Mieszkańców podmoskiewskiej miejscowości przeraził tajemniczy rozbłysk w środku nocy

Kategorie: 

Mieszańców podmoskiewskiej Ljubericy obudził dziwny i silny rozbłysk w środku nocy. Zjawisko zarejestrowały kamery przemysłowe z różnych ujęć. Film opublikowała kompania AWK – Velkom (АВК-Велком).

 

Zdarzenie miało miejsce 18 listopada o godzinie pierwszej w nocy w Ljubericy (ros. Люберцы), a także w sąsiedniej miejscowości Kotielniki (ros. Котельники). Na filmie widać oślepiający błysk, trwający około trzech sekund. Źródło tajemniczego zjawiska nie został zidentyfikowane. Sprawą zainteresowali się ufolodzy.

[ibimage==19512==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Być może jednak powinni na to zwrócić uwagę przede wszystkim astronomowie, ponieważ jedno z najbardziej prawdopodobnych wyjaśnień dla tego rozbłysku to upadek czegoś z kosmosu. Poza tym brana jest pod uwagę możliwość, że była to manifestacja pioruna kulistego.

 

 

Źródłohttp://vseneobichnoe.livejournal.com/2203348.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Dergod

20 lat temu widziałęm dwa

20 lat temu widziałęm dwa poruny kuliste które powstały w wyniku  rozdzielenia się poruna zwykłego na dwie części nad drzewem. Płonące sfery miały  po pięć metrów średnicy, istniały około 40 sekund. Trwały nad ziemią na wysokości trzech metrów od dolnej krawędzi plazmy. Jednocześnie się pojawiłyu i jednocześnie zgasły. To była wiosna, na jesień to drzewo już było uschnięte które tkwiło między tymi kulami ognia.nie były to idealne kule raczej przypominały   płomienie świec. 

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Podobnie wyglądają detonacje

Podobnie wyglądają detonacje głowic nuklearnych wysoko w atmosferze, mocny niebieski rozbłysk, tyle że zostaje też kula plazmy i lokalna zorza polarna przez kilka minut, no i jest tęgi impuls elektromagnetyczny, który pali elektronikę i jonizuje powietrze, które nie przepuszcza fal radiowych i jest paraliż komunikacji. Z innej strony mogą to być próby otwarcia portalu, a fakt ten potęguje to, że ostanio 2 razy miałem sen że kosmici otwierali portal i to właśnie wyglądało jak wybuch atomowy w kosmosie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony