyniósł na ziemię ogień piekielny i nienawiść do swojego ojca i swojej matki też uzdrawiał. Ale na fundamentach, które wybudował do dziś stoi moloch gwałtem biorący niewinnych). Pozdrawiam...
byś ozdrowiał
 
P.S.
jakkolwiek bym nie patrzył na twój awatar - wychodzą mi dwa młode cycki o zachodzie słońca.

Portret użytkownika aron jasnowidz

"jakkolwiek bym nie patrzył

"jakkolwiek bym nie patrzył na twój awatar - wychodzą mi dwa młode cycki o zachodzie słońca."----nic dodać nic ująć ,dziekuję że kolejny raz potwierdziłeś to co piszę ,tam gdzie inni widzą piekne isoty jakimi są delfiny ,kajdaniarz będzie widział swój wgrany plugawy program,nie muszę juz nic pisać ,okresliłeś się bardzo dokładnie i niestety będziesz dalej określał się w taki sam plugawy sposób z taką samą plugawą energią bo program nie pozwoli ci nic zobaczyć .

Portret użytkownika eRHea

[EDIT_Erhea] Aron - rozumiem,

[EDIT_Erhea]
Aron - rozumiem, młody, symetryczny biust (czyli piersi, gruczoły mleczne, cycki, cyce, bufory, sutki, bimbałki i jak chcesz tak to nazwij) jest dla ciebie plugastwem, czyli kobieta i jej ciało jest dla ciebie plugastwem, co za tym idzie sex też musi być plugawy, co za tym idzie akt wymiany energii na najgłębszym poziomie istnienia (lub egzystencji - u jasnozamglonych) też jest plugawy, czyli akt tworzenia nowego życia z miłością i oddaniem jest plugawy. Za to ssaki żyjące w wodzie, zupełnie tobie obce gatunkowo są piękne, jakby odwrotnie, niż ciało kobiety. Nie wiem, w jaką filozofię wierzysz i co wyznajesz, ale jesli twoja wiara mówi, że kobiece cycki są plugawe, to powiedz, czym żywiłeś się przez pierwsze 6 miesięcy swojego życia? Butelką? To może stąd teraz takie jazdy, z braku oparcia i stabilizacji w życiu noworodkowym i niemowlęcym. Czy może jednak mamusia karmiła piersią do 6 roku życia i teraz od 4 lat uważasz to za plugawe.
Aron, idź się leczyć, bo zapodałeś sobie takie kajdany myślowe, że KK przy nich wymięka, roztaczasz mrok dookoła siebie, z twych słów bije megalomania i zawyżone poczucie własej wartości, ludzi chcesz zakażać strachem, nie objaśniać im świat. Wieszczysz znaki nieuniknionego, ale nieuniknione nie wysyła forpoczty- bo i tak jest nieuniknione, niezależnie od jasnoślepców. Cieszysz się ze swoich zwolenników i plusików przy avatarze, ale co z tego? Co z tego, jeśli twoi zwolennicy i apostołowie są bardziej wystraszeni i zagubieni niż ty. Ślepiec prowadzi ślepców i o kolorach opowiada. Śmiać sie chce i ten śmiech słychać - od tych, którzy przeszli juz ten etap w tym samym wieku, co ty - okolicy 10-12 lat (baca 6-8).
Chcesz sie jasnowidzem nazywać - pokaż tę jasność innym, bo jak na razie pokazujesz mrok, mrok i ciemność. Trafiłeś w miejsce, gdzie jest wielu ludzi, którzy patrzyli w otchłań i pozwolili otchłani spojrzeć wewnątrz ich, by potem roześmiać się jej prosto w środek. Ty pozostałeś na etapie paraliżującego strachu przed otchłania. Dlatego proszę cię, przestań. Przemiana juz się rozpoczęła i jest pełna miłości, ciepła i szczęścia. Tam nie ma lęku, nie ma strachu, nie ma bólu i cierpienia, tam nie ma miejsca na nienawiść czy złość, za to miłości pełne jest. Jeśli w miejsce w które wchodzisz w swoich medytacjach daje ci choć odrobine lęku - to nie jest to miejsce w które powinieneś wchodzić, to nie jest Akasza, to inna przestrzeń.
 
jak do tej pory nie mam problemów ze wzrokiem. Tylko nigdzie nie moge zobaczyć tych twoich znaków i innych ras. a jeśli dla ciebie młode piersi są plugawe, to juz wiem, skąd pochodzi twój program- to coś powstałego ze zmieszania katolckiej obłudnej ascezy z newageową megalomanią. I niech tak pozostanie- trzymaj z daleka piersi od swoich mysli bo jeszcze zaczniesz się powielać i wtedy będzie śmiech, jak ci 40 m Un wyjdzie.
A co do twoich znaków- nadal odsyłasz do tego anonsu na pejsbuku, czy udało ci się w końcu coś swojego zrobić, wykazać sie jakąś inicjatywą i kreatywnością? Z niecierpliwością czekam na ten koniec czerwca i twoje zniknięcie. No, zawsze będziesz mógł się pośmiać z tego, jakim łatwowiernym byłeś. Choć pewnie nie będzie ci do śmiechu.

