Człowiek Klingon z Włoch! Odkryto pacjenta z dziwną genetyczną anomalią!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Anonimowy 37 latek z Włoch przyszedł do szpitala z powodu tego jak wygląda jego głowa. Jak sam twierdzi przypominam pofałdowaną kołdrę. Z kolei zwolennikom kosmicznej serii telewizyjnej Star Trek, jego dziwna czaszka może przypominać jedną z ras, Klingonów.

 

Oczywiście mężczyzna nie pochodzi z serialowej planety Klingonów Kronos.  Dziwny wygląd czaszki jest spowodowane przez rzadką chorobę charakteryzuje się tym że cierpiący na nią pacjenci mają powiększone dłonie stopy i mocno wystającą żuchwę akromegalia często nazywana jest też gigantyzmem bo ludzie na nią cierpiący często charakteryzują się wysokim wzrostem ze względu na rozrost kości.

Klingon - źródło: Paramount Pictures

Przypadek anonimowego Włocha został opisany w prestiżowy w brytyjskim czasopiśmie The New England Journal of Medicine.  Lekarze twierdzą że dziwne zgrubienia Na głowie pacjenta to cutis verticis gyrata, czyli anomalia która może być związana z akromegalia ale niekiedy rozwija się u ludzi nie zapadających na tę przypadłość.

Niekiedy pacjenci zapadający na tą dziwną chorobę decydują się na chirurgiczne wyprostowanie skóry głowy. Anomalia nie jest wrodzona i ujawnia się dopiero w wieku dorosłym z nie do końca do tej pory poznanych przyczyn.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika skynet-owi mówimy stanowcze NIE

Raz piszą o zdeformowanej

Raz piszą o zdeformowanej czaszce a dalej już o pofałdowanej skórze to w końcu jak jest ? Po za tym komu oni się kojarzą z Klingonami ??? Oni raczej wyglądają jak "psie syny" .. (mopsy czy jak tam) Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kmieciu

Zara qrva bedzie jakiś świr

Zara qrva bedzie jakiś świr biblijny bredził coś o "hybrydach NWO", "wypełnieniu się" jakiegoś Daniela, Spaniela czy błogoschizonej Fajfustyny od dzienniczka półanalfabetki... A to PRAWO ewolucji w działaniu, świry antynaukowe! Zbzikowana, przypadkowa, jednorazowa mutacja, która albo zmutowanemu utrudni życie, albo ułatwi, albo kompletnie nie będzie miała wpływu, więc się może przekaże dalej i utrwali w gatunku, przynajmniej w populacji lokalnej albo nie przekaże - czyli podręcznikowy wręcz schemat działania PRAWA ewolucji. I żaden TEORETYCZNY bozio tak nie umie, a ta pińcetna kopia kopii kopii kopii bozia z Sumeru albo innego paleolitu, co ją w he he "Biblii" opisali, to już na pewno nie Biggrin . Survive & evolve or die & extinct, muthafuckas!

 

Skomentuj