W Stanach Zjednoczonych urodziło się dziecko z brakiem dużej części głowy

Kategorie: 

Jackson Emmett Buell urodził się z brakiem dużej części głowy i wiele wskazywało na to, że noworodek nie ma szans na przeżycie. Rodzice wierzyli jednak, że znajdą się lekarze, którzy pomogą ich dziecku.

 

Jackson trwa na przekór wszystkim i ostatnio obchodził swoje pierwsze urodziny. Jego rodzice, Brandon i Bretania Buell, są bardzo pobożnymi chrześcijanami. Medycy powiedzieli im, że ich maleństwo nie przetrwa ze względu na niezwykłe wady rozwojowe mózgu.

Ale Jax Strong, pseudonim zdobył w mediach społecznościowych, ma już roczek. Opowieść o tym dziecku zachwyca i inspiruje wiele rodzin w Stanach Zjednoczonych.

U Jacksona zdiagnozowano bezmózgowie. Urodził się on bez części mózgu i czaszki, a lekarze nadal uważają, że jego stan jest poważny. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, jedno na  4,859 dzieci urodzonych w USA umiera z powodu bezmózgowia zazwyczaj zaraz po urodzeniu.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Sio

Podsumowując to piękne forum

Podsumowując to piękne forum chciałem jedynie dodać od siebie co i tak wszyscy wiedzą, że dzieci to kara dla rodziców za ich występki.
Rodzice Barona zgrzeszyli np grzechem żądzy seksualnej, rodzice Bacego zgrzeszyli występkiem zaniedbania. Jedynie Aron nie wiadomo jak i poprzez co się narodził. Jego ziemski początek miał miejsce kiedy to duch święty zeszedł i zapłodnił jego dziewiczą duszyczkę i prawdziwe życie Arona sięrozpoczęło. Problem polega jednak na tym że cokolwiek się łączy z ziemskimi dziewicami - upada. Tak podaje biblia przenajświętsza. Każdy anioł, który dotknął ziemskiej dziewicy upadł.
Ciekawe też co stało się z aniołem który zwiastował Marii - też ludzkiej kobiecie.
Według biblii ktokolwiek zapładnia ziemską kobietę staje się upadłym aniołem.
Ktokolwiek ma coś z chrześcijaństwem niech się wypowie

Portret użytkownika edi

"Ktokolwiek ma coś z

"Ktokolwiek ma coś z chrześcijaństwem niech się wypowie"
Nie mam nic z chrześcijanstwem, ale sie wypowiem. Łaziliście sio stro po pustyni 40 lat, i komu to przeszkadzało ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Alena

Bóg dał nam Ziemię , wolną

Bóg dał nam Ziemię , wolną wolę i sumienie a do reszty się nie wtrąca . Resztę partaczymy tututaj sami. W wielu rodzinach rodzą się obecnie chore dzieci , bo zniszczyliśmy ekosystem w którym żyjemy -  Jednak nadal te pojawiajace sie stale symptomy zanieczyszczenia środowiska naturalnego do naszej świadomości, nie docierają. Lepiej zapłacic karę za zanieczyszczanie srodowiska , niż tworzyć warunki ekologiczne , bo to "nie ważne" co się dzieje za ogrodzeniem zakładu produkcyjnego . Jesteśmy systemem naczyń połączonych i czas to sobie wreszcie uzmysłowić. Jest przyczyna , więc rodzi się skutek , ale przecież JEST TAKI FACET Z BRODĄ , KTÓRY ŻYJE GDZIEŚ  NA CHMURCE W NIEBIE , KTÓRY ZA TO WSZYSTKO POWINIEN ODPOWIADAĆ  I JEST TEMU WSZYSTKIEMU WINIEN  Smile Smile Smile

Portret użytkownika Cabaj

Tak...a po zakończeniu

Tak...a po zakończeniu istnienia ten "facet"zacznie segregować swoje "dzieło"i każdego "odpali" albo piekła albo nieba...tak jakby nie wiedział kogo stworzył.Dziwne że cały ten "świat duchowy"potrzebuje zawsze tylko kasy a wzamian oferująć wirtualny produkt niewiadomego pochodzenia.Ale jeszcze bardziej jest zastanawiające że znajduje sie popyt na ten produkt.

