W Stanach Zjednoczonych urodziło się dziecko z brakiem dużej części głowy

Kategorie: 

Jackson Emmett Buell urodził się z brakiem dużej części głowy i wiele wskazywało na to, że noworodek nie ma szans na przeżycie. Rodzice wierzyli jednak, że znajdą się lekarze, którzy pomogą ich dziecku.

 

Jackson trwa na przekór wszystkim i ostatnio obchodził swoje pierwsze urodziny. Jego rodzice, Brandon i Bretania Buell, są bardzo pobożnymi chrześcijanami. Medycy powiedzieli im, że ich maleństwo nie przetrwa ze względu na niezwykłe wady rozwojowe mózgu.

Ale Jax Strong, pseudonim zdobył w mediach społecznościowych, ma już roczek. Opowieść o tym dziecku zachwyca i inspiruje wiele rodzin w Stanach Zjednoczonych.

U Jacksona zdiagnozowano bezmózgowie. Urodził się on bez części mózgu i czaszki, a lekarze nadal uważają, że jego stan jest poważny. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, jedno na  4,859 dzieci urodzonych w USA umiera z powodu bezmózgowia zazwyczaj zaraz po urodzeniu.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Sio

Alena - Ram - to inaczej bóg

Alena - Ram - to inaczej bóg tak na marginesie.
Znam nieco Franka Kinslow i spotykałem go we frankfurcie i sam rozpowszechniałem quantum heilung tu i w uk.(to też tak nawiasem mówiąc he, he) Znam też ludzi którzy na poważnie zajmują się fizyką kwantową i nie widzą tu relacjii. Mojej znajomej z barlina nawet zarzucono oszustwo ponieważ wyjechała z wykładem w monachium z fizyką kwantową a to było jedynie quantum entreiment.
Położyła całe spotkanie. Ale tak czy owak ty wybrałeś makrokosmos a ja mikrokosmos. Prawda jest w tobie - tylko gdzieś głęboko a i jest tam gdzie jest Bóg(jakkolwiek go nazwiesz)
Ale tak i Bóg i ty czy jesteście  to świadomością czy energia musicie odgrywać tutaj rolę.
Bóg z racji tego, że ludzkość się sypie a ty bo ugrzęzłaś w materii.
Rzecy z zewnątrz mogą ci uświadomić lub pogrzebać - zwłaszcza wiedza duchowa.
Dlatego nigdy nie rezygnuj z siebie - mówię to bo widzę w tobie pewne tendencje do nadgorliwości, która jak mój nauczycielmawiał jest gorsza od waszyzmu.
Nawet jezus popełnił błąd bo zamiast wyciągnąć ludzi ze zmierzchu wciągnął ich w jeszcze gorszy.
Uczyć się trzeba - ale nigdy nie rezygnuj z siebie, dla żadnych nauczycieli, góru mistrzów ani nawet Boga. Tego właśnie uczy Ram.
Musisz spojrzeć na to co jest pomiędzy nami a nie co jest we mnie czy w tobie co nie? Ha, ha. Pozdrawiam
 
 
 
 

Portret użytkownika Alena

Ramtha to Bóg -  ale tu

Ramtha to Bóg -  ale tu chodzi o każdego z nas , o zapomnianych uśpionych Bogów , którymi jesteśmy  .  My tylko  o tym zapomnieliśmy. Chcesz zobaczyć Boga - to spójrz w lustro  Smile

Portret użytkownika Alena

Na poziomie kwantowym nie ma

Na poziomie kwantowym nie ma cial, sprzętów itd. NA POZIOMIE KWANTOWYM WSZYSTKO JEST WIBRUJACYMI STALE FALAMI !!!!!!!!!!! Einstein powiedział: "Wszyscy byliśmy w błędzie. To co zwykliśmy nazywać Materią , jest Energią , spowolnioną do częśtotliwości , odbieranych przez nasze zmysły"   .Atom jest fundamentalnie pusty , gdyż im bardziej wnikasz w jego strukturę dowiadujesz się , ze tam nic nie ma  a wszystko jest zaledwie potencjałęm - który my , jako swiadomi obserwatorzy "zamrażamy" swoimi myślami .  Możę warto postudiować trochę , fizyke kwantową , aby poznać jej podstawowe zasady. Wtedy wszystko okaże się bardziej proste. Rzeczywistą strukturą jest tylko struktura informacji - a to czym ona w danym momencie jest , zależy od wyniku oddziaływania na nią ,  pewnego rodzaju algorytmu, który stanowi funkcję jej oprogramowania.

Portret użytkownika Sio

Alena najtrudniej jest

Alena najtrudniej jest zrozumieć rzeczy proste.
Fizyk nigdy nie potraktuje tej wiedzy poważnie.
Fizyka kwantowa mówi o pewnych relacjach mikro i makrokosmosu.
Rządza nimi te same prawa.
Stworzenie to najgłupsza teoria jaką człowiek wynalazł.
Bóg niczego nie musiał stwarzać ponieważ wszechświat jest wieczny jako że ta informacja jest od zawsze. Najgorsze jest to również, że czas też jest wieczny ale jako krąg i świadomość jest jedynie w stanie koegzystować z materią lub nie jak równy z równym lub zmagać się z nią. Słabość ducha możesz dostrzec wszędzie - ludzie nie potrafią zmienić sposobu myślenia, zachowań, stereotypów a co dopiero stwarzanie na nowo.
Zdrowa świadomość nie stwarza tylko dostrzega potencjalnie zdrową energię, którą bardziej wyeksponowuje

Portret użytkownika Alena

 W Omnibycie wszystko jest  ,

 W Omnibycie wszystko jest  , zaróno Constans   , jak również /  i równocześnie Continuum/  i tyle w temacie . Nie można natomiast dyskutować  o tych dwóch sytuacjach , przekonując się o swoich racjach  , na zasadzie , jeden mówi o fk a inny o zjawiskach dziejących się na naszej płaszczyśnie podając swoje dowody , bo taka duskusja nie ma sensu chociaż dotyczy tego samego .

Portret użytkownika Cabaj

Moim zdaniem za mało i za

Moim zdaniem za mało i za krótko sie modlili i w niełaściwym kierunku a powinni "klepać"do kosmicznego zombie który jest własnym ojcem i który może sprawić, że będą żyli wiecznie jeżeli regularnie i w symboliczny sposób będą konsumować jego mięso i telepatycznie zapewniać go że jest ich mistrzem.A on w zamian za to usunie złe moce z  dusz które zagnieździły się tam w momencie poczęcia, bo kobietę stworzoną z żebra gadający wąż przekonał  żeby zjadła jabłko z magicznego drzewa.Osobiście może móglbym sie pomodlic o troche pieniedzy ale czy nie lepiej by było je ukraść i pomodlić sie o przebaczenie?Tak to działa.
 

Portret użytkownika benet

Tallinn Ty czerpiesz jakąś

Tallinn Ty czerpiesz jakąś przyjemnośc z takich "niusów" ? Chory dzieciak ma być jakąś rewelacją, sensacją, czy czym ? co mam napisać ? ładne dziecko, szczęśliwi rodzice, ze mają takie dziecko czy wylać łzy współczucia. Dziwny z Ciebie typ... ale wiem to nie od dziś 

Strony