13 czaszek Nefilim odnaleziono w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Zespół naukowców z Meksykańskiego Instytutu Antropologii i Historii ogłosił, że w miejscowości Onavas dokonano zdumiewającego odkrycia. Zlokalizowano 13 starożytnych szkieletów istot o wydłużonych czaszkach.

 

Oczywiście pierwszym wyjaśnieniem dla takiego znaleziska jest celowe wydłużenie czaszki dziecka. Praktycznie wszystkie znajdowane do tej pory przypadki wydłużonych czaszek miały miejsce w Ameryce Środkowej lub Południowej. Każdy z nich ostatecznie został uznany za przypadki celowej deformacji. Nie wiadomo jednak, w jakim celu i do kogo wyższa kasta tamtejszych społeczeństw próbowała się upodabniać.

 

Okazuje się jednak, że czasami mamy do czynienia z przypadkami wydłużonych czaszek, których powstania nie sposób łączyć z celowymi deformacjami. Oznacza to, że wśród całej masy celowych deformacji są poukrywane rzeczywiste szczątki istot, o których istnieniu ludzkość miała się nigdy nie dowiedzieć.

 

Większość naukowców ignoruje te odkrycie gdyż ni epatują do ich światopoglądu. Uznanie, że niektóre ze szkieletów nie są ludzkie wiązałoby się z zaprzeczeniu większości uznawanych obecnie dogmatów naukowych. Wiele starożytnych tekstów włączając w to Biblię opowiada o grupie tak zwanych upadłych aniołów. Są to, według tych opowieści, istoty powstałe z mariażu naszych kobiet i innej rasy. Efektem było stworzenie hybrydowej rasy Nephilim.

 

 

Źródlohttp://wtfrly.com/2013/11/22/13-nephilim-skulls-found-in-mexico/#.UpIzcUBO_eh

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Na filmie jest mowa o typie

Na filmie jest mowa o typie rytualnego pochowku i odkryciu pewnych detali -chodzi o ozdoby ciala. Poza tym material zmontowany jest z tym poprzednim w ktorym mowiono ze znaleziono nowe czaszki podczas gdy to sa stare dawno prezentowane okazy.
nawet zdjecia sa wstawione z poprzedniego atrukulu. Oj adminie slabo weryfikujesz..

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika lumen

dzieciom wydłużano czaszki by

dzieciom wydłużano czaszki by je upodobnić do istot które wtedy były bogami na ziemi. Dzisiejsi ludzie upodabniają sie do celebrytów, wszelkiej maści popularnych piosenkarzy i aktorów.
Zauważyliście kiedy powstała moda na stojące włosy w tylnej części głowy ? Głowa wydaje sie większa i bardziej mądra niż jest w rzeczywistości.

Portret użytkownika pulsar

Dla wszystkich wierzących w

Dla wszystkich wierzących w nadprzyrodzone czaszki polecam zapewniać sięz terminem medycznym "Kraniosynostoza" i związanym z tym zniekształceniami czaszek.

np: Metopic (Trigonocephaly)
[ibimage==19557==400naszerokosc==50_procent==self==null]
 
 
lub Sagittal (Scaphocehpaly)
[ibimage==19558==400naszerokosc==50_procent==self==null]
 
 
 

Portret użytkownika benet

do tej pory nie wiadomo czyje

do tej pory nie wiadomo czyje to czaszki czyli ni pies ni wydra ale pal ich sześć,tajemnica tkwi w czym innym...dlaczego akurat 13 czaszek a nie 12 czy np 10 i tu jest właśnie pies pogrzebany,może znajdą się jacyś eksperci od symboliki i wyjaśnią...dlaczego 13 czaszek ?  Smile

Portret użytkownika fanka tej strony

Czytalam troche o replitanach

Czytalam troche o replitanach i obejrzalam troche filmow na youtubie z Davidem Ickem, ktory wyjasnia kim jestesmy ,ale jego wywiad z Credo Mutwą wstrzasnał mna strasznie. Jest tam duzo wyjasnione . Ja chyba odpuszcze sobie temat gadów i szarakow, bo wyladuje w psychiatryku.

Portret użytkownika Fanka1

Cześć. I tak nikomu

Cześć. I tak nikomu prowdopodobnie nie opowiesz, bo Cię conajmniej wyśmieją. Ja mam w domu "Największy sekret" ale to temat dla nielicznych... Ludzie nie chcą dochodzić takich rzeczy jak kosmici, reptile, szaraki, demony, duchy. Ja o tym trochę oglądam, czytam i cokolwiek piszę wyłącznie ... na tej stronie z takiego samego powodu, jak piszesz. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Mery

Fanka1 nie przejmuj się

Fanka1 nie przejmuj się ludźmi ,zawsze się tacy znajdą,Bardzo interesuję się Ufo i sama nie wiem co o tym sądzić,bo niektóre filmiki dają do myślenia sama nigdy nie widziałam niczego,choć było by to z pewnością ciekawe zobaczyć takie Ufo,nawet jeżeli jest to ziemska technologia ( tego właśnie nie wiemy).Uwierz mi że ja jak będę coś widziała lub uda mi się w końcu zrobić jakieś ciekawe zdjęcie to się nie będę przejmowala opinią innych na ten temat,tylko tu wrzucę od tego właśnie jest ta strona.Już dawno się uodporniłam na krytykę innych,nikomu krzywdy nie robię i to moja sprawa czy wierzę w ufo czy nie więc grunt to mieć własne zdanie Smile Chyba będę tu częściej zaglądała ,pozdrawiam Wink 

Portret użytkownika Modzo

Z innej nie co

Z innej nie co beczki....
Oto co dziś udało mi się zaobserwować w godzinach ok 14:15 w woj. pomorskim...
http://pl.tinypic.com/r/b3rkwn/5
http://pl.tinypic.com/r/2yv2zox/5
Zadziwiający jest kompletny brak zainteresowania owym zjawiskiem ze strony kogokolwiek, z otoczenia w jakim je obserwowałem, i mimo iż rejestrowałem to telefonem, to i tak ludzie bezwiednie mijali mnie, nie okazując jakichkolwiek oznak zainteresowania, Co takiego znajduje się na niebie....
Niekiedy odnoszę wrażenie, iż ciężki do zaobserwowania co dla niektórych był by nawet fakt nagłego i całkowitego zaćmienia słońca w samo południe, a jego fakt zapewne tłumaczyli by nagłą pomrocznością jasną.... itp.
 

Strony

Skomentuj