Portret użytkownika Alena

Duchowość a religie , to

Duchowość a religie , to jednak nie jest to samo. Religie , co tu dużo mówić , paradoksalnie oddzieliły nas od Boga a za połączenia z Nim, który jest Wszystkim i we Wszystkim , pobierają najróżniejsze opłaty . Czy prawdziwy kochający  Ojciec chciałby, aby jego dzieci , pełzały przed Nim na kolanach i płaciły za otrzymany z Nim kontakt ? Jesteśmy falami /które stale wibrują/ w ogromnym  , potężnym Oceanie Fal . Jesteśmy w Nim i Nim /równocześnie/ .Jesteśmy /w Nim/ jak ryby zanurzone w oceanie , ale czy ryba zdaje sobie sprawę , że ten ocean jest jej naturalnym środowiskiem ? Każdy zawiera w sobie to centrum Oceanu , każdy bez wyjatku . Jeżeli się mylę to niech mi ktoś pokaże początek , środek i koniec Boga -Omnibytu  w którym egzystujemy i którym równocześnie Jesteśmy.Multivers ma naturę holograficzną , czyli co na tzw górze to i na dole .  Przypuszczam , że każda religia niesie w sobie jakieś wartościowe treści , jednak ich mnogość i ciągła walka o prymat / i pieniądze , które w ślad za tym idą/  powodują , że ludzie z tych powodów giną każdego dnia , udowadniając sobie nawzajem , że wierzą w lepszego i tego najprawdziwszego Boga . Fizyka kwantowa potwierdziła niejako istnienie Boga . Dla Fizyka kwantowego Bóg - to Inteligentne Pole Energii , odpowiadające na nasze myśli podbudowane emocjonalnie. To Pole /Bóg/ stale w nas się wsłuchuje odczytując nasze wibracje .Ten Bóg stale nas rozpieszcza , więc otrzymujemy dosłównie to o czym myślimy /wibrujemy/ .  Tak więc czym wibrujemy -to otrzymujemy, co potwierdza fizyka kwantowa/doświadczenie z podwójna szczeliną/  . Każda nasza myśl , jest energią , jest wibracją . Tylko jakie my mamy myśli ??? W swoich myślach jesteśmy najczęściej ,albo tyranami pozbawionymi wszelkich  uczuć , albo cierpiętnikami. Cóż zatem , możemy tym samym , do siebie przyciągnąć ? Jaki świat kreujemy jako zbiorowa świadomośc / splątanie kwantowe/  ?  Uważajmy więc na swoje myśli , na swoje słowa , bo nasze mysli  i słowa , mają stwórczą moc. To nie jest tak , że coś powiemy i to nagle sobie zniknie . Ta energia kumuluje się i z czasem materializuje w naszym życiu. Moc naszych słów , udowodnił  chociażby Emoto /film / Woda Wielka Tajemnica //you tube/ Od nas samych zależy,  czy jako cywilizacja przetrwamy , czy też siebie unicestwimy , więc chyba warto to przemysleć . To dziecko , ten biedny chłopczyk TO ALARM dla naszej Cywilizacji !

Portret użytkownika Cabaj

Czyli wychodzi na to że

Czyli wychodzi na to że "ziemski"ojciec w większości przypadków jest "lepszy"od tego co sie bawi w "chowanego"i nic go nie interesuje co sie dzieje z jego "dzieciami"A czyj to ma być "ojciec"Jak można mówić o czymś w formie osobowej jak nikt nigdy nie ujrzał nikogo takiego.A coż to za problem by był żeby sie pojawić i oznajmić:jestem...i tyle.I tak nie wszyscy by uwierzyli...gdyby nawet takie coś miało miejsce...także dalej by było kogo osądzać jak tak lubimy straszyć tym sądem.Ciekawe ilu komorników jest do dyspozycji.

Portret użytkownika Alena

Po przejściu /czyli tzw

Po przejściu /czyli tzw śmierci /na inna płaszczyzną rzeczywistości - to my sami siebie sądzimy , gdyż jesteśmy bardziej niż tutaj świadomi  , swoich haniebnych czynów. To nam samym , bardzo ciężko będzie sobie wybaczyć a moze nawet nigdy sobie nie wybaczymy . Tutaj żyjemy jak muchy w smole więc ......  . Bóg nie sądzi , bo nie posiada "ego" . Natomiast my - nasze "ego" czyni to na każdym kroku . Stale kogoś oceniamy , rzadko natomiast siebie. Stale sie przecież słyszy "to nie my jesteśmy winni , to oni . Kiedy przestaniemy osądzać zbliżymy się do zrozumienia Żródła .

Portret użytkownika Alena

Próżnia z której wszystko

Próżnia z której wszystko powstało , jest nadciekłym , nadprzewodzącym medium , pozwalającym informacji przemieszczaść się w nieskończonej wielkości skali . Kiedy ta Próżnia "zastanowiła się" nad sobą stworzyła Punkt Zero , który był tzw początkiem . Punkt Zero natomiast stworzył Swiadomość Zwierciadło i to właśnie ono , jest tym podróżnikiem w czasie . Nasze ciała są zbudowane z czasu ,danego poziomu wibracyjnego . Aby to wszystko dokładnie zrozumieć trzeba spojrzeć do książki , której tytuł już tytaj parokrotnie wymieniłam  w swoich wypowiedziach  . Świadomośc i Energia tworzą naturę rzeczywistości w której funkcjonujemy i warto  to zrozumieć . 

Portret użytkownika Alena

Przypuszczam ,   że to

Przypuszczam ,   że to dziecko , mogłoby  urodzić się zdrowe i cieszyć  spokojnym , życiem , gdyby nie zniszczony ekosystem w którym żyjemy . Ono płaci właśnie cenę ludzkiej bezmyślności i ludzkiej pazerności na zysk , bez oglądania się na to , jaka cenę zapłacą w zwiążku z tym , inni ludzie . 

Portret użytkownika KoFiPL

Podziwiam rodziców i ich

Podziwiam rodziców i ich prawdziwą miłość - ale niech im ktoś jakoś przekaże żeby podali do sądu Tepco z Japonii za uszkodzenie płodu przez zaniedbanie obowiązków i ignorancję i zatajanie prawdy od 4,5 roku o skażeniu bo to ich wina że biedne dziecko się takie urodziło. (to dopiero początek, co ma nastąpić z tego typu przykrych rzeczy)
Link ze zdjęciami +18 nie klikajcie w ten link jak macie mniej niż 18 lat.
http://tinyurl.com/ps24r7c
Niestety to smutna prawda : (

Portret użytkownika baca

taką samą "miłość" posiada

taką samą "miłość" posiada szczurzyca do swoich młodych, lisica, kura, sroka, kotka, żmija, małpa iub murzynka nawet... to wyłącznie sprawa genów oraz pokrewieństwa a nie miłóści lub wiary do bozia...
nawet podjuszka miała kochającą mamusię, miał ją każdy jeden seryjny morderca... co to ma być za rewelacja o jakiejś bezwarunkowej miłości?
no co w tym jest wyjątkowego że mama broni i dba o swoje młode? takie coś może dziwić jedynie dziecko z probówki lub bękarta albo kompletną sierotę - dla całej normalnej reszty jest to oczywista oczywistość nie wymagająca nawet chwili do zastanowienia...

Portret użytkownika Alena

Miłóść Bezwarunkowa - to

Miłóść Bezwarunkowa - to kluczowa sprawa dla naszej Cywilizacji. To nasze być , lub nie być - czyli unicestwić siebie nawzajem . To zniszczyć ekosystem w którym żyjemy , lub sprawić , aby nam dobrze służył. Miłość bezwarunkowa to podwyższenie wibracji swoich ciał , co sprawia ,że bakterie przestają nas natychmiast konsumować , bo przestajemy im "smakować" jako wyżejwibracyjne ciała .Kiedy jesteś w wyższych wibracjach , nie jesteś w stanie nikogo skrzywdzić/ nie mówię tu o samoobronie, w krytycznych sytuacjach/ a więc automatycznie powraca bezpieczeństwo. To są dobrodziejstwa , jakie płyną z podwyższania własnych wibracji. Nie wspomnę już o dowolnym surfowaniu ,  po wyższych  poziomach wibracyjnych . To nie są cuda wianki, ale autentyczne korzysci z tego płynące . Im wyższy poziom wibracyjny tym większy komfort przebywania w tych przestrzeniach .

