UFO i niezwykły promień światła widziane w Argentynie

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Kilka dni temu, 24 stycznia 2019 roku, doszło do dziwnej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego, który emitował coś w rodzaju promienia światła. Do obserwacji doszło w pobliżu miasta Bariloche w Argentynie.

 

Jeden ze świadków tego niezwykłego wydarzenia znajdujący się na brzegu jeziora Nahuel Huapi, zdołał wykonać kilka zdjęć tej dziwnej wiązki światła widocznej na bezchmurnym niebie. Po przeglądnięciu zdjęć okazało się, że znajduje się tam również jakiś obiekt. Co więcej to UFO jest zlokalizowane pod tą dziwną wiązką, co może sugerować, że pochodzi ona właśnie z tego pojazdu. 

UFO pojawia się i znika, bo nie jest widoczne na wszystkich zdjęciach wykonanych temu fenomenowi. Za to promień pozostaje widoczny cały czas.

Nie wiadomo co tak naprawdę zaobserwowano. Niektórzy spekulują, że to jakaś forma teleportacji, albo komunikacji. Sceptycy uważają, że to dron na tle smugi kondensacyjnej. Tego typu świetlne słupy powstają też niekiedy przy odpowiednich warunkach atmosferycznych, zdolnych do rozszczepiania światła słonecznego.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj