Dziwny obiekt zaobserwowany w Australii

Kategorie: 

W okolicach australijskiego Golden Coast, w pobliżu Brisbane dokonano ciekawej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu.

 

Świadek twierdzi, że początkowo myślał, że obserwuje Księżyc, ale po chwili zdał sobie sprawę, że to nie może być ziemski satelita. 

[ibimage==11690==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Kolejna hipoteza zakłada, że to, co obserwowano to smuga po odpaleniu rakiety. Jednak, jeśli tak było to była to jakaś tajna operacja, bo wojsko nie przyznało się do aktywności w tym obszarze.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika K.

Testowano dzialanie Projektu

Testowano dzialanie Projektu Blue Beam, chemitraili i HAARPU razem, by zobaczyc na ile dobrze juz wychodza hologramy. A nie tam jakies UFO, satelity, wojsko, rakiety i inne Niburu bzdury.Technologia i nauka w walce (cwiczenia polowe)  o zawladniecie Umyslem ludzi i Ludzkosci...Jak myslicie - po co zrobiono caly ten (okolo 10 - letni) raban i balagan o grudniu 2012? I wszelkich innych koncach swiata, kometach, planetach, zagladach,  Sadach, Inwazjach, Wymiarach, Federacjach itp."Pokaz w co wierzysz, a mi ci damy hologramy - bys chetnie i wiernie nam sluzyl, wierzac w to, co widzisz."Zejdzmy troche na Ziemie i poczytajmy o tych projektach ( i innych, tj: GMO, Agenda 21, WHO, ACTA, Codex Alimentarius itp) w normalnych pismach naukowych/ publicystycznych, zobaczmy NASA, Discovery , inne programy/strony/ artykuly, zszeszenia/aktywizm niz wiadomosci, programy, dzialania polskie. To wszystko istnieje i dziala sobie w najlepsze i coraz lepiej na Ziemi, Teraz.I nikt tego przed nami nie ukrywa; mowi i pokazuje sie nam to wszystko (przy okazji testujac) na nas samych.Najbardziej slepym jest ten, ktory boi sie/ nie chce widziec.

Portret użytkownika ananasxxx

To tunel czasoprzestrzenny

To tunel czasoprzestrzenny stworzony nad miastem do innego wymiaru przez harmonie serc tamtejszych mieszkańców.Ciekawe jaka intencją się kierowali.Jest 2012 już wszystko można brać pod uwage...........