Portret użytkownika Alena

To są autentyczne korzyści ,

To są autentyczne korzyści , które ,  bez naszego zabiegania o to , płyną do nas w ślad za nią , czyli  za Miłóścią Bezwarunkową . Niewielu osobom udaje się przejść przez ŚWIADOMOŚĆ MOST- Swiadomość Chrystusową  ,aby dotrzeć do 5D,6D, 7D . Podobno nawet po śmierci , nie osiągamy tej Świadomości , dlatego jesteśmy uwięzieni w kołowrocie wcieleń i stale tu wracamy , zamiast rozwijać się i osiągać wyższe i bardziej komfortowe stany wibracyjne. Prawie większość z nas posiada umysł binarny a naszym celem powinno byc dążnie do osiągnięcia umysłu analogicznego. Kiedy się posiada  umysł analogiczny/życie w Teraz/ który posiadają  tylko , ludzie  wysoko uduchowieni ,  mogą oni  kreować rzeczywistość . /informacje te zaczerpnęłam z książki pt. Ramtha Kreowanie Rzeczywistości / 

Portret użytkownika Alena

 W swojej wypowiedzi

 W swojej wypowiedzi /czw,2015-10-08 ,  00.52 /mówiąć o kreowaniu rzeczywistości przez istoty wysokorozwinięte duchowo, myślałam o ŚWIADOMYM jej kreowaniu . Bo w każdej chwili to robimy , w każdej chwili ją kreujemy ,ale najczęściej dzieje sie to bezwiednie. Surfujemy sobie, po wszechświatach równoległych , zupełnie bezwiednie. Róznice między nimi są najczęściej tak znikome , że nie zauważamy tego .Ponadto dzieje sie to z zawrotną szybkościa , czyli  około 2/3 prędkości światła , więc ....   Natomiast , różnice w gęstościach  np między  4D  a  5D ,  są już  znaczne  . Jednocześnie należy zaznaczyć , że to wszystko znajduje się w tym samym miejscu , więc nie trzeba się nigdzie w jakieś zaświaty  Smile  udawać  a wystarczy zmienić swoją świadomość - czyli podwyższyć swoje wibracje  Smile 

Portret użytkownika SSasza

Alena.... Mam przeczucie, że

Alena....
Mam przeczucie, że Twój „wibrator” ma przebicie…skoro osiągasz  „…około 2/3 prędkości światła…” to niebawem albo dotrzesz do gęstości 6D, albo prąd tak Cię „popieści”, że przestaniesz Aronika naśladować i w końcu przecinki będziesz w odpowiednim miejscu stawiać   Smile

Portret użytkownika SSasza

I co w związku z tym, że

I co w związku z tym, że  „Jesteśmy spowolnionym światłem”…? mam się rozpłakać, kompletnie mi to wisi bo nie mam na to  wpływu, a Ty zaśmiecasz jedynie swój umysł nie istotnymi bredniami,… za robotę się weź, uczyń coś pozytywnego ze swojej wiedzy, zmień coś…a nie tylko pieprzysz, o wibracjach, prędkościach…głupiej pisowni nie ogarniasz, a próbujesz pouczać…??? Najpierw dorośnij, zacznij żyć na swoje konto…nie rodziców…i dopiero jak poznasz życie…zacznij wypowiadać!

Portret użytkownika Alena

Czy nie rozumiesz , że prawie

Czy nie rozumiesz , że prawie wszystkie procesy w naszych ciałach , dzieja się na zasadzie półprzewodnictwa??? Czy nie pojmujesz  , że w ciągu jednej sekundy 22miliardy razy zalogowujesz się i 22 miliardy razy wylogowujesz ??? Helloo - obudż się śpiochu , pobudka  :)))))))))

Portret użytkownika Alena

 Wyraźnie się nudzisz.

 Wyraźnie się nudzisz. Poczyta byś trochę , to i wypowiedzi twoje , byłyby ciekawsze . Jedni mówią co wiedzą a inni Wiedzą co mówią i na tym polega różnica. Oczywiście kocham cię miłością bezwarunkową i w związku z tym nie oceniam.  Po prostu  , jesteś  obecnie na takim ..... etapie . Niezwykle rzadko się tu wypowiadam , więc przełknij te przecinki  i bzdury , którymi wg ciebie zaśmiecam to Forum . 