Portret użytkownika karzeł redakcji

Dodam jeszcze:  zdjęcia

Dodam jeszcze:  zdjęcia miasta są prawdziwe, miasto rzeczywiście istnieje, a zdjęcia wejścia do "budynku" pokazują, że Karzełek miał więcej niż 30 cm.
Natomiast zdjęcie "mumii" może być jaknajbardziej prawdziwe, ale sama mumia może być falsyfikatem.
Co to za problem zrobić papierową mumię, pomalować ją i opublikować zdjęcie? Są jakieś zweryfikowane badania tej "mumii"?

Portret użytkownika Centrum Popularyzacji Kosmosu

Wejście do iglo eskimosów ma

Wejście do iglo eskimosów ma nie więcej jak 40-50 cm czy to oznacza że Eskimosi mają nie więcej jak 50 cm wzrostu?
Iran to gorący klimat i by w domu było chłodno buduje się jak najmniejsze wejścia, okna.

Portret użytkownika eRHea

może poczekajmy na badania

może poczekajmy na badania genetyczne, bo wyrokowanie po wyglądzie zewnętrznym zdjęcia starej mumii to lepsze niż wróżenie z fusów.
Kolejne pytanie- kiedy zostało odkryte znalezisko, bo wychodzi, że w połowie 20w, więc trudno mówić, by odkryto cokolwiek w ostatnim czasie.
Smerfy. Ciekawe, czy niebieskie były...

Portret użytkownika szybki lopes

Nic z tych rzeczy! Wyraz

Nic z tych rzeczy! Wyraz karzeł został użyty w znaczeniu mały, liliput itp.
Przyzwyczajony jesteś do określenia "karzeł" używanego w dzisiejszych czasach na określenie ludzi dotkniętych chorobą (achondroplazja - choroba genetyczna - duża głowa, krótkie kończyny, skolioza ....)
Zauważ, że szkielet na zdjęciu jest PROPORCJONALNY.  
Wyraz "karzeł"  użyty przez Sapiensa może lekko mylić.  
Homo Sapiens art całkiem całkiem - trochę mi brakuje czaszek ale no cóż Biggrin Wink
Pzdr
 
 
 

ossa jacta est Biggrin

Portret użytkownika Zenek

  Kiedyś a zwłaszcza za

 
Kiedyś a zwłaszcza za czasów wojującej żydowskiej inkwizycji słowo KARZEŁ miało jeszcze jedno i czysto perioratywne znaczenie które religia wojującego semickiego satanizmu nadawała wszelkim bogom religii jakie żydowstwo chciało zniszczyć a ich wiernych wymordować czy tylko okraść. W tym znaczeniu słowo karzeł miało taki wydźwięk jak w średniowieczu i generalnie oznaczało osoby zdeformowane,  pokręcone, garbate, nieforemne. Słowem NIEPIĘKNE i NIEKSZTAŁTNE czyli WSTRĘTNE co miało być dla nich śmiertelną obelgą w porównaniu w wycyzelowanym kultem semickich bałwanów czy równie świetlistych królów z abrahamowej rasy bałwanów. Karzeł jako ktoś mały miał "małe królestwo", "mało boskiej mocy" (o ile jakąkolwiek miał), podobnych poddanych etc ... i jako taki zasługiwał (jako programowany cel tego epitetu, cel tej techniki "mind control") na POGARDĘ a NIE NA WŁASNY KULT. By sie wierni WSTYDZILI CZCIĆ SWOICH KARŁÓW. BY MIELI WYRZUTY SUMIENIA CZCZĄC COŚ TAK (propagandowo) "OCHYDNEGO". Wszystko po to by podbijane gojostwo odwracało sie od czczenia własnych "karłów" na rzecz "wielkiego, świetlistego i wszechmocnego" demona yahwe, tej biblijnej bestii, bozka i stwórcę żydów i ich judeonazizmu. I przyjmowało jego znamienia jakim jest chociażby obcinanie siusiaków praktykowane u zydów, arabów i innych nazifilów.
 
Wszystkie te skojarzenia opierały się na średniowiecznej fobii przed zostaniem "karłem" czyli społecznym wyrzutkiem zmuszonym w ten sposób do zycia w poniżeniu, biedzie i ciągłych razach jako "uosobienie grzechu" czy "zlewnie wszelkiego grzechu" (winnego wszelkich grzechów danej społeczności).
 
 

Portret użytkownika Kontrapunkt

Homo sapiens – według wielu

Homo sapiens – według wielu starożytny kultur ( przede wszystkim prekolumbijskie cywilizacje obydwóch ameryk ), to człowiek był też niszczony przez ogień oraz lód, a nie tylko przez wielką wodę ( potop ). Oczywiście, że potop był jakimś bardziej traumatyczny wydarzeniem, albo był ostatnią wielką katastrofą, którą bardziej została zapamiętana niż pozostałe...

Skomentuj