Dziwne dźwięki niepokoiły mieszkańców Maryland

Kategorie: 

Dziwne dźwięki to fenomeny akustyczne, które są notowane już od przynajmniej 2010 roku. Raz występują z dużym, a raz z niewielkim natężeniem. Właśnie doszło do kolejnego zjawiska tego typu. Tym razem dziwne odgłosy z nieba usłyszeli mieszkańcy miejscowości Westminster w stanie Maryland, w USA. Niezwykłe metaliczne dźwięki słyszano i zarejestrowano 19 grudnia. Próbka znajduje się w nagraniu powyżej.

 

Tak jak w poprzednich tego typu przypadkach tak i w tym nie znaleziono racjonalnego wytłumaczenia dla tego fenomenu. Podejrzewa się, że ma to związek z polem magnetycznym Ziemi i tym samym odgłosy stanowią zapowiedź zmian jego biegunowości, co miałoby skutkować licznymi kataklizmami.

 

Pojawiają się też opinie naukowe wskazujące na to, że dziwne dźwięki mają jakiś związek z aktywnością słoneczną i jej oddziaływaniem na pasy Van Allena, otaczające naszą planetę. Wedle innych hipotez dźwięki to efekt zmian w jądrze ziemi, co generuje fale grawitacyjno-akustyczne. Wszystko to jednak tylko teorie, a natura tego zjawiska pozostaje nieznana.

 

Więcej informacji o dziwnych dźwiękach: http://innemedium.pl/kategoria/dziwne-dzwieki

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Ankanate 9112

Amerykanskie światowe

Amerykanskie światowe imperium kapitalistyczne. Kiedy czytam jaki kolwiek temat lub ogladam skrawkiem oka, gdy moja dziewczyna lub moja mama "niestety"  patrzy na  film amerykańskiej produkcji to chociażby wszyscy znajomi których znam przekonywali mnie do tego bym uwieżyl w choć jedno ich słowo to bym nie zmienił zdania, ze to swiatowe mocarstwo kłamstw i obłudy. Specialnie wciskaja nam jak najwiecjej propagandy i kłamstw zebyśmy całkowicie ześwirowali i taka jest prawda ! kto nie wierzy sam kiedyś sie przekona. Wojny, Choroby Fizycznie, Choroby Psychiczne, Przemysł Farmacełtyczny, Szpitale psychiatryczne lub Wiezienia!! To własnie nasza kochana rzeczywistosc wymyślona przez "rody królewskie" którymi osoby kierujące tym mozna nazwac demonicznymi szalencami! Niestyety tak jest zyjemy jeszcze w czasach ciemnoty i każdemu jest lepiej zapchac pysk jedzeniem swiątecznym , oczy filmami i teleturniejami w telewizji, zamiast zacząc myslec po swojemu oczyścic umysł i uspokojic zmysly!. tak własnie wygląda dzisiejszy świat którego w 50% stworzylismy sami przez nasz wybór i bezczynnosc. Kij ma zawsze dwa konce, wina lezy zawsze po obu stronach, rownowaga wszechswiata od zawsze i zawsze bedzie istniała.  Pozdrawiam  

Portret użytkownika H.R.

Tych dźwięków było sporo po

Tych dźwięków było sporo po całym świecie. To może świadczyć jedynie o tym, że obcy, jak dziesiatki i setki tysięcy lat temu nadal eksploatują złoża mineralne naszej planety i nie jesteśmy w stanie temu sie przeciwstawić. Opowiastki o jakichś, rzekomych kontaktach rządów z obcymi i o rzekomej współpracy, to bajki, bo po kiego grzyba nawiązywać współpracę z przywódcą stada małp na bezludnej wyspie, aby móc eksploatować jej złoża??? No, po co??? Pozdrowienia dla wszystkich bezmózgich małp z bezludnej wyspy uwielbiających stawiać minusy za sama ksywę.