Adolf Hitler na kilka godzin przed rzekomą śmiercią – opublikowano ostatnie znane zdjęcie fuhrera

Kategorie: 

Źróło: www.businessinsider.com

Zdjęcie nazistowskiego dyktatora, zrobione pod koniec kwietnia 1945 roku na kilka godzin przed śmiercią, opublikowano na stronie Businessinsider. Na fotografii zarejestrowano moment, gdy Hitler ostatni raz wychodzi ze swojego bunkra, aby zobaczyć Berlin. To, co zobaczył, wywołało u niego szok - zbombardowane miasto, szkielety budynków, trupy ludzi na chodnikach.

 

Hitler zrozumiał, że powrotu nie będzie i to jest jego koniec. W tym momencie towarzyszył mu oficer SS - jeden z niewielu pozostałych przy nim. Razem wyszli z bunkra i razem tam wrócili. Nie wiadomo, kto podczas robienia zdjęcia stał po drugiej stronie obiektywu i nacisnął wyzwalacz.

Po powrocie Hitlera do bunkra, odbył się ślub z wieloletnią narzeczoną Ewą Braun. Następnie wspólnie ze swoim asystentem ułożył ostatnią w życiu wypowiedź polityczną. Po godzinie 16:00 w dniu 30 kwietnia 1945 roku Hitler i Braun poszli razem do swojego pokoju i tam popełnili samobójstwo. Najpierw zabili swojego ukochanego psa Blondi. Według zeznań, Hitler się zastrzelił. Braun wypiła truciznę.

 

Oczywiście istnieją też historie alternatywne, ponieważ ciała wodza III Rzeszy nikt nie odnalazł, a jego rzekoma czaszka  przechowywana w archiwach Kremla okazała się należeć do kobiety. Do dzisiaj pojawiają się kolejne ciekawostki na temat tego, że Hitler mógł zbiec do Hiszpanii, a potem na Wyspy Kanaryjskie, konkretnie na wyspę Fuerteventura, gdzie na Półwyspie Jandia w zachowanej do dzisiaj Willi Wintera, znajdował się punkt przeładunkowy nazistów z Europy do Ameryki Południowej. Jak było naprawdę? Pewnie nigdy się nie dowiemy.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Nic dziwnego na tym swiecie

Nic dziwnego na tym swiecie za pieniadze mozna kupic wszystko nawet drugie zycie......
dzieci sie udaly w slady tatusia ,a szare masy uzaleznione od pracy za pieniadze wystarczajace aby tylko mogly jakos przezyc ufaja rzadowi i wladzom co im powiedza bezgranicznie Smile coz ludzie jak owce dadza sobie zrobic wszystko nic dziwnego ze wszczepienie sobie chipa ze strachu  utraty domu,pracy,pieniedzy bedzie tylko kwestia czasu.
 

Portret użytkownika Daniel Laskowski

Hitler dał dyla z płonącego

Hitler dał dyla z płonącego Berlina, bo taki głupi nie był, jak przedstawiają go "historycy" z BBC. Mógł uciec drogą powietrzną albo... wodną. Taka możliwość też była i aż się dziwię, że nikt nie wziął jej pod uwagę. Tak samo było ze skarbami, o których bez ustanku opowiada Wołoszański. Wyparowały z Dolnego Śląska z nurtem Odry i aż dziwne, że nikt o tym nie pomyślał...? 

Portret użytkownika isabella

1. ADOLF Hitler  mial

1. ADOLF Hitler  mial niebieskie oczy
2. Adolf Hitler nie umarl w Berlinie,gdyz wyjechal do Argentyny
3. nigdy nie ozenil sie z Ewa Braun
4. W Argentynie jest pradziwe miasto niemieckie do ktorego wstep maja tylko Niemcy ,
inni gdy chca tam wejsc sa mordowani, nawet amerykanie nie maja szans
5. jego prawdziwa corka jest Pani Angela Merkel

Portret użytkownika zlasarna

Nasza rzeczywistość jest

Nasza rzeczywistość jest reżyserowana, nie istnieje zbieg okoliczności czy łód szczęscia !!! To wszsytko fotomonrtaż !!!
Jak spiewał pewien alternatywny muzyk : Oni maja naszą przyszłość na DVD !!!!

Portret użytkownika kuzYn

Hitler, mając do dyspozycji

Hitler, mając do dyspozycji transport naziemny, marynarke i lotnictwo, gdyby popełnił samobójstwo w Berlinie, musiał by byc kompletnym kretynem, a na takiego nie wyglądał. W Argentynie jeszcze w czasie trwania II wojny światowej powstawało miasteczko Berghof (nazwa taka sama jak jego siedziba w Rzeszy), które istnieje do dziś.  Zostało zbudowane na terenach zakupionych przez Rzeszę za grube pieniądze. To tam udał sie Hitler razem ze swoją świtą.
[ibimage==24580==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
Następnie z Ewą Braun zamieszkał w dużej willi nad jeziorem, którą zbudowano specjalnie dla niego na długo przed końcem wojny. Razem z Ewą Braun mieli dwójkę dzieci.
[ibimage==24581==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
Tak wyglądał w wieku 70 lat
[ibimage==24582==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
Tak wyglądają ich dzieci teraz Wink
 
[ibimage==24583==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony

Skomentuj