Tajemnicza swastyka na pustyni w pobliżu Roswell

Kategorie: 

Źródło:

Obserwacje dokonywane za pomocą narzędzi takich jak Google Maps prowadzą od czasu do czasu do zaskakujących odkryć. Tym razem wypatrzono dziwne struktury na jednej z pustyń w pobliżu Roswell w stanie Nowy Meksyk. Jedna z nich wygląda jak swastyka.

 

W tej części mapy znajduje się więcej symboli, których znaczenie pozostaje nieznane. Jedynie swastyka przywodzi jakieś skojarzenia, przeważnie negatywne i związane z niemieckimi nazistami, którzy splugawili ten solarny symbol.

 

Wśród rozmaitych teorii na temat celu istnienia tych struktur na pustyni, warte podkreślenia są dwie. Po pierwsze mogło być to miejsce gdzie amerykańscy piloci trenowali naloty przygotowując się do misji bojowych nad III Rzeszą. Jest też propozycja, że symbole te zostały wykonane przez Indian, którzy wykorzystywali je do komunikacji ze swoimi bóstwami.

 

Niektórzy zadają też pytanie o to czy ogromny starożytny symbol swastyki nie znaleziony w pobliżu znanego z incydentu z UFO, Roswell to przypadek czy też jest to jakoś ze sobą związane. Oto koordynaty swastyki z Nowego Meksyku: 33°12’22.6″N 103°35’05.3″W

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sdf

W okolicach Roswell była, lub

W okolicach Roswell była, lub nadal jest zlokaliaowana amerykańska baza strategiczna, gdzie przechowywano (przechowują) broń atomową. Do ochrony bazy zastosowano tzw "działa mikrofalowe", które mogły strącać obiekty latające. Tak więc na zdjęciach to nie historyczne ruiny, ale instalacje wojskowe.

Portret użytkownika Q...

Blisko, blisko, tyle że anim

Blisko, blisko, tyle że anim zaczęto w tym rejonie przechowywać niestabilne izotopy uranu i plutonu, wykorzystywano min. te tereny do ćwiczeń sił całkiem konwencjonalnych. Ta "tajemnicza" swastyka i widoczny obok "pancernik" czy niedaleki zarys chyba "rafinerii" to zapewne cel dla bombardierów zwykłych B-17 i innych bombowców z czasów "druhé světové války". Zanim ludzie polecieli walczyć musieli się nieźle napocić żeby się nauczyć działać skutecznie z użyciem powierzonego sprzętu. Taka jest prawda ale miejsce startu/ lądowania Vimany to o bardziej romantyczna i porywająca wyobraźnię wersja. Zawsze mówię że ludzie najchętniej myślą życzeniowo, co nie znaczy że nie ma spraw niezwykłych czy że świat duchowy to fikcja. Jednak w tym wypadku to tylko proza życia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Faktycznie dziwne, można to

Faktycznie dziwne, można to tłumaczyć wiedzą okultystyczną elit, które prowadzą prace badawcze związane z geometrią, pisałem kiedyś taki mały tekścik na innymedium, jeżeli to jest dzieło wojskowe obecnej cywilizacji to pokazuje jak daleko tajne programy już zaszły, że wykorzytują nawet symbole okultystyczne jak swastyka ! Pojawił się właśnie program pana Zagórskiego naszego wojownika o prawdę na temat tajnych eksperymentów:

Mind Control - Przegląd wydarzeń [1] - 15.04.2016

https://www.youtube.com/watch?v=2P5zQ1t-a9M

Warto zamieścić jeszcze ilustrację do artykułu o programowaniu materii i ochydzie spustoszenia, która pokazuje przykładowo jak może wyglądać przyszłe hakowanie ludzkiego DNA i umysłów !

ilustracja w całej krasie znajduje się pod tym linkiem

http://popotopie.blogspot.com/2016/04/programowanie-materii-biblijne-znamie.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Cerus

Ludzie to nic innego jak

Ludzie to nic innego jak wielka tarcza, a to co oznaczone na djęciu jako symbole ufo to sylwetka okrętu - niszczyciela, symbol oznaczony jako "ufo" to działa po dwa skierowane do przodu i dwa do tyłu. Zobaczcie dobie zjęcia niszczyciela z lotu ptaka. Prawdopodobnie sam symbol służy do kalibracji i satelitarnego namierzania celu, a sama sylwetka okrętu to miejsce do ćwiczeń.

Strony

Skomentuj