Dokumenty FBI potwierdzają, że Adolf Hitler przeżył wojnę i zamieszkał w Andach

Kategorie: 

Źródło: Internet

Do dzisiaj jest bardzo wiele poszlak wskazujących na to, że historyjka o Adolfie Hitlerze, który rzekomo zginął w bunkrze w Berlinie jest nieprawdziwa. W rzeczywistości wódz III Rzeszy ewakuował się drogą morską do Hiszpanii, w której rządził wtedy zaprzyjaźniony z nim generał Franco. Ostatecznie, wraz z Ewą Braun, miał się dostać do Argentyny i tam spokojnie dożyć do lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Odnaleziono nawet interesujący dokument z FBI, który zdaje się potwierdzać tę historię.

 

Dokument jest znany już od kilku lat, ale nadal nie spotkał się z odpowiednim zbadaniem. Wynika z niego, że amerykańskie służby miały informacje o tym, że Adolf Hitler był widziany w Argentynie, konkretnie w południowych Andach.

 

Wygląda na to, że wszyscy wsparli oficjalną historię jakoby w zgliszczach przed bunkrem odnaleziono szczątki niemieckiego zbrodniarza. Przez lata wskazywano nawet na rzekomo znajdującą się w kremlowskich archiwach czaszkę Adolfa. Jednak dodatkowe badanie czaszki wykazało, że należała ona do kobiety. To jednak nie przebiło się do opinii publicznej.

Rosjanie bronili się potem, że nigdy nie twierdzili, że to na pewno czaszka Hitlera zawsze powtarzano, że jest to jedynie bardzo prawdopodobne. Nie można się zatem dziwić brakowi wiary w zapewnienia Rosjan o śmierci Adolfa Hitlera, których efektem było kontynuowanie poszukiwań zbrodniarza.

Z informacji jakie rzekomo zgromadziła FBI, Hiter często zmieniał miejsce pobytu, a służby były już na jego tropie. Sam fakt prowadzenia takich poszukiwań świadczy o tym, że sprawa nie została długo zamknięta przez Amerykanów.

W dużej mierze sprawa śmierci Hitlera przypomina sprawę śmierci Osamy Bin Ladena. Też nikt tego nie widział, ale kręgi rządowe twierdzą, że wróg został zneutralizowany. Pozostaje uwierzyć na słowo, że oficjalna wersja historii, jest właśnie tą prawdziwą.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Tajna prawda

A GDY POWIEM, ZE III RZESZA

a gdy powiem, ze iii rzesza miala szczepionke wywolujaca raka w tym raka watroby. codziwo szczepiono tylko mezczyzn pod pzymusem. jak nie wywoz i oboz. wiem bo z rodziny naszej byl w wermachcie. potem trafil do ruskich do niewoli i byl w obozie pracy, przezyl ale wojna wyniszczyla go. zolnierze wiedzieli ze szczepili na wschodzie. kiedys beda  w polsce z 15 lat temu jak to powiedzialem wysmiano mnie, co niemcy szczepili ludzi na raka? jkakies smiesze. osoba bedaca w wermachcie, przezyla wojne i wiedzieli o pewnych zabiegach niemeickich specjalistow. dzis ta osoba juz nie zyje. dzis sa inne czasy, internet itd ale nigdy na ten temat nie zalalzem nic, byc moze to rzecz o ktorej nawet ludzie nie wiedzieli, a moze wiedzial to rzad usa... to oznaczaloby ze zalezalo im na wyniszczeniu ludzkosci wschodniej.

Portret użytkownika Piotr Tatarski

Mało prawdopodobne jest, że

Mało prawdopodobne jest, że Hitler wydostał się z Berlina samolotem, czy też w inny sposób pozostawiając tam swoich najbardziej oddanych wspólpracowników takich jak rodzina Goebbelsów, którzy popełnili samobójstwo wraz dziećmi i jest to nie kwestionowane przez żadną ze stron. Wierzę natomiast w to, że fanatycznie oddani swemu wodzowi SS-mani dołożyli wszelkich starań, żeby ciało Hitlera nie dostało się w ręce Sowietów - na co mieli wystarczająco dużo czasu.

Portret użytkownika mariusz

Hitler spowodował śmierć

Hitler spowodował śmierć milionów ludzi, dokonał zagłady miliona istnień. Uważasz, że rodzina Gebelsa i śmierć jego dzieci to jakiś problem dla Adolfa.

Ja uważam, że żaden problem. Ludzie robią interesy , oszukują się nawzajem , okradają , szydzą z siebie, rodzina się oszukuje , a Hitler miał paskudny charakter, czarny typ spod ciemnej gwiazdy , ćpun i sadysta. Więc - Jaki wniosek.

 

Uważam, że fiut przeżył Wojnę , a zginął jego sobowtór, za dużo miał władzy , pieniędzy i możliwości, po wtóre technika w ww. czasie pozostawiała wiele do życzenia , francuzi na fron ruszyli rowerami, Polacy w powstaniu nie posiadali broni , a Hitler posiadał pieniądze , technologię , ludzi , kilku sobowtórów jak Stalin - mógł wszystko . Ja uważam, że przeżył i wielu przeżyło , a wielu pomimo pościgów nie odnaleziono.MIał furtkę awaryjną i zniej skorzystał. Chętnie przeczytałbym książki : angielskich autorów, ale po Polsku.

Portret użytkownika Muniek

Co zwróciło uwagę Rosjan

Co zwróciło uwagę Rosjan kiedy przeprowadzali oględziny zwłok niby Hitlera?
To, że miał pocerowane skarpetki...Najbogatszy człowiek III Rzeszy, przywódca Niemiec miał mieć cerowane skarpetki? Nie ma informacji o sobowtórze Hitlera ( i nic w tym dziwnego ) , ale jest jedna historia, która może coś na ten temat mówić. Strażnik wermachtu, który pełnił służbę w Wiczym Szńcu zasalutował kiedy przechodził obok niego Hitler, chwilę po tym widział go jak przechodzi po przekątnej z miejsca skąd przyszedł. Musiałby Hitler ponownie przejść obok straznika wracając się biegiem bo okreś  czasu, w którym strażnik zobaczył po raz drugi Hitlera w innym miejscu , był za krótki... Hitler miał sobowtóra. Gdzie zniknął? Ano ilu Ubotów się nie doliczono po II Wojnie? Hitler przpłynał tajnymi tunelami podwodnymi mieszczącymi się  pod Nową Szwabią i wpłynał do wnętrza Ziemi.

Portret użytkownika wierzba

Wystarczy zapoznać się z tym

Wystarczy zapoznać się z tym czym są demony i dowiedzieć,  że nie ma czegoś takiego jak "demon Hitlera, bo Hitler był człowiekiem a demony to formy bytu, konkretniej - Aniołowie którzy odwrócili się od Boga. Człowiek nie może zostać "demonem". Mógł być jedynie "demon, który opętał Hitlera" a to już inna sprawa.

Portret użytkownika dejta spokoj

Pod koniec wojny niemcy

Pod koniec wojny niemcy prowadzili supertajne badania nad teleportacja (na podstawie przecieków z tego programu powstal thriller mucha) prawdopodobnie hitler zostal wraz z ewa braun teleportowany do Argentyny. Pozostali ktorzy byli w bunkrze, jako swiadkowie zostali zlikwidowani przez specjalny oddzial ss

Portret użytkownika El Koto

Udo Ulfkotte, były naczelny

Udo Ulfkotte, były naczelny Frankfurter Allgemeine Zeitung (jednego z największych i najbardziej szanowanych niemieckich dzienników) potwierdził, że on i jego koledzy-dziennikarze są przekupieni i kontrolowani przez agencje wywiadu. Wiemy o tym, że agencje takie jak CIA, BND, MI-6 i Mosad są częścią żydowskiego masońsko-iluminackiego kartelu bankowego. Utflotte mówi i upublicznia to, gdyż iluminaci przygotowują się do wojny z Rosją.
film/wywiad:
http://rinf.com/alt-news/editorials/leading-german-journalist-admits-cia-bribed-leaders-western-press/
transkrypcja (Eric Zeusse) z jego komentarzem:
Byłem dziennikarzem przez około 25 lat, i nauczonym kłamać, zdradzać, a nie mówić prawdy … Niemieckie i amerykańskie media starają się doprowadzić europejskie kraje do wojny, wywołać wojnę z Rosją. Tego nie da się odwrócić, i zamierzam wstać i powiedzieć … nie jest dobre to co robiłem w przeszłości, manipulowałem ludźmi, głosiłem propagandę przeciwko Rosji, a nie jest dobre to co moi koledzy robią, i robili w przeszłości, bo są przekupieni by zdradzać ludzi nie tylko w Niemczech, w całej Europie. …
 Bardzo boję się nowej wojny w Europie, i nie chciałbym by sytuacja się powtórzyła, gdyż wojna nigdy nie przychodzi sama, zawsze są ludzie którzy popychają do wojny, i to nie tylko politycy, ale dziennikarze też. … Zdradziliśmy naszych czytelników, po to by pchać do wojny. … Nie chcę już tego robić, mam dość tej propagandy. Żyjemy w republice bananowej, a nie w państwie demokratycznym, gdzie mamy wolność prasy. …
Niemieckie media, zwłaszcza, moi koledzy …, codziennie piszą przeciwko Rosjanom, [ci dziennikarze], są w organizacjach transatlantyckich, i są wpierani przez Stany Zjednoczone (CIA) by to robić. …
Jestem ‚honorowym obywatelem stanu Oklahoma’… Dlaczego? Bo piszę pro-amerykańskie artykuły. Miałem wsparcie od CIA. Dlaczego? Bo jestem pro-amerykański. Mam tego dosyć, nie chcę już tego robić, i dlatego napisałem książkę, nie po to by zarobić, nie, ona przysporzy mi kłopotów. [Napisałem ją] by pokazać ludziom w tym kraju, w Niemczech, w Europie i na całym świecie… to co się dzieje za zamkniętymi drzwiami…
[4:40 video] Liczni dziennikarze których widzisz zagranicą… europejscy albo amerykańscy…, jak ja w przeszłości, są tzw. nieoficjalnymi przykrywkami… Co oznacza nieoficjalny? Pracujesz dla agencji wywiadu… ale… kiedy oni [opinia publiczna] dowiedzą się że nie jesteś tylko dziennikarzem a także szpiegiem, oni [CIA] nigdy nie powiedzą iż to był jeden z naszych… Więc pomogłem im w kilku sytuacjach, i za to się wstydzę… Wstydzę się że ja… zostałem przekupiony przez miliarderów, przez Amerykanów, nie po to by pisać całą prawdę…

Portret użytkownika Józek

Jest jeszcze kwestia

Jest jeszcze kwestia charakterystycznej dolnej szczęki Hitlera (z zębami i niespotykanym metaloym wielkim mostkiem), znajdującej się u Rosjan. Ponoć potwierdzono naukowo, odwołując się do dentystycznej fotografii wodza III Rzeszy, że była ona Adlofa H.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Czy Hitler mógł przeżyć i

Czy Hitler mógł przeżyć i uciec z Berlina - moim zdaniem nie. Oglądając ostatni film ukazujący Hitlera (pozdrawaiający chłopców z pospolitego ruszenia - nie pamiętam fachowej nazwy) widzimy w jak fatalnym fizycznie był stanie. Facet wyglądał na 80 lat a w dodatku miał chorobę Parkinsona (nieuleczalną w tamtych czasach). Świadkowie potwierdzali jego fatalny stan fizyczny i psychiczny (nie mógł przejść paru metrów bez odpoczynku). Dodatkowo jego osobisty lekarz faszerował go masą leków (w tym amfetaminą - słynne krople po których czuł się pobudzony i zdolny do wielogodzinnej pracy). Zawsze można powiedzieć, że na filmie był jego sobowtór a wódz już dawno nawiał do Argentyny.
Hitler zginął w bunkrze ale wcale nie popełnił samobójstwa o czym świadczą zeznania żołnierzy radzieckich z grupy operacyjnej "śmiersz" oraz materiał fotograficzny amerykańskiego dziennikarza - nie ma na nim śladów krwi na ścianie a przecież doskonale wiemy, że oficjalna historia mówi, że Hitler palnął sobie w łeb. Co więcej ślady krwi na wersalce (odtajnione zdjęcia przez Rosjan) znajdują się na poręczy tejże.
Kolejny aspekt całej sprawy to gra wywiadów USA, WB i ZSRR tuż po wojnie. Wiadomym jest, że pękły wówczas wszystkie sojusze i świat znalazł się na skraju kolejnej wojny (tak, tak Brytyjczycy i Amerykanie doskonale zadawali sobie sprawę z prawdziwych zamiarów Stalina czyli inwazji na Europę Zachodnią). Każda ze stron fabrykowała materiały dotyczące powojennych losów Hitlera. Sam Stalin twierdził, że przejęli go Brytyjczycy...
Kolejny aspekt - wątpie, żeby ktoś z otoczenia Hitlera pozwolił na to, żeby wódz wpadł w ręce Rosjan. Moim zdaniem ktoś zamordował go w bunkrze i stworzył piękną opowiastkę o wspólnej, romantycznej śmierci kochanków (Hitler, Braun)...
Co tak naprawdę stało się z Hitlerem ?. Cóż opini jest tyle ilu badaczy. Jedno jest pewne jeszcze nikt w 100% nie udowodnił, że uciekł z bunkra ale też, że tam zginął...(Podobnie rzecz ma się z Himmlerem)...

Portret użytkownika eldo

wg ciebie nie mogl przezyc,to

wg ciebie nie mogl przezyc,to twoje tlumaczenie ze 20 kwietnia 45 roku spotkal sie z dziecmi ktore pozdrawial, wyskoczyl z bunkra w dzien swoich urodzin,a z gory sry za male litery i bledy jesli sie pojawia!hitler mial sie bardzo dobrze w tym okresie,po pierwsze,uciekl tak jak wiekszosc jego niedobrych przyjacio,i wiodl to spokojne zycie po rzezi jaka zrobil ludzkosci. a wracajc do lekow ze karmil go doktor,nie wiem czy kojarzysz jakis taki dziwny film ruskow o nim,jak jechal na fecie,on naprawde jechal na fecie i to ostro,gdzies od 41 jak wkoncu zajarzyl ze chyba tej 1000 letniej rzeszy nie bedzie,bynajmniej nie takiej jak planowal!jak kazdy czlowiek a on jednak tez byl czlowiekiem choc nie zaslugiwal nim byc,wkoncu sie poddal,a tak dokladnie jesli zanlbys dobrze historie czy znala?to wiedzialbys ze hitler byl tylko pionkiem
na poczatku chwile sie go bali,tak naprawde to rzadzil tam himler i tylko on,nikt sie nie liczyl w nazistowskich niemczech wiecej,goering byl nikim,nigdy nie pozwola nam poznac prawdy,nie wiem czy zawazyle/as ze jestesmy oklamywani na kazdym kroku,ze wszystkim,bo ci ktorzy finansowali przeziez nazistow
rzadza do tej pory,wiadomo juz inne pokolenie ale to samo gowno co wtedy bo to nie ludzie.pozdrawiam i jeszcze raz sry za bledy jesli jakies sa,do najtrzezwiejszych dzisiaj nie naleze
 
 

Portret użytkownika H.R.

Kilka lat temu w którejś z

Kilka lat temu w którejś z niemieckich TV ogladałem ciekawy reportaż o pewnym zdjęciu. Po śmierci jednego z bliskich przyjacół Hitlera, jego żona pożądkując jego dokumenty znalazła w nich zdjęcie. Przedstawiało kobietę w wieku nieco powyżej 40 lat siedzącą na fotelu w otwartych drzwiach awionetki. Wdowę wstrząsnęło duże podobieństwo tej kobiety do kobiety, którą znała przed laty i która wg. oficjalnej wersji powinna nieżyć od 1945 r. Wdowa zorganizowała fachowe konsultacje dot. analizy zdjęcia i efekty okazały się zastanawiające. Na podstawie widocznych detali w kabinie samolotu stwierdzono, że zdjęcie wykonano nie wcześniej niż pod sam koniec lat 60-tych. Ustalono to na podstawie modelu amerykańskiej awionetki i roku produkcji z takim wyposażeniem, jak na zdjęciu. Wizerunek twarzy kobiety obrobiono na komputerowym programie pozwalającym ustalić przypuszczalny obraz twarzy w wersji postarzonej, lub w młodszym wieku. Odmłodzona twarz kobiety ze zdjęcia potwierdziła pierwsze wrażenie wdowy, jakie odniosła na widok tej fotografii. Potwierdziło się jej przypuszczenie, że to zdjęcie Ewy Braun, a raczej Ewy Hitler. Ta historia została skwitowana, że jednak nie ma absolutnej pewności co do tożsamości kobiety ze zdjęcia i wyciszono ją zgodnie z obowiazująca poprawnością "naukową". Co do chorób wodza III Rzeszy, to nie należy zapominać o dr. Mengele, który bez przeszkód szwendał się po przeróżnych krajach Ameryk, nie wyłączając USA i to przez długie lata. Jego badania z czasów wojny, to oficjanie temat tabu, przykryty krótką, oficjalną wersją o bestialstwie. Jednak w rzeczywistości, jego osiągnięcia w dziedzinie genetyki w tamtym czasie wyprzedzały epokę o spory szmat czasu. Na podstawie jego osiągnięć opracowano bardzo skuteczne metody leczenia raka, które bazują na genetyce i naprawie DNA, a nie na prymitywnej chemii i napromienowywaniu chorego. Oczywiście nie są one dostępne "na ubezpieczenie" ponieważ ta technologia jest w posiadaniu pewnej, prywatnej kliniki we Wiedniu. To conajmniej jedno miejsce, o którym wiem, czy są inne, nie mam wiedzy na ten temat. Nie należy wykluczać możliwości odmładzania wodza i przedłużania jego życia. Wg. mojej wiedzy na tentemat,  mógł on umrzeć w pierwszej połowie lat 70-tych ub. wieku. Jednak, jak wszystko co związane ze spadkiem III Rzeszy, ODSS-y itp.,jest to sprawa bardzo skutecznie chroniona. Poza tym, osobiście nie widzę celu, jaki by miało osiągnąć niezbite udowodnienie faktu, że wódz nie popełnił samobójstwa w Berlinie. W końcu był to człowiek, który miał sporo trafnych spostrzeżeń i analiz, aktualnych nawet do dziś, był autorem wielu skutecznych rozwiązań społecznych, potrafił w niewiarygodny sposób zjednoczyć kraj i dokonać wielkiego skoku techniczno-technologicznego, ale pozostaje jedno, podstawowe ale, nie potrafił skutecznie i do końca wdrożyć w życie swoich rozwiązań. Mówiąc po dzisiejszemu, nie potrafił być skutecznym przez co nie był człowiekiem sukcesu, a jednak finalny efekt, a nie chęci jest najważniejszy. W jego przypadku był on opłakany. Z tych powodów , osobiście, nie mitologizuję jego osoby, ani się nią nie zachwycam, choć pewnych jego uwag nie można do dziś bagatelizować. Dla mnie pełni on rolę ciekawostki, porównywalnej z Wielką Stopą.

