Najpopularniejsze UFO wygląda jak półprzezroczysta srebrna kula

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Niedawno opublikowane przez Departament Obrony USA materiały dotyczące niezidentyfikowanych obiektów latających, powszechnie znanych jako UFO, dostarczyły fascynujących spostrzeżeń w odniesieniu do ich najczęściej obserwowanego kształtu. Częstą koncepcją jest przekonanie, że UFO mają kształt dysku. Jednak dane wskazują na to, że najczęściej obserwowanym kształtem jest sfera, mająca charakterystyczne białe, srebrne lub często półprzezroczyste wykończenie.

 

 

Opierając się na relacjach świadków z lat 1996-2023, Biuro ds. Rozwiązywania wszystkich obszarów (AARO) dostarczyło precyzyjnych informacji na temat tej unikalnej klasy UFO. Wiadomo, że rozmiary obiektów wahają się od 1 do 4 metrów średnicy, z obserwacjami umiejscowionymi na wysokościach sięgających kilku kilometrów, choć poniżej strefy lotów komercyjnych.

 

Jednak co prawdopodobnie najbardziej intryguje, to fakt, że jedynie 2% obserwujących zgłosiło, że dostrzegło UFO w kształcie dysku. Inne, mniej powszechne formy obejmują trójkąty, cylindry i kwadraty.

Geograficznie, Departament Obrony udostępnił mapę, wskazującą obszary o najwyższym natężeniu obserwacji. Regiony takie jak Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Japonia wyróżniają się na tle globalnych danych. Znaczące jest to, że w Japonii obszary związane z energią jądrową, takie jak Hiroszima i Nagasaki, osiągnęły status "Miasta UFO" z powodu wysokiej częstotliwości obserwacji.

 

Sean Kirkpatrick, dyrektor AARO, podkreślił: „Obserwacje tych metalowych kul na całym świecie demonstrują niezwykłe manewry”.

W reakcji na publikację doktor Elizabeth Reynolds, astrofizyk, spekulowała, że UFO mogą być technologią obserwacyjną rozwiniętą przez wysoce zaawansowaną cywilizację, wskazując na ich przezroczystość i zdolność do latania na wysokich pułapach jako potencjalne dowody na zaawansowane mechanizmy kamuflażu i napędu. W kontrze, dr Michael Thompson sugeruje, że te obiekty mogą być naturalnymi zjawiskami atmosferycznymi.

 

Nie ma wątpliwości, że ta publikacja wzbudziła nowe zainteresowanie i spekulacje na temat UFO, poszerzając debatę na temat możliwości istnienia życia pozaziemskiego i jego potencjalnego oddziaływania z Ziemią.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Luki121

Też taką kule widziałem

Też taką kule widziałem ,lecącą między niskimi wtedy chmurami ,była jak lustro i odbijala światło słoneczne. Na moje to najpopularniejsze są świetliste kule ,białe i pomarańczowe, choć może być że to wszystko to jeden i ten sam egzemplarz.

Skomentuj