Sensacyjne przedpotopowe budowle czy fałszerstwo ?

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/2013/05/cywilizacje-popotopowe-czy-przedpotopowe.html

Rosyjski Krym jest niezwykłym miejscem pod względem historii oraz archeologii. Ślady archeologiczne świadczą o tym, że już w trzecim tysiącleciu przed naszą erą Krym był zamieszkany. W pierwszym tysiącleciu p.n.e. na Krymie mieszkały plemiona koczownicze Taurów, od których półwysep nazwano Taurydą.

 

W VIII w p.n.e. Taurów wyparli Scytowie, a mniej więcej w V w.p.n.e na Krym dotarli Grecy. Według mitologii stąd Argonauci wyruszali po złote runo. Według naukowców Grecy założyli m.in. Kercz, Teodozję (Fjedusję jak nazywają ją Rosjanie) i Chersonez. Łagodny klimat południowego wybrzeża, łatwość żeglowania po Morzu Czarnym powodowały, że chętnych do osiedlania się na Krymie było wielu.

 

W pierwszym wieku p.n.e na Krym z bratnią pomocą Scytom dotarli Rzymianie, po nich Sarmaci, Goci, Hunowie, wreszcie po upadku Rzymu Krym dostał się pod wpływy Bizancjum. Na temat historii tego terenu przed potopem mają opowiadać najnowsze sensacyjne znaleziska. Na Krymie dokonano częściowego odsłonięcia podziemnych konstrukcji mających być pozostałością piramid.

[ibimage==21985==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21986==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kanał ICTV donosi, że te starożytne konstrukcje zostały odkryte przypadkowo, kiedy testowano alternatywną metodę by znaleść zródła głębinowej wody. Ukraiński naukowiec Vitalii Goh odkrył nieznany podziemny obiekt, który okazał się być gigantyczną piramidą wysoką na 45 metrów, a jeden z jej boków u podstawy ma wynosić około 75 metów. Vitalii Goh twierdzi, że odnalazł łącznie 7 takich zasypanych piramid. Wierzchołek wspomnianej piramidy ma mieć ścięty szczyt, podobnie jak piramidy Majów.

 

Podobno odkryto jakieś ciało wskazujące na dokonany pochówek. Mumia ma wynosić około 1.3 metra długości. Według naukowca piramida został wzniesiona w czasach dinozaurów, jak oświadczył w wywiadzie telewizyjnym dla ICTV. Vitalii Goh dodał, że piramida jest najstarszą konstrukcją na naszej planecie. Okolice Sewastopola są obecnie badane przez dziesiątki archeologów z różnych państw, by lepiej przebadać te tereny oraz pogrzebane konstrukcje. Ponad 20 zespołów, w tym i międzynarodowe, odwiedziło miejsce w okolicy Sewastopola, gdzie według Vitalyego Gokha ma znajdować się inna podziemna piramida.

[ibimage==21987==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tereny Morza Czarnego kryją więcej przedpotopowych zagadek. W okolicy Rosyjskiej miejscowości Anapa (pokazanej na mapce) badacze dna morskiego mieli natknąć się na budowle megalityczne przypominające te rodem z Peru. Znajdować się one mają na głębokości 40 metrów.

[ibimage==21988==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21989==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21990==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21991==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ich wygląd nie pozostawia wątpliwości, że mamy doczynienia z tą samą technologią kamieniarską jaka została zastosowana w Ameryce południowej. Być może jest tam coś, co  bardzo (albo zbyt) przypomina, czy wręcz jest identyczne do konstrukcji z dalekiej starożytnej Japonii, zanim ta stała się wyspą.

[ibimage==21992==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wszystko to (jeśli jest prawdą) wskazuje na globalną cywilizację posiadającą tą samą zapomnianą wiedzę oraz technologię. (zdjęcia z Rosji i z Balbek są dziwnie zbieżne ? Czy ktoś nas nabiera ?)

[ibimage==21993==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21994==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21995==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21996==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Czekamy z niecierpliwością na więcej wiadomości z Rosji, które gdyby się okazały prawdziwe, byłyby tak szokującymi, że wielu z ewolucjonistów nie uznało by ich jako autentycznych. Niestety podwodne zdjęcie z Rosji w porównaniu z tym z Balbek stawia pytania o autentyczność rosyjskich odkryć. (W tym jedynym przypadku decyzja należy do państwa, choć moim zdaniem jest to próba oszustwa)

 

Oczywiście tajemnic ludzkości jest znacznie więcej. Ich ujawnianie jest pracochłonne i często wielce kontrowersyjne. Postaram się państwu za jakiś czas przedstawić więcej niezwykłych i z calą pewnością prawdziwych informacji, świadczących o zapomnianej historii ludzkości, a ta jak już państwo wiedzą jest szokująca. Tereny okolic Novorosyjska czy Soczi są usiane także innymi dziwnymi konstrukcjami (w tym wypadku prawdziwymi), pochodzącymi z czasów zapomnianej ludzkości. Nikt nie wie do czego służyły te megalityczne konstrukcje posiadające często w jednej ze ścian okrągły otwór.