Portret użytkownika sio

Tak się się składa, że

Tak się się składa, że niedawno odwiedziłem mojego niemieckiego kolegę, który jest naukowcem i przewertował pewne osiągnięcia faszystów w dziedzinie fizyki, ufo czy dzwonu itd.
Sam się tym zajmuje od wielu lat. Niemcy dysponowały tylko trzema samolotami dalekobieżnymi pod koniec wojny. Wszystkie akta zostały wywiezione do Argentyny no i USA
Niejaki Felpke czy jak mu tam zarekwirował jeden i nawet Himler się nie zabrał bo akta były ważniejsze. Nie wiem co z Hitlerem jednak tego mi nie powiedział.
Felpke zmarł po kilku latach i akta gdzie są nikt nie wie.
Hitler nawet jak przeżył to i tak nie długo bo miał szereg chorób na tle nerwowym i początkującego parkinsona i na pewno nie żył szczęśliwie

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika Leonardo

Wołoszański już dawno temu to

Wołoszański już dawno temu to odkrył.Znalazł zdjęcie z bunkra Hitlera zronione dzień po rzekomym samobójstwie,na ścianie nie było śladów krwi a podobno włożył sobie lufę do ust i strzelił. Hitler zmarł w Argentynie w 1962 roku
...
 odkrycie archeologiczne przebijające piramidy i Gobekli Tepe

Portret użytkownika Leonardo

Aż dziwne że geniusze z

Aż dziwne że geniusze z National Geographic nie słyszeli o tym bo jeśli robią film dokumentalny o Hitlerze to wstawiają zawsze scenę samobójstwa Adolfa z pistoletem w ustach.Poza tym Bormann, który uciekł do Argentyny wraz z Hitelerem i Evą Braun bywał w kawiarniach w Buenos Aires.

Portret użytkownika pako1205

Można większość tych

Można większość tych historyjek NG,potraktować prostą strugą złotego deszczu.Tak,jak "prawdziwe historie" z "Discovery".To ma tak być przedstawione i ma być "łyknięte",powtarzane wielokrotnie.

Portret użytkownika Fotograf

Oczywiście, że słyszeli i

Oczywiście, że słyszeli i nawet dokument zrobili na ten temat. Tylko według niego Hitler zmarł tak, jak mówi historia. Zbadano fragmenty szczęki wraz z pozostałymi zębami znalezione po pożarze bunkra w Berlinie. Badania DNA, jak i analiza uzębienia i porównania z kartą dentystyczną wskazały, że szczątki należały do Hitlera.

Skomentuj