Portret użytkownika aron jasnowidz

tak Dawidku my nie mamy

tak Dawidku my nie mamy rozumów a wy je macie i co robicie oprócz wyzywania innych i osądzania ? nawet takiej prawdy nie możecie znieść bo daje wam przykład tego że nie nauka rządzi ale siła którą wyrzuciliście z siebie a którą my ciągle wam przyominamy ,wiesz co decyduje o tym że jedne dzieci przy pordozie żyja a inne umieraja ? enenrgia która tak opluwasz w sobie i której tak nie szanujesz a którą ci pokazali przed oczy ,mozna nie miec mózgu a żyć bo wystarczy serce i każda komórka wtedy robi za rozum ,ale takich cudów aby upadła zakłamana wiedza będzie i jest więcej tylko co z tego kiedy jedni rodzą się bez rozumu i sa kochani i kochaja innych a inii maja niby rozum i kompeltnie go nie uzywaja. Dlatego upadnie to co widzicie a powstanie to co jest w waszych sercach ,co otrzymaliście przy porodzie i to ta enenrgia będzie tworzyc nowe a nie wasze zainfekowane rozumy  .

Portret użytkownika aron jasnowidz

bacuś i znow wpadłeś w sidła

bacuś i znow wpadłeś w sidła własnego zadufanego w sobie rozumku ,popatrz tak wierzysz w naukowców a nie przeczytałes ostatnich odkryc o waszych rozumach które podwazaja kolejny absurd nauki i ortgorafi i gramtyki ,poczytaj sobie to co zostało odkryte o rozumie ,hahahaha http://www.crazynauka.pl/tekst-z-poprzestawianymi-literami/ dla tych którzy ugrzezli w aburdzie ortografi i gramtyki i nie rozumiej co pisze wolny umysł ,poweidzialem ci keidys ze bedziesz sam siebie osmieszal i tak sie stało kiedy moje imie i nazwisko było widoczne na faceboku i okazało sie ze nie jestem Grzesiem kazmierczakiem ,ze to co pszie potwiwedzą wydarzenia na ziemi i teraz w nich siedzisz ,ze upadnie wszytko co znacie a powstanie nowe oparte na jednosci serca i rozumu itd itd i powoli wszytko idzie dokladnie tak jak pisałem ,nie wpsomne o Putinie itd ,no ale jak ty baca ,król portalu moze przynac sie do błędu ? widzisz kiedys powiedziano że tylko człowiek inteligentny potrafi przynać się do błędu ,więc jak jest z tobą bacuś ,pieknie jest patrzeć jak samo sobie wytrącasz argumenty z rąk a raczej z rozumu i jak gasniesz w obliczu wydarzen które dzieją sie na ziemi .ale nie rpzejmuj sie ,pobdke taka jak ty zaliczają wszyscy którzy uwazali sie za nad ludzi ,za nadinteligencje a teraz musza przyjąc prawde która pokazuje im że zostali oszukani tak jak reszta społeczenstwa ,A teraz juz wiesz dlaczego poisze sobie jak che bo i tak wasz umusl to dopczyta ,hahjahahaha

Portret użytkownika Sio

Aronie przedstawicielu

Aronie przedstawicielu piekieł.
Serce nic nie zdziała jeżeli nie ma rozumu.
Potrzebny jest rozum i serce głupolku.
One razem muszą działać.
Dualizm rodzi wojny pomiędzy rzekomym dobrem i złem. Zło jest niczym innym jak brakiem tego drugiego. W dzbanie jest woda lub nie ma jej.
Sens to dzban i woda anie pusta przestrzeń w dzbanie- idź Aronie i napij się czegoś albo obejrzyj jakąś komedię to ci dobrze zrobi.

