Dokumenty FBI potwierdzają, że Adolf Hitler przeżył wojnę i zamieszkał w Andach

Kategorie: 

Źródło: Internet

Do dzisiaj jest bardzo wiele poszlak wskazujących na to, że historyjka o Adolfie Hitlerze, który rzekomo zginął w bunkrze w Berlinie jest nieprawdziwa. W rzeczywistości wódz III Rzeszy ewakuował się drogą morską do Hiszpanii, w której rządził wtedy zaprzyjaźniony z nim generał Franco. Ostatecznie, wraz z Ewą Braun, miał się dostać do Argentyny i tam spokojnie dożyć do lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Odnaleziono nawet interesujący dokument z FBI, który zdaje się potwierdzać tę historię.

 

Dokument jest znany już od kilku lat, ale nadal nie spotkał się z odpowiednim zbadaniem. Wynika z niego, że amerykańskie służby miały informacje o tym, że Adolf Hitler był widziany w Argentynie, konkretnie w południowych Andach.

 

Wygląda na to, że wszyscy wsparli oficjalną historię jakoby w zgliszczach przed bunkrem odnaleziono szczątki niemieckiego zbrodniarza. Przez lata wskazywano nawet na rzekomo znajdującą się w kremlowskich archiwach czaszkę Adolfa. Jednak dodatkowe badanie czaszki wykazało, że należała ona do kobiety. To jednak nie przebiło się do opinii publicznej.

[ibimage==23022==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rosjanie bronili się potem, że nigdy nie twierdzili, że to na pewno czaszka Hitlera zawsze powtarzano, że jest to jedynie bardzo prawdopodobne. Nie można się zatem dziwić brakowi wiary w zapewnienia Rosjan o śmierci Adolfa Hitlera, których efektem było kontynuowanie poszukiwań zbrodniarza.

[ibimage==23023==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Z informacji jakie rzekomo zgromadziła FBI, Hiter często zmieniał miejsce pobytu, a służby były już na jego tropie. Sam fakt prowadzenia takich poszukiwań świadczy o tym, że sprawa nie została długo zamknięta przez Amerykanów.

[ibimage==23024==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W dużej mierze sprawa śmierci Hitlera przypomina sprawę śmierci Osamy Bin Ladena. Też nikt tego nie widział, ale kręgi rządowe twierdzą, że wróg został zneutralizowany. Pozostaje uwierzyć na słowo, że oficjalna wersja historii, jest właśnie tą prawdziwą.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tajna prawda

A GDY POWIEM, ZE III RZESZA

a gdy powiem, ze iii rzesza miala szczepionke wywolujaca raka w tym raka watroby. codziwo szczepiono tylko mezczyzn pod pzymusem. jak nie wywoz i oboz. wiem bo z rodziny naszej byl w wermachcie. potem trafil do ruskich do niewoli i byl w obozie pracy, przezyl ale wojna wyniszczyla go. zolnierze wiedzieli ze szczepili na wschodzie. kiedys beda  w polsce z 15 lat temu jak to powiedzialem wysmiano mnie, co niemcy szczepili ludzi na raka? jkakies smiesze. osoba bedaca w wermachcie, przezyla wojne i wiedzieli o pewnych zabiegach niemeickich specjalistow. dzis ta osoba juz nie zyje. dzis sa inne czasy, internet itd ale nigdy na ten temat nie zalalzem nic, byc moze to rzecz o ktorej nawet ludzie nie wiedzieli, a moze wiedzial to rzad usa... to oznaczaloby ze zalezalo im na wyniszczeniu ludzkosci wschodniej.

Portret użytkownika Piotr Tatarski

Mało prawdopodobne jest, że

Mało prawdopodobne jest, że Hitler wydostał się z Berlina samolotem, czy też w inny sposób pozostawiając tam swoich najbardziej oddanych wspólpracowników takich jak rodzina Goebbelsów, którzy popełnili samobójstwo wraz dziećmi i jest to nie kwestionowane przez żadną ze stron. Wierzę natomiast w to, że fanatycznie oddani swemu wodzowi SS-mani dołożyli wszelkich starań, żeby ciało Hitlera nie dostało się w ręce Sowietów - na co mieli wystarczająco dużo czasu.

Portret użytkownika mariusz

Hitler spowodował śmierć

Hitler spowodował śmierć milionów ludzi, dokonał zagłady miliona istnień. Uważasz, że rodzina Gebelsa i śmierć jego dzieci to jakiś problem dla Adolfa.

Ja uważam, że żaden problem. Ludzie robią interesy , oszukują się nawzajem , okradają , szydzą z siebie, rodzina się oszukuje , a Hitler miał paskudny charakter, czarny typ spod ciemnej gwiazdy , ćpun i sadysta. Więc - Jaki wniosek.

 

Uważam, że fiut przeżył Wojnę , a zginął jego sobowtór, za dużo miał władzy , pieniędzy i możliwości, po wtóre technika w ww. czasie pozostawiała wiele do życzenia , francuzi na fron ruszyli rowerami, Polacy w powstaniu nie posiadali broni , a Hitler posiadał pieniądze , technologię , ludzi , kilku sobowtórów jak Stalin - mógł wszystko . Ja uważam, że przeżył i wielu przeżyło , a wielu pomimo pościgów nie odnaleziono.MIał furtkę awaryjną i zniej skorzystał. Chętnie przeczytałbym książki : angielskich autorów, ale po Polsku.

Portret użytkownika Muniek

Co zwróciło uwagę Rosjan

Co zwróciło uwagę Rosjan kiedy przeprowadzali oględziny zwłok niby Hitlera?
To, że miał pocerowane skarpetki...Najbogatszy człowiek III Rzeszy, przywódca Niemiec miał mieć cerowane skarpetki? Nie ma informacji o sobowtórze Hitlera ( i nic w tym dziwnego ) , ale jest jedna historia, która może coś na ten temat mówić. Strażnik wermachtu, który pełnił służbę w Wiczym Szńcu zasalutował kiedy przechodził obok niego Hitler, chwilę po tym widział go jak przechodzi po przekątnej z miejsca skąd przyszedł. Musiałby Hitler ponownie przejść obok straznika wracając się biegiem bo okreś  czasu, w którym strażnik zobaczył po raz drugi Hitlera w innym miejscu , był za krótki... Hitler miał sobowtóra. Gdzie zniknął? Ano ilu Ubotów się nie doliczono po II Wojnie? Hitler przpłynał tajnymi tunelami podwodnymi mieszczącymi się  pod Nową Szwabią i wpłynał do wnętrza Ziemi.

Strony

Skomentuj