[ibimage==21997==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21998==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21999==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Więcej informacji o przedpotopowej cywilizacji Ziemian znajdziecie państwo na moim blogu, pod tym adresem:

 

 

http://popotopie.blogspot.com/2013/05/cywilizacje-popotopowe-czy-przedpotopowe.html

Film o odkryciach z terenów Morza Czarnego

 

 

 

Źródło: http://qha.com.ua/world-s-oldest-pyramid-found-in-crimea-116152en.html

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Można się spierać, jak

Można się spierać, jak piszecie, ale jest np. jedno ale... np. w Koloseum, duże bloki zostały połączone ze sobą tą samą techniką, co megalityczne bloki w Ameryce. Ta sama metoda "spinania" ich ze sobą przy pomocy płaskich klamer w kształcie kości na ich górnych powierzchniach w przygotowanych wgłębieniach bloku. Klamry różnią się jedynie materiałem, z których je wykonano. W Ameryce użyto odlewów z brązu. W Rzymie, to odlewy żelazne, pokryte ołowiem. W Koloseum są też i inne analogie do prefabrykatów megalitycznych znajdujących się w Ameryce. Najwyraźniej, jak zawsze w historii, Flawiusze przypisali sobie budowę tego obiektu, a w rzeczywistości była to przebudowa i adaptacja ruin czegoś bardzo starego, co wyprzedzało Rzym. Można się więc spierać, ale nie jest wcale powiedziane, że wszystkie zdjęcia są zmanipulowane. Mogą być manipulowane celowo, aby zdyskredytować jedno, czy dwa prawdziwe i bardzo istotne. Obowiązująca, "poprawna" zasada jest taka, że  w archeologii wszystko, co nie jest pochodzenia semickiego , należy dyskredytować, zamiatać pod dywan, ignorować, lub niszczyć i wyśmiewać.

Portret użytkownika pilip

w odpowiedzi temu ktorego

w odpowiedzi temu ktorego komentarz został usunięty ponownie
zatem odpowiadam ci : tak, takie praktyki są tu stosowane, mozesz tez spytac czemu i ten komentarz ci usuneli, ale odpowiedzi od admina raczej nie oczekuj.
chamskie usuwanie komentarzy i cenzurowanie
mniemam, że jezeli zadasz podobne pytania w nastepnym komentarzu to i ten zostanie usunięty.
 
EDIT: Jego wpis ukazał się pod wieloma artykułami na tym portalu i był to zwyczajny spam, dlatego został usunięty a konto zablokowane.
Moderator

Portret użytkownika pilip

aha, czyli przykładowo to co

aha, czyli przykładowo to co robi Zibi czy Cezar(z naciskiem na niego) albo ten koles od Mangotabletek to wg szanownego admina nie jest spam? albo spam artykułów ktore bazuja tylko na czupakabrze czy kręgach w zbozu?

Portret użytkownika ALU

Przepraszam, ale nie moge...

Przepraszam, ale nie moge... Ludzie, ogarnijcie sie, trafia tutaj artykul a nikt nie zrobil researchu. Popatrzcie prosze na druga strone, porownane Rosja vs Baalbek. Do cholery!! To jest to samo zdjecia, tylko odbite wzgledem osi pionowej, rozpixelizowane(przeskalowany fragment) i nalozony kolor by wygladalo ze znajduje sie to pod woda.
Na pierwszej stronie rowniez u dolu, strony na zdjeciach z Japonii oraz rzekomej Rosjki, to ten sam obiekt tylko uzyto pewnie innego zdjecia i ta sama obrobka w Photoshopie. I wlasnie przez takie rzeczy polowa artykulow, ktora tutaj sie pojawia traci dla mnie wiarygodnosc.
A to zdjecie ze zrodla tych rewelacji (krymskiej agencji prasowej) wyglada dla mnie jak kawal skopanej przez roboli ziemi i wykopanym otworze (rzekomym wejsciu) - te zwaly ziemi maja mnie przekonac, ze to jest piramida?
 
ps. przepraszam za brak polskich znakow

Portret użytkownika em

Świetny news. Mam nadzieję,

Świetny news. Mam nadzieję, że będziesz trzymał rękę na pulsie i jeszcze napiszesz o odkryciach na Krymie.
Czy wiesz coś więcej o tych megalitycznych konstrukcjach z okrągłym wejściem? To nie były grobowce?

Strony

Skomentuj