Portret użytkownika aron jasnowidz

popatrz i znów zsotały ci

popatrz i znów zsotały ci tylko wyzwiska pokazujące kim jesteś ,wyzwiska to ułomność określające niedorozwinięta jednostkę a raczej istote która tak bardzo sie pogubiła że nie zauwazy prawdy bo nałozyla na siebie hermetyczny kask i nie dopuszcza nic ale tez i nic mądrego nie wypuszcza .Siedzisz sam w sowim hermetycznym świecie i widzisz tylko to co chesz widzieć a każdy punkt widzenia inny niz twój to juz bluxnierstwo ,ale kim ty jesteś aby mnie osądzac ? dobrze że ciebie i mnie osądzi ktos mądrzejszy od nas dwóch i dobrze że jego osąd nie wynika z twojej wiedzy i twoich wyzwisk tylko z istoty stworzenia któą sam stworzył a która ty i ja stanowimy w ułamku porcenta i widzimy tylko tyle ile dopuścimy do siebie ,ja dopuszczam wiele a ty ? i jak to jest że to co pisze sie sprawdza a twoje wyzwiska pokazują ze nie masz z kim i do kogo pisac ? że ja widze to czego ty nie widzisz ? pisałem ci sio wiele razy ze nieanwisc to nie wartośc od śwaitła tylko ułomność z mroku i jezeli jest w tobie do jakiejkolwiek istoty we wszechswiecie tzn ze nic nie zrozumiałes ze swoich wcielen ,życze ci abys zaczał sie uczyc i rozumiec i w kazdym widział boską enenrgie ,a to jak bardzo została zamknieta przez hermetyczny rozum lub dogmat ,wiedze pokazuże ci sama tak jak ty pokzujesz to nam tutaj .Napisałem że najlepsza dorga do pzonania istoty stworzenia jest jedność rozumu i serca ale to do ciebie nie dotarło ,i że keidy oba te wwartości podóuzja osobno to konczy sie tak jak w twoim przypadku ,ale pisz wiecej bo tak jak baca pokauje sie sam i osmiesza sam tak przyjdzie czas na ciebie mimo ze otarles sie o rozwój duchowy to nic z niego nie wyniosłes ,no moze oprócz hermetycznego kasku który ma cie chornić mtylko przed czym ? przed prawdą której nie poznałes ? pozdrawiam a teraz sobie pozwyzywaj 

Portret użytkownika Sio

Aronie - z matematyki pewnie

Aronie - z matematyki pewnie wież, że plus i minus daje minus. Dziesięć plusów i jeden minus daje również minus.(Takie jest prawo logiki)
Ja nie mam w sobie nienawiści. Jeżeli ona jest - jest najwyższym prawem.
Dla mnie największymi oszustami sa prorocy i mesjaszowie i moja nienawiść jest pozytywna jako ze dwa minusy dają plus.
Ten doskonały stan świadomości daje mi możliwość spojrzenia na rzeczywistość jak sam PAN BÓG, który nienawidzi materii i nigdy nie wcielił się w nikogo aby nie doświadczać bagna zwłaszcza nawiedzeńców,którzy z zazdrości o jakieś rzekome pozycje bóstw czy faraonów stworzyli bełkot a potem w imię krzyża pozamykali szkoły w których uczono że człowiek potrafi myśleć.
Nie będę sądzony przez Boga - będę natomiast sądzony przez idiotów
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

logika ,ty i pan bóg ? skoro

logika ,ty i pan bóg ? skoro tak to jak sie ma twoja lugika do swaita po smierci ? tam jej nie ma więc widzisz teraz ze jest to tylko iluzja ,abys poruszal sie w systemie ,ty jako pan Bóg ,napsize ci to co powiedziano mi wiele razy kiedy dzieci indygo okreslaja sie w ten sposób ,DOSKONAŁOŚĆ JEST W WAS SAMYCH ALE NIE WSZYSCY SĄ DOSKONAŁOŚCIĄ ,to że stanoiwsz ułamek energi boskiej to naturalny porces ale to że zasmieciles tą enenrgie i nie potrafisz z niej skorzystać to już praca do wykonania ,Wasza rozmowa z Alaną pokauje jak hermetyczny kask założyłeś i jak wiedza którą posiadasz była adekwatna do czasu i miesjca i gdy spływa nowa ty zamkniety w swoim ,nic nie przyjmujesz a do tego jeszcze uwazasz ze ci co ją przyjmują są od szatana Smile To że ktoś postanowil sie uczyć nie jest zbrodnią ,przestepstwem ,raczej to zę ktos tego nie robi i uwaza sie za boga nią jest ,a raczej nazwał bym to że idzie drogą dłuższa do poznania piekna sitoty stworzenia .bo geniusz stwórcy polega na tym że stworzył i ducha i "materie" i jedno i drugie od niego pochodzi a materia to tylko iluzja postrzegana przez środki do tego przystosowane i pieknie ci to wytłuamczyła Alana ,jednak nie zmienia to faktu że w tym swiecie czujesz ja i widzisz ,jadnak czy ona cie czegos uczy ? masz porblem z wiara ,jezusem bogiem i samym sobą ,oceniasz ,osądzasz ,oskarżasz ,czy tak robi ten który porównuje sie do Boga ? czy bóg nas osądza ? pokazuje nam po drugiej stronie jak zylismy a dusze widząc co nabroiły same idą na plac zabaw aby sie pobawic ,on stworzyl piekny plac zabaw ale czasami  na tym palcu zabaw trzeba wymienic piasek i zabawki aby bylo weslej bo dzieci dorastają i to sie dzieje teraz na ziemi i we wsechswiecie a jak sam powiedzial jest wszytkim co dotykasz ,ubiera sie w amterie bo daje ci swoją energie do istnienia ,to ze jest w kazdym na ziemi i we wszechswiecie to normalne ,szkoda tylko ze nie kazdy go repreznetuje i nie kazdy niesie wartości które on ma w sobie .Dulaność jest czescią nasego śwaita abyś docenil śwaitło i poznał mrok ,jezeli uwazasz ze twoja racja jest najmojsza to podziel sie nia z innymi ,zobaczysz czy będą ludzie którzy bedą słuchac jej z tego pzoiomu ,drazni cie to że ja pisze i jestem słuchany ,ale jak ci napisałem kazdy z nas wybrał droge w rozwoju duchowym ,moja dorpowadziła mnie do tego miejsca w kórym jestem a gdzie doprowadzila cie twoja ? gdy osądzasz moja droge i mnie ,bądz gotów przyjąć to czego sam nie widzisz o sobie ,widzisz ze mozna pokazac twoja wiedze spokojnie rzeczowo ,bez wyzwisk ,obelg ,skoro chesz dyskutowac to zrób to z poziomu szacunku a skoro mnie juz osądziles to nie dziw sie ze enenrgia zwrotna wraca do ciebie i sam jestes osądzany a raczej pokauje ci sie to czego nie widzisz w sobie i na swiecie .ja zawsze powtarzam ze jestem ucznim który przyszedł sie uczyc i dlatego otrzymuje wiedze z wielu żródel ,gdy tylko psotawisz sie w roli nauczycila wtedy sam musisz sie szkolic tylko ilu nauczycielom chce sie to robić ? ilu chce sie dalej rozwijac ? kiedy zaczynają sie dalej uczyc znów stają sie uczniami i na tym polega tówj problem ,myslisz ze nic nie musisz wiecej wiedzeic ,że wiesz juz wszytko ,tylko nie rozumiesz jednego że zycie jest po to umieszczone w czasie aby w kazdym dniu i sekundzie uczyć sie czegos nowego ,poznac coś nowego i wielu ludzi włąsnie tak funkcjonuje a poniewaz otrzymuja wiecej od innych wiedzy ,doswiadczen to potem sie nimi dzielą ,ci co zablokwali sobie taką drogę mają potem do nich żal i żal do swaita że to im nie dano takiej wiedzy ,potencjałow itd ,tylko jak mozna napełnic pełne naczynie ? ulej troche z niego wody abysmógł otrzymać nową adekwatną do wydarzen na ziemi .jak ci pisałem obojetnie jak mnie nazwiesz ja doskonale wiem kim jestem i na pewno nie ejstem twoim wrogiem ,a jesli pozwolisz będe twoim brattem ,bliźnim który poprostu wybral inna droge niz twoja .pozdrawiam serdecznie

Portret użytkownika Alena

Bóg / w swojej Esencji , to

Bóg / w swojej Esencji , to krystalicznie -czysta JESTNOŚĆ pozbawiona dualizmu. Natomiast małe ludzkie "ego" funkcjonuje w dualiźmie/ dobro/zło /  . Najgorszą  rzeczą jest to , że to małe ludzkie "ego" / mały ludzki umysł/ przysłonił sobą Jestność i to we wszystkich dziedzinach naszego życia. Najsmutniejsze jest również to ,że my stale / opierajac sie na intencjach /odtwarzamy stare programy , zamiast korzystać z inspiracji , które są jak ciepłe swieże bułeczki , po które naprawdę rzadko sięgamy - wcinająć stary i już spleśniały  chleb . Bycie w " Teraz" , bez osądzania kogokolwiek  umożliwia doświadczenie w swoim życiu Inspiracji ,czyli  np nagłego przypływu geniuszu ,  miłości ponad wszelką miarę , wizji artystycznych itp . Kiedy zapytasz takiego człowieka skąd to wie , on ci odpowie " nie wiem skąd to wiem , ja to po prostu wiem "  Dopóki osądzasz ,niewiele wiesz i niewiele doświadczysz w swoim życiu , bo będziesz w kółko odtwarzał stare wyświechtane programy. Nowy program dostajesz  - tylko będąc w TERAZ .

Portret użytkownika Alena

 MY NIC NIE MUSIMY

 MY NIC NIE MUSIMY !!!!!!!!!!!! NIE MUSIMY ZACHWYCAĆ SIE ZŁEM , GLORYFIKOWAĆ JE I PRZERABIAĆ  ,JESZCZE RAZ I JESZCZE RAZ I JESZCZE RAZ .... - bo to rzekomo takie dobre i tak nas niesamowicie rozwija !!!!!!!! Zanadto w to uwierzylismy a to niekoniecznie tak musi być . Zachowujmy się  tylko tak , wobec innych , jak  sami chcielibyśmy , aby oni zachowywali się wobec nas . Tylko tyle i nic więcej a nasz  Świat , zmieni się na lepsze . W każdej chwili naszego życia , kreujemy naszą rzeczywistość i  chociaż nie wszyscy, zdaja sobie z tego sprawę - to fizyka kwantowa ,metodą precyzyjnych obliczeń i doświadczeń / chociażby ,"doświadczenie z podwójna szczeliną" /zdecydowanie to potwierdza . Wszechświat jest holograficzny , więc jest szansa na jego zmianę . Zacznijmy od siebie i kreujmy nasze małe dobro , wokół nas . To takie proste a jednak wiele zmienia . 

Portret użytkownika Sio

Alena jest jeden problem.

Alena jest jeden problem. Quantum dotyczy jedynie fizycznego świata i światło jest jego granicą.
Samo światło nie jest jeszcze celem. Bóg jest poza jego granicami czyli nie jest w tym fizycznym świecie obojętnie o którym poziomie mówisz 3, 4 czy nawet 6D.
W takim razie z kim chcesz się połączyć kwantowo? Z jaką energią czy z czyimi wibracjami? Nie widzisz że jest w tym pewien trik?
Spójrz na Arona który chce MI być bratem. Ale kiedy połączysz światło z ciemnością to na zasadzie rezonansu powstanie szarość. Więc jak JA mógłbym się bratać z niskimi frekwencjami? Nie logiczne he, he.
połączenie na poziomie kwantowym zawsze będzie niższe  od poziomu duchowego, zawsze będzie na poziomie energii fizycznej. jeżeli mówisz o czymś pośrednim - to uważaj - informacje będą ci napływać do głowy zewsząd aż zbzikujesz. A informacją od Boga jest wewnętrzny SPOKÓJ i nie ma nic wspólnego z teorią i wiedzą

Portret użytkownika Alena

 "Wywiad z Dr Hew Len" /You

 "Wywiad z Dr Hew Len" /You Tube/  Ten wywiad sporo ci wyjaśni , jeżeli poświęcisz mu dostatecznie dużo uwagi . Ty nadal osądzasz i róznicujesz a Źródło nie różnicuje i nie osążą  , bo nie posiada "ego". Zacznij żyć w "Teraz "   a kiedy staniesz się z Aronem , "Jednością " ,twój problem zniknie  i zrobisz wielki krok do przodu . Pozdrawiam cię .

Portret użytkownika El Koto

Tacy jak Aaaron śnią dawne

Tacy jak Aaaron śnią dawne sny. Prawidłowe społeczności w dawnych wiekach oparte były na Ludziach Wiedzy. To były osoby które widzą energię powietrzną czyli praniczną, widzą przejawy orgonu czyli energię ziemi oraz potrafią zaglądnąć do środka człowieka nie tylko widzieć jego pole po wierzchu. Tylko Człowiek Wiedzy może skutecznie pomagać innym ludziom, bo widzi problem i widzi lekarstwo. Niestety gady wytępiły Ludzi Wiedzy, którzy obecnie muszą się ukrywać w całkowicie dziwnych i abstrakcyjnych miejscach. Panoszą się za to nawiedzone parodie czyli przekaźniki cudzego brudu, które udają Widzących. Rady zawsze mają te same: ''słuchaj się nas bo jak nie to kara będzie i Jahwe cie wsadzi do piekła jak przyjdzie.''

Portret użytkownika leming pospolity

Patrząc na coraz bardziej

Patrząc na coraz bardziej niedorozwinięte i upośledzone rzesze rodzących się i później często sztucznie podtrzymywanych przy życiu osobników gatunku ludzkiego,zastanawiam się czy zrzucanie ICH w przepaść zaraz po narodzinach nie jest bardziej humanitarne i czy nie wyszłoby NAM wszystkim na lepsze w ogólnym rozrachunku !!! Sad
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile 

Strony